Jump to content

Geri Dönmemeliydin Tayyip...

Recommended Posts

Tayyip.. Belki bunları okursun veya biri okur, sana iletir.

Hain Tayyip. Atatürk düşmanı Tayyip. Ananı ve karını al, defol git bu memleketten.

Düşmeden, düşürülmeden. Daha rezil olmadan.. Ananı da al git bu ülkeden...

Hiç sanmıyorum.

Tayyip gibileri besleyen yine bu millet.

Sitelerde Paylaş

Tayyip.. Belki bunları okursun veya biri okur, sana iletir.

Bu forumun hükemet, muhalefet, bazı aydın ve benzeri kişiler tarafından düzenli biçimde takip edildiği hissine kapılan oldu mu hiç?

Ben tv de çıkıp konuşan insanların (kim olduklarını bilecek kadar çok takip etmiyorum medyayı) bazen bu forumda yazılanlara çok benzer şeyler ima ettiğini hatta birka kez noktası ve virgülü ile aynı cümleleri kullandlığını, yada bazen bu burumda yazılanlara cevap niteliğinde konuştuğunu gördüm duydum.

O ana kadar medyada da olmayıpta bu forumda yeralmış şeyler bazen medyaya sıçrıyor gibi.

Bu konuda şüpheleri olan var mı?

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu forumun hükemet, muhalefet, bazı aydın ve benzeri kişiler tarafından düzenli biçimde takip edildiği hissine kapılan oldu mu hiç?

Ben tv de çıkıp konuşan insanların (kim olduklarını bilecek kadar çok takip etmiyorum medyayı) bazen bu forumda yazılanlara çok benzer şeyler ima ettiğini hatta birka kez noktası ve virgülü ile aynı cümleleri kullandlığını, yada bazen bu burumda yazılanlara cevap niteliğinde konuştuğunu gördüm duydum.

O ana kadar medyada da olmayıpta bu forumda yeralmış şeyler bazen medyaya sıçrıyor gibi.

Bu konuda şüpheleri olan var mı?

ABD kökenli bu forum kesin olarak hükümet tarafından izleniyor. Bundan emin olabilirsiniz.

O nedenden katılımcıların IP adreslerini büyük bir özenle saklı tutuyoruz.

Burada yazılan herşeyi Tayyip'e söyleyemezler. Hakkında söylenen herşeyi, edilen her küfrü bilmiyor Tayyip.

Ama anasına sövüldüğünü duymuştur. Anasını da alıp gidecek bir gün.. Eğer sağsa anası. Bu halk ona yaptıklarını yanına bırakmaz.

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en azılı başbakan.. Hesap vermeden bir yere gidemez artık.

Sitelerde Paylaş

ABD kökenli bu forum kesin olarak hükümet tarafından izleniyor. Bundan emin olabilirsiniz.

Burada yazılan herşeyi Tayyip'e söyleyemezler. Hakkında söylenen herşeyi, edilen her küfrü bilmiyor Tayyip.

Ama anasına sövüldüğünü duymuştur. Anasını da alıp gidecek bir gün.. Eğer sağsa anası. Bu halk ona yaptıklarını yanına bırakmaz.

Şimdiye kadar gelmiş geçmiş en azılı başbakan.. Hesap vermeden bir yere gidemez artık.

Sağ değil yeni öldü.

Sitelerde Paylaş

Hiç sanmıyorum.

Tayyip gibileri besleyen yine bu millet.

Halk tercihi eriyor.

Bu gösterilerin sürdüğü her gün eriyor AKP.

Ayrıca dünya kamuoyundaki imajı bir kez üzerine yapıştı.

"Türkiye bir diktatör tarafından yönetiliyor"

Bu imaj değiştirilemez. İmkansız.

Bugün karar almışlar erimeyi durdurmak için önlemler almaya karar verdiler.

Toplama adamlarla istanbul ve ankarada mitingler yapacaklar.

Bu kalabalıkların olduğu hergün AKP kan kaybediyor.

Ancak o mitingler de kurtarmayacak bunları.

Yapılan miting birincisi tek düze bir miting.

Tek parti.

Spontane değil.

Yani imajını daha da batıracak.

Böyle şeyleri önceden Saddam da yapıyordu hatırlarsanız.

Afganistanda Taliban da yapıyordu.

Kırgızistanda Akayev, Gürcistan'da Şevardnadze,

Kimseye faydası olmadı bu taktiklerin.

AKP ibresi aşağı döndü bir kere.

Bu %50'den aşağı doğru düşüş başladı.

Düşüşün hızı karşılıklı hamlelere bağlı.

Tayyibin ağzının ayarı olmadığından çok hızlı bir gidişat bekliyorum ben :)

Tayyip, Şamil Tayyar, Melih Gökçek, Egemen Bağış.

Bunların ağızlarından çıkacak sözler muhalefete yarayacak hep.

Sitelerde Paylaş

Zeki biri düşmanının her adımını her nefesini takip eder çünki.

''Keep your friends close and keep your enemy closer'' demiş Sun-tzu

Üyler arasında panik yaratmak istemem ama, amerik da büyük internet sağlayıcılarının hükümet ile bilgi paylaştığı skankandalı daha taze.

Amerika da bu bilgliyi sadık köpeği ile paylaşmış olabilir.

Bu forumdaki herkes çoktan fişlenmiş olabilir.

Olmaz ama, siz yinede bir ''şafak operasyonuna'' hazır bekleyin derim...

Eğer sağsa anası.

Hacı sen medyayı bende de az takip ediyorsun.

Öldü ya anası, büyük olay olduya. Gözümüze gözümüze soktular ya.

Bi ara korktum kuzey koredeki gibi ağlamayanı vuracaklar diye...

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Üyler arasında panik yaratmak istemem ama, amerik da büyük internet sağlayıcılarının hükümet ile bilgi paylaştığı skankandalı daha taze.

Amerika da bu bilgliyi sadık köpeği ile paylaşmış olabilir.

Bu forumdaki herkes çoktan fişlenmiş olabilir.

Olmaz ama, siz yinede bir ''şafak operasyonuna'' hazır bekleyin derim...

Buradaki skandal çok farklı.

Amerika hükümeti bilmiyor Türk hükümetinin bildiklerini. Hükümetin bilmesine izin yok burada.

Orası Tayyip'in çöplüğü. Burası halkın çöplüğü.

Sitelerde Paylaş

Buradaki skandal çok farklı.

Amerika hükümeti bilmiyor Türk hükümetinin bildiklerini. Hükümetin bilmesine izin yok burada.

Orası Tayyip'in çöplüğü. Burası halkın çöplüğü.

Ben haberleri Alex Jones 'tan takip ederek hata mı yapıyorum yoksa sen mi çok optimistsin hacı?

Sitelerde Paylaş

Bu arada ben Türkiye'de yaşamadığım için Tayyip'in anasının öldüğünü bilmiyordum.

Bütün bildiğim gençlerin bir stadyumda TC'yi silmek isteyenin anasına küfrettiği..

Hiç bu kadar öfkeli bir gençlik görmemiştim. Çok da hoşuma gitmişti.

Sitelerde Paylaş

Yahu cidden size (olmayan) Allah (!) askina soruyorum:

Ne zaman 3 partili kualisyonu unuttunuz? Nezaman 2001, 2002'deki agir kriz zamanlarini unuttunuz? IMF'nin, AB'nin kapisinda dilendigimiz, surundugumuz gunleri ne cabuk unuttunuz!

CeHaPe zihniyeti ne istiyor? Adamlar TC'nin kalkinmasindan apacik rahatsiz, hainlerin bayrak salliyani da keMAL kilictaroglu..

Recep Tayyip Erdogan Ataturk'ten sonra Turkiye'ye ve Turk halkina basina gelmis en buyuk nimettir. Bre nankorler. TC'yi/Ak Parti'yi sevmemeden ote, katlanamiyorsaniz, gidip her gun burada, ve internet ortaminin genelinde kendinizi avutmaktansa cekip gidin o sizin gozunuzde herseyin tozpembe oldugu Avrupaya, Amarikaya.. Ha yok Amarika olmaz, ne de olsa size gore Ak Parti'yi Amariak destekliyordu, dimi?

Muslumanlar palavra ve komplo teorilerinde rakipsiz bir numara, kabul. Ama siz laikciler de pek geri kalmiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...