Jump to content

beni ne istediğini bilmeyen gerzek yerine koyan admine!

Recommended Posts

bakınız link burada http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=33615&st=260 ve burası ateist forum.dimi aydınlık yer olarak kabul ettiğimiz yer bilim konuşuluyor burada.insan olmak konuşuluyor.ama karşımdaki admin sanki karşısında bir çocuk varmışcasına.aynen şunu yazıyor( bu adam ne diyor, ne istiyor, kimdir, neyin nesidir, diye sorgulamadan)

Bu kural boş yere konulmamış, sık nik değişimi nedeniyle geçmişte yaşanmış karmaşaları önlemek için konulmuştur.Pek çok forumdada aynen bizdeki gibi uygulanır.. Nikiniz yeniden değiştirilmeyecektir...

diyor kendileri. şimdi bunu okuyan arkadaşlar diyeceklerki alt tarafı bir nick değiştircen amma uzattın konuyu.

evet uzattım! çünkü öle bahaneler sunuyorki bana benimde ona sormam gereken şeyler çıkıyor ortaya.bende ona aynen şunu yazıyorum madem karmaşa oluyor ozaman kayıt altına alın ...olabilir teknolojin el vermiyordur alamıyorsundur e açıkla ozaman admin değilmisin.onuda yapmıyon.! eeee... ben bu siteyi seviyorum sevdiğim için burda yıllardır takip ediyorum sen beni başından o şekil savamassın!yapamıyosan bırak kardeşim !

Saygılar...

Sitelerde Paylaş

Seni gerzek yerine koyan da yok, sana gerzek muamelesi yapan da yok.. Sana nik değiştirmenin sadece bir kere yapılabileceğini, bunun bir kural olduğunu söyledik.. Ama sen mevzuyu aldın, sakız gibi uzatıp bu noktalara getirdin... Bilvesile tekrar ediyorum;

12 yıllık forum yönetimimizde kurallar bize bir anda zembille inmedi; bunları yaşayarak, görerek, zorunluluk hissederek belirledik... Bu bağlamda nik değişiminin sadece bir kere yapılmasının uygun olduğuna karar verdik.. Aslında nik değiştirmeyi tümden yasaklayabilirdik, ama bazıları mağdur olmasın diye değiştiriyoruz. Bundan sonra da bir kereye mahsus olmak üzere nik değiştirme kuralı devam edecektir. Senin beğenmemen durumu değiştirmeyecektir...

Sitelerde Paylaş

Forumun belli kuralları var begensende begenmesende burda olduğuna göre bunları kabul etmişsin demektir. Eğer rahatsız olduğun kural varsa yöneticilerle konuşabilirsin dinleyeceklerdir. Burda admin kuralı belirtmiş sende sadece sana yapılan bir şeymiş gibi duygusal davranmışsın.

Sitelerde Paylaş

Seni gerzek yerine koyan da yok, sana gerzek muamelesi yapan da yok.. Sana nik değiştirmenin sadece bir kere yapılabileceğini, bunun bir kural olduğunu söyledik.. Ama sen mevzuyu aldın, sakız gibi uzatıp bu noktalara getirdin... Bilvesile tekrar ediyorum;

12 yıllık forum yönetimimizde kurallar bize bir anda zembille inmedi; bunları yaşayarak, görerek, zorunluluk hissederek belirledik... Bu bağlamda nik değişiminin sadece bir kere yapılmasının uygun olduğuna karar verdik.. Aslında nik değiştirmeyi tümden yasaklayabilirdik, ama bazıları mağdur olmasın diye değiştiriyoruz. Bundan sonra da bir kereye mahsus olmak üzere nik değiştirme kuralı devam edecektir. Senin beğenmemen durumu değiştirmeyecektir...

ben de bu başlığı bunun için açtım farkındaysanız sakız gibi uzatmışım evet uzatım! uzattığımında çok iyi farkındayım! neden bana hep bildiğim şeyleri söylüyorsunuz.bilmediğim birşey söyle istiyorum! o yüzden uzatıyorum.. sana hak verebileceğim bir şey söyle istiyorum.. ama bir türlü başaramıyorum zembille inmedi,yaşayarak görerek öğrendik yerine ne yaşadın ne gördüğünü göster.bende göreyim..

Sitelerde Paylaş

ben de bu başlığı bunun için açtım farkındaysanız sakız gibi uzatmışım evet uzatım! uzattığımında çok iyi farkındayım! neden bana hep bildiğim şeyleri söylüyorsunuz.bilmediğim birşey söyle istiyorum! o yüzden uzatıyorum.. sana hak verebileceğim bir şey söyle istiyorum.. ama bir türlü başaramıyorum zembille inmedi,yaşayarak görerek öğrendik yerine ne yaşadın ne gördüğünü göster.bende göreyim..

Sen iyi değilsin sanırım.

Sitenin sahibi sana her kuralın neden olduğunu açıklamak zorunda değil ki... Sana açıklama yapma zorunluluğu da yok.

Sitelerde Paylaş

Bu forumun kuralları bazı nedenler ve gerekçeler yüzünden konmuştur. Bunları senin onayına sunmak zorunda olmadığımız gibi, sana izahat yapmak zorunda da değiliz.. Beğeniyorsan ne ala, beğenmiyorsan seni burada tutan yok...

Son söz; gereksiz polemiklerle bizi meşgul etme.. Sana daha fazla ayıracak zamanımız yok... Bundan sonra yazı silme faslına giriyoruz, haberin olsun...

Sitelerde Paylaş

Bu forumun kuralları bazı nedenler ve gerekçeler yüzünden konmuştur. Bunları senin onayına sunmak zorunda olmadığımız gibi, sana izahat yapmak zorunda da değiliz.. Beğeniyorsan ne ala, beğenmiyorsan seni burada tutan yok...

Son söz; gereksiz polemiklerle bizi meşgul etme.. Sana daha fazla ayıracak zamanımız yok... Bundan sonra yazı silme faslına giriyoruz, haberin olsun...

peki tamam uzatmıyorum..sadece şansımı denemek istedim.eğer bu nici alabilseydim insanlar bana böle hitap edicek ve neden kendime böle bir nick verdiğimi sorabilir.. bende bunu açıklarken kendim hakkında aydınlanabilirim diye düşünüyordum... ozaman farklı bir yol denerim bende..sağlık olsun sayın admin seni daha fazla üzmeyeceğim.kurallarınıza saygılı olduğumuda bilmeniz için açıklamamı yapmış bulunmayı doğru buldum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...