Jump to content

Redhack üyesinden tarihe geçecek konuşma (Halk Tv)

Recommended Posts

Dinlemeyen gerçekten çok şey kaybeder bu kadar akılcı, akıcı, sistematik ve gerçekçi konuşma dinlemeyeli uzun süre olmuştu helal olsun böyle insanlara iyiki varlar. Türkiye siyasi tarihini bir saatte özetledi bilgili ve donanımlı bir insan. Böyle insanların saklanması ortaya çıkamaması ayrı bir rezalet.

İşte o konusma:

https://www.youtube.com/watch?v=uKr4WqLMB58&feature=youtube_gdata_player

Sitelerde Paylaş

Böylece Redhack'in ne kadar sağlam bilgili kültürlü insanlardan oluştuğunu görüyoruz filmleri de çok iyiydi. Hala yediremiyorum bu insanlar saklanmak zorunda var mı bundan ötesi? Bir tarafta akıncı adındaki hacker (lamer) grubu devlet tarafından ödüllendirilecek neden çünkü onlar iyi hacker (!) bir taraftan bu insanlar vatan haini ilan edilecek yok böyle bir düzen.

Sitelerde Paylaş

İyi de arkadaşlar. Siz bu söylenenleri bilmiyor muydunuz?

Hiç duymamış mıydınız?

Bunlar yeni gözlemler mi sanıyorsunuz?

Nerdeydiniz bugüne kadar?

Biz boş yere mi Türkler ahlaksızdır diye yırtınıp duruyoruz.

Türkler ahlaksızdır. Ahlaksızlara çanak tutanlar ahlaksızdır. Onlara tepki göstermeyenler ahlaksızdır.

Onları koyun gibi kabul edenler de ahlaksızdır.

Bunları söyleyince düzeleceklerini mi sanıyorsunuz. O halde sizler de ahlaksızınız.

Bu ahlaksızlarla ne pahasına olursa olsun mücadele etmekten korkuyor musunuz? O zaman sizler de ahlaksızsınız. Hem de korkak ahlaksızınız.

Sonunda bu hale geldik. Hadi kurtarın ülkenizi..

Bu ahlakınızla nasıl kurtaracaksınız?

Sitelerde Paylaş

Şunları da eklemek istiyorum.

Bu söylenenleri bilmek yetmez.

İlginç olarak onları bu hain, şerefsiz ve namussuz hükümete ve onun başı olan pisliğe söylemek ve hatırlatmak da yetmez.

Çünkü o ve AKP bildiklerinden şaşmayacaklardır. Bu itirazlara burun kıvırıp namussuzluklarına devam edeceklerdir.

Gençlerin bir maç öncesi stadyumnda anasını bellediği gün, halkına biraz daha diş bilediği gibi, hırsızlığa artan bir hızla devam edecektir.

Ve bize içinden gülecektir bu şerefsiz, namussuz hainler. Atatürk'e küfretmeleri için bir neden daha doğacaktır.

Bazen kendimize kızıyorum. Bütün bunları yıllardır biliyoruz da ne yapıyoruz?

Neden onları yok edecek ve başımızdan atacak bir eylem yapamıyoruz?

Yoksa bizler de mi onlar gibi ahlaksızız.. Namussuzuz.. Şerefsiziz...

Kendimizi suçluyorum hep..

Gezi Parkı bir başlangıçtır diyorum ama hiç güvenim yok kendimize..

Biz Atatürkçüler bu kadar zavallı bir duruma mı düşecektik?

Ne acı

HACI

Sitelerde Paylaş

Kendi adıma bunların çoğunu tam olarak biliyorum diğerlerini de duymuşlugum var. Bizim konuşmamız sağa sola anlatmamız inananin işe yaramıyor yılıyorsun. Bizi heyecanlandıran nokta ilk defa bu kadar düzgün pürüzsüz şekilde bir tv kanalında yapılan bu konuşmanın herkese ulaşacak olması hiç bir propaganda içermemesi ki bu saygınlık ve karşı tarafında seni dinlemesidir heyecanlandığım olay budur. Bilmeyenler diyecek ki bu olaylar nedir araştıracak sorgulayacak daha ne olsun. Video ilk konulduğu vakit altında bir ülkücünün yorumunu gördüm "helal olsun redhack sizi yanlış anlamışım artık yanınızdayım" bu çerçevede bir yorumdu bu bile yeterli.

Sitelerde Paylaş

Şunları da eklemek istiyorum.

Bu söylenenleri bilmek yetmez.

İlginç olarak onları bu hain, şerefsiz ve namussuz hükümete ve onun başı olan pisliğe söylemek ve hatırlatmak da yetmez.

Çünkü o ve AKP bildiklerinden şaşmayacaklardır. Bu itirazlara burun kıvırıp namussuzluklarına devam edeceklerdir.

Gençlerin bir maç öncesi stadyumnda anasını bellediği gün, halkına biraz daha diş bilediği gibi, hırsızlığa artan bir hızla devam edecektir.

Ve bize içinden gülecektir bu şerefsiz, namussuz hainler. Atatürk'e küfretmeleri için bir neden daha doğacaktır.

Bazen kendimize kızıyorum. Bütün bunları yıllardır biliyoruz da ne yapıyoruz?

Neden onları yok edecek ve başımızdan atacak bir eylem yapamıyoruz?

Yoksa bizler de mi onlar gibi ahlaksızız.. Namussuzuz.. Şerefsiziz...

Kendimizi suçluyorum hep..

Gezi Parkı bir başlangıçtır diyorum ama hiç güvenim yok kendimize..

Biz Atatürkçüler bu kadar zavallı bir duruma mı düşecektik?

Ne acı

HACI

Bu kadar endişe ve umutsuzluğa gerek yok. Bu 150-200 yıllık bir mücadele ve ilk kez halka açık bir süreç yaşanıyor. Bizim gibi zehirlenen bir toplumda bir "Taksim" in olması bile hiç de az yol katetmediğimizi gösterir.

Akşamdan sabaha değil ama kesinlikle kaybedecekler.

Sitelerde Paylaş

Bu kadar endişe ve umutsuzluğa gerek yok. Bu 150-200 yıllık bir mücadele ve ilk kez halka açık bir süreç yaşanıyor. Bizim gibi zehirlenen bir toplumda bir "Taksim" in olması bile hiç de az yol katetmediğimizi gösterir.

Akşamdan sabaha değil ama kesinlikle kaybedecekler.

Zaman iyimser ve umutlu olma zamanı değil.

Başlayan bir hareketi devam ettirme, yayma, entelektüel altyapısını sağlamlaştırma, yeni dostlar kazanma zamanı.

Kazanılan momentumu durdurmadan devam ettirme zamanı.

Kimin ülkenin gerçek sahibi olduğunu göstermenin zamanı.

Yalanlara artık tahammül edilemeyeceğinin idrak edildiği bir zaman.

Türk halkının artık itilip kakılmasının mümkün olmadığının bilinmesi gereken bir zaman.

Yetti artık bu aşağılama, kötüleme..

Yetti artık bu milletin özkaynaklarını sömürme..

Yetmedi mi?

Bu mücadele daha yeni başladı.

Hırsızlara, hainlere, demokrasi adına özgürlüğü sınırlayan halk düşmanlarına baş kaldırmanın zamanı..

İyimser ve umutlu olma zamanı geçti artık.

Zaman eylem zamanı.

Sitelerde Paylaş

AKP'ye karşı yeni bir parti kurulmalı mutlaka.

CHP'nin alacağı oylar sınırlı.

CHP ve yeni kurulacak parti seçimleri kazanabilir ve birlikte bir koalisyon kurabilir.

Türkiye'nin CHP'nin de solunda, temelli entelektüel, gerçek anlamda laik, cesur, vatansever ve aydın insanların kuracağı, sosyal demokrat bir partiye ihtiyacı var.

Sitelerde Paylaş

AKP'ye karşı yeni bir parti kurulmalı mutlaka.

CHP'nin alacağı oylar sınırlı.

CHP ve yeni kurulacak parti seçimleri kazanabilir ve birlikte bir koalisyon kurabilir.

Türkiye'nin CHP'nin de solunda, temelli entelektüel, gerçek anlamda laik, cesur, vatansever ve aydın insanların kuracağı, sosyal demokrat bir partiye ihtiyacı var.

dediklerinizde haklısınız chp ve MHP dışında 3 bir parti şart . chp ve MHP alternatif olduğu sürece akp şanslı. ama ortada şöyle bir gerçek var seçim zamanı devlet kasasından AKP , chp ve MHP ye seçim desteği olarak para aktarılıyor. yapılan bu adaletsizlikle haliyle bir sürü farklı parti olduğu halde ekonomik güçleri olmadığı için bu üç parti dışında sesini duyuran olamıyor.

Arkasında basın ve ekonomik desteği olan yeni bir parti nasıl ne şekilde ortaya çıkar bilmiyorum.

aklıma gelmişken numan kurtulmuş diye bir adam vardı, AKP nin temel oy kaynağı olan Dindar kesminin güvenini kazanmaya başlamış biriydi. üstelik bir kaç kez konuşmalarını dinledim. AKP den daha çok demokrat bir tavrı ve demokrasiyi öven bir yanı vardı. geçen seçimlerde Erbakan tayfasının oyunlarına rağmen baya oy almıştı.

ama nasıl olduysa oldu, o AKP yi eleştiren, numan kurtulmuş gidip AKP ye üye oldu.

Eğer AKP ye dahil olmasaydı. böyle bir dönemde AKP nin tabanından baya oyu kendi tarafına kaydırabilirdi.

Ama hissettiğim kadarıyla BAŞBAKAN ile CUMHURBAŞKANI Arasında bir gerilim var. birbirlerini eskisi kadar sevmiyorlar gibi. AKP çökerse akp içinde bir bölünme ile çöker.. buda sanki gül ile Erdoğan arasında yaşanacak gibi, öncü depremler gözüküyor gibi

Sitelerde Paylaş

bunlar parti kurup seçime girsinler...

Sevgili Kireç

Ak partiye karşı bir değil, bir çok demokrat tabanlı, liberal yahut, sosyal, siyasi oluşum üretilmeli, demokrasinin en temel kuralı olan, düşüncenin özgürce neşredilebilmesi ile Tüm farklılıklarına rağmen, kişi yahut kurumlar fikirleri ile var olmalıdır. Bu kritik, demokrasinin var olabilmesi adına elzemdir.

Bu gün yapılan eylem, yahut söylemlerin hemen hepsi, salt bir iktidarı hedef almakta iken, muhafazakar, Türkiye milliyetçiliği ve coğrafyasına özel liberal yapısı ile Ak parti, bir çok "Türkiye" düşmanının önünü kesmiştir.

Bu gün gerek bu site de, gerek sosyal medya da, yahut diğer ülkelerin resmi istihbarat destekli basınında hedef olarak seçilen Ak partinin yıkılmak istenmesinde ki başlıca nedenler, Modern! Avrupai!, ve Sınırsız! özgürlük anlayışı ile yozlaştırılmış, kendi kültürel kimliğinden soyutlanarak kimliksizleştirilmiş, amaçsız, hayatı özgürlükler adına zevk odaklı yaşayan bir gençliği kurtarma projeleri, ülkenin kalınması adına atılan büyük sosyal ve siyasal adımlar, ülkenin bir uzlaşı süreci ile "Terör" belasından kurtularak, kalkınmaya gelişmeye ve Dünya Devleri arasına girme çabaları, ülke genelinde dudak uçuklatıcı, Milyar Dolar'lık/Euro'luk projelerin, teorik olarak değil bil fiil inşa edilmeye başlanması, bir Türkiye projesi olan "Kanal İstanbul" projesi, iki boğazı 3'cü defa bir birine modern ve gelişmiş özellikleri ile bağlayan "Yavuz Sultan Selim köprüsü", yapımına İstanbul da başlanan, Avrupa'nın en büyük hava limanı olma özelliğine sahip 22 milyar 152 miyon euro'luk 3 'cü hava limanı projesi, gibi büyük projelerdir.

Bu gün Ak partinin yıkılması için, dış güçler ile el birliği yapan, manipülasyon ve provokasyon ile, halkı, seçim ile gelmiş yasal bir hükumete karşı kışkırtan sözde barışçıl, modern ve entelektüel! kişi ve karakterlere, "1980 Öncesi bir nesil yok edildiğin de, 28 Şubat sürecinde, muhafazakar insan avı başlatıldığında, Ana Sol-M hükumeti döneminde, devletin kasaları bankaları boşaltıldığında neredeydiniz? diye sormamız gerekli değil mi?

Biz geliştik, ilerledik, Sevgili Kireç. Lakin, ülke yönetimini darbe ile ele geçirmeye alışmış, halkı "Bidon kafalı", "Göbeğini kaşıyan adam" olarak gören köhnemiş, karanlık, elit ve "Entelektüel!" zihniyet hala 27 Mayıs 1960 lar da, yahut 12 Eylül 1980 ler de kaldı.

Esen Kalın

tarihinde Mesudi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu Redhack grubunu 2005 yılından beri bilirim. İlk tanıştığımda Kemalizme düşman, Faşizmle savaşan gerçek internet ve bilişim korsanlarından oluşuyordu. Yeraltı organizasyonuydu. Ancak sonraları AKP insiyatifi ele alıp ülke konjunktürünü değiştirdikçe düşmanlarıyla dost olmaya başladılar. Şimdilerde ise Uygur hanedanlarının sözlerini şiar olarak yayınlayabilen, Kemalist ve Ulusalcılarla ittifak halinde eylemlere katılan bir zavallı insanlar klübü. :)

Başlarda benim gibiler bu grubu meydana getiriyordu. Şimdilerde Ay-Yıldız teamden farksız Lamerlar sürüsü. :)

tarihinde Exhorder69 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...