Jump to content

AKP gezi olayını çözmüş

Recommended Posts

Sonucu ne olur belli değil ama, şu kesin ki 80' lerdeki sağ sol çatışmasını geri getirdi tüm bu olaylar.

Şu an çok ciddi bir kutuplaşma başlamış durumda ve kutuplar arasında nefret her saat daha da büyüyor.

rte kendi taraftarı olanları ''millet'' sayıyor diğerlerine ''benim gençliğim değil'' diyor.

Açıkca halkı ikiye bölüp bir kesmini düşman ilan ediyor.Polis de halkın polisi değil zaten, ona da '' benim polisim'' diyor.

Bundan daha açık şekilde ortaya koyamazdı kendini. Toplumun ''diğer'' yarısını düşman kabul ettiğini ve hepsinin ortadan kaldırılması gerektiğini bundan daha açık beyan edemezdi.

Tüm eylemler sona ererse ve ortalık durulursa bu ''diğer kesim'' üzerinde büyük bir operasyon başlatılacağı kesin. Artık bir değil iki türkiye var ve kimse güvende değil. En kötüsüne hazır olun.

Don't worry, be happy...

Bunları daha once de gördük.

İç harp çıkaracak kadar bile güçleri yok..

Eylemler devam edecek ve Tayyip gidecek. Bu kadarından eminim.

Emin olmadığım Tayyip'in nasıl gideceği...

Sitelerde Paylaş

Don't worry, be happy...

Worry olmak atalarımızı hayatta tuttu.Doğal seçilim worry olanı tutar, happy olanı siler.

Şimdiden gözümün önünde canlanıyor, sokakarda dizlerinin üzerine çöktürülmüş sırayla kafarının arkasından vurulan insanlar, araçların arkasına bağlanıp sürüklenen cesetler, sokak lambalarında boynundan sallananlar, zıt yöne hareket eden iki tankın arasına bağlanıp ikiye bölünenler ve en masumanesi kafası kesilenler...

Ancak bunlar hangi taraftan olacak tam kestiremiyorum.

Şiddet geliyorum demez.

Ben iki tarafada güvenmiyorum, en başından beri herşey ayrı bir ''3. şahıs'' tarafından planlanmış olabilir.Tc deki çatışmadan, uzaktan seyrederek, çıkar sağlayacak birisi.

Akıllı vatandaş şu an ne eyleme katılır ne tayyip mitinglerine.

Gider kendine bir kalaşnikof, dragunov, pkm ve 6000 round cephane alır, erzak depolar, çelik yelek gaz maskesi ıvır zıvır alır, sığnak inşa eder hazır bekler.

i'm just tellin' ya...

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu ülkede artık CHP politikası bitmiştir, solcu, devrimci örgütlerin gücü bitmiştir, imansız, kafir, dinsiz, politikalar hak ettiği yeri bulacak, sonunda Hakk yayılıp batıl yıkılacaktır.

Korku dağları sardı, karanlıkta ıslık çalıyorsunuz.

Mağdurları oynayan bir zamanların mücahitleri, şimdi parayla sülenke oynayan zalim müteahhitler oldular. Sürü, her ne kadar sürü olsa da, bunu algılayacak kadar beyinleri var. Uyanış başladı...

Parayla iman bir arada olmazmış...

Sitelerde Paylaş

Tayyip'in sonu yakındır. İç savaş çıkmayacak ama ülke dışına fetto gibi sürülecektir tahminimce. Milletin gerçeği bulduğu noktadayız. İlk fırsatta AKP karşıtı bir parti kurulmalı, sol kanad oy dağılımını üzerinde tutmalıdır.CHP oyda doyuma ulaşmıştır.

tarihinde Abdul Alhazred tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ama bu akp yi de götürür. :)

atılan bey, siyasetten uzağım Akp yide sevmem ama Chp gibi mhp gibi partileride araştıranlar bilirler , geçmişte ne oldukları ortada, bu adamlar söz ile ahkam kesip icraatları sıfır olan siyasetciler, adam gibi parti yok, alternatifsiz tek parti Akp, oda şuan mecburiyetten oy alıyor.

Sitelerde Paylaş

Worry olmak atalarımızı hayatta tuttu.Doğal seçilim worry olanı tutar, happy olanı siler.

Şimdiden gözümün önünde canlanıyor, sokakarda dizlerinin üzerine çöktürülmüş sırayla kafarının arkasından vurulan insanlar, araçların arkasına bağlanıp sürüklenen cesetler, sokak lambalarında boynundan sallananlar, zıt yöne hareket eden iki tankın arasına bağlanıp ikiye bölünenler ve en masumanesi kafası kesilenler...

Ancak bunlar hangi taraftan olacak tam kestiremiyorum.

Şiddet geliyorum demez.

Ben iki tarafada güvenmiyorum, en başından beri herşey ayrı bir ''3. şahıs'' tarafından planlanmış olabilir.Tc deki çatışmadan, uzaktan seyrederek, çıkar sağlayacak birisi.

Akıllı vatandaş şu an ne eyleme katılır ne tayyip mitinglerine.

Gider kendine bir kalaşnikof, dragunov, pkm ve 6000 round cephane alır, erzak depolar, çelik yelek gaz maskesi ıvır zıvır alır, sığnak inşa eder hazır bekler.

i'm just tellin' ya...

nihil nat geo'da kıyameti bekleyenleri mi seyrediyorsun. (:

Sitelerde Paylaş

Yol gösterici olarak; binlerce yıl gerilerden gelen ama burunlarının ucunu bile gösteremeyen dinlere ve kutsallarına sarılanlar kaybetmeye mahkumdurlar.

Yol göstericileri; çağdaş medeniyet, bilim ve fen olanlar, her daim kazanacaklardır ve gelecek hiç tartışmasız bunlarındır.

tarihinde ilkeli tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...