Jump to content

En Büyük Adım Atıldı.. Gerisi Ayrıntı..

Recommended Posts

Evet arkadaşlar.. Sonunda Türk gençliği şimdiye kadar attığı adımların en büyüğünü attı.

Temeli entelektüel, insancıl, bilinçli, çağdaş, özgürlükçü, barışçı bir hareketi başlattı.

Korku duvarını yıktı Türk gençliği. Sıra sırça köşkü yıkmaya geldi. O da zaman meselesi.

Tayyip ve çetesi basını, halkı, gençliği, orduyu, eğitim kurumlarını, hizmet ettiği halkını korkutarak sindiriyordu.

Ordumuz da artık Tayyip'in teröründen özgür. Durum muhakemesi yaparken o da artık Tayyip'in korku faktöründen bağımsız.

Bunun ne demek olduğunu Tayyip çok iyi bilir. Kendisine bir uçak hazırlatsın ve o uçak hava alanında 24/7 beklesin.

Umarım uçağa yetişecek zamanı olur.

Bir anda Türkiye değişti. Dünya değişti.

Bunun geri dönüşü yok Tayyip.

Gideceksin Tayyip. Ya şöyle, ya böyle..

Düşeceksin Tayyip.. Korkuttuklarının tükrükleri ile boğulacaksın Tayyip.

Artık kimseyi korkutamıyorsun Tayyip..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pek uslanacağa benzemiyo. kendiside karşı atağa hazırlanıyo şu sıralar. işin sonu ya dediğiniz gibi olur yada karşımızda daha büyümüş bir diktatör görürüz.

Büyüdükçe küçülecektir Tayyip.

Sonu geldi. Bunlar Tayyip'in son çırpınışları..

Korku duvarı yıkıldı artık. Bundan sonra terörize edemez Tayyip. Korkutamaz.

Önemli olan korku idi. O duvar aşıldı.

Tayyip bitti.

Sitelerde Paylaş

Suriyede esad koltuğu devretmeye razı olmuyor, hemde binlerce insanı ölmesi pahasına, ülkedeki iç savaşı göze aldı.

bence türkiyede AKP iktidarı kolay kolay bırakmaz, çünkü 10 yılda elde ettikler milyardolarlık servetler var. iktidar değişir değişmez yağlı kapılarının kapanacağını belkide hesap vereceklerinin farkındalar.

bu yığdıkları serveti kaybetmeme pahasına bence ülkede iç savaş çıkmasını bile göze alabilirler. ha esad ha Erdoğan bence birbirlerine çok benziyorlar

Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar.. Sonunda Türk gençliği şimdiye kadar attığı adımların en büyüğünü attı.

Temeli entelektüel, insancıl, bilinçli, çağdaş, özgürlükçü, barışçı bir hareketi başlattı.

Korku duvarını yıktı Türk gençliği. Sıra sırça köşkü yıkmaya geldi. O da zaman meselesi.

Tayyip ve çetesi basını, halkı, gençliği, orduyu, eğitim kurumlarını, hizmet ettiği halkını korkutarak sindiriyordu.

Ordumuz da artık Tayyip'in teröründen özgür. Durum muhakemesi yaparken o da artık Tayyip'in korku faktöründen bağımsız.

Bunun ne demek olduğunu Tayyip çok iyi bilir. Kendisine bir uçak hazırlatsın ve o uçak hava alanında 24/7 beklesin.

Umarım uçağa yetişecek zamanı olur.

Bir anda Türkiye değişti. Dünya değişti.

Bunun geri dönüşü yok Tayyip.

Gideceksin Tayyip. Ya şöyle, ya böyle..

Düşeceksin Tayyip.. Korkuttuklarının tükrükleri ile boğulacaksın Tayyip.

Artık kimseyi korkutamıyorsun Tayyip..

Sevgili Hacı Bey

Gerek şahsınızda sizin, gerekse dış istihbarat destekli marjinal grupların, sosyal medya da bu ve benzeri sayfalardan yapmış olduğunuz manipülasyon, yasal hükumete ve yasal sürece karşı provokasyon, sağ duyulu gerçek vatan evlatları tarafından dikkate alınmayacaktır. Biz sizin farkındayız!

Esen Kalın

Sitelerde Paylaş

Suriyede esad koltuğu devretmeye razı olmuyor, hemde binlerce insanı ölmesi pahasına, ülkedeki iç savaşı göze aldı.

bence türkiyede AKP iktidarı kolay kolay bırakmaz, çünkü 10 yılda elde ettikler milyardolarlık servetler var. iktidar değişir değişmez yağlı kapılarının kapanacağını belkide hesap vereceklerinin farkındalar.

bu yığdıkları serveti kaybetmeme pahasına bence ülkede iç savaş çıkmasını bile göze alabilirler. ha esad ha Erdoğan bence birbirlerine çok benziyorlar

Doğru ama bizde başka faktörler de devreye girecektir.

Suriye ordusu gibi kendi halkına saldırmayacak bir ordumuz var.

Ondan emin olabilirsiniz.

İç savaş çıkmaz. Ayrıca AKP'liler ve Tayyip için canları servetlerinden daha kıymetlidir.

Yağmalardan yararlanabilmeleri için yaşamaları gerekir, değil mi?

Bu iş bitti arkadaşlar. Nasıl biteceğini bilmiyoruz.

Bütün bildiğimiz korku duvarının yıkıldığı. Onun bir takım sonuçları olmalı.

Türkleri tekrar terörle korkutmak mümkün değil artık.

Tayyip'in sonunun başlangıcına şahitlik ediyoruz.

Bundan eminim ben. Çok açık ve net.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Hacı Bey

Gerek şahsınızda sizin, gerekse dış istihbarat destekli marjinal grupların, sosyal medya da bu ve benzeri sayfalardan yapmış olduğunuz manipülasyon, yasal hükumete ve yasal sürece karşı provokasyon, sağ duyulu gerçek vatan evlatları tarafından dikkate alınmayacaktır. Biz sizin farkındayız!

Esen Kalın

Size dış kaynaklı bir cevap vereyim o zaman..

Garbage!

Bu yazdıklarınız garbage... Başka cevap hak etmiyorsunuz.

Entelektüel olarak sıfırsınız. Geleceği göremiyorsunuz. Aydınlığı aramıyorsunuz. Siz orta çağın karanlığında yaşıyorsunuz.

Bittiniz artık. Hal var olmanız bile bir mucize..

Sitelerde Paylaş

sevgili haji.

ben sizin kadar ümitvar değilim.

bahsettiğimiz gençliğin bir ferdi olarak.

afedersin ama bu gençliği mnskym.

bi bok olmaz bu gençlikten.

içerden biri olarak diyorum bunu. ona göre.

Bunu zaman gösterecek. Umarım haklı çıkmazsınız.

Tek umudumuz bu gençlik. Onu kaybetmek bizim sonumuzu getirir gerçekten. O zaman ölelim daha iyi.

Sitelerde Paylaş

sayın hacı.

km'lerce öteden analiz ve değerlendirme hoş bir sohbet olur.

gerçek yansıtılacaksa başka.

o halde iş ehli başka başka olur.

ötesi fantezi olur.

ama derseniz ki ütopya yaratalım: ütopik türk gençliği mesela: çağlar ötesi kurgu edebiyatı yaparız.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Hacı Bey

Esen Kalın

Siz kimsiniz?
Sitelerde Paylaş

Sevgili Hacı Bey

Esen Kalın

sen diyorsan doğrudur. tüm suç dış güçlerin ve onların oyuna gelen gençlerin şuçu..

başbakan tayip erdoğanın yada devleti yöneten hiç kimsenin suçu yok. onlar pırlanta gibi, melek gibi insanlar.. O sokağa çıkan insanlar geri zekalı olduğu için onca copu gazı yemeyi göze alıp çıkıyor.

gerçih sizinde suçunuz yok. akp MANİPÜLASYONUN kralını yapıyor. sizi öyle bir damardan yakalamışki AKP, kendinizi kurtarmanıza imkan yok.

KENDİLERİ ve ÇEVRELERİ SERVETLERİNİ SERVET KATIP, BU ÜLKENİN ZENGİNLİKLERİNİ DIŞ ODAKLI ORTAKLARI İLE PAYLAŞIRKEN, SİZİDE BİR GÜZEL KEKLİYORLAR.

Sitelerde Paylaş

sayın hacı.

km'lerce öteden analiz ve değerlendirme hoş bir sohbet olur.

gerçek yansıtılacaksa başka.

o halde iş ehli başka başka olur.

ötesi fantezi olur.

ama derseniz ki ütopya yaratalım: ütopik türk gençliği mesela: çağlar ötesi kurgu edebiyatı yaparız.

Benim bu konuda iddiam yok. Umudum var. Umutla ne kazanılır bilmiyorum.

Gençliğimizin önemli bir bölümü AKP tarafından dinle zehirlenmiştir mutlaka. Ama eli kalem tutan aydın kesim onları her zaman susturacak niteliktedir.

Ben buna güveniyorum. Yeterli olur mu bilmiyoruz. İlk defa böyle bir hareket görüyoruz.

Gençlerimize aydınlarımız, basın ve üniversitelerimiz de katılırsa durum istediğimiz gibi olabilir.

AKP'ye direnç gösterilmesi yeterince büyük ilerlemedir. Bunun ütopi ile alakası yok. Olayları izliyorsunuz değil mi? Ortada bir gerçek var.

Sitelerde Paylaş

sen diyorsan doğrudur. tüm suç dış güçlerin ve onların oyuna gelen gençlerin şuçu..

başbakan tayip erdoğanın yada devleti yöneten hiç kimsenin suçu yok. onlar pırlanta gibi, melek gibi insanlar.. O sokağa çıkan insanlar geri zekalı olduğu için onca copu gazı yemeyi göze alıp çıkıyor.

gerçih sizinde suçunuz yok. akp MANİPÜLASYONUN kralını yapıyor. sizi öyle bir damardan yakalamışki AKP, kendinizi kurtarmanıza imkan yok.

KENDİLERİ ve ÇEVRELERİ SERVETLERİNİ SERVET KATIP, BU ÜLKENİN ZENGİNLİKLERİNİ DIŞ ODAKLI ORTAKLARI İLE PAYLAŞIRKEN, SİZİDE BİR GÜZEL KEKLİYORLAR.

Ben Mesudi'nin keklenen taraf olduğunu sanmıyorum, o kekleyenlerden bizzat. Reel yani. Kanmıyorum onun sevgi pıtırcığı ileti ve uslubuna. Fettoşta çok güsel kekler ya anlayın işte. Burda ne işi var, var orasını siz düşünün..
Sitelerde Paylaş

farkı anlamak isteyen varsa. birinci olarak Başbakanı şuan ankarada karşılayan onbinlere baksın

birde dün taksimde sayıları yüzbinlere yaklaşan yada şuan taksimde toplanan on binlere baksın.

birinci grup, belediyelerden atılan katılmak zorunlu mesajları ve benzin paraları verilen bir kitle, ellerinde tek tip türkiye bayrakları ve AKP bayrakları var.. belliki meydanda dağıtılmış.. sadece akp li bir kitle,, üstelik devlet güvencesi ve polis koruması altında, ne gaz nede cop yeme telikeleri var.

diğer tarafta ise taksimde her renkten insanın olduğu rengarek bir topluluk, hepsi kendi bayrağı ve mesajıyla katılmış bir kuşak üstelik bu tarafta herhangi bir teşvik olmadığı halde, cop, gaz yeme durumu var.

aradaki farkı görmek için biraz tarafsız bir göze sahip olmak yeterli

tarihinde keskinSİRKE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Konuşmasına bakın gaza getiriyor insanları... Benim başörtülü kızlarıma kardeşlerime saldırdılar diyor.

O başörtüsünü alıp bir yerine, tövbe tövbe ya. Bir beze muhtaç iğrenç zihinler bunlar işte. Fikir değil bez değil dertleri, bunlardan temelli kurtulmak lazım temelli..
Sitelerde Paylaş

Konuşmasına bakın gaza getiriyor insanları... Benim başörtülü kızlarıma kardeşlerime saldırdılar diyor.

bende izliyorum.. şuan ben polisimi yedirtmem diyor.. :) polisime ahlaksızca saldırıyorlar diyor..

sanırsam milletin elindeki tencere tava seslerini duydukları için milletin kendilerini yemek olarak pişirip yemeyi düşündüklerini sanıyorlar :))

Sitelerde Paylaş

Erdoğan çarpıtıyor ve korkutuyor.

Ama yemezler artık.

Korku önemli bir factor değil artık.

Buna ragmen bazılarının işlerini kaybedeceği kesin.

Havlayan kopek ısırmaz derler ama AKP ısırmaya çalışacak ve son çare olarak ona başvuracak mutlaka.

Onun da tepkilerin artmasından başka bir sonucu olmayacak.

Erdoğan'ın tehditlerine cevap verilmeli mutlaka.

Sitelerde Paylaş

Size dış kaynaklı bir cevap vereyim o zaman..

Garbage!

Bu yazdıklarınız garbage... Başka cevap hak etmiyorsunuz.

Entelektüel olarak sıfırsınız. Geleceği göremiyorsunuz. Aydınlığı aramıyorsunuz. Siz orta çağın karanlığında yaşıyorsunuz.

Bittiniz artık. Hal var olmanız bile bir mucize..

Sn Hacı Bey

Bu ülke insanı, 1960,1971,1980,1997 askeri darbelerini ve sonuçlarını gördü. Biz, defalarca yandık,yandıkça aydınlandık, aydınlandıkça, bizi yakanları fark ettik. Bu gün sizin "Aydınlık!" olarak ifade ettiğiniz ayaklanmanın, kışkırtmanın sonuçlarını bil fiil yaşayan bir vatan evladı olarak sizi reddediyorum! Sizin "Entelektüel Aydınlığınızın!" arkasında, halkımızı daha önce defalarca yakan ve tekrar yakmak için fırsat kollayan karanlık odakları anarşiyi kaosu bölücülüğü görüyor ve sizi tekrar reddediyorum.

Esen Kalın

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...