Jump to content

AKP'NİN VE TAYYİP'İN GENEL POLİTİKASI NEDİR?

Recommended Posts

• İleti 43
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

''Bunlar kendi elleriyle yurttaş dini benzeri dinler icat ederek, İslamın karşısına kendi yapay dinlerini koymalarının çabası içinde olduklarını bilmiyorlar veya bilmek istemiyorlar.''

''Kilise ile devlet ilişkisini taklit ederek bize din sanki devlete tehdit gibi bir anlayışı, bir zihniyeti dayattılar.''

http://www.cnnturk.com/haber/turkiye/erdogan-devlete-yurttas-dinini-egemen-kilmaya-calisiyorlar

Osmanlıda yurttaşlık yoktur. Kul ve teba vardır.
Anayasada vatandaşlık tanımı değiştirildiğinde bölücüler de osmanlıcılar da istediğini alacak.

tarihinde zorlu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Forum ahalisiyle ilgili bir şeyi merak ediyorum: Acaba sizler de internette yorumlara bakarken "2002'den beri oylarımı AKP'ye verdim ama X sebepten ötürü benim de başımı yaktıkları için artık oy moy vermiyorum!" diye ağlayıp zırlayan ve akılları çok ama çok başına gelenleri görünce içinizden ılık bir şey akıp gitmiyor mu?

Sitelerde Paylaş

Akp,Chp,Mhp vs hiçbiri bir halta yaramaz. Türkiye'nin sisteminin değişmesi, tamamen özgür ve modern bir anayasamızın olması gerekir. Darbeci, kısıtlayıcı, engelleyici, bölücü, ötekileştirici artık her ne durum varsa herşeyin değişmesi ve tamamen özgür bir alt yapının oluşması lazım. Bu bağlamda bu ülkenin hiçbir siyasetcisinden bir fayda gelmez.

Akp gider Chp gelir o gider Mhp gelir vs bu iğrenç siyaseti ile Türkiyemiz 3. dünya ülkesi olarak kalmaya devam eder.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...