Jump to content

Asıl Sorun Ne Din Nede Ateizm. Ne AKP Ne CHP Ne de Mhp.

Recommended Posts

Ateist birinin tüm camileri yıkıp yerine park yapması da faşizmdir, Dindar birinin tüm parkları yıkarak yerine cami yapması da faşizmdir..

Ateist birinin herkesi içki içmeye zorlaması da faşizmdir, dindar birinin herkese içkiyi yasaklaması da faşizmdir.

Ateist birinin namaz kılanları aşağılaması da faşizmdir, dindar birinin ateist olanları değerlerini aşağılaması da faşizmdir..

Yani sorun ne din ne ateizmdir.

Asıl sorun FAŞİZM ve buna göz yumanlardır.

tarihinde TheChosen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateist birinin diye başlayan cümlelerin hangisi yapıldı ? Tahmini bir canavar tahminen böyle şeyler yapardı heralde, paranoyak korkulardan başka bişey yok bize karşı kafanızda.

Korkma la biziz halk :D

Beni nurcumu sanıyorsun? Bunlar sadece örnek. Ben yapar demiyorum "örnekliyorum"

Sitelerde Paylaş

Ateist birinin tüm camileri yıkıp yerine park yapması da faşizmdir, Dindar birinin tüm parkları yıkarak yerine cami yapması da faşizmdir..

Ateist birinin herkesi içki içmeye zorlaması da faşizmdir, dindar birinin herkese içkiyi yasaklaması da faşizmdir.

Ateist birinin namaz kılanları aşağılaması da faşizmdir, dindar birinin ateist olanları değerlerini aşağılaması da faşizmdir..

Çok doğru bir yaklaşım olduğunu düşünüyorum. Şu an olmayabilir ama olmayacak diye bir şey yok.... İnsanların gücü ele geçirince yapabileceklerinden korkulmalıdır. O yüzden demokrasilerde bir birini denetleyen kurumlar vardır.

Tibette Yedi Yıl filminden bir sahne hatırlıyorum . Çinliler tibetli halkın inaçlarına saygısızca bir yaklaşım sergileyip, inançların yalan olduğu söylüyor ve kutsallarını yakıp yıkıyordu.

Sonuçta faşizm her yerde faşizmdir.

Olup olmadı tartışmasının bence yanlış, Olabilir olmaya da bilir. İnsan doğasının farkında olup, Faşizmin her türlüsüne ne olursa olsun karşı olmak gerekir.

Sitelerde Paylaş

+1

Sitelerde Paylaş

Gerek var mı?

Var.

Henüz ateist faşizm ile hiç karşılaşmadan ona karşı tedbir alamazsın.

Ateizm binlerce yıldır zaten dinlerin faşizmi altında eziliyor, başını yükseltemiyor.

Azcık bir şansı olacağı zaman da ''bu başını yükseltirse faşist olur'' diye kafasına basamazsın.

Ateizme faşist olma şansı vermek zorundasınız açıkcası.

Dinler binlerce yıldır faşist oldu, hepsine katlanıldı, sıra ateizme gelince ''hadi hepberaber faşizme karşı gelelim'' dersen bu adeletsizlik olur.

ATeizm de kendi faşist çağını yaşamak zorunda.

Adalet yerdekine tekme atmakla değil, güçlü olana saldırmakla olur. Şu an yerde olan ateizm, güçlü olan din.

Ancak bazıları dengelerin açıkca değişeceğini görür oldu. Daha ateizm ayağa bile kalkmadan onun potansiyelinden korkar oldu. Şimdiden merhamet diler oldu, bu küçük yılanın başını şimdiden ezmeye çalışır oldu.

Sevgi, kardeşlik propagandalarını alıp münasip yerlerinize yazın.

ateizmin faşist olma sırası geldiğinde, ateizm faşistliğini gösterecektir.Bu haktır.

Merak etmeyin yalvarmanız için zaman gelecek, şimdiden kendinizi hırpalamayın yapmacık-yalan sevgi dolu propagandalarınızla.

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 6 months later...

ad hominemin aklımda kalan ve hoşuma giden bir yazısı, güncellemem lazım diye düşündüm.

Var.

Henüz ateist faşizm ile hiç karşılaşmadan ona karşı tedbir alamazsın.

Ateizm binlerce yıldır zaten dinlerin faşizmi altında eziliyor, başını yükseltemiyor.

Azcık bir şansı olacağı zaman da ''bu başını yükseltirse faşist olur'' diye kafasına basamazsın.

Ateizme faşist olma şansı vermek zorundasınız açıkcası.

Dinler binlerce yıldır faşist oldu, hepsine katlanıldı, sıra ateizme gelince ''hadi hepberaber faşizme karşı gelelim'' dersen bu adeletsizlik olur.

ATeizm de kendi faşist çağını yaşamak zorunda.

Adalet yerdekine tekme atmakla değil, güçlü olana saldırmakla olur. Şu an yerde olan ateizm, güçlü olan din.

Ancak bazıları dengelerin açıkca değişeceğini görür oldu. Daha ateizm ayağa bile kalkmadan onun potansiyelinden korkar oldu. Şimdiden merhamet diler oldu, bu küçük yılanın başını şimdiden ezmeye çalışır oldu.

Sevgi, kardeşlik propagandalarını alıp münasip yerlerinize yazın.

ateizmin faşist olma sırası geldiğinde, ateizm faşistliğini gösterecektir.Bu haktır.

Merak etmeyin yalvarmanız için zaman gelecek, şimdiden kendinizi hırpalamayın yapmacık-yalan sevgi dolu propagandalarınızla.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...