Jump to content

Diren Gezi Parkı

Recommended Posts

bu kafirler kadar sinsi plan yapan plnansız kalanlarında iftira atmak için sebep ne olursa olsun kullananına pes diiyorum.

işi gücü bırakıp sadece fitne amaçlı konularla suyu bulandırmak adına, reyhanlı katliamını bile müslümanlara mal edip ardından mal gibi kalanlara duyurulur....

Sitelerde Paylaş

o değilde bersan, geçen pazar kızılay'a yürürken tüm mekanlar kapalıydı, bizde aldık biramızı gittik, sese ses vermeye gittik, sonrası laguna, sonrası kırılmış bir bacak, sonrası 'diren taksim' sonrası faşizm,

o değilde bersan geçen gece taksimdeydim, hınca hınç kalabalık, herkesin elinde birası, sanırsın ülkenin tüm güzel insanları orada, ambiyans güzel, biraz gaz kolulu ama sorun değil, nede olsa doğal yapılı biber, portakal gazı. işte o an dedim keşke şu yüzde elli hep evinde otursa, bak o zaman ne güzel yaşanır. sakalı belinde, niyeti uçkurunda olan dindar nesil istememek gibi bir hakkımız var sanırım.

tarihinde jiyanxweşe tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bersann kasma kendini, koy ver gitsin.

% 1 mişiz. Bizim yerimizde olsan kafa yerdin.

Her naneyi yiyin. Ama hep kafirler suçlu olsun. La aklınız sıra Allahı mı kandırıyonuz. Kendinize bir bakın.

Niye insanlar bizi sevmiyor ? Niye bir şey üretemiyoruz. Niye allahın sevgili kulları değiliz diye kendinize bir sorun. Çoğunluksunuz ancak ne fayda ; Engizisyon un infazlarında çığlık çığlığa inleyen guruhtan bir farkınız yok.

Sitelerde Paylaş

o değilde bersan, geçen pazar kızılay'a yürürken tüm mekanlar kapalıydı, bizde aldık biramızı gittik, sese ses vermeye gittik, sonrası laguna, sonrası kırılmış bir bacak, sonrası 'diren taksim' sonrası faşizm,

o değilde bersan geçen gece taksimdeydim, hınca hınç kalabalık, herkesin elinde birası, sanırsın ülkenin tüm güzel insanları orada, ambiyans güzel, biraz gaz kolulu ama sorun değil, nede olsa doğal yapılı biber, portakal gazı. işte o an dedim keşke şu yüzde elli hep evinde otursa, bak o zaman ne güzel yaşanır. sakalı belinde, niyeti uçkurunda olan dindar nesil istememek gibi bir hakkımız var sanırım.

var tabi, isteklere saygımız sonsuz yeterki kural ve kaidelere uyulsun karşıdakine saygı gösterilsin. neticede burası müslümanların çoğunlukta olduğu bir ülke, sizlerde pkk gibi demokratik özgürlük talep edebilirsiniz, demokroaside her soruna bir çare illaki vardır, direnin diretin başarıya çiçekli yollardan gidilmez, içki içip sağa sola sataşarak yıkıp dökerek gidilir mi işte orası tarz meselesi...

Sitelerde Paylaş

Bersann kasma kendini, koy ver gitsin.

% 1 mişiz. Bizim yerimizde olsan kafa yerdin.

Her naneyi yiyin. Ama hep kafirler suçlu olsun. La aklınız sıra Allahı mı kandırıyonuz. Kendinize bir bakın.

Niye insanlar bizi sevmiyor ? Niye bir şey üretemiyoruz. Niye allahın sevgili kulları değiliz diye kendinize bir sorun. Çoğunluksunuz ancak ne fayda ; Engizisyon un infazlarında çığlık çığlığa inleyen guruhtan bir farkınız yok.

müslüman % si ne bakıp aldanmamak lazım, acaba Hakkı ile İslama uyup gerçekten yaşayan müslman sayısı %0.5 varmıdır, ancak Allah bilir.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Zulüm yapanlar elbet cezasını çekecek.Sadece biraz daha zaman..Kimin haklı olduğu gün gibi açık.Bu direniş bitmeyecek.1 ölür 1000 doğarız bunu anlamıyorlar.Anlamasınlar bakalım daha..Bütün diktatörler kendini yenilmez düşünüyor.Ama bir kıvılcımla düşüyorlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...