Jump to content

Akp taksim tiyatrosu

Recommended Posts

1000903_486150168135543_2073662827_n.jpg

Tiplere gel ahali...bakın bakın burası neresi?? daha sabahın 8'i... Tiplere bakın etrafları bomboş...parktan uzak..ayakkabılara bakın..yeleklere bakın...neredeyse aynı giyinmişler..gaz maskelerine bakın ?? lan bizde ne arar böyle özel tim gaz maskesi?? biz çapulcuyuz? bu pahalı maskeleri nerden bulalım ?? ellerinde eldiven bile var?? yediniz mi ahali ? siz hiç gördünüz mü gezi parkında böyle tipler? sabahın 7 sinde tedbiri kıyafet gezenler...

AKP süper bir tiyatro oynadı bu sabah... kendi sivil polisleri çevik polislerine molotof attı.. !!!

Sadece 15 molotofçu 25 polis 2 tomo var 5 kişi molotof atıyor polis 2 toma ile onalara su sıkıyor ama ne hikmet 5 kişiyi saatlerce püskürtemediler. 2000 kişiyi kovan polis kıçı kırık 5 kişiyi kovamadı enteresandır 14 gündür canlı yayın yapmayan tüm türk medyası orda canlı yayındaa.......

Sitelerde Paylaş

tiyatro miyatro ama sonuçta bugun oynanan oyun başarıya ulaştı..

taksimde devlettin istediği şiddet ortamı oluştu. bugüne kadar taksimi canlı vermeyen kanallar şuan taksimdeki şiddet ortamını canlı veriyor.

şuan tv de İstanbul valisi canlı konuşuyor. marjinal gruplar hariç diğer çok sevdiğimiz vatandaşlarımız taksim meydanını ve gezi parkını terk ettsin diyor.

çocukların ailelerine sesleniyor. marjinal gruplar taksimi şidet ortamı yaratacak bizde mecburen bu dakikadan sonra dalacağız diyor. çocuklarını çağırın diyor. alandan uzaklaşsınlar diyor.

yani demek istediğim hem şuan taksimde hemde canlı yayında mitüş bir baskı ortamı var..

bu gece tasimde çok kötü şeyler olacak

Sitelerde Paylaş

türkiye devlet genelinde boyun eğmek yok.

devlet kendisine baş kaldıran ve öz güven kazanmaya başlayan bu kitlenin

bu gece ve yarın kemiklerini kırmadan bırakmaz.

şuan resmi ağızdan canlı yayında tehit yapılarak, kitlenin yarısının aile baskısı şunla bunla alanı terk etmesi isteniyor

etmiyorsa kitle zaten devlet diyecek ben güzellikle uyardım.

günahı artık boynuma değil deyip. taksim ve gezi parkı boşaltına kadar kim önüne gelirse ağzını burnunu kıracak. ölenler bile olabilir gibime geliyor. çok yazık

Sitelerde Paylaş

aslında olaya şöyle bakmakta mümküm.. devlet çaresiz, kitlenin gücünü kırmak istiyor. eylemciler taksimde olduğu sürece devlet kendini yenilmiş hissediyor.

milleti alandan çekmek için her türlü yolu deniyorlar..

bir iki gün yumuşak demeçler veriyorlar. sizi seviyoruz saygı duyuyoruz diyorlar. ama bakıyorlar kitle dağılmıyor.

bu sefer baskı cop, gaz şiddet unsurlarına başvuruyorlar.

biliyorum bugun taksimde, beşiktaşta, gazi mahallesinde, okmeydanında çok eylemcinin cnaı acıyacak.

ama bu gece yaşanacak şiddete ölümlere rağmen bu kitle alanları boşaltmazsa

işte o zaman devlet yenilir.

tarihinde keskinSİRKE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İstanbul valisi ailelere seslenişte, taksimde ve gezi parkında çocuklarınızın can güvenliğ yok. onlara sahip çıkın eve çağırın, yanınızdalar ise alanlara göndermeyin dedi..

birinci olarak valiye şunu diyeceğim.. O ÇOCUKLARI ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN YA.. SENİN GÖREVİN CAN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMAK, ONLARI TEHDİT ETMEK DEĞİL CANINIZ YANACAK BEN KARIŞMAM DEMEK DEĞİL. İNSANLARIN CAN GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYAMIYORSAN İSTİFA ET..

birde taksimde görevli olan polislerin ailelerinede ben sesleneyim.. ÇOÇUKLARINIZI ARAYIP EVE ÇAĞIRIN, ŞUAN ÇOCUKLARINIZ ORDA İNSANLARA KÖTÜLÜK YAPIYOR,İNSANLARIN CANINI YAKIYOR. ÇOCUKLARINI ÇAĞIRINDA BU ŞİDDETE ORTAK OLMASINLAR

tarihinde keskinSİRKE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu taksim olaylarına bakınca, türkiyedeki iç oyunların nelere mal olabileceğini kestirmek zor, heryer bölücü, darbeci olmuş Allah muhafaza böyle insanalrın eline yönetim ve yaptırım gücü geçerse, bu halkı perişan ederler. geçmişte olduğu gibi....

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...