Jump to content

Taksime Bir Değil Üç Cami ve Medreseler Yapacağız.

Recommended Posts

Yani kısaca, devletin eski merkezi yapısı gevşetilmeli, devlet demokratlaşmalı ve bir çok fonksiyonu iptal edilmeli. Toplum demokratik topluma dönüşmeli. Yani her kesim kendi dünyasını daha bağımsız bir şekilde kendi yaratmalı ve kendi dünyasında yaşamalı. Herkes kendi dünyasında daha fazla söz ve yetki sahibi olacağı için başkalarının müdahalesi de olabildiğine azaltılmış olur. Ama bunun olabilmesi için de her kesim kendi dünyasını olabildiğince her alanda kendi inşa edebilmeli.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 54
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Iyi de biz barlarin 200 metre yakininda namaz kilinmasini yasaklamiyoruz.

Gücünüz yok da ondan yasaklayamıyorsunuz. Ama vaktiyle orduda namaz kılmak yasaktı. Kılanlar fişlenirdi.

Uğur Dündar okulda namaz kılan çocukları sanki terörist gibi gösterirdi. O günleri unutmadık, unutmayacağız:

Yaklaşık 50 çocuk CUMA namazı kılıyor, eyvah eyvah...

http://analiztv.aktifhaber.com/video-detay/Ugur-Dundar-in--Namaz-Kilan-Ogrenciler--Haberleri--25935.aspx

Sitelerde Paylaş

sarı kırmızı sen dürüst değilsin, dürüst yorum yapmıyorsun, adil değilsin Hakkı konuşmuyorsun, kendine ateist diyorsun ama delikanlı değilsin, bağbozana delikanlı adam derken sana demiyorsak düşünmen gerekecek neden o müslümanların gözünde delikanlı ben değilim.... bunu düşün cevabı bulacaksın. yukarıda yazdığın zırvalara kendin inanmıyorsun bizimi kandıracaksın.

sana bir örnek vereyim, madem bu kadar duyarlı ve eşitlik ilkesi diyorsun yada azınlıkta olsa hak ve hürriyet diyorsun cevap ver o zaman, sadece türban taktığı için üniversitelerden kovulan insanları görüp hangi eylemi destekledin, ülkesini terk eden öğrenciler içinde aynı davranışı sergiledin mi, ateist, yahudi, hırıstiyanlar universitelerde ve üniversite sınavlarında eşit hakla yarışırken sadece imam hatip mezunu olduğu için puanı kırılıp eğitim hakları elinden alınan kişiler içinde böyle düşündünmü...

delikanlı ol delikanlıca konuş ki bizde seni tebrik edelim, bunlar Hak olandır ya hakkı konuş yada sus.

Sen kız olsaydın sana yapardım bir delikanlılık.

Salak mısın nesin sen?

Ticari alışverişim, borç alıp vermem, beraber yaşantım mı oldu ki senle sen benim hakkımda böyle laflar edeceksin?

Ahlaksız herif.

Bir de biz diyor gerizekalı.

Sen ilk önce iftira atmamayı, yalan söylememeyi öğren toplumsal atık.

Sitelerde Paylaş

Sen kız olsaydın sana yapardım bir delikanlılık.

Salak mısın nesin sen?

Ticari alışverişim, borç alıp vermem, beraber yaşantım mı oldu ki senle sen benim hakkımda böyle laflar edeceksin?

Ahlaksız herif.

Bir de biz diyor gerizekalı.

Sen ilk önce iftira atmamayı, yalan söylememeyi öğren toplumsal atık.

senin nasıl bir ahlaki değer taşıdığın yazılarından belli, cesaretiniz sanaldan küfür etmektir, klavye erkeği diyincede böbürleniyor, reel hayatın eziği sanalın erkeği olurmuş.

analiz etme yeteneğinden yoksun, yazılan iletiyi anlamaktan yoksun, kör gözlü kör bakışlı bir kafire ne anlatılabilir ki, sen bu kafayla sadece ezikliğini ortaya koyarsın başka birşey değil.

Sitelerde Paylaş

senin nasıl bir ahlaki değer taşıdığın yazılarından belli, cesaretiniz sanaldan küfür etmektir, klavye erkeği diyincede böbürleniyor, reel hayatın eziği sanalın erkeği olurmuş.

analiz etme yeteneğinden yoksun, yazılan iletiyi anlamaktan yoksun, kör gözlü kör bakışlı bir kafire ne anlatılabilir ki, sen bu kafayla sadece ezikliğini ortaya koyarsın başka birşey değil.

Yine mi muayyen günündesin? :)

Bu tür yazıları kes.

Beni tanımıyorsun etmiyorsun.

Böyle kişisel itham ve hakaretler yazma bana.

Ahlaksız iftiracı, yalancı, düzenbaz.

Tanımadığı insanlar hakkında ön yargı geliştiren denyo.

Sitelerde Paylaş

Yine mi muayyen günündesin? :)

Bu tür yazıları kes.

Beni tanımıyorsun etmiyorsun.

Böyle kişisel itham ve hakaretler yazma bana.

Ahlaksız iftiracı, yalancı, düzenbaz.

Tanımadığı insanlar hakkında ön yargı geliştiren denyo.

senin sorunun nedir biliyormusun, kendini bir halt sanıyorsun oysaki beş para etmeyen saygısız ukalanın tekisin. biraz beynine hükm et de, yazılanı analiz edip, ne söyleniyor bir anla, ondan sonra yorum yap, saçma sapan yazılar yazıyorsun. sadece muhalefetsin ne kelimelerin nede ifadelerin anlam taşımıyor.

burada ne seni nede bir başkasını tanımıyorum fakat senin yazıların Hakkı konuşmuyor, basiretsizlik her yazında mevcut, küfür etmekle, fikir söylenmez, konuşacak kelemı olmayanlar seçimi hakaretten yana yaparlar.

Sitelerde Paylaş

Devlet halkını sağlıklı, bilgili, kültürlü ve varlıklı yapmak için gerekli kurum ve kuruluşları inşa etmek ve onların yararına sunmak zorundadır.

Jüpiterin çevresinde döndüğü söylenen bir çaydanlığa tapınmak için binalar inşa etmesi ve buralara görevliler tayin etmesi de ayrı bir komedidir. Rektal muayene için kıçımıza soktukları kamerayı yurtdışından ithal ederken kimsenin gitmeyeceği bir cami inşa etme sevdasını anlamıyorum. Allah olsaydı camide yatar kalkar eve gitmezdik ama olmayan birşey için bu kadarı da fazla.

Sitelerde Paylaş

sanırım buradaki dinsizlerin sorunu türkiyeyi müslüman bir ülke olarak görmek istememeleridir.

arkadaşlar burası İslam ülkesidir, kafir ülkesi ateist ülkesi yada hırıstiyan ülkesi değildir.

yaşıyorsanız adam gibi kurallara uyarak yaşarsınız aksi halde adam etmesini devlet çok iyi bilir.

Sitelerde Paylaş

sanırım buradaki dinsizlerin sorunu türkiyeyi müslüman bir ülke olarak görmek istememeleridir.

arkadaşlar burası İslam ülkesidir, kafir ülkesi ateist ülkesi yada hırıstiyan ülkesi değildir.

yaşıyorsanız adam gibi kurallara uyarak yaşarsınız aksi halde adam etmesini devlet çok iyi bilir.

Dinler bilimden öldürücü darbeyi aldı batıyor. Çoğu gelişmiş ülkede karanlıklara, ait oldukları yere gömüldü. Bizim gibi yarı geri kalmış ülkeler batma sırasındaki paniği çekiyor.

Ahir zaman gelecek, mehdi gelecek, kıyamet kopacak cennete gideceğiz umuduyla elleriniz havada öyle bekleyeceksiniz.

Başka ülkeler bilimde teknolojide ilerlerken biz arabın dini, allahı, camisi için birbirimizi yiyeceğiz.

Sitelerde Paylaş

Dinler bilimden öldürücü darbeyi aldı batıyor. Çoğu gelişmiş ülkede karanlıklara, ait oldukları yere gömüldü. Bizim gibi yarı geri kalmış ülkeler batma sırasındaki paniği çekiyor.

Ahir zaman gelecek, mehdi gelecek, kıyamet kopacak cennete gideceğiz umuduyla elleriniz havada öyle bekleyeceksiniz.

Başka ülkeler bilimde teknolojide ilerlerken biz arabın dini, allahı, camisi için birbirimizi yiyeceğiz.

uyduruklarını kendine sakla, biz böyle birşey demiyoruz, burası türkiye cumhuriyeti halkın çoğunluğu müslüman ve demokrasi denen olguya göre sizlerin çoğunluğu müslüman olan ülkenin kanunlarına uymanız gerekir,

ister seve seve ister sevemeye sevmeye....

Sitelerde Paylaş

uyduruklarını kendine sakla, biz böyle birşey demiyoruz, burası türkiye cumhuriyeti halkın çoğunluğu müslüman ve demokrasi denen olguya göre sizlerin çoğunluğu müslüman olan ülkenin kanunlarına uymanız gerekir,

ister seve seve ister sevemeye sevmeye....

Ben de ateist merkezi kurup insanlara bilim, teknoloji, felsefe, mantık, matematik, ateizm konularında seminerler vermek istiyorum. Benim hakkım niye yok?

İllaki arabın allahına inanmak zorunda mıyım?

Sitelerde Paylaş

Gücü olan güçsüzü ezer. Diren Taksim, inceldiği yerden kopar. Biz de ineriz sokağa...

:lol: tırslak sen mi inecen sokağa :) Ne üdüğü belli olmayan kusmuksun yeminle. Güçlü biz olunca safımıza sığınacağını söyleyen bir sıçan, haklının değil güçlünün yanında yer alırım diyen anca sen gibi yobaz olur :angry:
Sitelerde Paylaş

Ben de ateist merkezi kurup insanlara bilim, teknoloji, felsefe, mantık, matematik, ateizm konularında seminerler vermek istiyorum. Benim hakkım niye yok?

İllaki arabın allahına inanmak zorunda mıyım?

İslam senin dediğin gibi kolay gelmedi, sen burada demogoji yapıyorsun, işin gırgırındasın.

Sitelerde Paylaş

senin sorunun nedir biliyormusun, kendini bir halt sanıyorsun oysaki beş para etmeyen saygısız ukalanın tekisin. biraz beynine hükm et de, yazılanı analiz edip, ne söyleniyor bir anla, ondan sonra yorum yap, saçma sapan yazılar yazıyorsun. sadece muhalefetsin ne kelimelerin nede ifadelerin anlam taşımıyor.

burada ne seni nede bir başkasını tanımıyorum fakat senin yazıların Hakkı konuşmuyor, basiretsizlik her yazında mevcut, küfür etmekle, fikir söylenmez, konuşacak kelemı olmayanlar seçimi hakaretten yana yaparlar.

Saf herif halen daha devam ediyorsun.

Benim sorunumun ne oldugunu ben bilirim.

benim nasil bir insan oldugumu beni taniyanlar bilir.

Sen bu tur yorumlar yapma.

Basacagim sana kufuru simdi terbiyesiz herif.

Hem hata ve suc isliyor hem de durmadan devam ediyor.

Ahlaksiz.

Sitelerde Paylaş

bölücülüğün adı direniş olmuş, bu ülkede pkk da direnişçi, koministlerde direnişçi, her türlü örgüt direnişci, bütün direnmeleri İslamiyetin hakim olmasıdır, amaçları İslama darbe vurmaktır ama bu oyunlar artık sona erdi, devriniz sona erdi...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...