Jump to content

53 Sünni vatandaşımız ne yazık ki şehit edildi

Guest kafa

Recommended Posts

Sadece Şiileri bitirmek için uygulanmış Amerika-İsrail projesi için ülkesinde 2 yıldır alevi-sünni düşmanlığı, ayrımcılığı yaratmak için her şeyi yapan bir adam şimdide çıkmış başkaları ülkeyi mezheplere bölmeye çalışıyor diyor. Ve de tam tersi olarak bu ayrışmaya bu düşmanlığa karşı çıkanları da suçluyor. Pes yani arsızlığın, bu kadarı olur. Sırf bu ayrımcılıktan dolayı ve bu ayrımcılığa karşı çıkanları yani ulusalcılara bir darbe daha vurmak için Reyhanlı katliamı yapılıyor. Siyaset için bizim vatandaşlarımız göz göre göre kurban ediliyor. Basın Reyhanlı olayında apaçık karartma uyguluyor, çarpıtıyor. 53 kişi ölmüş, muhalefet bu işin üzerine yeterince gitmiyor, takipçisi olmuyor ve iktidarın tuzağına da çok kolay düşüyor. 53 kişi hayatını kaybetmiş Davutoğlu gülerek demeç veriyor, başbakan Amerika'ya gidiyor, basın tam bir karartma yapıyor ve bu halde bu adam çıkıyor ve arsız arsız konuşuyor. Bu planın devamını ve kötü sonuçlarını bozan da yine halkın sağduyusu oluyor (tabi sağ duyu sahibi olanların).

Sitelerde Paylaş

son iki seçimde demokrasiden, demokrat olmaktan bahseden, tüm kesimlerin oyunu almaya göz diken başbakan

anlaşılan kabuğuna dönmeye iyice karar vermiş durumda, tek sığınak noktası olan dine özellikle sünni Müslümanlara hitap etmeye dönmüş durumda.

buda demek oluyorki başbakan farklı kesimlerin gözünden düştüğünün farkında yani takke düştü kel göründü misali..

başbakana kala kala kendi tabanaı kaldı, bu savaşta onlarıda kaybederse dibe vuracağının farkında

yok direnişçiler türbana saldırdılar, yok camide içki içtiler yok bilmem suriyede 53 sünni vatandaş şehit edildi

bu cümleler bunların belirtisi

Sitelerde Paylaş

bersann bu ülkede sadece iki kutuptan oluşan insanlardan ibaret değil..

yani bir tarafta siz diğer tarafta biz diye bir şey yok.

herkesin düşünceleri hayata bakış açısı, değer yargıları farklı.

örneğin kendini Müslüman olarak tanımlayan insanlar içinde eyleme destek verende var. AKP ye destek verende

bak mesela bu cumada gezi parkında yağmurun altında cuma namazını kılanlar vardı.

benim mesela gördüğüm şu, bunu seninde görecek kadar zeki olduğunu düşünüyorum.

başbakan bu eylemlere karşı dine sığınıyor, açıklamaları, konuşmaları, gayet ortada,

tarihinde keskinSİRKE tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

keskin bey, sana yanlış düşünüyorsun demedim ki, bende akp yi sevmiyorum alternatifsizlikten dolayı benim gibi bir sürü kişi var ve hatta çevremde bana ayar oluyorlar sürekli eleştirdiğim için, ağır sözlerle eleştiririm ben, fakat benim bahsettiğim insanların önyargısıydı,

bu reyhanlı olayı olunca müslümanlara herkes saldırdı, bütün suçu bize attılar, yani doğru yanlış demeden suçlu müslüman oldu. şuan durum ortaya çıkınca reklamlar ile gerçeklerin farkı ortaya çıkıyor. bu kadar kolay olmamalı diyorum.

Sitelerde Paylaş

keskin bey, sana yanlış düşünüyorsun demedim ki, bende akp yi sevmiyorum alternatifsizlikten dolayı benim gibi bir sürü kişi var ve hatta çevremde bana ayar oluyorlar sürekli eleştirdiğim için, ağır sözlerle eleştiririm ben, fakat benim bahsettiğim insanların önyargısıydı,

bu reyhanlı olayı olunca müslümanlara herkes saldırdı, bütün suçu bize attılar, yani doğru yanlış demeden suçlu müslüman oldu. şuan durum ortaya çıkınca reklamlar ile gerçeklerin farkı ortaya çıkıyor. bu kadar kolay olmamalı diyorum.

Ne çıktı ki ortaya? Reyhanlı ya basın alınmadı (Gizleyecek ve yalan söyleyeceksin demektir bu). Hatırlıyor musunuz , Reyhanlı dan bir kaç gün sonra da yakında bir yerde patlama oldu halka mazot patlaması diye yalan söylendi (Bu kadar zorlama yalan söylüyorsan demek ki beni aldatmak istiyorsun..). REDHACK jandarmada belgeleri ele geçirdi bu belgelere göre devletin böyle bir patlama olacağından haberi varmış. (Devlet bile bile göz yummuş yani).

Sitelerde Paylaş

Ne çıktı ki ortaya? Reyhanlı ya basın alınmadı (Gizleyecek ve yalan söyleyeceksin demektir bu). Hatırlıyor musunuz , Reyhanlı dan bir kaç gün sonra da yakında bir yerde patlama oldu halka mazot patlaması diye yalan söylendi (Bu kadar zorlama yalan söylüyorsan demek ki beni aldatmak istiyorsun..). REDHACK jandarmada belgeleri ele geçirdi bu belgelere göre devletin böyle bir patlama olacağından haberi varmış. (Devlet bile bile göz yummuş yani).

olay meydana gelince forumda başlık açıldı ve suçu müslümanlara attılar, işin foyası ortaya çıkınca önyargılardan arınmamızın vaktinin geldiğini aktarmaya çalışıyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...