Jump to content

Gülelim mi? Ağlayalım mı?

Recommended Posts

sen birde belediye başkanlarını görsen akıllara zarar konuşmaları var, üstelik canlı cansız yayını geç halkın direk yüzüne karşı söylüyorlar. iki pankart iki afişle sanki çocuk kandırıyorlar.

işte böyle adamların yerine ilim irfan sahibi kişiler gelmedikçe Hakk gizlenmeye batıl yayılmaya devam eder.

Sitelerde Paylaş

bişey soracağım, bu adamda hiç milletvekili tipi varmı, ben konuşmasına bakar bakmaz torpille seçilmiş, şike ve şaibelerle milletvekili olmuş bir tip imajını hemen algılıyorum. bir adamın cümle kuruşundan ne olduğu belli olur, ne ilmi var ne bilgisi ama kürsüye çıkmış herkes ağzından çıkacak cümleleri bekliyor.

Sitelerde Paylaş

bişey soracağım, bu adamda hiç milletvekili tipi varmı, ben konuşmasına bakar bakmaz torpille seçilmiş, şike ve şaibelerle milletvekili olmuş bir tip imajını hemen algılıyorum. bir adamın cümle kuruşundan ne olduğu belli olur, ne ilmi var ne bilgisi ama kürsüye çıkmış herkes ağzından çıkacak cümleleri bekliyor.

Büyük çoğunluğu böyle. Birçoğunu gördüğümde aynı duyguları paylaşıyorum senle.

Sitelerde Paylaş

bugün fanatik bir akp li ile istemedne sohbet ortamında bulundum. başladı anlatmaya, takdir edileni zaten herkes takdir eder de yanlışlarından bir demet söyleyince sağcı solcu tartışması oldu ben otomotikman solcu konumunda savunmada o ise anlatıyor, konu hep tek taraflı gittiği için savunma yapmak mümkün değildi. akp ye rakip olarak bir kişi göster dedi sol partilerden, bende dedim ki ecevit. ecevit diyince güldü ecevitin neyini destekliyorsun dedi. bende dedim ki mazlum öldü yetmezmi...

bir siyasetcinin ne mal olduğu mal varlığıyla ortaya çıkar. bu sözümle sohbet anında sonlandı.

tabi bu marifet değil çift taraflı yanlışı alıp kakalamak için savunmamalıyız doğruyu koz olarak kullanmamalıyız, bizler bir bütün gibi düşünmeli bütün olmalı parçayı değil bütünü görmeliyiz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...