Jump to content

sevişirim evlenmem hamile kalırım doğurmam...

Recommended Posts

• İleti 78
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben insanlık için toplum için ve sonunda herkes için en yararlı en doğru olan davranışı istiyorum...

hiç tanımadığı insanların yaptıkları şeyler aynı toplumda yaşadığımız için bizleri de etkiliyor...

aynı insanlık gemisinde seyahat eden bizler tanımıyoruz diye bu geminin dibini delecek davranışlara göz yumalım karışmayalım mı...

farz et ki bütün aileler beş çocuk yaptı

sonra ne olacak?

modern köleler sizi..

Sitelerde Paylaş

adını değiştirme ...

yapılan tam olarak budur...

savunmasız zavallı bir insan yavrusunu kimse görmüyor nasılsa bizim keyfimizi kaçırıyor diye makaslarla cerrahi aletler vucudunu parçalara ayırıp çöpe atmaktır...

insan boyutları küçük diye insanlıktan çıkmaz...

yapacağım hareket böyle bir şeye sebebiyet verecekse oturup otuz defa düşünmem lazım insansam eğer...

Bir sen biliyorsun, hepimiz caniyiz burada, insan öldürmek benim için karşı konulamaz bir zevk! Doktorlar filan da hepten katliam yanlısı...

Kalbi yok, nöronlar arası bağlantılar gelişmemiş, bilinci yok, duyguları yok,kan dolaşımı yok.... Nereresi insan?

Senin itirazın bilimsel, mantıklı değil. Dinsel olduğu çok açık, söylesene açık açık, ne lafı evirip çeviriyorsun " Allah yasakladı" bende karşıyım de...

Mantığa uydurmak için zorlama yani kendini...

Evlilikte evlilik... İyi güzel evlendik çoçukta yaptık 3- 5 neyse... Daha fazlasını istemiyorum, hamile kalma ihtimali var diye sex de mi yapmayalım? Korunursunuz tabi büyük bir çözüm işte!

Hadi birlikte oldu korunduk ama yeterli gelmedi hamile kalındı. N'apalım aldırmayalım mı? Bakamayacağız kardeşim!

Ki ayrıca evlenmek cidden kolay mı? Okulu bitir, iş bul, askere git, para biriktir.... Yaş kaç oldu?

Senin haberin yok, bu baskıyla milleti anal birleşmeye zorlarsınız en fazla. Daha güzel değil mi namusunu korumuş :D

Sitelerde Paylaş

birbirini seven iki kişinin sevişmesinin dünyanın en harika şeyi olduğunu herkes biliyor...

bunu yasaklamak için uğraşmıyoruz...

bu iki sevgili bunu ömür boyu rahat rahat yapsınlar mutlu mesut bir yuva oluştursunlar çocuklarını da severek büyütsünler...

evlensinler ve çocuklarına sahip çıksınlar ki insanlık böyle sevgiyle sevişen çiftlerin meyveleri olsun...

Kirec bey cok guzel soyluyorsuzun, size bu mesajinizda sonuna kadar katiliyorum. Ama istenmeyen bir cocugun yol acacagi sikintilari goremiyor musunuz? Bir cocugun sevilerek buyumesi icin saglikli anne-babaya ihtiyaci oldugunu siz de kabul ediyorsunuzdur. Her sevismenin cocuk yapmak icin olmadigini siz de onayliyorsunuz. Fakat soyle bir sorun var ki otuz kez dusunseniz bile hicbir korunma yontemi %100 yeterli degildir. Yani ufak da olsa hamilelik ihtimali vardir. Peki bu ufak ihtimal gerceklesirse ne olacak?

Kismetimiz boyleymis diye dusunmek, bu cocuk Allah'tan geldi diye dusunmek inanc icerikli dusuncelerdir. Herkesten boyle dusunmesini bekleyemezsiniz. Cocuk rizki ile gelir dusuncesi de gercekci degildir. Bazi insanlar kendi kaderlerini kendilerinin cizdiklerini dusunur (ben dahil). Bu insanlar niye kurtaj yaptirmasin?

Anne-babanin cocugu iyi yeistirmek icin yeterli ekonomik gucu yoksa dogacak cocuga ve anne-babaya ne olacak? Devlet bakar demeyin. 2 maas girip de ay sonunu zor eden bir evde anne calismayi birakmak zorunda kalirsa o ev nasil gecinecek? Bu durumda kurtaj yaptirip 1 cm boyunda 1 gram agirliginda insan adayini oldurmek mi caniliktir, yoksa sonunun ekonomik sikinti, sagliksiz buyume ortami, hem anne hem baba hem de bebek icin kotu bir ortam olacagini bile bile o cocugu dunyaya getirip 3 kisinin hayatini zehir etmek mi caniliktir?

Dikkat ederseniz bu mesajimda hic evlilik disi bir iliskiden bahsetmedim. Birbirini seven bir ciftin basina gelme ihtimali olan bir olaydan bahsediyorum.

Sitelerde Paylaş

Kirec bey cok guzel soyluyorsuzun, size bu mesajinizda sonuna kadar katiliyorum. Ama istenmeyen bir cocugun yol acacagi sikintilari goremiyor musunuz? Bir cocugun sevilerek buyumesi icin saglikli anne-babaya ihtiyaci oldugunu siz de kabul ediyorsunuzdur. Her sevismenin cocuk yapmak icin olmadigini siz de onayliyorsunuz. Fakat soyle bir sorun var ki otuz kez dusunseniz bile hicbir korunma yontemi %100 yeterli degildir. Yani ufak da olsa hamilelik ihtimali vardir. Peki bu ufak ihtimal gerceklesirse ne olacak?

Kismetimiz boyleymis diye dusunmek, bu cocuk Allah'tan geldi diye dusunmek inanc icerikli dusuncelerdir. Herkesten boyle dusunmesini bekleyemezsiniz. Cocuk rizki ile gelir dusuncesi de gercekci degildir. Bazi insanlar kendi kaderlerini kendilerinin cizdiklerini dusunur (ben dahil). Bu insanlar niye kurtaj yaptirmasin?

Anne-babanin cocugu iyi yeistirmek icin yeterli ekonomik gucu yoksa dogacak cocuga ve anne-babaya ne olacak? Devlet bakar demeyin. 2 maas girip de ay sonunu zor eden bir evde anne calismayi birakmak zorunda kalirsa o ev nasil gecinecek? Bu durumda kurtaj yaptirip 1 cm boyunda 1 gram agirliginda insan adayini oldurmek mi caniliktir, yoksa sonunun ekonomik sikinti, sagliksiz buyume ortami, hem anne hem baba hem de bebek icin kotu bir ortam olacagini bile bile o cocugu dunyaya getirip 3 kisinin hayatini zehir etmek mi caniliktir?

Dikkat ederseniz bu mesajimda hic evlilik disi bir iliskiden bahsetmedim. Birbirini seven bir ciftin basina gelme ihtimali olan bir olaydan bahsediyorum.

nereden biliyorsunuz doğan çocuğun o aileyi yada kendisinin mutsuz olacağını...

ben kürtajın öyle basit bir şey olmadığını resmen bir insan yavrusunun öldürülmesi demek olduğunu hatırlatıyorum...

bunu herkesin rahatça yaptırıyor olması bir şeyi değiştirmez...

hamile kalırım da doğrurmam da diyen biri benim gözümde masum değildir...

Sitelerde Paylaş

Ki ayrıca evlenmek cidden kolay mı? Okulu bitir, iş bul, askere git, para biriktir.... Yaş kaç oldu?

Senin haberin yok, bu baskıyla milleti anal birleşmeye zorlarsınız en fazla. Daha güzel değil mi namusunu korumuş :D

bu konuları demezler.

zaten amaç insan yaşamı filan değil, ne kadar insan çok olursa modern köle de o kadar çok olacak.

eğitim, alım gücü filan umurlarında değil. üreyin ve 700 tl ye 12 saat çalışın.

insan yaşamını düşünenler, yiyecekelrin neye döndüğüne bir baksınlar önce.

millet hastalıktan kırılıyor kimsenin umrunda değil.

tarihinde equus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

http://www.arastiral...llik-olmaz.html

.Filmde, önce bebek ana rahminde rahatça hareket ederken görüntüleniyor. Kürtajı yapan kişi rahme müdahale ettiği zaman, çocuk bir an dona kalıyor. Müdahalenin aksi istikametine, rahmin diğer tarafına doğru kaçmaya çalışıyor. Kalp atışları 140′tan 200′e çıkıyor. Kürtaj yapan kişi çocuğu ararken, çocuğun dehşetle ağzını açtığını görüyorsunuz. Sonra kürtaj yapan el ona doğru uzanıyor! Çocuğun ağzı öylesine açılıyor ki, çığlık atışını filmde görebiliyorsunuz. Kürtaj yapan kişi onu başından tutuyor ve başını vücudundan ayırıyor. 12 haftalık bebekten geriye birkaç doku artığı kalıyor. Bu, kürtaj çeşitlerinden sadece birisidir. Kürtaj yapanlar anestezi uzmanı arasında gizli bir dil vardır. Baş bir numara olmak üzere, çocuğun vücudu numaralandırılıyor. Anestezi uzmanı kürtajı yapana soruyor: 1 numara çıktı mı? Bitirdik mi?

tarihinde kirec tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

nereden biliyorsunuz doğan çocuğun o aileyi yada kendisinin mutsuz olacağını...

ben kürtajın öyle basit bir şey olmadığını resmen bir insan yavrusunun öldürülmesi demek olduğunu hatırlatıyorum...

bunu herkesin rahatça yaptırıyor olması bir şeyi değiştirmez...

hamile kalırım da doğrurmam da diyen biri benim gözümde masum değildir...

Cunku 2 maas ile kendi karinlari zor doyuyorken bebek olduktan sonra 1 maas ile 3 bogaz gecinecek. Bu duruma ragmen hala "bebek dogmak ZORUNDA" diyorsaniz siz de acimasiz olmuyor musunuz?

Sitelerde Paylaş

http://www.arastiral...llik-olmaz.html

.Filmde, önce bebek ana rahminde rahatça hareket ederken görüntüleniyor. Kürtajı yapan kişi rahme müdahale ettiği zaman, çocuk bir an dona kalıyor. Müdahalenin aksi istikametine, rahmin diğer tarafına doğru kaçmaya çalışıyor. Kalp atışları 140′tan 200′e çıkıyor. Kürtaj yapan kişi çocuğu ararken, çocuğun dehşetle ağzını açtığını görüyorsunuz. Sonra kürtaj yapan el ona doğru uzanıyor! Çocuğun ağzı öylesine açılıyor ki, çığlık atışını filmde görebiliyorsunuz. Kürtaj yapan kişi onu başından tutuyor ve başını vücudundan ayırıyor. 12 haftalık bebekten geriye birkaç doku artığı kalıyor. Bu, kürtaj çeşitlerinden sadece birisidir. Kürtaj yapanlar anestezi uzmanı arasında gizli bir dil vardır. Baş bir numara olmak üzere, çocuğun vücudu numaralandırılıyor. Anestezi uzmanı kürtajı yapana soruyor: 1 numara çıktı mı? Bitirdik mi?

Şu verdiğin siteye bir bak, azıcık karıştır ne bu ya cehalet timsali resmen.. Sana kim dedi 6-7 aylık bebeği aldır diye?

Ya şuna ne demeli "61 yaşına basmış bulunan erkekten dönme sanatçı Bülent Ersoy, eşsiz güzelliğini 2009 yılında yüzüne enjekte ettirdiği cenin (bebek cesetleri) hücresine borçlu."

Bi s.gidin adam değilsiniz!

tarihinde shef tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ama hicbir korunma yontemi %100 etkili degil. Yani her iliskide kucuk de olsa hamilelik riski var. Ne olacak simdi? Kurtaj hic olmayacaksa sevismemek lazim. Bana bir yol goster.

sen bildiğin ve yapabildiğin bütün tedbirleri al...

buna rağmen de bir çocuğun olur sa artık onu doğurdukduktan sonra istersen öldürebilirsin...

Sitelerde Paylaş

Kendini ceninken hatırlayanlar var sanırım aramızda. Vicdanen bir sakıncası yok kürtajın zira olmamış, oluşmamış demektir cenin. Yani öldürmek fiiliyle kullanılması için tam bir canlıdan bahsetmek gerekir oysa ki canlı olma aşamasıdır cenin. Acıyı, sevinci, hüznü algılayabilecek mekanızması yoktur henüz, dolayısıyla yokedilmesini de hissetmeyecektir. Cansızdan canlıya geçiştir bu, doğmuş bir bebek muamelesi yapılamaz, yapılmamalı. Hissedemez çünkü, algılayamaz. Anne karnına düştükten sonra ki evrensel kurallar neyse aynen o uygulanmalıdır. Sırf 'kutsal tohum' diye mastürbasyon yapmayan arkadaşım vardı 22 yaşında, şimdi ne alemde bilmiyorum. Yani şayet vicdani ret ise kürtaj onu da yapmayıverin. Sonu yok bunun. 'Bir canlıya kıyıyorlar' edebiyatı geçersiz yani.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...