Jump to content

Ethem'i Vuran Polis "SERBEST"

Recommended Posts

Bu ne rezillik böyle, olmaz olsun Böyle yargı. Olmaz olsun böyle hükümet. Bir can alan insan serbest. Küçücük kıza tecavüz edenler serbest. Af edersiniz bu ülkeden adalet yok mu? Yoksa ne var? Mahkeme serbest bıraktı o polisin vicdanı rahat edecek mi?Allah hepsinin belasini versin! ne hukuk, ne adalet, ne vicdan kaldi serefsizlerde! Nasil uyuyorlar acaba. Silahsiz birine karsi mesru mudafa da ne demek yahu?!?! Bu memlekette kafayi yememek ne mumkun..

REZİLLİK DİZ BOYU İLK DEFA ÜLKEMDEN UTANDIM.

tarihinde TheChosen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Meşru müdafa olabilmesi için karşıdakilerde en azından öldürmesi kesin aletler olmalı.

Bıçak gibi mesela.

Bunlar kalabalığın tartaklamasını da yaşam için tehlike diye varsaymışlar.

Böyle saçma hukuk yorumu olmaz.

Üstelik polis kendi kurtuluyor. Kendi çabasıyla.

Hadi adamı vursa da kurtulsa belki meşru müdafa yorumlanabilir ama, bu saçmalık.

Bu karar bozulacak bir üst mahkemede.

Boşuna kafanızı meşgul etmeyin.

tarihinde Sarı Kırmızı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Isin en ilginc kismi ifadesinde kaskimi ve copumu aldilar.

Bende kendimi korudum!!

O kadar kamera kayitlari var kaskinin kafasinda oldugunu

Saldirgan ve agresif tavirlar icerisinde

Bir polis kiyafeti icerisindeki Katil

Asil katiller bunu gorupte buna onay verenlerdir.

Tc Sicili bu yuzden temiz degildir!

Ondan sonrada vay efendim merkel bizimle oynuyor almaya bizi avrupa birligine istemiyor ??

Bunlar gercekten herkesi aptal ve kor saniyor kedileri gibi !!

Bu cinayeti temizleyen zihniyete tüüüü yaziklar olsun demekden baska kelime bulamiyorum................

Sitelerde Paylaş

Meşru müdafa olabilmesi için karşıdakilerde en azından öldürmesi kesin aletler olmalı.

Bıçak gibi mesela.

Bunlar kalabalığın tartaklamasını da yaşam için tehlike diye varsaymışlar.

Böyle saçma hukuk yorumu olmaz.

Üstelik polis kendi kurtuluyor. Kendi çabasıyla.

Hadi adamı vursa da kurtulsa belki meşru müdafa yorumlanabilir ama, bu saçmalık.

Bu karar bozulacak bir üst mahkemede.

Boşuna kafanızı meşgul etmeyin.

Sivas olaylari ilgili 50 tane kamera cekimi verildi !!

Nasilsa yargitay bozar denildi .

Sonuc ????

Sitelerde Paylaş

Ülke bunların elinde oyuncak oldu. Başımıza bela oldular. Babalarının para sayıp aldığı ülke zannediyorlar.

Dinci adam, efsanelere inanan fanatik adamdır. Bunların psikolojik tahlilini yapamayıp oy veren kültürlü aydın geçinen liboşların, solcuların taa ........ Hadi halktan oy veren dinci cahil kesim zaten onların kalemi, ama aydın dediğin adam uyanık, zeki ve din belasının ne olduğunu bilen adam olmalı. Ülke kendini bilmez manyak dolu demk ki, başına da böyle bir manyak getirdi.

Anafikir bu.

Sitelerde Paylaş

Bu sitede her türden adam var. Aşırı dincisi de var. Liberali de var. Komünisti de var. O yüzden yorumları siteye mal etmek yanlış olur bana göre.

link atmamın sebebi yorum atanları göstermekti, birileri hep böyle taraf tutarsa doğruya asla yaklaşamayacağız, zulüm bazılarına doğru görünmemeli.

Sitelerde Paylaş

Bu olayda nedense polisin kasten adam öldürüdüğü ima ediliyor, halbuki görüntülerde polisin doğrudan havaya ateş ettiği görülüyor, gerçekten adam öldürme niyetiyle ateş etse kolu göstericilere dönük olurdu, kararı veren hakimde elbetdeki görüntüleri defalarca izlemiştir, adam gördüğüne mi inansın yoksa olayı olduğundan farklı göstermeye çalışanların yorumlarınamı?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...