Jump to content

Haçlı seferleri islama karşı yapılmamıştır; bir kültür alışverişidir.

Guest kafa

Recommended Posts

"Ben ümmetim için, başlarına geçecek olan, Allah'ın yolundan saptıran idarecilerden korkarım, bir kere üzerlerine kılıç kalktı mı kıyamete kadar üzerlerinden inmeyecektir. Ümmetime ait bir memleket müşriklere iltihak etmeden, bir kısım ümmetim putlara tapmadan kıyamet kopmayacaktır. Ümmetim içinden otuz yalancı peygamber çıkacak, hepsi peygamber olduklarını iddia edecekler. Ben rasullerin sonuncusuyum. Benden sonra peygamber gelmeyecektir. Ümmetimden bir cemaat kıyamet kopuncaya kadar hak din üzere muzaffer kalacaktır. Kendileriyle uğraşanlardan onlara bir zarar gelmeyecektir." (Ebu Davud Fiten: 1, Tirmizi Fiten: 9, Ahmed: 4/123, 5/278, 284.)

Sitelerde Paylaş

Arabayı atların önüne koyan salakça bir konuşma..

Haçlı seferlerinin nedeni Kudüs'ü Müslümanlardan geri almaktır. Yapıldığı zamandaki amacı budur.

İslam'a karşı yapılmadığı iddiası saçmadır. Elbette İslam'a karşı yapılmıştır. Kudüs Müslümanarın elindedir.

Evet sonunda (yüzlerce yıl sonra) Haçlı seferleri bilim, sanat ve kültür alışverişine dönüşmüş olabilir.

Ama bu seferlerin gerçekleşmekte olduğu zamanlarda böyle bir alışverişden bahsedilemez.

Bu arabayı atların önüne koymak olur.

Bunu ancak bizim salak Tayyip iti yapabilir. Politik olarak doğru bir konuşma.

Batının kıçını yalayan bir Türk Müslüman başbakan..

Ve onu şakşaklayan it sürüsü Türk Müslümanları..

Yazıklar olsun sizin Müslümanlığınıza, Türklüğünüze, kültürünüze, biliminize....

Sitelerde Paylaş

Adam haklı. Birbirlerine su topu atıyor lunaparkta koşup oynuyor, beraber yemekler yapıyorlardı o seferlerde. Savaş aletlerinide oynamak içi getirdiler. Kimseye bir zarar gelmedi.

Haci'nin dediği gibi avrupa birliğinde köşeye bağlanan iti oynamak için çok doğru bir konuşma.

tarihinde YüceBen tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arabayı atların önüne koyan salakça bir konuşma..

Haçlı seferlerinin nedeni Kudüs'ü Müslümanlardan geri almaktır. Yapıldığı zamandaki amacı budur.

İslam'a karşı yapılmadığı iddiası saçmadır. Elbette İslam'a karşı yapılmıştır. Kudüs Müslümanarın elindedir.

Evet sonunda (yüzlerce yıl sonra) Haçlı seferleri bilim, sanat ve kültür alışverişine dönüşmüş olabilir.

Ama bu seferlerin gerçekleşmekte olduğu zamanlarda böyle bir alışverişden bahsedilemez.

Bu arabayı atların önüne koymak olur.

Bunu ancak bizim salak Tayyip iti yapabilir. Politik olarak doğru bir konuşma.

Batının kıçını yalayan bir Türk Müslüman başbakan..

Ve onu şakşaklayan it sürüsü Türk Müslümanları..

Yazıklar olsun sizin Müslümanlığınıza, Türklüğünüze, kültürünüze, biliminize....

Hacı,

Yazında 1 yanlış ve 1 eksik bilgi olduğunu düşünüyorum:

1. Haçlı seferlerini hristiyanlar değil tapınakçılar yapmıştır ve organize etmiştir. Fakat piyon veya kukla olarak hristiyanları kullanmıştır. Tapınakçılar, Kuran deyimiyle müşriktir, günümüzdeki tanımlamayla pagandırlar.

2. Teyyup, Müslüman Türk değildir. Yahudi ve münafıktır. Ben bir Müslüman Türk olarak, her namazdan sonra bu aşağılık münafıklara ve soytarılara Rabbimden lanet diliyorum ve beddua ediyorum.

tarihinde Z-karn-223 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hacı,

1. Haçlı seferlerini hristiyanlar değil tapınakçılar yapmıştır ve organize etmiştir. Fakat piyon veya kukla olarak hristiyanları kullanmıştır. Tapınakçılar, Kuran deyimiyle müşriktir, günümüzdeki tanımlamayla pagandırlar.

2. Teyyup, Müslüman Türk değildir. Yahudi ve münafıktır. Ben bir Müslüman Türk olarak, her namazdan sonra bu aşağılık münafıklara ve soytarılara Rabbimden lanet diliyorum ve beddua ediyorum.

Haçlı seferlerini Hristiyanların yapmadığı gülünç bir iddiadır. Önemli olan haçlı seferlerinin yapılmasıdır. Kimin organize ettiği bizi ilgilendirmiyor. Amaç Kudüs'ü Müslümanların elinden almaktır. Hristiyanlar bunu gerçekleştirmeye çalışmışlardır.

Tayyip Gürcü Müslümandır. Yahudi değildir. Ama bizi etnik kökeni ilgilendirmiyor. Dinsel sapıklığı ilgilendiriyor.

Senin lanet dilemen de ne işe yarar bilmiyorum. Adam İslam'ı kendi amaçlarına uyacak şekilde istediği gibi kullanıyor.

Sitelerde Paylaş

Hacı,

karınca diğer inançlı vatandaşlarımız da senin gibi bilinçli olsalar.

Sitelerde Paylaş

karınca diğer inançlı vatandaşlarımız da senin gibi bilinçli olsalar.

Keşke öyle olsa.

Riyakar insan, bukalemun gibidir. Yeri gelir ben müslümanım der, yeri gelir Allah'a sayar söver; bunu sadece çıkarı için yapar.

Müslüman doğulmaz, müslüman olunur.

Nasıl olunacağını sakallı cübbeli kostüm partisi kaçkınlarından değil; bizzat okuyarak öğreniniz...

Sitelerde Paylaş

Hiç kuşkusuz Tayyip'in etrafında kendisini bazı konularda aydınlatan danışmanları vardır.

Onlar da mı bilmiyorlar Haçlı seferlerinin nedeninin Müslümanları Kudüs'den atmak olduğunu?

Müslüman bir ülkenin başbakanı bunu kendisini izleyen birçok Hristiyan ülkenin liderlerinin de bulunduğu bir toplantıda utanmadan nasıl söyleyebilir?

Hangi danışmanı bu hatadan sorumludur dersiniz?

Böyle bir hata nasıl yapılabilir? Bilerek yapılmışsa, amaç nedir?

Batının kıçını yalamanın Tayyip'e ne gibi bir yararı olmuştur dersiniz? Ülkeye ne gibi bir yararı olabilir?

Sitelerde Paylaş

Hiç kuşkusuz Tayyip'in etrafında kendisini bazı konularda aydınlatan danışmanları vardır.

Onlar da mı bilmiyorlar Haçlı seferlerinin nedeninin Müslümanları Kudüs'den atmak olduğunu?

Müslüman bir ülkenin başbakanı bunu kendisini izleyen birçok Hristiyan ülkenin liderlerinin de bulunduğu bir toplantıda utanmadan nasıl söyleyebilir?

Hangi danışmanı bu hatadan sorumludur dersiniz?

Böyle bir hata nasıl yapılabilir? Bilerek yapılmışsa, amaç nedir?

Batının kıçını yalamanın Tayyip'e ne gibi bir yararı olmuştur dersiniz? Ülkeye ne gibi bir yararı olabilir?

http://www.acikistihbarat.com/haberdetay.aspx?id=10369

Buradaki yazıya göre danışmanlar çanta taşımaya, yağmurlu havalarda şemsiye tutmaya falan yarıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...