Jump to content

Ben insanlığa gönderilen yeni peygamberim!

Recommended Posts

• İleti 80
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Hepiniz kör yada gerzekalımısınız?

Benim inandığım hem kör hem gerizekalı olduğunuz.

Ben savaşçı kul olarak emekliye ayrıldım. Geçmişte günlerden bir gün hiç unutmam, müşriklerle(paganlarla) fizik ötesi alemde savaşıyoruz. Adamlar her türlü yöntemi kullanıyorlar. Bizde Allah'ın bahşettiği öyle bir teknoloji vardı ki adamların 12 saatte ele geçirdikleri yeri 1 dakikada dağıtıyorduk. Dumura uğruyorlardı; bunu nasıl yaptığımızı anlamayıp tırnaklarını yiyorlardı.

Allah'ın şanı ve teknolojisi yücedir.

Bu başlıkta böyle bir ileti yazılmış olması kimsenin dikkatini çekmedi mi?

Bu iletiden sonra bu adama hala normal birine cevap verir gibi cevap yazan, bu adam kadar gerizekalı hatta daha da gerizekalı olmalı.

Ateist forum nereye gidiyor?

Sitelerde Paylaş

Hepiniz kör yada gerzekalımısınız?

Benim inandığım hem kör hem gerizekalı olduğunuz.

Bu başlıkta böyle bir ileti yazılmış olması kimsenin dikkatini çekmedi mi?

Bu iletiden sonra bu adama hala normal birine cevap verir gibi cevap yazan, bu adam kadar gerizekalı hatta daha da gerizekalı olmalı.

Ateist forum nereye gidiyor?

Bu kişi khf-232 sanırım.Ya akıl hastası ya da eğleniyor.

Sitelerde Paylaş

Bu kişi khf-232 sanırım.Ya akıl hastası ya da eğleniyor.

Ben Z-karn; başkasına benzemem.

Zamanında, son peygamber Hz. Muhammed'e de akıl hastası diyorlardı.

Allah'ın teknolojisi en yücedir. Allah, bu teknolojinin cüzi bir kısmını savaşçı ve salih kullarına bahşeder. Onlar da hedefleri yok eder.

Allah'ın teknolojisi tektir ve en büyüktür.

tarihinde Z-karn-223 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben insanlığa gönderilen yeni peygamberim,

diyen birinin öncelikle akıl, izan, idrak, zeka, anlayış ve kavrayış melekelerinin sıhhatinden şüphe ederiz.

sonra ispatlayamaz da iddiasında ısrar ederse yukarıda söz ettiğim kanallarının kapalı olduğu kanaatine varır ve bu gerçeğe hükmederiz.

böylece dosya kapanır.

Sitelerde Paylaş

Ben savaşçı kul olarak emekliye ayrıldım. Geçmişte günlerden bir gün hiç unutmam, müşriklerle(paganlarla) fizik ötesi alemde savaşıyoruz. Adamlar her türlü yöntemi kullanıyorlar. Bizde Allah'ın bahşettiği öyle bir teknoloji vardı ki adamların 12 saatte ele geçirdikleri yeri 1 dakikada dağıtıyorduk. Dumura uğruyorlardı; bunu nasıl yaptığımızı anlamayıp tırnaklarını yiyorlardı.

Allah'ın şanı ve teknolojisi yücedir.

bu hangi mmog ve kaçıncı server? free mi? paralı mı?

Sitelerde Paylaş

Vaadler ve kurallar biraz değişti.İşte İslam v1.04 !

Eklenenler

-Artık cehennem işkencelerine kıyma makinesi de eklendi.

-Huri sayısı arttırıldı.

Değişen kurallar

-Domuz eti artık haram değil.Onun yerine kereviz ve karnabahar haram kılındı.

-Namaz günde 1 vakte indi.Öğle vakti 2 rekat(hadi yine iyisiniz ;) ).

-Her ilde hac yapabileceğiniz minyatür kabeler açılacak.Parası olmayanlar da yararlanacak.

-Elde ettiklerinizin 40'da biri Allah ve elçisinindir(yani benim).Banka hesap no.sunu size daha sonra bildireceğim.

-Sırtımda nübüvvet işareti yok ama göbeğimde ben var.Artık peygamber alameti böyle oldu.

tarihinde bizon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ZARİYAT 56

Ben cinleri ve insanları, ancak bana kulluk etsinler diye yarattım.

Yaratıcı/Allah, ne zaman yaratmış cinleri ve insanları? Yaklaşık 6-8 bin yıl önce...

Ezelden beri var olan yaratıcı, bir saniye kadar bile hükmü olmayan bu zamana nasıl gelebilmiş?

Bunca zaman neden, niçin, niye ve nasıl beklemiş?

İbadet edilmeye/ettirmeye bu kadar hevesli ise bunca zaman neden beklemiş?

Aklı başına ancak mı gelmiş? Yoksa canı mı sıkılmış

Vesaire vesaire...

Sitelerde Paylaş

islam işin özü, anlayabilene. Ortada Allah'la şeytan arası iddialaşma yok. Şeytanı yoktan yaratan, dünyaya kovan da Allah.

Esas iddialaşma şeytanla insan arasında !

Araf 16: Şeytan dedi ki: “(Öyle ise) beni azdırmana karşılık, yemin ederim ki, ben de onları(İnsanları) saptırmak için senin dosdoğru yolunun üzerinde elbette oturacağım.”

Şeytan çok tanrılı dönemin kötülük tanrısıdır. Tek tanrıya geçişte, tanrının emrine onun yaratığı olarak verilen ilahi masal kahramanlarından bir kötü karakterdir. İnsanların, tanrıya ve kendilerine doğrudan yakıştıramadıkları kötülükleri yüklemek için icat ettikleri günah keçisidir...

Sitelerde Paylaş

Teistler.Şu iddiamın yalan olduğunu nasıl ispatlarsınız?

İDDİA:Vahiy aldım.Ben bir peygamberim.Allah Muhammed'in son peygamber olduğunu yazan Kur'an ayetini neshetti.Bana inen ayetlere tabi olmayan cehenneme gidecek.

tarihinde bizon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu bizim bileceğimiz bir şey değil. Yaratıcı istediğini yaratır.Haşa herşeyin rabbi olan Allah'ı hesaba mı çekicez.

Herkes hesap vermek zorundadır. Cehennemlik olacağımı bile bile neden yarattığının hesabını bana vermek zorundadır. Hesap veremeyen, hesap soramaz.

Sitelerde Paylaş

Bende diyorumki git mesela ırakta,suriyede,afganista tebliğ yap. Sağ kalabilirsen bir daha düşünürüz :)

Demek bir insanın peygamberliği böyle anlaşılıyor.

O halde senin mantığına göre kendini elçi olarak tanıtan Reşad Halife gerçekten de Allah'ın elçisi.

1-İnsanları sadece Allah'ı anmaya davet etti.

2-Tehdit aldı fakat korkmadı ve kaldığı evi gittiği mescidi değiştirmedi.

3-Sözde İslami bir terör örgütünün adamları tarafından bıçakla katledildi.

Reşad elçi miydi cevap ver.Senin mantığına göre öyle!

Sitelerde Paylaş

Teistler.Şu iddiamın yalan olduğunu nasıl ispatlarsınız?

İDDİA:Vahiy aldım.Ben bir peygamberim.Allah Muhammed'in son peygamber olduğunu yazan Kur'an ayetini neshetti.Bana inen ayetlere tabi olmayan cehenneme gidecek.

teistlere ipucu olması için ben senden bir ispat istiyorum. bir bilginin vahiy yoluyla aktarılma olayını ispatla. annemin kızlık soyadı sana vahiy yoluyla bildirilsin. başka bir mucizeye gerek yok. tabi bu sadece senin iddian için geçerli. diğer peygamberleri bu tip bir sınava tabii tutamayacağımız için onlar zaten yalandır benim gözümde.

Sitelerde Paylaş

teistlere ipucu olması için ben senden bir ispat istiyorum. bir bilginin vahiy yoluyla aktarılma olayını ispatla. annemin kızlık soyadı sana vahiy yoluyla bildirilsin. başka bir mucizeye gerek yok. tabi bu sadece senin iddian için geçerli. diğer peygamberleri bu tip bir sınava tabii tutamayacağımız için onlar zaten yalandır benim gözümde.

el-cevap

[6 - 109] Kendilerine bir mucize gelirse ona mutlaka inanacaklarına dair kuvvetli bir şekilde Allah'a and içtiler. De ki: mucizeler ancak Allah katındandır. Ama mucize geldiğinde de inanmayacaklarının farkında mısınız?

[10 - 20] Ona Rabbinden bir mucize indirilse ya! diyorlar. De ki: Gayb ancak Allah'ındır. Bekleyin (bakalım) ben de sizinle beraber bekleyenlerdenim.

Sitelerde Paylaş

el-cevap

[6 - 109] Kendilerine bir mucize gelirse ona mutlaka inanacaklarına dair kuvvetli bir şekilde Allah'a and içtiler. De ki: mucizeler ancak Allah katındandır. Ama mucize geldiğinde de inanmayacaklarının farkında mısınız?

[10 - 20] Ona Rabbinden bir mucize indirilse ya! diyorlar. De ki: Gayb ancak Allah'ındır. Bekleyin (bakalım) ben de sizinle beraber bekleyenlerdenim.

kendimi kanıtlamama gerek yok diyorsun yani. ister inan ister inanma.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...