Jump to content

Türkiyedeki müslümanların İsa olayını çarpıtması

Recommended Posts

Sen bizim gibi trollere inanma ama elbet bir gün öleceksin o zaman görürsün gerçekmiymiş yalanmıymış. :(

İşte bu kandırılmışlık ve avuntu ile yüzyıllarca beklersiniz. Nah görürsünüz o yalan cennetin kapılarını.

Öldüğünde yok olduğunu bile anlayamayacaksın.

Sitelerde Paylaş

İşte bu kandırılmışlık ve avuntu ile yüzyıllarca beklersiniz. Nah görürsünüz o yalan cennetin kapılarını.

Öldüğünde yok olduğunu bile anlayamayacaksın.

Sen daha neden var olduğunu anlamamışsın ki öldüğün de yok olduğunu anlayacaksın.Sen yaşasan ne yaşamasan ne olur ?

Resûlullah buyurdu: “Aklı olan, Ölüm'ü hatırlayıp, hazırlanır durmadan.”

Sitelerde Paylaş

Sen daha neden var olduğunu anlamamışsın ki öldüğün de yok olduğunu anlayacaksın.Sen yaşasan ne yaşamasan ne olur ?

Resûlullah buyurdu: “Aklı olan, Ölüm'ü hatırlayıp, hazırlanır durmadan.”

Burası palavralara inananların forumu değil.

İsa, musa, muhammedin yaşadığına dair ve mucizeleri ile ilgili kanıt getireceksin. Tapınak rahiplerinin, hahamlarının yazdığı masallarla kimseyi kandıramazsınız. Hadi yallah.

Sitelerde Paylaş

Yok.

VAR

Biyolojik babası aslında CEBRAİL:

19-MERYEM

17 - Sonra ailesiyle kendisi arasına bir perde koymuştu. Biz ona meleğimiz (Cebrail)i gönderdik de ona tam bir insan şeklinde göründü.

21 - Melek: "Bu, dediğin gibidir. Ancak Rabbin buyurdu ki: Bu (babasız çocuk vermek), bana pek kolaydır. Hem biz onu nezdimizden insanlara bir mucize ve rahmet kılacağız. Hem, bu önceden (ezelde) kararlaştırılmış bir iştir." dedi.

22 - Nihayet (Allah'ın emri gerçekleşti) Meryem İsa'ya gebe kaldı ve o haliyle uzak bir yere çekildi.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

VAR

Biyolojik babası aslında CEBRAİL:

19-MERYEM

17 - Sonra ailesiyle kendisi arasına bir perde koymuştu. Biz ona meleğimiz (Cebrail)i gönderdik de ona tam bir insan şeklinde göründü.

21 - Melek: "Bu, dediğin gibidir. Ancak Rabbin buyurdu ki: Bu (babasız çocuk vermek), bana pek kolaydır. Hem biz onu nezdimizden insanlara bir mucize ve rahmet kılacağız. Hem, bu önceden (ezelde) kararlaştırılmış bir iştir." dedi.

22 - Nihayet (Allah'ın emri gerçekleşti) Meryem İsa'ya gebe kaldı ve o haliyle uzak bir yere çekildi.

Orda biyolojik babası falan yazmıyor,lütfen bi taraflardan element uydurmayalım.İşde böyle ayetleri çarpıtıyorsunuz siz ateistler,Allah hidayet nasip etsin size inşallah.

tarihinde Teblig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Orda piskolojik babası falan yazmıyor,lütfen bi taraflardan element uydurmayalım.İşde böyle ayetleri çarpıtıyorsunuz siz ateistler,Allah hidayet nasip etsin size inşallah.

?? PSİKOLOJİK" Ne La ?

ayet gayet açık : tam bir insan şeklinde göründü.

ayrıca orada psikolojik yazmadım a bakar kör... BİYOLOJİK yazdım

sizler kuranı da böyle okuyorsunuz işte. bakıyorsunuz okuyorsunuz ama anlamıyor görmüyorsunuz.

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

?? PSİKOLOJİK" Ne La ?

ayet gayet açık : tam bir insan şeklinde göründü.

ayrıca orada psikolojik yazmadım a bakar kör... BİYOLOJİK yazdım

sizler kuranı da böyle okuyorsunuz işte. bakıyorsunuz okuyorsunuz ama anlamıyor görmüyorsunuz.

''Pardon yalnış görmüşüm''

Biyolojik diyorsun amma meleklerde nefs yoktur.

tarihinde Teblig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...