Jump to content

Satanizm ve Islam

Recommended Posts

Merhaba akadaslar.

Gecen bir Müslümanlan tartisiyordum. Bi süre sonra konu Satanizme geldi ve Satanistler hayvanlari nasil siddetce seytana Kurban ettikleri. Müslüman arkadasimiz bunu tabiki kötü buluyordu ve buna karsi cikiyordu.

Sonra ben bunu sormusdum : "Satanistlerlen Müslümanlarin arasinda bu konuda ne fark var ? Onlar seytana bir hayvan kurban ediyorlar sizde Allaha bir hayvan kurban ediyorsunuz. Yönteminizde farkli degil, bogazini kesip ölene kadar kanatiyorsunuz."

Gördügüm Videolara göre her Kurban bayraminda Istanbulun bogazi kandan kirmizi oluyor. Hayvanlar kaciyor ve sonra sopalarlan dövülüyorlar ve diger.

Soru bu: Bu kurban konusunda Satanistlerlen , Müslümanlarin arasinda fark varmi ? Iki grupda hayvani siddetlen öldürüyorlar ve kurban ediyorlar.

Ondan sonra Müslüman arkadasimiz fazla birsey diyemede ve bana bunun olmayan iyi taraflarini anlatmay basladi.

Kurban kesme insanlarin kan akitma isteyegini yok ediyormus , hayvanda yapmazlarsa mis , insanlarda yaparlarmis.

Benim icimde kan akitma duygusu yok, yani Müslümanlarin kanit akitma duygusu acaba nerden geliyor ? :lol:

Siz ne düsünüyorsunuz ? Kurban konusunda Satanizm ve Islam arasinda fark varmi ? Inancli ve Inancsizlarda Cevap vere bilir.

Sitelerde Paylaş

Allah Adem'e secde olayından sonra, şeytanın üstünlük ve kibirlenmesini kabul ederek Şeytanı ''Muhatap'' yada bir nevi ''Rakip'' görüp, evet koskoca Allah şetanla iddialaştığına göre rakiptirler..Şeytan kıyamete kadar İnsanoğlunu azdırıp kendi yoluna döndüreceğini iddia etmesine göre Satanizm ve İslam rakip iki inançtır, var mı aksini iddia eden ?

Sitelerde Paylaş

Bunlar şehir efsanesi aslında.

Satanizmde kurban ritüeli yok (Tarihte olan tüm insan ve hayvan kurban etme ritüelleri günümüzde satanistlere ihale olarak kalmış).

Aslına bakarsan satanizm de bir teizmdir.

Bildiğim kadarıyla şiddet içermeyen ahlak ilkelerine sahipler.

Kısaca tanrısı karanlık ve aykırılık olan hristiyanlar diyebiliriz.

Sitelerde Paylaş

Bunlar şehir efsanesi aslında.

Satanizmde kurban ritüeli yok (Tarihte olan tüm insan ve hayvan kurban etme ritüelleri günümüzde satanistlere ihale olarak kalmış).

Aslına bakarsan satanizm de bir teizmdir.

Bildiğim kadarıyla şiddet içermeyen ahlak ilkelerine sahipler.

Kısaca tanrısı karanlık ve aykırılık olan hristiyanlar diyebiliriz.

Ateistden de bu beklenirdi. Adam satanizmi savunuyor.

Sitelerde Paylaş

Ateistden de bu beklenirdi. Adam satanizmi savunuyor.

üühhüüü Ateistlerin hepsi Islam düsmani ve satanist üüühhhhüüü

Sari Kirmizi genede biraz hakli sayilir. Artik Satanizmdede gelisme var. Cogu artik kasapdan ölü hayvan aliyorlar ve ölü hayvani kesiyolar. Bunu bir Radio programinda duysmusdum.

Ama tabiki hala canli hayvan Kurban eden Satanistlerde var.

Sitelerde Paylaş

üühhüüü Ateistlerin hepsi Islam düsmani ve satanist üüühhhhüüü

Sari Kirmizi genede biraz hakli sayilir. Artik Satanizmdede gelisme var. Cogu artik kasapdan ölü hayvan aliyorlar ve ölü hayvani kesiyolar. Bunu bir Radio programinda duysmusdum.

Ama tabiki hala canli hayvan Kurban eden Satanistlerde var.

Ateistlerin hepsi İslam düşmanı değil mi? Niye bu kavramlar dalga geçtin?Yoksa İslam düşmanı olmak kötü bir şey mi size göre bile? Biz satanistsiniz falan demiyoruz. Ama ilk kısmını söylüyoruz.

Onların ahlaksızlıklarını burada savunuyorsunuz. Sadece kedi kesmekten ibaret mi?

Sitelerde Paylaş

Ateistlerin hepsi İslam düşmanı değil mi? Niye bu kavramlar dalga geçtin?Yoksa İslam düşmanı olmak kötü bir şey mi size göre bile? Biz satanistsiniz falan demiyoruz. Ama ilk kısmını söylüyoruz.

Onların ahlaksızlıklarını burada savunuyorsunuz. Sadece kedi kesmekten ibaret mi?

Satanistlerin yaptığı tek hata kedi kanını 3 eşit bardağa bölmemesidir.

Sitelerde Paylaş

Merhaba akadaslar.

Gecen bir Müslümanlan tartisiyordum. Bi süre sonra konu Satanizme geldi ve Satanistler hayvanlari nasil siddetce seytana Kurban ettikleri. Müslüman arkadasimiz bunu tabiki kötü buluyordu ve buna karsi cikiyordu.

Sonra ben bunu sormusdum : "Satanistlerlen Müslümanlarin arasinda bu konuda ne fark var ? Onlar seytana bir hayvan kurban ediyorlar sizde Allaha bir hayvan kurban ediyorsunuz. Yönteminizde farkli degil, bogazini kesip ölene kadar kanatiyorsunuz."

Gördügüm Videolara göre her Kurban bayraminda Istanbulun bogazi kandan kirmizi oluyor. Hayvanlar kaciyor ve sonra sopalarlan dövülüyorlar ve diger.

Soru bu: Bu kurban konusunda Satanistlerlen , Müslümanlarin arasinda fark varmi ? Iki grupda hayvani siddetlen öldürüyorlar ve kurban ediyorlar.

Ondan sonra Müslüman arkadasimiz fazla birsey diyemede ve bana bunun olmayan iyi taraflarini anlatmay basladi.

Kurban kesme insanlarin kan akitma isteyegini yok ediyormus , hayvanda yapmazlarsa mis , insanlarda yaparlarmis.

Benim icimde kan akitma duygusu yok, yani Müslümanlarin kanit akitma duygusu acaba nerden geliyor ? :lol:

Siz ne düsünüyorsunuz ? Kurban konusunda Satanizm ve Islam arasinda fark varmi ? Inancli ve Inancsizlarda Cevap vere bilir.

Kasaptan Yediğin tavuklar,kıymalar etler nasıl öldürülüyor sanıyorsun acep ? Valla kusura bakma burda senden iyi satanist yok ozaman

Kaldkiler şeytanın oyuncaklarıdır. kedi kanı falan içerler böhhh

Bide sanatanist bayanlarda karşı erkekle ilişkide bir sınırlama yoktur..hatta satanizimin ilkelerindendir.

Satanistler şeytana taparlar onun için ain falan yaparla tabi bu esnada sex,kedi kanı içme şeytanın arzuladığı insanı doğru yoldan çıkarmıak için kullandığı tamamını satanistler üzerinde kullanırlar.

Müslümanlara gelince hayvana eziyet etmeden Allah rızası için kesilir,kesilen etler komuşulara,fakirlere dağıtılır bir kısmınıda yersin

ha diyorsan kesip alanları steril değil mahallede orda burda kesiyorlar diyorsan ozaman haklısın.bunun için zaten sanırım kanunda var.

tarihinde Teblig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 years later...

Satanizm, bazen bir isyan biçimi olarak da seçilebiliyor. Herhangi bir sadistlik veya kötülük içermesi şart değil. 
Genelde kötülüğün edebiyatı yapılıyor ama uygulanmıyor.

İslamda ise genelde iyilik edebiyatı yapılırken, uygulaması kötülük olarak gerçekleşir. 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...