Jump to content

Recommended Posts

Tahrim 1. Ey Peygamber! Eşlerinin rızasını gözeterek Allah'ın sana helâl kıldığı şeyi niçin kendine haram ediyorsun? Allah çok bağışlayan, çok esirgeyendir.

Tahrim 2. Allah, yeminlerinizi bozmanızı size meşru kılmıştır. Sizin yardımcınız Allah'tır. O, bilendir, hikmet sahibidir.

Tahrim 5. Eğer o sizi boşarsa Rabbi ona, sizden daha iyi kendini Allah a veren, inanan, sebatla itaat eden, tevbe eden, ibadef eden, oruç tutan, dul ve bâkire eşler verebilir.

muhammed bir gece birlikte olacağı karısının yatağında daha genc ve daha güzel bir cariyesiyle birlikte oluyor ve yakalanıyor yaşlı karısı cok üzülüyor ve muhammede kızıyor muhammedde bir daha bu cariyeyle birlikte olmayacağım diye karısına yemin ediyor tabi sabah oluncaya kadar sabah olunca muhammed hemen tahrim-1 ve tahrim-2 ayetini yazdırıyor eşlerin rızasının önemli olmadığı ve yeminlerin kadınlar icin bozulabileceğini söylüyor

sonra karılarının homurdandığını görüyor hemen tahrim-5i yazdırıyor tabi karılar sus pus '' akıllı olun karılar o sizi boşarsa biz yerine sizden daha iyi dul kadınlar ve bakire kızlar veririz ''diyor kendisi

evet kuran nasıl yazılıyor ve şekilleniyor görüyoruz muhammedin özel hayatına göre tabiki .kendisi yazdırıyor

Ahzab 50. Ey Peygamber! Mehirlerini verdiğin hanımlarını, Allah'ın sana ganimet olarak verdiği ve elinin altında bulunan cariyeleri, amcanın, halanın, dayının ve teyzenin seninle beraber göç eden kızlarını sana helâl kıldık. Bir de Peygamber kendisiyle evlenmek istediği takdirde, kendisini peygambere hibe eden mümin kadını, diğer müminlere değil, sırf sana mahsus olmak üzere (helâl kıldık). Kuşkusuz biz, hanımları ve ellerinin altında bulunan cariyeleri hakkında müminlere neyi farz kıldığımızı biliriz. ki, sana bir zorluk olmasın. Allah bağışlayandır, merhamet edendir.

Ahzab 51. Onlardan dilediğini geriye bırakır, dilediğini de yanına alırsın. Boşadığın hanımlarından arzu ettiğini tekrar yanına almanda, senin üzerine bir günah yoktur. Böyle yapman onların mutlu olmalarına, üzülmemelerine ve hepsinin, senin verdiklerine razı olmalarına daha uygundur. Allah, kalplerinizde olanı bilir. Allah hakkıyle bilendir, halîmdir.

kuran muhammedin kişisel zevklerine göre şekil alıyor ard arda gelen iki ayet ahzab 50 birlikte olabileceği kadınlar ahzab 51 onlarla istediği gibi birlikte olabilmesi hatta boşadığını tekrar alabilmesi icin kendisi icin yazdırdığı ayetler bunlar

uyanın muhammed kuranı kendisi tasarladı ve yazdırdı benden söylemesi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ahzab 50. Ey Peygamber! Mehirlerini verdiğin hanımlarını, Allah'ın sana ganimet olarak verdiği ve elinin altında bulunan cariyeleri, amcanın, halanın, dayının ve teyzenin seninle beraber göç eden kızlarınısana helâl kıldık. Bir de Peygamber kendisiyle evlenmek istediği takdirde, kendisini peygambere hibe eden mümin kadını, diğer müminlere değil, sırf sana mahsus olmak üzere (helâl kıldık). Kuşkusuz biz, hanımları ve ellerinin altında bulunan cariyeleri hakkında müminlere neyi farz kıldığımızı biliriz. ki, sana bir zorluk olmasın. Allah bağışlayandır, merhamet edendir.

1) Ne çektin be Muhammed, hicret sırasında o kadar zulme uğradın ki acıdan ne yaptığını bilemedin.... Zulüm ve işkence altında nasıl inim inim inlediğini şu indirdiğin ayetlere bakınca şimdi daha iyi anlıyorum....

Ne çektin be Muhammed...

2) 50 yıldır kuzenlerim bana helal kılınmadı Hiç de zorlanmadım be Muhammed....

UYANIN

tarihinde katalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Doğacaktır sana vâdettiği günler Hakkın . Kim bilir , belki yarın , belki yarından da yakın."

Doğacak o günler artık yalanla ayakta kalmak zor. Hadi güzel arkadaşım şu hicret sırasında alemlerin efendisi güzel insan Hz. Muhammed S.A.V. in çektiği zulümleri bir anlatsana... Sonra da yukarıdaki ayeti oku.

Kuzenlerinden uzak durmak sana zorluk oldu mu? :D

Sitelerde Paylaş

Doğacak o günler artık yalanla ayakta kalmak zor. Hadi güzel arkadaşım şu hicret sırasında alemlerin efendisi güzel insan Hz. Muhammed S.A.V. in çektiği zulümleri bir anlatsana... Sonra da yukarıdaki ayeti oku.

Kuzenlerinden uzak durmak sana zorluk oldu mu? :D

Şu ahzap olayını bu kadar abartmanıza bir mana veremiyorum

Adem ile hava'nın çocukları birbirlerine helal idi

yani kız kardeş erkek kardeş ile evlenebiliyordu.

Nüfüsun çoğalması için...

Yani şu ahzap süresi olmasa haliniz yaman ateistler

Allah hidayet etsin ne diyelim.

Bu arada şiir gibi oldu ama sana ufak bir nasihat vereyim

İnsanlar uykudadır ölünce uyanırlar. ;)

Hadisi şerif

Sitelerde Paylaş

Hadisi şerif

ensestten başka yol yokmu ki ?

e o zaman milletin işlerine niye karışırsınız madem bu ayette birşey yok.

Sitelerde Paylaş

müslüman arkadaşlar halen kavrayamıyorlar ahzab tahrim veya nisa vs muhammedin şahsına yazılmış bir cok ayet var kuranın tüm insanlığa gönderildiğini söyleyip muhammedin cinsel hayatıyla ilgili ayet dolu banane muhammedin cinsel hayatından cariyelerinden karılarından bunlarlamı inanacam allaha

Sitelerde Paylaş

Hadisi şerif

Soyle yapayim icimde kalmasin

1-Olayi biz abartmiyoruz

2-Ahzap suresi olmasa diyerek allahin ayetlerinde kusurmu goruyorsun ??

3-Adem ile hava senin hayal dunyada var olan iki insan otesi yok ...

4-Su hayal dunyandaki insanlarin cocuklari bir birine hellal idi nufus cogalmasi icin

Bu ne bicim tanri gucu yetmiyormu baska insanlar yaratmayaki kardesi kardese reva goruyor.

Sen nasiyatini git civcivlere ver belki yerler..

Sitelerde Paylaş

Muhammed ahlaksiz örnekleri cok. Unutmayilim ki, kendi oglunun karisini biras acik gördü ve ondan hoslandigi icin kendi oglunun karisinlan evlendi.

Bukadar ahlaksizlik olur mu hic.

Müslümanlar bukadar nasil kendilerini kandiriyorlar anlayamiyorum.

Yalanın batsın sahtekar

Sitelerde Paylaş

4-Su hayal dunyandaki insanlarin cocuklari bir birine hellal idi nufus cogalmasi icin

Bu ne bicim tanri gucu yetmiyormu baska insanlar yaratmayaki kardesi kardese reva goruyor.

Yeter elbet ama adeti geregi böyle uygun görmüş.

Hem ne yapalım sizin teori olarak kalmış ve teori olarak kalacak maymun teorisine mi inanalım?

Sokağa çık benim atalarım maymundan geliyor diye bağır bi bakalım millet bir tarafıyla sana gülüyor. :)

tarihinde Teblig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yeter elbet ama adeti geregi böyle uygun görmüş.

Hem ne yapalım sizin teori olarak kalmış ve teori olarak kalacak maymun teorisine mi inanalım

Sokağa çık benim atalarım maymunda geliyor diye bağır bi bakalım millet bir tarafıyla sana gülüyor. :)

Sen çık ben ensest ürünüyüm, babamla halam çiftleşmiş de bakalım millet sana neresiyle gülüyor.

Tercih konusu değil ama öyle olsaydı maymundan gelmeyi tercih ederdim :D

tarihinde katalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen çık ben ensest ürünüyüm, babamla teyzem çiftleşmiş de bakalım millet sana neresiyle gülüyor.

Tercih konusu değil ama öyle olsaydı maymundan gelmeyi tercih ederdim :D

Ensest olduğunu kanıtlaya bilirsen çıkar bağırırım :)

Ama kanıtlayamassan.Benim atalarım maymundu bende ensest ilişki ürününüyüm diye bağırırsın...Off bu daha ağır oldu :lol:

Sitelerde Paylaş

Ensest olduğunu kanıtlaya bilirsen çıkar bağırırım :)

Ama kanıtlayamassan.Benim atalarım maymundu bende ensest ilişki ürününüyüm diye bağırırsın...Off bu daha ağır oldu :lol:

Benim kanıtlamam gerekmiyor sen ve senin kitabın zaten kabul ediyor. Daha ne konuşuyorsun?

Tek satırda yaptığın saçmalamalara değinmiyorum bile, ayarın iyice bozuldu.

Hadi koçum ben maymundan geldim (evrim teorisinin öyle bir iddiası yok ama senin gibi hödükler çok eğleniyorsunuz ya eğlencenizi bozmayayım) sen de ensesten (kutsal sandığınız kitabın iddiası dolayısıyla derdini bana değil tanrı sandığın şeye anlat)

Sitelerde Paylaş

Nisa 23:Size analarınız, kızlarınız, kızkardeşleriniz, halalarınız, teyzeleriniz, erkek kardeşlerinizin kızları, kızkardeşlerinizin kızları, sizi emziren süt anneleriniz, süt kızkardeşleriniz, hanımlarınızın anneleri, kendileriyle gerdeğe girmiş olduğunuz hanımlarınızdan olup evlerinizde kalan üvey kızlarınız, [6] -eğer anneleriyle gerdeğe girmemişseniz sizin için bir sakınca yoktur- sizin soyunuzdan olan oğullarınızın eşleri ve iki kızkardeşi aynı nikah altında birleştirmeniz haram kılınmıştır. Ancak geçmişte olanlar bunun dışındadır. Şüphesiz Allah çok bağışlayıcı, çok merhamet edicidir.

Bu ayette kalın cizili iki ayrıntı cok önemli anlayana

Sitelerde Paylaş

Benim kanıtlamam gerekmiyor sen ve senin kitabın zaten kabul ediyor. Daha ne konuşuyorsun?

Tek satırda yaptığın saçmalamalara değinmiyorum bile, ayarın iyice bozuldu.

Hadi koçum ben maymundan geldim (evrim teorisinin öyle bir iddiası yok ama senin gibi hödükler çok eğleniyorsunuz ya eğlencenizi bozmayayım) sen de ensesten (kutsal sandığınız kitabın iddiası dolayısıyla derdini bana değil tanrı sandığın şeye anlat)

aaa olurmu öyle şey elime düştün gari şimdi sıra bende

Birincisi İncil,tevrat,zebur(gerçeklerinde),kuran-ı kerim'de ensest ilişki yani arkadan ilişki haram kılınmıştır.

Kaldiki adem a.s de peygamberdir onada livata,arkadan ilişki gibi şeyler kesinlikle yasaklanmıştır

Çünki sen kendinin ne mal olduğu bilmiyor ikeN Allahü teala adem a.s yaratıp neler yapıp yapmıyacağı vahy etmiştir.hatta budaydan ekmegin nasıl yapıldığını dahi...

Kaldiki Adem a.s cennetten kovulmuştur halbuki cenette arkadan ilişki yoktur dünyaya da indiğindede yasaklanmıştır.

şimdi bavulunu topla kaybol :huh:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...