Jump to content

Recommended Posts

Yalanın batsın sahtekar

Burasi Müslüman Forumu degil güzel arkadasim :) Burda yalanlar yok, biz ahlakli insanlariz, yalan bulmak istiyorsan bir Müslüman forumunu git.

Konu bu. Muhammed oglu Zeyd'din karisini biraz acik gördükden sonra ondan hoslaniyor. Bu Zeydin kullagina geliyor ve Zeyd tabiki korkuyor, Peygamberin sevdigi kariyla kim evli kalmak ister üstelik o Peygamber Muhammedse. Zeyd bunun üzeri karisindan ayrilmak icin Muhammede gidiyor ama Muhammed karsi cikiyor.

Cünkü kendiside biliyor bu ahlaksiz birsey ama arka kafasinda varken Allah gene her Problemi cöze bilir ;) Ve herzamanki gibi yeni bir Ayet geliyor.

Ahzab-37 “Ey Muhammed! Allah’ın nimet verdiği ve senin de nimetlendirdiğin kimseye, ‘Eşini bırakma, Allah’tan sakın diyor, Allah’ın açığa vuracağı şeyi içinde saklıyordun. Oysa Allah’tan sakınman daha doğruydu. Sonunda Zeyd eşiyle ilgisini kestiğinde onu seninle evlendirdik ki, evlatlıkları eşiyle ilgisini kestiğinde onlarla evlenmek konusunda müminlere bir sorumluluk olmadığı bilinsin.

Saygilar güzel arkadasim.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nisa 23:Size analarınız, kızlarınız, kızkardeşleriniz, halalarınız, teyzeleriniz, erkek kardeşlerinizin kızları, kızkardeşlerinizin kızları, sizi emziren süt anneleriniz, süt kızkardeşleriniz, hanımlarınızın anneleri, kendileriyle gerdeğe girmiş olduğunuz hanımlarınızdan olup evlerinizde kalan üvey kızlarınız, [6] -eğer anneleriyle gerdeğe girmemişseniz sizin için bir sakınca yoktur- sizin soyunuzdan olan oğullarınızın eşleri ve iki kızkardeşi aynı nikah altında birleştirmeniz haram kılınmıştır. Ancak geçmişte olanlar bunun dışındadır. Şüphesiz Allah çok bağışlayıcı, çok merhamet edicidir.

Bu ayette kalın cizili iki ayrıntı cok önemli anlayana

“Ey Muhammed! Sana kadınların ay başı halinden de soruyorlar. De ki: O bir eziyettir Onun için ay başı halinde oldukları zaman kadınlardan çekilin ve temizleninceye kadar onlara yaklaşmayın. İyice temizlendikleri zaman ise Allah’ın emrettiği yerden onlara varın, yaklaşın. Şüphesiz ki Allah çok tövbe edenleri de sever, çok temizlenenleri de sever.” (Bakara, 2/222)

Bencede gayet açık :)

Sitelerde Paylaş

aaa olurmu öyle şey elime düştün gari şimdi sıra bende

Birincisi İncil,tevrat,zebur(gerçeklerinde),kuran-ı kerim'de ensest ilişki yani arkadan ilişki haram kılınmıştır.

Kaldiki adem a.s de peygamberdir onada livata,arkadan ilişki gibi şeyler kesinlikle yasaklanmıştır

Çünki sen kendinin ne mal olduğu bilmiyor ikeN Allahü teala adem a.s yaratıp neler yapıp yapmıyacağı vahy etmiştir.hatta budaydan ekmegin nasıl yapıldığını dahi...

Kaldiki Adem a.s cennetten kovulmuştur halbuki cenette arkadan ilişki yoktur dünyaya da indiğindede yasaklanmıştır.

şimdi bavulunu topla kaybol :huh:

Forum yönetimini kınıyorum. Bu kadar kötü ve şaşkın trollü haketmiyoruz. Parası neyse verelim kardeşim şöyle 2 laf da olsa edebilen trolller transfer edin.

:D

Sitelerde Paylaş

Ensest olduğunu kanıtlaya bilirsen çıkar bağırırım :)

Ama kanıtlayamassan.Benim atalarım maymundu bende ensest ilişki ürününüyüm diye bağırırsın...Off bu daha ağır oldu :lol:

Insanlar bikere Maymundan gelmiyor bu yanlis bilgi bunu gercekden sokakda deme sana Ateistler bilem güler. Insanlarlan Maymunlarin ayni atalari var.

Ama o atalar degisik yolarda gelistiler ve bu nedenle bugün bazilari Maymun bazilarida Insan oldu.

Bu "gelisme" hic bitmiyor , hep devam ediyor ve durmuyor.

Evrim Teorisini hangi ülkenin sokakinda bagriyorsun oda önemli ;) Türkiyede yaparsan gülerler, Sudi Arabistanda yaparsan öldürürler Japonya gibi bir ülkede yaparsan dogru bulurlar.

Konuda bu kim hakli ? 1400 sene önce Seks yapmak icin bir kitap yazan adam mi yoksa bu Dünyanin en gelismis ülkeleri mi ?

Sokakda esek süren adamlar mi yoksa yeni yeni icat yapan bilimadamlari mi.

100 sene sonra Ateistler ucan arabalari icat ettiler mi siz Müslümanlar sokakda hala esek süreceksiniz ;)

Sitelerde Paylaş

Forum yönetimini kınıyorum. Bu kadar kötü ve şaşkın trollü haketmiyoruz. Parası neyse verelim kardeşim şöyle 2 laf da olsa edebilen trolller transfer edin.

:D

Dalga gecmiyelim onlan ya :D Ensest ne oldugunu bilmeyen cok Müslüman gördüm ben. Onlara göre Kuzen evliligide ensest degil :D

Sitelerde Paylaş

100 sene sonra Ateistler ucan arabalari icat ettiler mi siz Müslümanlar sokakda hala esek süreceksiniz ;)

Dinle bilimi niye karıştırıyorsun kardeşim bu ülkenin %99 müslüman arada sizin gibi hortlakçılar olacak tabi bu normaldir.

Bu ülkenin bombasını mermisini,buzdalabını kim üretiyor ? en azından bunları üretecek kapasiteye sahibiz.Yakında uçağımızda gelecek Allah nasip ederse

Sitelerde Paylaş

Dinle bilimi niye karıştırıyorsun kardeşim bu ülkenin %99 müslüman arada sizin gibi hortlakçılar olacak tabi bu normaldir.

Bu ülkenin bombasını mermisini,buzdalabını kim üretiyor ? en azından bunları üretecek kapasiteye sahibiz.Yakında uçağımızda gelecek Allah nasip ederse

Bu ülkenin 99% Müslüman oldugunu gercekden inanmiyorsun demi ?

Üretmek var, icat etmek ve yeni seyler ortaya koymak var demi ? Sen kafirlerin 30 sene önce icat etikleri seyleri bire bir aynisini yaparsan bu basari degil güzel arkadasim.

Ve senin bildigin gibi Allah yok, bunu sadece b konuda sanirim kanitladik. Bu Allah imsansiz kafirlerin yaninda :D

Sitelerde Paylaş

Bu ülkenin 99% Müslüman oldugunu gercekden inanmiyorsun demi ?

Üretmek var, icat etmek ve yeni seyler ortaya koymak var demi ? Sen kafirlerin 30 sene önce icat etikleri seyleri bire bir aynisini yaparsan bu basari degil güzel arkadasim.

Ve senin bildigin gibi Allah yok, bunu sadece b konuda sanirim kanitladik. Bu Allah imsansiz kafirlerin yaninda :D

Geç bunları geç zamanındada osmanlının teknolojik üstünlüğü vardı.O zamanda olsa idiniz nasıl kıvıracaksınız bakalım

Avrupanın bu kadar güçlü olmasının sebebi osmanlıdır..Çünkü bütün yenilikleri hep osmanlıdan gördüler

Daha şimdi o övdüğünüz fransızlar bile yıkanmayı bilmiyorlardı.Osmanlılar günde 5 defa abdest alıyorlardı adamlar yazmışlar kitapları osmanlılar günde

defa 5 defa yıkanıyorlar diye nerden nereye tabi islamiyet olmasaydı avrupa bugünkü haline sittin seni gelemezdi

Onlarda ki şuanki bu üstünlük alçakca ve haince savaşmalarındandır yoksa osmanlı bir 1000 yıl daha giderdi hadi eywallah orucumu :wub: açacagım

Sitelerde Paylaş

Geç bunları geç zamanındada osmanlının teknolojik üstünlüğü vardı.O zamanda olsa idiniz nasıl kıvıracaksınız bakalım

Avrupanın bu kadar güçlü olmasının sebebi osmanlıdır..Çünkü bütün yenilikleri hep osmanlıdan gördüler

Daha şimdi o övdüğünüz fransızlar bile yıkanmayı bilmiyorlardı.Osmanlılar günde 5 defa abdest alıyorlardı adamlar yazmışlar kitapları osmanlılar günde

defa 5 defa yıkanıyorlar diye nerden nereye tabi islamiyet olmasaydı avrupa bugünkü haline sittin seni gelemezdi

Onlarda ki şuanki bu üstünlük alçakca ve haince savaşmalarındandır yoksa osmanlı bir 1000 yıl daha giderdi hadi eywallah orucumu :wub: açacagım

Yanlis.

Araplarin bilm zamani 1500lere kadar falan gitdi ondan sonra kayboldu. O Arap bilim adamlarin kaci Müslümandi oda tartisabilir bi konu cünkü ozamanlar o bölgelerde Gayrimüslümanlarin orani yüksekdi.

Örnek olarak Irak halkinin daha 100 sene önce 25% hristiyandi, 500 sene daha geriye git ve ozamanki Gayrimüsümanlarin oranini bir düsün.

Gayrimüslümanlarin yok olusunla, Araplarin gelisimide kayboldu, nasil bir tesadüf ama demi.

O bir iki bilim adamlarida kendileri birsey uydurmadilar, onlarin arastirmalarida , Islamdan önceki Araplara yada diger Kültürdeki insanlarin Bilimine bagli.

Islamin bilime faydadan fazla, zarari oldu örnek olarak Alexander'da (Bugün Misir) Tarihin en büyük Kitap ve buna görede bilgi kaynaginida yakdilar ve yok ettiler.

Savaslan o topraklari aldiklari zaman.

Müslüman ülkelerin bugün böyle geride kalmasinin sucu Bati degil, bu müslümanlar tarafindan uydurulmus bir yalan, suc Islamin kendisinde. Batiya ait olmayan ülkelerde örnek olarak Asya ülkeleride gelisdi, gelismeyenler sadece Müslümanlar ;)

Sitelerde Paylaş

neyse olabilir tebliğ yanlız kuran kadınlar tarlanız istediğiniz gibi sürün diyor buna ne diyeceksin

Ben bişey göremedim o ayette,bişey varsa uyar!.Ona ne kılıf giydireceksin çok merak ediyorum.

tarihinde Teblig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zeydin esi zeynepten haberi olmayan dindar kardesim.

Sana soyliyecek kelime bulamiyorum !

Evet cok acinacak bir durum :) Ben Hristiyan bir ülkede dogudum ve yetisdim. Sadece 1 seneden biraz fazla Türkiyedeyim ama Islami bilgim gene cogu Müslümanlardan daha fazla.

Anlamiyorum bu insanlari.

Cogu Müslümanlari Muhammedin karisi aysenin 9 yasinda oldugunu bilem bilmiyor ve bunlan karsilastilarmi inanmiyorlar Peygamberlerinden utaniyorlar ve acayip acayip seyler uyduruyorlar. Cogulari aysenin 17-19 yasinda Muhammedlen evlendigini saniyorlar.

Kötü olan bu cahilere birseyde ögretemiyorsun, onlarin Pembe Islam resmine uymayan birsey söyledinmi gercek bilem olsa hemen Islam düsmani yahudi oluyorsun.

Bana bu 1 sene icinde bana her pis yahudi dedikleri zaman 1 Lira verselerdi ben bugün ucak satin alabilirdim :D

Sitelerde Paylaş

Tahrim 1. Ey Peygamber! Eşlerinin rızasını gözeterek Allah'ın sana helâl kıldığı şeyi niçin kendine haram ediyorsun? Allah çok bağışlayan, çok esirgeyendir.

Tahrim 2. Allah, yeminlerinizi bozmanızı size meşru kılmıştır. Sizin yardımcınız Allah'tır. O, bilendir, hikmet sahibidir.

Tahrim 5. Eğer o sizi boşarsa Rabbi ona, sizden daha iyi kendini Allah a veren, inanan, sebatla itaat eden, tevbe eden, ibadef eden, oruç tutan, dul ve bâkire eşler verebilir.

muhammed bir gece birlikte olacağı karısının yatağında daha genc ve daha güzel bir cariyesiyle birlikte oluyor ve yakalanıyor yaşlı karısı cok üzülüyor ve muhammede kızıyor muhammedde bir daha bu cariyeyle birlikte olmayacağım diye karısına yemin ediyor tabi sabah oluncaya kadar sabah olunca muhammed hemen tahrim-1 ve tahrim-2 ayetini yazdırıyor eşlerin rızasının önemli olmadığı ve yeminlerin kadınlar icin bozulabileceğini söylüyor

sonra karılarının homurdandığını görüyor hemen tahrim-5i yazdırıyor tabi karılar sus pus '' akıllı olun karılar o sizi boşarsa biz yerine sizden daha iyi dul kadınlar ve bakire kızlar veririz ''diyor kendisi

evet kuran nasıl yazılıyor ve şekilleniyor görüyoruz muhammedin özel hayatına göre tabiki .kendisi yazdırıyor

Ahzab 50. Ey Peygamber! Mehirlerini verdiğin hanımlarını, Allah'ın sana ganimet olarak verdiği ve elinin altında bulunan cariyeleri,amcanın, halanın, dayının ve teyzenin seninle beraber göç eden kızlarınısana helâl kıldık. Bir de Peygamber kendisiyle evlenmek istediği takdirde, kendisini peygambere hibe eden mümin kadını, diğer müminlere değil, sırf sana mahsus olmak üzere (helâl kıldık). Kuşkusuz biz, hanımları ve ellerinin altında bulunan cariyeleri hakkında müminlere neyi farz kıldığımızı biliriz. ki, sana bir zorluk olmasın. Allah bağışlayandır, merhamet edendir.

Ahzab 51. Onlardan dilediğini geriye bırakır, dilediğini de yanına alırsın. Boşadığın hanımlarından arzu ettiğini tekrar yanına almanda, senin üzerine bir günah yoktur. Böyle yapman onların mutlu olmalarına, üzülmemelerine ve hepsinin, senin verdiklerine razı olmalarına daha uygundur. Allah, kalplerinizde olanı bilir. Allah hakkıyle bilendir, halîmdir.

kuran muhammedin kişisel zevklerine göre şekil alıyor ard arda gelen iki ayet ahzab 50 birlikte olabileceği kadınlar ahzab 51 onlarla istediği gibi birlikte olabilmesi hatta boşadığını tekrar alabilmesi icin kendisi icin yazdırdığı ayetler bunlar

bunun gibi ayetler hakkında müslümanlar ne düşünüyor halen cevap alamadık

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...