Jump to content

Recommended Posts

evrimin yalan olduğunun kanıtı, bizzat evrime karşı çıkanlardır. Hala ortada "maymundan mı geldiniz laa" diye dolaşan yaratıklar varken hangi evrimden bahsediyorsunuz?

Hadi bunu açıklayın evrimci arkadaşlar?

tarihinde katalan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Katalan arkadaşım ben evrime inana bir Müslümanım.

Maymundan gelmedik yada onlarla ortak atadanda gelmiş değiliz.

Evrimin şu an ki teorisinde ortak ata polemiği bulunmakta ancak Homosapien konusu bir muallak olduğundan bir üst benzetmesiyle geçiştiriliyor.

Evrim henüz küçük ve tökezliyor Araştırsınlar elbet gerçeği öğreneceğiz hangisi doğruymuş elbet bulacaklar..

Sitelerde Paylaş

Katalan arkadaşım ben evrime inana bir Müslümanım.

Maymundan gelmedik yada onlarla ortak atadanda gelmiş değiliz.

Evrimin şu an ki teorisinde ortak ata polemiği bulunmakta ancak Homosapien konusu bir muallak olduğundan bir üst benzetmesiyle geçiştiriliyor.

Evrim henüz küçük ve tökezliyor Araştırsınlar elbet gerçeği öğreneceğiz hangisi doğruymuş elbet bulacaklar..

ne, bu ne karışık bi yazı

Sitelerde Paylaş

Resmi görünce şaşırdım ibret olsun biz müslümanlara :lol: :lol:

945934_472771189459539_617966264_n.jpg

tarihinde Teblig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

evrimin yalan olduğunun kanıtı, bizzat evrime karşı çıkanlardır. Hala ortada "maymundan mı geldiniz laa" diye dolaşan yaratıklar varken hangi evrimden bahsediyorsunuz?

Hadi bunu açıklayın evrimci arkadaşlar?

Evet evrim herkes için eşit çalışmıyor ne yazıkki. Bu ''yaratıklar'' milyonlarca yıldır hiçbir değişime uğramadan kaldılar.

Evrilip gelişenler onları teknoloji ile tanıştırdı mağralardan çıkardı, yerleşik hayata geçirdi vs vs. Ancak bunlar homo erektustan beri aynı kaldılar. Kendi başlarına bırakılsalardı hala mağralarda saklanıp avcı toplayıcıkla yaşayacaklardı -eğer türleri tükenmezse oda.. -

Diğer gelişkin türler sayesinde bugün hala hayattalar, ancak nankörlüklerinden gelişmiş türün bilimini de yatsıyorlar hala.

Doğanın işine çokmak sokarsan karşılığında bunu alırsın işte.

Sitelerde Paylaş
  • 4 years later...

Gelmiş en büyük yalanlardan biridir.İnsanları Allahın yolundan koymak isteyen şeytanın oyunudur.Şeytanın sadık uşakları siyonistlerin,ateyizlerin,tapınak şövalyelerinin,masonların oyununa gelmeyin müminler.Allah tüm canlıları yoktan var eder.Atıyorum şurada 1000 tane fil oluşsun der,o filler yoktan,birdenbire var olurlar.Atıyorum şurada,2000 tane geyik oluşsun der,o geyikler yoktan var olurlar.Şurada 500 tana su aygırı oluşsun der,o su aygırları yoktan var olurlar.Şurada 1500 tane panda oluşsun der,o pandalar yoktan var olurlar.Biz niye yoktan,birdenbire var olan canlıları görmüyoruz diye soranlar olabilirler.Hemen yanıtlayalım.Adem babamız ile Havva anamız yeryüzüne sürüldükten sonra,sınav gereği başka bir canlı türünü yoktan var etme de sona ermiştir.Ek bir bilgi vereyim,Adem ile Havva anamızla birlikte yeryüzüne elma ağacı da sürülmüştür.Yeryüzünde son yaratılan canlı türü de elma ağacıdır.

Sitelerde Paylaş
5 minutes ago, Buzul said:

Gelmiş en büyük yalanlardan biridir.İnsanları Allahın yolundan koymak isteyen şeytanın oyunudur.Şeytanın sadık uşakları siyonistlerin,ateyizlerin,tapınak şövalyelerinin,masonların oyununa gelmeyin müminler.Allah tüm canlıları yoktan var eder.Atıyorum şurada 1000 tane fil oluşsun der,o filler yoktan,birdenbire var olurlar.Atıyorum şurada,2000 tane geyik oluşsun der,o geyikler yoktan var olurlar.Şurada 500 tana su aygırı oluşsun der,o su aygırları yoktan var olurlar.Şurada 1500 tane panda oluşsun der,o pandalar yoktan var olurlar.Biz niye yoktan,birdenbire var olan canlıları görmüyoruz diye soranlar olabilirler.Hemen yanıtlayalım.Adem babamız ile Havva anamız yeryüzüne sürüldükten sonra,sınav gereği başka bir canlı türünü yoktan var etme de sona ermiştir.Ek bir bilgi vereyim,Adem ile Havva anamızla birlikte yeryüzüne elma ağacı da sürülmüştür.Yeryüzünde son yaratılan canlı türü de elma ağacıdır.

Parmağını şıklatması yeterli.

tarihinde Khan tarafından düzenlendi
Yanlış harf
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...