Jump to content

AKP Seçmeninden siyaset dersi

Recommended Posts

Bu AKP'lilerden hep ayni seyler. Bir sey oldu mu arkasinda ya CHP, ya ABD yada Israil var ve tek amaclari Türkiyeye zarar vermek.

Bütün Dünya Türkiyeden nefret ediyor , türkiyenin topraklarini istiyor. Tamamen paranoyak bu cahiler.

Valla akp seçmeninden ziyade milletin genel sorunu bu, özeleştiri diye bişy yok. Toplumun her kesiminde var bu akp diye sınırlamamak gerekir. Ortada bir hata varsa illa ki ''birileri''nin eliyle olmuştur, hep öyledir yani. Buyrun işte şike davası. Yaptık suçluyuz denemiyor da efendim siyasi olay, birileri böyle istedi bilmem ne. Olmayan birçok şey gibi özeleştiri kültürü de yok bu toplumda...
Sitelerde Paylaş

Valla akp seçmeninden ziyade milletin genel sorunu bu, özeleştiri diye bişy yok. Toplumun her kesiminde var bu akp diye sınırlamamak gerekir. Ortada bir hata varsa illa ki ''birileri''nin eliyle olmuştur, hep öyledir yani. Buyrun işte şike davası. Yaptık suçluyuz denemiyor da efendim siyasi olay, birileri böyle istedi bilmem ne. Olmayan birçok şey gibi özeleştiri kültürü de yok bu toplumda...

Ozelestiri yapamiyoruz cunku genelde hafif bir fanatikligimiz var. Fanatik AKP'liyiz, fanatik CHP'liyiz, fanatik muslumaniz, fanatik Fener'li-GS'li-BJK'liyiz vb (Tabiiki herkes icin soylemiyorum, genelde diyorum) Bu durumda bazen hafiften on yargilida olabiliriz. ;)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...