Jump to content

firavunu taklit eden allah

Recommended Posts

ŞUARA 49. Firavun, dedi ki: Ben size izin vermeden ona iman ettiniz ha! Demek ki size sihiri öğreten büyüğünüzmüş o! Ama şimdi bileceksiniz: Andolsun, ellerinizi ve ayaklarınızı çaprazlama kestireceğim, hepinizi astıracağım!

MAİDE 33. Allah ve Resûlüne karşı savaşanların ve yeryüzünde (hak) düzeni bozmaya çalışanların cezası ancak ya (acımadan) öldürülmeleri, ya asılmaları, yahut el ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi, yahut da bulundukları yerden sürülmeleridir. Bu onların dünyadaki rüsvaylığıdır. Onlar için ahirette de büyük azap vardır.

firavun o kadar korkutucu bir adammışki allah onun verdiği cezaları taklit etmeye calışmış :)

Sitelerde Paylaş

firavun o kadar korkutucu bir adammışki allah onun verdiği cezaları taklit etmeye calışmış :)

Kimse yorum atmamış ben bir fıkra ile bitiriyorum hocam... :lol:

Temel ateistmis. Birgün ormanda gezerken etrafina bakinmis ve ""Hersey ne kadar tesadüf eseri olusmus"" diye düsünürken birden arkasindan gelen sesle irkilmis.

Arkasina dönüp baktiginda büyük bir ayinin kendisine hizla yaklasmakta oldugunu görmüs.

Temel kosmus ayi kovalamis. En sonunda Temel bir agaç kütügüne takilarak yere düsmüs.

Ayida Temel in üstüne atlamis. Tam pençesini Temel e vuracakken Temel haykirmis :

-""Taaaanriiiiimmm!""

Bir anda hersey durmus. Dünya dönmemis, ayi donup kalmis, dere akmaz olmus.

Temel aptallasmis bir sekilde ne oldugunu anlamaya çalisirken gökten bir isik hüzmesi Temel e dogru yaklasmis ve isiktan bir gelmis:

-""Bugüne kadar beni hep inkar ettin. simdi sikisinca beni çagirip yardim istiyorsun. simdi söyle bana bugüne kadar beni inkar edene ben simdi nasil yardim edeyim.""

Temel iyice aptallasmis bir sekilde:

-""Tamam seni bugüne kadar hep inkar ettim. simdi de senden yardim istemem anlamsiz. Ama en azindan su ayiyi imana getirebilirsin"" demis.

Ses ""Peki"" dedikten sonra isik hüzmesi kaybolmus.

Hersey normale dönmüs. Dünya dönmeye baslamis, dere akmis, ayi da elini indirmis.

Temel tam ""yirritik"" diye düsünürken ayi iki elinide havaya kaldirarak ve söyle demis:

-""Ey Allahım im senin rizkinla orucumu açiyorum. Hamdolsun verdigin nimetlere. Amin"""

tarihinde Teblig tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kimse yorum atmamış ben bir fıkra ile bitiriyorum hocam... :lol:

Temel ateistmis. Birgün ormanda gezerken etrafina bakinmis ve ""Hersey ne kadar tesadüf eseri olusmus"" diye düsünürken birden arkasindan gelen sesle irkilmis.

Arkasina dönüp baktiginda büyük bir ayinin kendisine hizla yaklasmakta oldugunu görmüs.

Temel kosmus ayi kovalamis. En sonunda Temel bir agaç kütügüne takilarak yere düsmüs.

Ayida Temel in üstüne atlamis. Tam pençesini Temel e vuracakken Temel haykirmis :

-""Taaaanriiiiimmm!""

Bir anda hersey durmus. Dünya dönmemis, ayi donup kalmis, dere akmaz olmus.

Temel aptallasmis bir sekilde ne oldugunu anlamaya çalisirken gökten bir isik hüzmesi Temel e dogru yaklasmis ve isiktan bir gelmis:

-""Bugüne kadar beni hep inkar ettin. simdi sikisinca beni çagirip yardim istiyorsun. simdi söyle bana bugüne kadar beni inkar edene ben simdi nasil yardim edeyim.""

Temel iyice aptallasmis bir sekilde:

-""Tamam seni bugüne kadar hep inkar ettim. simdi de senden yardim istemem anlamsiz. Ama en azindan su ayiyi imana getirebilirsin"" demis.

Ses ""Peki"" dedikten sonra isik hüzmesi kaybolmus.

Hersey normale dönmüs. Dünya dönmeye baslamis, dere akmis, ayi da elini indirmis.

Temel tam ""yirritik"" diye düsünürken ayi iki elinide havaya kaldirarak ve söyle demis:

-""Ey Allahım im senin rizkinla orucumu açiyorum. Hamdolsun verdigin nimetlere. Amin"""

vaaayyy hepimizi Imana getirdin lan. ;):lol:

O hikayen sacma. Müslümanlar tarafindan uydurulmus Ateistlerlen dalga gecmek icin.

Sitelerde Paylaş

tebliğ gercekten ibretlik bir fıkra supanallah bu kadarda tesadüf olmaz kesinlikle bu fıkra allahın var olduğunun kanıtı bence tamamen inandım

ayrıca sizin tımarhanede internet iyi cekiyo galiba her bir actığım konuya yorum yazabiliyosun neyse acil şifalar sana

sahurda bolca su icmeyi de unutma 16 saat suzuzluk direk beyni etkiliyomuş

Sitelerde Paylaş

Valla ateistler muslumanlardan çok ayet biliyor.yorumluyor.

yazık kitapları yok ondan.

ateizmiin kitabını istiyoruz.

valla ben uzuluyorum sizin başkalarinin şeyleri ile kendinizi avutmanizdan.

Ilk ayeti benden olsun.

"And olsun ki biz mevcudiyetimiz için ıslama kaka deriz."

Zaten müslümanlar bu iki ayete bakipta yorum bile yapamıyorlar düşünün ki firavunun işkence şekillerini allahta (muhammed ve ekibi) de benimsemiş bu ayetlerin üstüne anca fikra anlatabilirler :)

Sitelerde Paylaş

Muhammed sen bu kitabı nasıl yazdın hep biryerlerden esinlendin ne cektin be muho :=)

ŞUARA 49. Firavun, dedi ki: Ben size izin vermeden ona iman ettiniz ha! Demek ki size sihiri öğreten büyüğünüzmüş o! Ama şimdi bileceksiniz: Andolsun, ellerinizi ve ayaklarınızı çaprazlama kestireceğim, hepinizi astıracağım!

MAİDE 33. Allah ve Resûlüne karşı savaşanların ve yeryüzünde (hak) düzeni bozmaya çalışanların cezası ancak ya (acımadan) öldürülmeleri, ya asılmaları, yahut el ve ayaklarının çaprazlama kesilmesi, yahut da bulundukları yerden sürülmeleridir. Bu onların dünyadaki rüsvaylığıdır. Onlar için ahirette de büyük azap vardır.

Sitelerde Paylaş

Valla ateistler muslumanlardan çok ayet biliyor.yorumluyor.

yazık kitapları yok ondan.

ateizmiin kitabını istiyoruz.

valla ben uzuluyorum sizin başkalarinin şeyleri ile kendinizi avutmanizdan.

Ilk ayeti benden olsun.

"And olsun ki biz mevcudiyetimiz için ıslama kaka deriz."

İnsan Hakları Beyannamesi var, insanların binlerce yıldır edindiği tecrübelerle geliştirdiği kurallar var, onlara istediğin gibi saldırabilirsin. Merak etme, kimse sen bu değerlere saldırıyorsun diye katlini istemez.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...