Jump to content

Recommended Posts

(: Hakaretler küfürler, bildiğimiz yobaz tepkiler.. Amerikan mandası danası falan hikaye, millet Ortadoğu kültürüne sahip, bahane üretmeyin boşuna. Atatürkü haketmedi bu ülke. 1920li 30lu yıllarda eşiyle vals yapan bir liderden 2013 yılında badem bıyıklı bir lidere geçtik. Bunun sorumlusu manda falan değil, senin gibi sadece konuşan insanlar. Askeride susturdu, poliside kaptı, yargıyıda ele geçiricek, siz de sokaklarda bağırın. Ne demiş Trakyalı hamdi, geçti borun pazarı sür eşşeği niğdeye.. Mücadele gereksiz bu millet için. Oturun ve hayatınızı yaşayın...

Mayası bozuk bu milletin diyen adam, hakaretten dem vurmuş..

Siz gerçekten cahil falan değil, başka bir şeysiniz. Son bir iki gündür sesiniz çıkmaya başladı. Direniş biraz yavaşladı, şimdilik başka bir mecraya aktı mecruben ve siz bu boşluktan yararlanıp direnç kırmaya çıktınız.

Bu ülkenin, bu halkın esas düşmanları sizlersiniz. Direnişi itibarsızlaştırma girişiminiz çok açık. Sola, sosyalizme, komünizme saldırıyor gibi görünüp direnişe ve direnişçilere saldırıyorsunuz.

Tamamdır, sizinle konuşmak bu pis amacınıza hizmet etmek olacak. Siz kendi hastalıklı küçük dünyanızda yaşayın.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 85
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

"Türkiye bir anda hamle yaparak Avrupa ülkelerinin çoğunu geride bırakabilecek bir ülke.

Ve zaten şu anda bile birkaç Avrupa ülkesi dışında, hepsinden ilerde olan bir ülke."

Senin beynin cılk yumurtaya dönmüş.

Türkiye Avrupa ülkelerinin en geri kalımışsından bile berbat durumda.

Dünyadan haberin yok senin ukala, ağzı bozuk hıyar herif!

Şu haliyle bile dünyanın 17'nci büyük ekonomisi..

Avrupa'da kaç ülke var ve kaçı bu listeye dahil?

Sen kafayı yemişsin.

Eğer AKP hükümeti izin verse, Türk ekonomisi uçacak. AKP'nin engellemesine ragmen hızla ilerliyor.

Senin dünyadan haberin yok. Diyorum ya aptalın birisin. Sen git, baban gelsin.. Belki o biraz daha mantıklıdır.

Sitelerde Paylaş

Aslında şu yazdıklarınla Tayyip kafasının tıpatıp aynısına sahip olduğunu belgelendirmiş oldun.

Mantığa bakın siz: bir insan Kahrolsun Amerika demeyi reddediyorsa, Kahrolsun Türkiye demekle kahrolsun Amerika ya da İsrail demenin aynı derecede kötü, çürkin ve onursuzca bir salaklık, hatta emperyalist ve ırkçı bir slogan atmakla eşdeğer olduğunu düşünüyorsa o insan Atatürkçü olamaz.

Öyle ya Atatürkçü dediğin adam sabah gözünü açar açmaz, sabah ritüeli olarak yarım saat Amerika'ya ve en az on beş dakika da İsrail'e ağzı dolusu söven, öğle ve akşam vakitlerinde de aynısını dozajını artırarak yineleyen, yazı yazacaksa her sorundan Amerikayı sorumlu tutan, eylem yapacaksa meydanda Amerikan bayrağı yakan bir yiğittir.

Ben Atatürkçüyü Amerikaya sövüşünden bilirim! desene.... :)

HSTR git iğrenç, ahlaksız insan!

Hala kalkımış cevap veriyor rezile bakın siz!

Yukarıda Abra63'e verdiğim yanıt senin için de geçerli. Seni zaten biliyoruz, tekrar etmeye gerek yok.

İki gündür böyle takıntılı, kendi halkına düşman acayip tiplerle konuşup duruyorum forumda. Siz kafayı ciddi ciddi yemiş, yaşamdan iyice kopmuşsunuz.

Size yanıt vermek zul.. Küfrün bile dokunmuyor.

Sitelerde Paylaş

deli

mandacı salak

ezik zihniyettesiniz

yalaka

beyinsiz

adi herifler

boş kafa

terbiyesiz

küstah

züppe

Ben bir tek mayası bozuk dedim ki onu da kültürel anlamdaki geçmişe bakıp söyledim. senin yazdığın güzel sözlerde bunlar! siz bu kafada oldukça, kafayı amerikayla falan bozdukça, bu ülkede devrim falan olmaz. keşke beyinsiz olan siz olsaydınız zira olan birşeyi kullanmamak daha acı verici. ve tekrarlıyorum, ne şimdi ki ne de tarihin herhangi bir zaman aralığındaki bu millet, Atatürkü haketmedi, hakedemez. mayanız bozuk, çünkü ortadoğudan bir parçasınız.

Sitelerde Paylaş

Şu haliyle bile dünyanın 17'nci büyük ekonomisi..

Avrupa'da kaç ülke var ve kaçı bu listeye dahil?

Sen kafayı yemişsin.

Eğer AKP hükümeti izin verse, Türk ekonomisi uçacak. AKP'nin engellemesine ragmen hızla ilerliyor.

Senin dünyadan haberin yok. Diyorum ya aptalın birisin. Sen git, baban gelsin.. Belki o biraz daha mantıklıdır.

Ekonominin büyük olması çok önemli bir gösterge değil. Türk ekonomisinde canlanma olduğu bir gerçek ama her canlanma ve büyüme ekonomik kalkınmayla sonuçlanacak diye bir kural olmadığı gibi bu tür sıcak para akışıyla ve çoğunlukla da borçla dönen ekonomilerdenki büyümenin sonu hüsranla da sonuçlanabilir. Geçmiş tarihimizden ve diğer ülkelerden buna tatmin edici sayıda örnek verilebilir.

Bir ülkenin ekonomik durumunun değerlendirilmesinde, en başta hesaba katılmasını gereken indikatörler şunlardır:

- Halkın alım gücü;

- İşsizlik oranı ya da genç nüfusun ekonomiye kazandırılmasındaki verim;

- Kişi başına düşen Gayrı Safi Milli Hasıla;

- Katma değer üretecek uluslarası patentler, ticari markalar;

- Bilimsel ve Teknolojik üretim! (en önemli göstergelerden biridir!)

- Ülke doğal kaynaklarının verimli kullanımı ve korunması;

- Ekonomik istikrar;

- Halkın refahı ve yaşam standartları;

Bu faktörleri göz önünde bulunduracak olursak Türkiye'nin en fakir Avrupa ülkelerinden bile geri olduğu ortaya çıkar.

Türk halkı dünyanın en pahalı enerjisini kullanan; dört tarfı denizlerle çevrili olduğu halde nadiren balık yüzü görebilen; elektrik, su, doğalgaz ve telefon gibi amme hizmetlerinde devlet ve dev tröstler tarafından acımasızca soyulan; her geçen gün artan işsizlik ve kamu hizmetlerinin roket hızıyla artan nüfusuna yetmemesi gibi dev sorunlarla boğuşan; bilimsel yazını en az takip eden ve bilimin gelişmesine sıfır katkıda bulunan; ekonomide montaj sanayi ve hırsızlığın ötesine geçemeyen; ürettiğinden fazla tüketip sürekli borçlanan arabesk bir toplumda bir kaosun içinde debelenen cahiller sürüsünden başka bir şey değildir.

Bunu söylerken elbette mutluluktan uçuyor değiliz.

Ama ülke sevgimiz gerçekleri yadsımamıza neden olmamalıdır.

Gerçeği görmek ve anlamak zorundayız.

tarihinde Ayyaş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ekonominin büyük olması çok önemli bir gösterge değil. Türk ekonomisinde canlanma olduğu bir gerçek ama her canlanma ve büyüme ekonomik kalkınmayla sonuçlanacak diye bir kural olmadığı gibi bu tür sıcak para akışıyla ve çoğunlukla da borçla dönen ekonomilerdenki büyümenin sonu hüsranla da sonuçlanabilir. Geçmiş tarihimizden ve diğer ülkelerden buna tatmin edici sayıda örnek verilebilir.

Bir ülkenin ekonomik durumunun değerlendirilmesinde, en başta hesaba katılmasını gereken indikatörler şunlardır:

- Halkın alım gücü;

- İşsizlik oranı ya da genç nüfusun ekonomiye kazandırılmasındaki verim;

- Kişi başına düşen Gayrı Safi Milli Hasıla;

- Katma değer üretecek uluslarası patentler, ticari markalar;

- Bilimsel ve Teknolojik üretim! (en önemli göstergelerden biridir!)

- Ülke doğal kaynaklarının verimli kullanımı ve korunması;

- Ekonomik istikrar;

- Halkın refahı ve yaşam standartları;

Bu faktörleri göz önünde bulunduracak olursak Türkiye'nin en fakir Avrupa ülkelerinden bile geri olduğu ortaya çıkar.

Türk halkı dünyanın en pahalı enerjisini kullanan; dört tarfı denizlerle çevrili olduğu halde nadiren balık yüzü görebilen; elektrik, su, doğalgaz ve telefon gibi amme hizmetlerinde devlet ve dev tröstler tarafından acımasızca soyulan; her geçen gün artan işsizlik ve kamu hizmetlerinin roket hızıyla artan nüfusuna yetmemesi gibi dev sorunlarla boğuşan; bilimsel yazını en az takip eden ve bilimin gelişmesine sıfır katkıda bulunan; ekonomide montaj sanayi ve hırsızlığın ötesine geçemeyen; ürettiğinden fazla tüketip sürekli borçlanan arabesk bir toplumda bir kaosun içinde debelenen cahiller sürüsünden başka bir şey değildir.

Bunu söylerken elbette mutluluktan uçuyor değiliz.

Ama ülke sevgimiz gerçekleri yadsımamıza neden olmamalıdır.

Gerçeği görmek ve anlamak zorundayız.

Diyorum ya salağın tekisin sen.

Bütün bu yazdığın nedenlerden dolayı Türkiye geleceğe umutla bakmalıdır.

Şu anda elindeki fırsatları kullanamaması ilerde de kullanamayacağı anlamına gelmez.

Onlar Türkiye'nin hazinesidirler.

Türkiye gibi bir ülke dünyada yoktur. Eşi benzeri yoktur.

Onlardan yararlanamamak geçici bir durumdur.

Sen Avrupa ülkelerinin hepsini biliyor musun? Sağdan soldan duyduklarınla yorum yapıyorsun.

Yunanistan'ı bile bildiğini sanmıyorum.

İyi ellerde Türkiye'nin çağı yakalayacağına ve çoğu AB ülkesini geçeceğine kesin gözü ile bakabilirsin .

Defol git ayyaş. Baban gelsin. Ya da babanı da al git...

Sitelerde Paylaş

deli

mandacı salak

ezik zihniyettesiniz

yalaka

beyinsiz

adi herifler

boş kafa

terbiyesiz

küstah

züppe

Ben bir tek mayası bozuk dedim ki onu da kültürel anlamdaki geçmişe bakıp söyledim. senin yazdığın güzel sözlerde bunlar! siz bu kafada oldukça, kafayı amerikayla falan bozdukça, bu ülkede devrim falan olmaz. keşke beyinsiz olan siz olsaydınız zira olan birşeyi kullanmamak daha acı verici. ve tekrarlıyorum, ne şimdi ki ne de tarihin herhangi bir zaman aralığındaki bu millet, Atatürkü haketmedi, hakedemez. mayanız bozuk, çünkü ortadoğudan bir parçasınız.

Bak kardeşim, ben ne ABD'den nefret ederim ne de Kahrol ABD diye slogan atarım. Ne sosyalistim ne komünist. Şimdi sen kafanda kendine göre bir hayal yaratıp hastalıklı biçimde saldırıyorsun ama bu senin düşüncelerinin hastalıklı olduğunu gizlemeye de yetmiyor mandacı bir zavallı olduğunu da.

Yani bana ABD düşmanlığı üzerinden saldırman bir başka taktik. Öteki sarhoş da buna sığınıp duruyor.

Benim sorunum sizin gibi ABD'ye aşık, bağımsızlık düşmanı, halk düşmanı cahil zihniyetle. Üstüne de Atatürkçülüğe sığınıp düşüncelerinizi onun üzerinden temizleme çabanızla. ABD'nin ne olduğu zaten belli, ülkenin onlarca yıldır nasıl yarı manda haline getirildiği de.

Sizler pisliksiniz. Tembel, halk düşmanı, sol düşmanı, züppe, cahile bağımlı ve ondan beslenen ortadoğu kafalı devşirmelersiniz. Siz çoktan devrilmiş, kendi halkınıza uzaklaşmakla kalmayarak düşman kesilmişsiniz.

Sizden bir halt olmaz bu ülkeye. Ancak forumlarda ateistçilik oynar kendi ülkenize küfreder, halk sizi yanılttığında da kurudup "Hayır, sen aslında cahil ve gericisin, aydınlanamazsın, den Ortadoğu'ya yakışıyorsun, yerin orası" dersini, tıpkı ABD gibi. Devşirilmişsiniz demiştim, değil mi?

Keseceksiniz sesinizi. Direniş bu ülkenin onurudur. Direnişçiler, bu ülkenin aydınlık isteyen, ölümü göze alarak meydanlara çıkmış, örgütlenmeyi öğrenmeye başlamış korkusuz insanlardır. Sizin gibi ezikler onlara küfreder, ABD'yi savunmak için ayak üstü satar.

Kokuşmuş sizin beyniniz. Bütün bu insanlara "mayası bozuklar" diyen akıl, açıkça hastadır, çürümüştür.

tarihinde XUser tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Diyorum ya salağın tekisin sen.

Bütün bu yazdığın nedenlerden dolayı Türkiye geleceğe umutla bakmalıdır.

Şu anda elindeki fırsatları kullanamaması ilerde de kullanamayacağı anlamına gelmez.

Onlar Türkiye'nin hazinesidirler.

Türkiye gibi bir ülke dünyada yoktur. Eşi benzeri yoktur.

Onlardan yararlanamamak geçici bir durumdur.

Sen Avrupa ülkelerinin hepsini biliyor musun? Sağdan soldan duyduklarınla yorum yapıyorsun.

Yunanistan'ı bile bildiğini sanmıyorum.

İyi ellerde Türkiye'nin çağı yakalayacağına ve çoğu AB ülkesini geçeceğine kesin gözü ile bakabilirsin .

Defol git ayyaş. Baban gelsin. Ya da babanı da al git...

AKP nin iddiasıda bu. Türkiye iyi ellerde. Bu sayede dünya lideri oldu, vs. Bir sürü yalan.

Türkiye'nin son 10 yılda gösterdiği performans FED'in gevşek para politikaları ile bire-bir ilişkili. Bernanke muslukları kısabiliriz dedi bizim borsa 2 gün üst üste çöktü. Bernanke her ne kadar yalan söylemiş olsa da ve hatta borsayı etkileyen aktörler bunu bilsede durum değişmedi.

AKP 10 yılda ne yaptı? Her tür sıcak para girişi için inanılmaz kolaylıklar gösterdi. Toplam borçlar 150 Milyar dolardan 500 Milyar doları geçti. Borsa ve yüksek faiz beklentisinde ki yabancı sermaye (sıcak para) Türkiye'ye aktı. Özelleştirmedik hemen hemen hiç bir şey kalmadı. Şimdi sıra milli parklar ve sahillere kadar geldi. Yani deniz bitti.

Ankara'da 1-1.5 milyon TL'ye satılan standart apartman daireleri var. Bu tartışmasız bir balondur. Bu balonu şişirende dışarıdan gelen bol para ile AKP tayfasının yaptığı yolcuzluklardır.

Enflasyon hesaplaması yalan (core inflation diye bir yalan düzenek ile) , 10 yıllık büyüme rakamları yalan (3 kat değil, en iyi ihtimalle 1.4-1.7 kat), kişi başı milli gelir hesaplaması yalan (bastırılmış dolar kuru ile). Sosyal gelişmişlik, ifade özgürlüğü, fakirlik oranları, vs hep geriye gitti ama bunlar medyada hiç bir zaman yer almadı.

Brezilya dizisi Yalan Rüzgarı'nın Türkiye versiyonunu izliyoruz ama çoğumuz farkında değiliz.

Sitelerde Paylaş

AKP nin iddiasıda bu. Türkiye iyi ellerde. Bu sayede dünya lideri oldu, vs. Bir sürü yalan.

Biz Türkiye iyi ellerde demiyoruz. Yazılanlardan bunu nasıl çıkardınız bilmiyorum.

Türkiye kötü ellerde bile olsa, geleceğinin umutsuz olmadığından bahsediyoruz.

Türkiye şu anda tehlike içinde. Bu tehlikenin gelecekte devam edeceğini sanmıyorum.

Gezi Parkı hareketinin neden olduğu yaygın protestolar böyle düşünmeme neden oldu.

Bu halkı daha ne kadar uyutabilir bu sapık hükümet?

Halk bu arada aydınlanıyor. Aldatıldığını anlamaya başladı. İstekleri var.

Sitelerde Paylaş

Bak kardeşim, ben ne ABD'den nefret ederim ne de Kahrol ABD diye slogan atarım. Ne sosyalistim ne komünist. Şimdi sen kafanda kendine göre bir hayal yaratıp hastalıklı biçimde saldırıyorsun ama bu senin düşüncelerinin hastalıklı olduğunu gizlemeye de yetmiyor mandacı bir zavallı olduğunu da.Yani bana ABD düşmanlığı üzerinden saldırman bir başka taktik. Öteki sarhoş da buna sığınıp duruyor.Benim sorunum sizin gibi ABD'ye aşık, bağımsızlık düşmanı, halk düşmanı cahil zihniyetle. Üstüne de Atatürkçülüğe sığınıp düşüncelerinizi onun üzerinden temizleme çabanızla. ABD'nin ne olduğu zaten belli, ülkenin onlarca yıldır nasıl yarı manda haline getirildiği de.Sizler pisliksiniz. Tembel, halk düşmanı, sol düşmanı, züppe, cahile bağımlı ve ondan beslenen ortadoğu kafalı devşirmelersiniz. Siz çoktan devrilmiş, kendi halkınıza uzaklaşmakla kalmayarak düşman kesilmişsiniz.Sizden bir halt olmaz bu ülkeye. Ancak forumlarda ateistçilik oynar kendi ülkenize küfreder, halk sizi yanılttığında da kurudup "Hayır, sen aslında cahil ve gericisin, aydınlanamazsın, den Ortadoğu'ya yakışıyorsun, yerin orası" dersini, tıpkı ABD gibi. Devşirilmişsiniz demiştim, değil mi?Keseceksiniz sesinizi. Direniş bu ülkenin onurudur. Direnişçiler, bu ülkenin aydınlık isteyen, ölümü göze alarak meydanlara çıkmış, örgütlenmeyi öğrenmeye başlamış korkusuz insanlardır. Sizin gibi ezikler onlara küfreder, ABD'yi savunmak için ayak üstü satar.Kokuşmuş sizin beyniniz. Bütün bu insanlara "mayası bozuklar" diyen akıl, açıkça hastadır, çürümüştür.

Bak kardeşim, ben ne ABD'den nefret ederim ne de Kahrol ABD diye slogan atarım. Ne sosyalistim ne komünist. Şimdi sen kafanda kendine göre bir hayal yaratıp hastalıklı biçimde saldırıyorsun ama bu senin düşüncelerinin hastalıklı olduğunu gizlemeye de yetmiyor mandacı bir zavallı olduğunu da.Yani bana ABD düşmanlığı üzerinden saldırman bir başka taktik. Öteki sarhoş da buna sığınıp duruyor.Benim sorunum sizin gibi ABD'ye aşık, bağımsızlık düşmanı, halk düşmanı cahil zihniyetle. Üstüne de Atatürkçülüğe sığınıp düşüncelerinizi onun üzerinden temizleme çabanızla. ABD'nin ne olduğu zaten belli, ülkenin onlarca yıldır nasıl yarı manda haline getirildiği de.Sizler pisliksiniz. Tembel, halk düşmanı, sol düşmanı, züppe, cahile bağımlı ve ondan beslenen ortadoğu kafalı devşirmelersiniz. Siz çoktan devrilmiş, kendi halkınıza uzaklaşmakla kalmayarak düşman kesilmişsiniz.Sizden bir halt olmaz bu ülkeye. Ancak forumlarda ateistçilik oynar kendi ülkenize küfreder, halk sizi yanılttığında da kurudup "Hayır, sen aslında cahil ve gericisin, aydınlanamazsın, den Ortadoğu'ya yakışıyorsun, yerin orası" dersini, tıpkı ABD gibi. Devşirilmişsiniz demiştim, değil mi?Keseceksiniz sesinizi. Direniş bu ülkenin onurudur. Direnişçiler, bu ülkenin aydınlık isteyen, ölümü göze alarak meydanlara çıkmış, örgütlenmeyi öğrenmeye başlamış korkusuz insanlardır. Sizin gibi ezikler onlara küfreder, ABD'yi savunmak için ayak üstü satar.Kokuşmuş sizin beyniniz. Bütün bu insanlara "mayası bozuklar" diyen akıl, açıkça hastadır, çürümüştür.

Gerizekalı çocuğum, sen güçlü olaydın da senin mandaların olaydı. Tek bildiğiniz koyun üretmek. Bugün o Batıya, ABD ye kin kusanlar onların teknolojisiyle yaşıyor, onların tıbbıyla hayatta kalıyor. Doğu kültürüne ait hiç kimsenin Batıya ve ABD ye laf atmaya hakkı yoktur. Yaptıkları eziyet ayrıdır, her ülke yaptı, yapıyor, fakat dünya için Türkiyedense ABD daha gereklidir. Sen önce bu koyun milleti nasıl eğitirim, nasıl düzeltirim hesabını yap. Yap ki badem bıyıklı adamlar yüzde 50 oy almasın, yap ki çapulcu demesinler sana, yap ki ananı da al git demesinler çiftçine.. Akıl veriyorum senin gibi beyinsiz birine, teşekkür etmen gerekiyor. Bırakın bu ABD komplolarını artık. Bu ilkel ülkeyi nasıl medeniyete ulaştırırız hesapları yapın. Senin burun deliğini görecek teknolojiye sahip ülkelere karşı eleştiri getirirken bi düşün önce. Onlar nerde biz nerdeyiz diye. Bugün izmirin göbeğinde uyarıyorlar beni sevgilime sarılıyorum diye, evet izmirde, düşün bakalım bunun sorumlusu ABD mi senin milletin mi. Sokaklara dökülüp eylem yapmak biz burdayız der sadece, onun haricinde bu ülkede başka bir başarı sağlayamazsınız. Asker olmadan geride bir devrim falan da olmaz. Gerçeği görün, bu ülke gezi de ki gençlik değil sadece! Evlerinde bekleyen bir yığın koyun var. Çık hala abd şöle böle de beyinsiz sülük, hala benim milletim çook büyükktür diye bakarsanız boş boş, bir bok yiyemezsiniz. O gerçeği söylüyoruz biz, bahane falan üretmeden, özeleştiri yaparak, neyin nasıl yapılacağını daha sistemli düşünmek zorunda sol görüş. Yoksa memleket ileri gitmeyecek. Kamil senii oku, haybeye böğürme

tarihinde Abra63 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

deli

mandacı salak

ezik zihniyettesiniz

yalaka

beyinsiz

adi herifler

boş kafa

terbiyesiz

küstah

züppe

Burası dingonun ahırı değilse bunlar nedir?

deli

mandacı salak

ezik zihniyettesiniz

yalaka

beyinsiz

adi herifler

boş kafa

terbiyesiz

küstah

züppe

O yukarıda hakaretleri küfürleri ben yazmadım, dingonun ahırı değilse onlar nedir? Uyardınız mı o şahsıda tarihinde Abra63 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gerizekalı çocuğum, sen güçlü olaydın da senin mandaların olaydı. Tek bildiğiniz koyun üretmek. Bugün o Batıya, ABD ye kin kusanlar onların teknolojisiyle yaşıyor, onların tıbbıyla hayatta kalıyor. Doğu kültürüne ait hiç kimsenin Batıya ve ABD ye laf atmaya hakkı yoktur. Yaptıkları eziyet ayrıdır, her ülke yaptı, yapıyor, fakat dünya için Türkiyedense ABD daha gereklidir. Sen önce bu koyun milleti nasıl eğitirim, nasıl düzeltirim hesabını yap. Yap ki badem bıyıklı adamlar yüzde 50 oy almasın, yap ki çapulcu demesinler sana, yap ki ananı da al git demesinler çiftçine.. Akıl veriyorum senin gibi beyinsiz birine, teşekkür etmen gerekiyor. Bırakın bu ABD komplolarını artık. Bu ilkel ülkeyi nasıl medeniyete ulaştırırız hesapları yapın. Senin burun deliğini görecek teknolojiye sahip ülkelere karşı eleştiri getirirken bi düşün önce. Onlar nerde biz nerdeyiz diye. Bugün izmirin göbeğinde uyarıyorlar beni sevgilime sarılıyorum diye, evet izmirde, düşün bakalım bunun sorumlusu ABD mi senin milletin mi. Sokaklara dökülüp eylem yapmak biz burdayız der sadece, onun haricinde bu ülkede başka bir başarı sağlayamazsınız. Asker olmadan geride bir devrim falan da olmaz. Gerçeği görün, bu ülke gezi de ki gençlik değil sadece! Evlerinde bekleyen bir yığın koyun var. Çık hala abd şöle böle de beyinsiz sülük, hala benim milletim çook büyükktür diye bakarsanız boş boş, bir bok yiyemezsiniz. O gerçeği söylüyoruz biz, bahane falan üretmeden, özeleştiri yaparak, neyin nasıl yapılacağını daha sistemli düşünmek zorunda sol görüş. Yoksa memleket ileri gitmeyecek. Kamil senii oku, haybeye böğürme

Sen de çirkefe batmışsın kardeşim. Ben usandım senin gibi çirkeflerle uğraşmaktan. ABD aşkınız aklınızı başınızdan almış, onu savunup kollayacağım diye önünüze gelene ABD düşmanı muamelesi yapıyor ve bu yolla tıpkı ABD politikalarının size bellettiği "Türkler cahildir, bağnazdır, İslam ülkesi olduğu için hiçbir zaman Ortadoğulu olmaktan kurtulamayacaktır, Atatürk'ün devrimleri hiçbir işe yaramayacaktır" sefil empozesini tekrar edip duruyorsunuz.

Senin ağzını açıp şikayet etme hakkın yok. Sen demedin mi "mücadele etmeyin, bu halkın mayası bozuk, bu halk hiçbir şeye değmez" diye?

Şimdi ne yakınıyorsun? Sevgilinle el ele tutuşmayacaksın o halde. Yerinde oturup onları dinleyecek, ABD'nin size bellettiği devşirme kafasıyla küfredip tatmin olacaksın.

Yukarıda da söyledim. Atılan sarhoş ve sen, direnişi itibarsızlaştırmak, anlamsızlaştırmak ve Türk halkına küfretmeye devam edebilmek için saldırıya geçtiniz. Direnişçilere böylesi saldıran akla ne denir, bilmiyorum. Biliyorum tabii. Bilmez olur muyum...

Siz kendi iktidarını sağlama almak için elin ABD'sine veya BBD'sine veya CBD'sine ülkeyi mahkum eden zihniyetle aynısınız. Ülkenin düşmanı, değişimi sadece askeri darbeyle olur zannedecek kadar geri kafalı, tembel, bağımlı insanlarsınız.

Sitelerde Paylaş

Sen de çirkefe batmışsın kardeşim. Ben usandım senin gibi çirkeflerle uğraşmaktan. ABD aşkınız aklınızı başınızdan almış, onu savunup kollayacağım diye önünüze gelene ABD düşmanı muamelesi yapıyor ve bu yolla tıpkı ABD politikalarının size bellettiği "Türkler cahildir, bağnazdır, İslam ülkesi olduğu için hiçbir zaman Ortadoğulu olmaktan kurtulamayacaktır, Atatürk'ün devrimleri hiçbir işe yaramayacaktır" sefil empozesini tekrar edip duruyorsunuz.

Senin ağzını açıp şikayet etme hakkın yok. Sen demedin mi "mücadele etmeyin, bu halkın mayası bozuk, bu halk hiçbir şeye değmez" diye?

Şimdi ne yakınıyorsun? Sevgilinle el ele tutuşmayacaksın o halde. Yerinde oturup onları dinleyecek, ABD'nin size bellettiği devşirme kafasıyla küfredip tatmin olacaksın.

Yukarıda da söyledim. Atılan sarhoş ve sen, direnişi itibarsızlaştırmak, anlamsızlaştırmak ve Türk halkına küfretmeye devam edebilmek için saldırıya geçtiniz. Direnişçilere böylesi saldıran akla ne denir, bilmiyorum. Biliyorum tabii. Bilmez olur muyum...

Siz kendi iktidarını sağlama almak için elin ABD'sine veya BBD'sine veya CBD'sine ülkeyi mahkum eden zihniyetle aynısınız. Ülkenin düşmanı, değişimi sadece askeri darbeyle olur zannedecek kadar geri kafalı, tembel, bağımlı insanlarsınız.

Bıdı bıdı.. ne kazandık gezi direnişiyle? Oyu mu düştü akpnin? Bu milleti yontmaya çabalamalısınız, aksi takdirde sonuç alamazsınız bu da asker gücüyle olabilir sadece bu da şu an mümkün değil. Neyse zaman gösterecek herşeyi. Ayrıca admnst. uyarınızı sadece bana değil o şahsa da açıktan vermeliydiniz. Yanlı tutum sergiliyorsunuz.
Sitelerde Paylaş

Bıdı bıdı.. ne kazandık gezi direnişiyle? Oyu mu düştü akpnin? Bu milleti yontmaya çabalamalısınız, aksi takdirde sonuç alamazsınız bu da asker gücüyle olabilir sadece bu da şu an mümkün değil. Neyse zaman gösterecek herşeyi. Ayrıca admnst. uyarınızı sadece bana değil o şahsa da açıktan vermeliydiniz. Yanlı tutum sergiliyorsunuz.

Oldu. Sen otur darbe bekle, hadi bakiyim. Veya Allah'a yalvarmaya başla ki gelsin kurtarsın senle sevgilini dincinin elinden.

Gezi direnişiyle sen bir şey kazanmadın. Kaybettin...

ABD menşeili düşüncelerin elinde kaldı, o yüzden de direnişi baltalayabileceğini sanıp buraya düştün.

Sitelerde Paylaş

Ne kazandığımızı daha anlamadınız mı?

AKP'li dangalak vatan hainleri bile anladı.

AKP'nin oy kaybetmediğini nasıl söyleyebilirsiniz?

Elinizde bizim bilmediğimiz deliller mi var?

Türkiye'nin birçok şehrinde yapılan gösteriler size birşey ifade etmiyor mu?

Etmiyorsa siz AKP'nin bile gerisindesiniz.

Sitelerde Paylaş

Bıdı bıdı.. ne kazandık gezi direnişiyle? Oyu mu düştü akpnin? Bu milleti yontmaya çabalamalısınız, aksi takdirde sonuç alamazsınız bu da asker gücüyle olabilir sadece bu da şu an mümkün değil. Neyse zaman gösterecek herşeyi.

+1

Ilk defa benim gibi dusunen birini goruyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...