Jump to content

Kim kazanacak onlarmı bizmi?

Recommended Posts

onlar ve biz derken??

devlet olarak kastediyorsan, bu devlet benim değil henüz.

amerika ile biz savaş mı yapıyormuşuz da kim kazanacak diye soruyorsun?

biz derken neyi kastediyorsun?

türk devletini mi?

türk milletini mi?

türkiyede yaşayan diğer halklar da (kürtler vs) buna dahil mi?

yoksa ateistlerle teistler arasındaki savaşı mı kastediyorsun?

bunu kastediyorsan eninde sonunda akıl ve bilim hakim olacaktır ve teistler çok küçük marjinal grup olarak kalacaktır.

Sitelerde Paylaş

kusura bakmayın konuyu sildim silincede başlık boşta kaldı boş çizgi çekcem bu sefer bi başlık kalcak başlığa uygun yazayım dedim afedersiniz

biz derken biz işte halk abd derkende emperyaller.

Halk dedigin kimdir ki ? RTE'ye oy veren de halk, eylem yapanlarda halk degilmi ? Emperyalist olmayi zaten kimse kabul etmiyor, etse bile onlar halk olmuyormu ?

Ben hala anlamadim kimin kim oldugunu ;)

Sanirim demek istedigin AKP'li v Anti-AKP'li ?

tarihinde agnostic_liberal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

tekrardan sorayım o halde kurtuluş savaşında emperyalleri yendik

Atatürkden sonra karşı saldırıya geçtiler menderesi başa getirdiler biz karşı biz direndik sonra evren özal biz tekrar direndik son büyük taarruzlarınıda günümüzde yaptılar fettullah tayyip gül medya

konuyu açma sebebim menderesi astınız özalı zehirlediniz pankartıdı bu pankartı akp nin astığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz direk

emperyaller tarafından bize verelilen mesajdır 2 adamımız gitti biz tekrar burdayız demeye getirdiler açıkca desteklerini sürdürceklerini bizi düşman gördüklerini söylediler

daha öncede gericiliğe karşı savunmamıza bin yılın meydan okuması diyerek açıkca bize! meydan okumuşlardır gericiliği bitirmenize izin vermiyeceğiz biz kullanacağımız dinci düşünmeyen halk istiyoruz ve bizim kontrolumuzde olucaksınız demkdedirler

bakın abd ajanı Türkiye sorumluları taha akyol nazlı ılıcak mehmet barlas ısrarla özal menderes derler aslında bu bir şifredri

abd yada onlar arasındaki örgütün adı ne ise bu emperyal gücden yana olduklarını söylemekdedirler

allahu ekber gibi motivasyon sloganıdır sıkıştıklarını bolca biz menderes özal çizgisindeyiz derler

kısaca bu örgütteniz demeye getirirler

ve şu an biz savunuyoruz tekrar birbirimizi görmemiş olsakda herkes fikir birliğinde inanıyorumki bu gün hain diyebilceğimiz kişler bile hainlik damgasını yeme

yükünün altına girip bunlarla mucadele ediyor buna inanıyorum

ve biliyorumki biz! her yerdeyiz tayyibin sağlık kontrolunu yapan su yemeğini veren koruması arkadaşı şakşakcısı medyada onu savunur görünen bi çok kişi

bir çok Atatürk evladı bu şer örgütüne karşıyız ve biz onlardan çok daha zekiyiz şu an dalga geçiyoruz biraz dikkat edin açıkca tayyiple ve hatta bu uluslararsı güçle dalga geçiyoruz

bu güçlerin bizleri sömürmekden köl yapmakdan başka bir amaçlarıda eminim islamcıları yok etmek

islamı hastalık olarak görüyorlar toptan yok etme planlarıda yapıyorlar

ne yazıkki bizim savunduğumuz dindar kardeşlerimiz bunlar için bize saldırıyor

ırağa teskereye karşı çıkan bizlerdik ama sonuçda kötü olan bizi din böyledir işte düşünce olayı bitmiş dinci kesime düşünebilseler fettullah gül tayyip alayının müslümanları yok etmek istiyen örgüt mensubu oldugunu görür

ama 2013 de bile akp dinci radyolarda tv izlemeyin kadın kolu görürsünüz günah denebiliyorsa haberi bizden dinleyin biz size anlatıyoruz diyebiliyorlarsa

bu dinci kesimden normal davranış beklemek zordur

eminimki tayyip fettullah gül müslüman değil ya normal olaak dinlerinden vazgeçtiler yada bu gçler bunları ikna etti teknolojilerile dini ianışlarını kesin bitirecek kanıtlar sundular ama müslüman olmadıklarına ve müslümanları elbirliğile yok etmek istediklerine eminim

bana zararı yok belkide haklıdırlar ama arada biz eziyet çekmeyelim

üstelik biz kendi halkımızdaki dincileri savunurken onlar bunları kukla olarak kullananları dinleyip insnalarımızı yakıyorlar plalarla saldırıyorlar ve bağımsızlık mucadelesi yaparken kör olan ölen insanlarımızla dalga geçebiliyorlar

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...