Jump to content

cehennem müslümanlar içindir

Recommended Posts

hz muhammede göre cehenneme müslümanlar girecek:

hz muhammed tarafından müslümanlara anlattılan bir olay-- Miraç'ta Cehennem bekçisi Malik ile konuşması

Peygamber Efendimiz (s.a.v) anlatıyor

Bakınca gördüm ki, cehennem birbirinin atında yedi tabakadır. En yukarısı cehennemdir ki; oraya müminlerin en asileri (asilleri) girer.

2.si lezadır. Buraya Nasara girecektir.

3.sü hutamedir. Buraya da Yahudiler girerler

4.sü sairdir. Buraya da Sabiler girerler.

5.si sakardır. Buraya da mecusiler girerler.

6.sı cahimdir. Buraya da müşrikler girerler.

7.si haviyedir. Buraya da münafıklar girerceklerdir. Bir de Allahlık davası güdenler girerler. Firavun, Nemrut gibi.

Ben, aşağı tabakada olanların azaplarının şiddetinden bakmaya takat getiremedim. Ancak üst tabakada olanlara baktım; buraya ümmetimin asileri girerler. Buraya bakınca gördüm ki:

Orada ateşten yetmiş derya var. Her deryanın kenarında ateşten birer şehir var. Her şehirde ateşten yetmiş bin ev var.Her evin içinde ateşten yetmiş bin sandık var. O sandıkların içinde de, erkekler ve kadınlar var. Oraya hapsolmuşlar; yanlarında yılanlar ve akrepler var.

Sonra, bir kavim gördüm; dudakları deve ve köpek dudakları gibi idi. Karınları da şişmişti. Zebaniler, ateşten tokmaklarla bunların karınlarına vurup duruyorlardı.

Karınlarında bağırsakları kopuyor; dübürlerinden dökülüyordu. Tekrar içlerinden bağırsak yaratılıyordu; zebaniler yine vurup döküyordu. Onlara böylece azap ediyorlardı.

Bir kavim gördüm, karınları dağlar gibi şişmişti. İçine yılanlar ve akreplerler dolmuştu. Orada hareket edip ıstırap veriyorlardı

bunlar ayağa kalkmak istedikleri zaman, karınlarının büyüklüğünden ve yılanların, akreplerin hareketlerinden kalkmaya güçleri yetmiyordu. Yıkılıyorlardı.

.Bundan sonra, bir takım erkek ve kadın gördüm; bunların dillerinden ateş çengellerle asmışlardı. Tırnakları bakırdandı. Kendi yüzlerini yırtıp parça parça ediyorlardı.

Bundan sonra, bir alay kadınlar gördüm; bunların kimisini göğsünden asmışlar; kimisini de ayaklarından baş aşağı asmışlardı. Bunlar feryad ve sayha atıp duruyorlardı.Bundan sonra bir alay adamlar gördüm; bunlar kendi yanlarının etlerini koparıp ağızlarına koyuyorlardı. Yemeyip ağızlarında gizliyorlardı. Ama zebaniler onları:Yiyin. Diye zorlayıp istemeyerek yediriyorlardı. Tekrar koparıp ağızlarına alıyorlardı. Zebaniler tekrar yemeleri için onları zorluyorlardı. Bu şekilde onlara azap ediyorlardı

Bundan sonra bir kavim gördüm ki, Bunlar tam susadıklarından ötürü susuzluktan yanıp feryadla su istiyorlardı. Onların bu isteklerine karşılık ateşten kadehlerle kaynar sular verilip; İç diyerek zorlanıyorlardı. Onlar bu kadehi ağızlarına yakın götürdükleri zaman o suyun şiddetli kaynamasından yüzlerinin etleri pişip kadehin içine dökülüyordu. İçince de, bağırsakları parça parça olup dübürlerinden dışarı dökülüyordu

.Bundan sonra, bir alay kadın gördüm; baş aşağı ayaklarından asmışlar. Dilleri uzayıp ağızlarından sarkmıştı. Zebaniler, onların dillerini ateşten makaslarla kesiyordu _Bundan sonra, bir takım erkekleri ve kadınları gördüm. Bunları bakırdan fırınlar içine oturtmuşlardı. Altlarından ateşler ve alevler çıkıp başları ile beraber bütün vücutlarını bürüyordu. Gayet kötü kokular geliyordu;

bir kavim gördüm ki, bunların cesetleri hınzırına, yüzleri de köpek yüzüne benziyordu. Dübürlerinden ateşler çıkıyordu. Yılanlar, akrepler onları sokuyor; etlerini yiyorlardı.

sadist allahın pisikopat peygamberi işte böyle buyuruyor :lol:

tarihinde FREE MAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Peygamber Efendimiz (s.a.v) anlatıyor

Bakınca gördüm ki, cehennem birbirinin atında yedi tabakadır. En yukarısı cehennemdir ki; oraya müminlerin en asileri (asilleri) girer.

2.si lezadır. Buraya Nasara girecektir.

3.sü hutamedir. Buraya da Yahudiler girerler

4.sü sairdir. Buraya da Sabiler girerler.

5.si sakardır. Buraya da mecusiler girerler.

6.sı cahimdir. Buraya da müşrikler girerler.

7.si haviyedir. Buraya da münafıklar girerceklerdir. Bir de Allahlık davası güdenler girerler. Firavun, Nemrut gibi.

Ateistler cehenneme gitmeyecek demek ki. Bize kat ayırmamışlar.

Bu yüzden müslümanlar en çok bizden nefret ediyor, cunku bizim yaptıklarımız yanımıza kär kalacak.

Sitelerde Paylaş

Ateistler cehenneme gitmeyecek demek ki. Bize kat ayırmamışlar.

Bu yüzden müslümanlar en çok bizden nefret ediyor, cunku bizim yaptıklarımız yanımıza kär kalacak.

evet biz 8.kattaki roof barda takılacaz :lol: :lol:

tarihinde FREE MAN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kaf 30-o gün cehenneme doldunmu deriz,o da;daha varmı der

kafirler kaçmasın diye birde bekçi koymuşlar adıda malik :)

konuşan cehenneme bekçi malik pek yakışmış

listede kafir cinlerin katını göremedim

cinler ateşten yaratıldığı icin onlara buzlusuyla işkence edeceklerini düşünüyorum :lol:

Sitelerde Paylaş

He ya sorma...

yalan sölemezler..

elin karısına kızına sarkmazlar

fırsatını bulunca milletin karısına kızına tecavüz etmezler

hırsızlık yapmazlar

haksızlık yapmazlar

iftira atmazlar

küfür etmezler kötü söz sölemezler

yaşadıkları yeri çiçek gibi yaparlar, doğayı severler

karılarını asla dövmez kötü söz sölemez, hep el üstünde tutarlar

çok kitap okurlar her konuda bilgi sahibidirler

bütün bilimsel çalışmalar onlara aittir. onlar olmasa dünyada bilim diye bişi olmazdı.

il uzaya çıkan onlardır

ilk aya giden onlar

marsa sonda yollayan onlar

marsda koloni kuracaklar yakında.. gene onlar..

cern deneyini yapıyorlar ..bakalım ne bulcaklar...

vs

vs

vs

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...