Jump to content

NATODAN ÇIKMAK KOLAYMI?

Recommended Posts

• İleti 65
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Türkiye'nin Amerika'ya bağımlılığı yoktur.. Onlar artık mazideki bir şarkıdır.. Ammavelakin Türkiye Amerika'ya bağımlı olmadığının bilincini edinmesi gerekir. Bunun için İslam yanlısı hükümetlerden kurtulunması lazım. Çünkü ABD maalesef İslamcıları destekleyerek ülkelerin ağzına sıçıyor. Bizim iktidar da ABD'nin ürünü.. Umudum odur ki bu Çember kırılır, hem ABD, hem de İslamcılar kıçlarına sağlam bir tekme yerler...

Benim yazım bu, bir üstteki mesaj bu yazının cevabı değil.. Ama Amerikancılar illa ki Küresellik ayağına Amerikanın üstünlüğünü savunacaklardır.. Bunun karşısında yapacak tek şey Amerikan karşıtı politikalardır... ABD varsa, dünya çirkindir.. Dünyanın güzelleşmesi için ABD'nin iğrenç politikalrı yok edilmelidir...

Sitelerde Paylaş

Benim yazım bu, bir üstteki yazı bunun cevabı değil.. Ama Amerikancılar illa ki Küresellik ayağına Amerikanın üstünlüğünü savunacaklardır.. Bunun karşısında yapacak tek şey Amerikan karşıtı politikalardır... ABD varsa, dünya çirkindir.. Dünyanın güzelleşmesi için ABD'nin iğrenç politikalrı yok edilmelidir...

Bu görüş biraz aşırı değil mi?

Ayrıca ülkenin çıkarı için zararlı. ABD bir gerçek. Ondan kurtulmak mümkün olmadığına göre intizar etmenin ne anlamı var?

Bilinçsiz bir düşmanlık her zaman zararlı ve tehlikelidir.

Sitelerde Paylaş

ABD düşmanlığı, ABD dışındaki tüm ülkelerin şiarı (ülkü, ilke) olmalıdır. Tüm insanlık ABD'ye karşı çıkmalı ve bu iğrençliği yok etmeye uğraşmalıdır. 19 yüzyılda aynı iğrençlik İngiltere'de idi, alaşağı oldu... Demek ki iğrençlikler yok edilebiliyor...

Şimdi sıra ABD'nin yok edilmesinde.. Dünyanın kurtuluşu da bu yok ediliş mücadelesinde...

Sitelerde Paylaş

Coniler ile islamcılar iyi anlaşırlar hep...burada olan da bu..farklı bir şey bekleyen var mıydı!

sizler okadar ahmaklaşmışsınız bilenede saygısız davranıyorsunuz.

Kısaca ABD bize hiç bir zaman dost olmadı olamazda . binlerce neden yazabiliriz.

Şimdilik ABD NATO onlarsız da yapamayız.....

Kendine güvenemeyen kendi halkına saygısı olmayan bir okadar cahil başarısız bir gençlik var elimizde. evet malesef böyle. Bilimadamı doktor mühendis yetiştireceğimize sağ ol dinci dinsiz gibi sahtekarlıklar cehalet boyumuzu aşmış..İşte osmanlının yapmadığı da buyudu. bu yüzden geri kaldık .Cumhuriyuetimizi kurduk ama yinede anlayamadık. Natotan çıkalım iyide görmüyormusunuz ki, içimizde birsürü pislikler var . Dini alet eden senin gibi dinsizliği alet eden cahil cühela pkk yok mlkp bunca hainler varken bunu nasıl başaracğız.

İşt senin anlayamadığın yüzlercesinden biri bu...İşte hacıyla ittifak noktam da bu .

Hacının bu noktada doğru düşünen hatta ferasetli gerçekten dürüst biri olduğunu ben eskiden beri bilirim. Her nekadar zındıık bile olsada şu naoktada tamamen hacıya katılıyorm, Sizin de onu anlayacağınızı sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş

sizler okadar ahmaklaşmışsınız bilenede saygısız davranıyorsunuz.

Lale, ahmak kim görüyoruz burada. İslamcı olduğun için şaşırmıyor yadırgamıyoruz. Bir bilgin olmadığı gibi yalancı ve işbirlikçi kimliklerinize saygıyı da haketmiyorsunuz.

Kısaca ABD bize hiç bir zaman dost olmadı olamazda . binlerce neden yazabiliriz.

Şimdilik ABD NATO onlarsız da yapamayız.....

Kendine güvenemeyen kendi halkına saygısı olmayan bir okadar cahil başarısız bir gençlik var elimizde.

ABD'nin düşman olduğunu söyleyen, ülkeimizdeki ve de dünyadaki gericiliğin kaynağı olduğunu söyleyen de biziz. Halkına güvenen ve bu güvenle bu yavşaklar ülkesine karşı durmamız gerektiğini söyleyenler de biziz. Kendi halkını abd emperyalizmine satmak, onların geleceği üzerine plan yapmak mıdır halka saygı duymak halkı sevmek. Gençliğe hiç boşuna laf etme. Sen kendi işbirlikçiliğin ile hesaplaş. 6. filoyu korumak için nöbet tutarken namaz kılan da senin gibilerdi. hacı gibiler abd'yi ülkeye davet ederken sizler de onların sopalısı palalısı oldunuz.

evet malesef böyle. Bilimadamı doktor mühendis yetiştireceğimize sağ ol dinci dinsiz gibi sahtekarlıklar cehalet boyumuzu aşmış..İşte osmanlının yapmadığı da buyudu. bu yüzden geri kaldık .Cumhuriyuetimizi kurduk ama yinede anlayamadık. Natotan çıkalım iyide görmüyormusunuz ki, içimizde birsürü pislikler var . Dini alet eden senin gibi dinsizliği alet eden cahil cühela pkk yok mlkp bunca hainler varken bunu nasıl başaracğız.

İşt senin anlayamadığın yüzlercesinden biri bu...İşte hacıyla ittifak noktam da bu .

İçimizdeki pislikleri tanımlayalım tabiiki. ABD dost ülke değil deyip ona karşı durmak yerine kendi halkından solcuya, kemaliste düşman olan senin gibiler pisliktir. Kendi halkının geleceğini abd emperyalizmine yem yaparken abd'nin açık desteğini alan pkk'yı natodan çıkmamak için bahane olarak gösterenler pisliktir senin gibi. Ergenekon, balyoz gibi davalarla abd ekseninden çıkmaya başlayan orduya set çekildiğini bile bile, pkk'lı tanıklarla yargılanan askerler içeride yatarken natodan çıkmayı nasıl başaracağız sümsüklüğü ve cehaletini kusmaya devam eden cahilliğin dibini vurmuş işbirlikçiler pisliktir. Ya savaşırsın ya da yalarsın. Sizler yalayarak hayatta kalın ve gençlere o iğrenç 1950 model dogmatik kamplaşmalar üzerine kurulu düşüncelerinizle saldırmaya devam edin..

Hacının bu noktada doğru düşünen hatta ferasetli gerçekten dürüst biri olduğunu ben eskiden beri bilirim. Her nekadar zındıık bile olsada şu naoktada tamamen hacıya katılıyorm, Sizin de onu anlayacağınızı sanmıyorum.

Hacı siyasi hiçbir konuda dürüst değil. Bir söylediğini çürüten binlerce başka şeyler söyler. Bunu anlayamayan aptallar elbette olacaktır. Hatta aynı 1950 model demokrat parti kafasına sahip oldukları için bir islamcı ile yan yana da durur. Daha önceden yazdığım gibi herhangi bir karşı devrimci ile hacı arasındaki tek fark hacının kendisine ''ateist'' etiketini yakıştırmasıdır. Bunun için iş siyasi birlikteliğe gelindiğinde birbirinizi böyle sarıp sarmalarsınız.

Bu gençler sizlerden çok daha fazla şeyler biliyor. Bu gençler sizlerden çok daha fazla insanlarla iletişim içindeler. Kendinizi bir şey sanıp onlardan beleş saygı bekleyeceğinize önlerini açın, belki bu sayede size saygı duyabilmeleri için bir neden olur ellerinde..

Tiplere bak açmışlar ağızlarını havaya abd'nin atacağı kemiği bekliyorlar bir de saygı bekliyorlar.

6cd5d6bee1f2bd22c9c4b6aeb2163a61_1292457272.jpg

Sitelerde Paylaş

Haini görebiliyorum tabii. Sensin... Çünkü önündeki gerçekleri reddediyor ve ülkemizi bir felakete götürmek uğrana kendi sapık inançlarını savunuyorsun.

Sorun ABD değil. Senin gibi sapıklar.. Çünkü yazılanları da anlamıyor ve çarpıtıyorsun. Benim iletimden yukardaki anlamı çıkarabildiğine göre sen iyice kafayı yemişsin. Bu ilk yalanın değil. Sen bir yalancısın Sung.. Bir pisliksin. Yazdıkça gerçek kimliğini ortaya koyuyorsun.

Cık, anlamamışsın. Sorun senin gibi sapıklar. Hem abd'den kopamayız sonumuz felaket olur diye ağlayıp abdye mahkum edersiniz hem de bunlara karşı çıkanlara islamcılarla birlik olur etmediğinizi bırakmazsınız. Ben yazılanları gayet iyi anlıyorum merak etme. Sen abd ile bağımlılığı normalleştirmeye çalışıyor sanki bu durum tüm halkın sorumluluğu ile bugüne gelmiş bir olgu gibi kabul ettirmeye kalkıyorsun.

Biz de diyoruz ki HAYIR.

Bu halka ihanet eden sen ve senin güdümündeki karşı devrimcilerdir, yalancılıklarıyla pislikleriyle ülkeyi bu duruma düşürmüştür.

Yalancı ve hainler sizlersiniz.

tarihinde Sung tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Küreselleşme sürecini yaşarken bu yoruma katılmam mümkün değil.

Bütün ülkeler birbirlerine bağımlı günümüzde.

Tamam ama bu bağlılık eşit şartlarda olur.Kalkarda bir ülke sen sanayi hamlesi yapmayacaksın ,sen tarımda yapmayacaksın .Ben sana ihtiyaçlarını satarım(Tabiki kazıklayarak) Peki ben ne yapacağım? Ha sen Doğudan gelen uyuşturucuyu ülkenden geçirip pazarlayacaksın derse .Benim ülkemin Bilim adamlarını mühendislerini suikastlarla öldürtürse .Bu kaplan ile kuzunun arkadaşlığı gibi olur.Kaplan şakadanda olsun bir pençe attığında kuzu kanlar içinde yere serilir.Ondan sonrada kan kokusu alan Kaplan Kuzuyu bir güzel yer.Yemesinin gerekçeside Kan kokusudur.O kan kokusu bizim ABD ilişkilerimiz açısında İllallahtır İsyandır.SSCB nin çökmesinden sonra bu namussuz kaplanın çok pençesini yedik Sayın hacı artık kan kokuyoruz! Askerlerimiz Siyasetçilerimiz,Profösörlerimiz,gençlerimiz kan ağlıyorlar ABD ye. Onun içinde bakın bu DÜŞMANLIK DEĞİLDİR.Amerika bizden uzak durmalıdır.Saddamı düşünün.Ne kadarda çok başta ABD bağımlısı idi.İrana saldırdı ! Ama sonuç fos oldu.Saddam ABD nin yeşil ışık yakmasıyla Kuveyti işgal etti ama buda bir tuzaktı yada komploydu! Sonucu açıktı 24 saat içinde askerini geri çek muhtırasını yedi.O kadar kısa zamanda Irak ordusunun geri çekilmesi imkansızdı.Ve sonuç:Saddamın İdamı!ABD ile küçük bir devlet dost ve samimi olamaz.Ama açıktan açığa hiç bir Devletin yada paktın desteğini almadanda düşmanlığın sonu Kaddafi gibi olur.Ben başlangıç yazımda işte bunları belirtmek istemiştim. Ama yanlış anlaşıldı.Evet Natodan çıkmalıyız ama gerekli tedbirleri aldıktan sonra.

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

küreselleşmeyi iyi birşey olarak tanıtmakla ülkeyi abd ye peşkeş çekmek farklı değil.

Küreselleşme bir gerçek.

İyi veya kötü olduğu ondan yararlananlara bağlı.

Böyle inflamatuvar yorumlar yapmak ya konunun bilinmediğine işaret ediyor ya da olayı çarpıtmak anlamına geliyor.

Sitelerde Paylaş

Cık, anlamamışsın. Sorun senin gibi sapıklar. Hem abd'den kopamayız sonumuz felaket olur diye ağlayıp abdye mahkum edersiniz hem de bunlara karşı çıkanlara islamcılarla birlik olur etmediğinizi bırakmazsınız. Ben yazılanları gayet iyi anlıyorum merak etme. Sen abd ile bağımlılığı normalleştirmeye çalışıyor sanki bu durum tüm halkın sorumluluğu ile bugüne gelmiş bir olgu gibi kabul ettirmeye kalkıyorsun.

Biz de diyoruz ki HAYIR.

Bu halka ihanet eden sen ve senin güdümündeki karşı devrimcilerdir, yalancılıklarıyla pislikleriyle ülkeyi bu duruma düşürmüştür.

Yalancı ve hainler sizlersiniz.

Kimin sapık olduğunu yazdıkları iletilerden anlamak mümkün.

Sonucu izleyicilere terkediyorum.

Özellikle 42 ve 44'üncü iletilere bakmanızı tavsiye ediyorum.

Tabii 46 ve 47'nci iletiler de göze batıyor.

Sitelerde Paylaş

Küreselleşme bir gerçek.

İyi veya kötü olduğu ondan yararlananlara bağlı.

Böyle inflamatuvar yorumlar yapmak ya konunun bilinmediğine işaret ediyor ya da olayı çarpıtmak anlamına geliyor.

küreselleşme emperyalizmin post modern ismidir.

büyük ülkelere yararlıyken küçükleri tamamen bitir ve bağımlı köleye çevirir.

küçük ülkelerde sadece çokuluslu şiketlerle i yapan ve bunların alt grubu veya dağıtıcılığını yapan şirketlere yarar.

küreselleşme-neo liberal ulusal-milli gücü bitirir.

bu neo liberal politikalar, dünyanın 3. ülkelerine denenmiş ve öyle piyasaya sürülmüştür.

kene gibi bir moeldir. bedavadan geçinir.

tarihinde equus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kimin sapık olduğunu yazdıkları iletilerden anlamak mümkün.

Sonucu izleyicilere terkediyorum.

Özellikle 42 ve 44'üncü iletilere bakmanızı tavsiye ediyorum.

Tabii 46 ve 47'nci iletiler de göze batıyor.

biraz fazlamı?

iki yüzlülük yapma.

islam tarihinin savaşları olunca eleştiriyorsun.

Abd nin ki insan değiller miydi?

abd nin dünya ya ne yararı vardır?

milleti sömürerek, yakarak zenginlik kurmuştur.

demokrasi ve özgürlük diye diye dünyayı savaş alanına çevirir.

siz iki yüzlü bir sahtekar olduğunuzdan bunları eleştiren iletiniz yoktur.

varsa islam yoksa islam.

abd nin sadece ırakta yaptığı yeterlidir yok olaması için.

daha düne kadar zencileri insan yerine koymayan çakallar bu gün medeniyet dersi veriyor.

tarihinde equus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

biraz fazlamı?

iki yüzlülük yapma.

islam tarihinin savaşları olunca eleştiriyorsun.

Abd nin ki insan değiller miydi?

abd nin dünya ya ne yararı vardır?

milleti sömürerek, yakarak zenginlik kurmuştur.

demokrasi ve özgürlük diye diye dünyayı savaş alanına çevirir.

siz iki yüzlü bir sahtekar olduğunuzdan bunları eleştiren iletiniz yoktur.

varsa islam yoksa islam.

abd nin sadece ırakta yaptığı yeterlidir yok olaması için.

daha düne kadar zencileri insan yerine koymayan çakallar bu gün medeniyet dersi veriyor.

Benim iki yüzlü bir sahtekar olmam sizing sapık olmadığıız anlamına gelmiyor.

Burada yazılarınızla tanınırsınız.

Nasıl bir sapık olduğunuz yukardaki iletilerinizden ve diğerlerinden belli.

Kendinizden sorumlusunuz utanmaz terbiyesizler.

Ben ne isem oyum.

Peki siz nesiniz?

Sitelerde Paylaş

küreselleşme emperyalizmin post modern ismidir.

büyük ülkelere yararlıyken küçükleri tamamen bitir ve bağımlı köleye çevirir.

küçük ülkelerde sadece çokuluslu şiketlerle i yapan ve bunların alt grubu veya dağıtıcılığını yapan şirketlere yarar.

küreselleşme-neo liberal ulusal-milli gücü bitirir.

bu neo liberal politikalar, dünyanın 3. ülkelerine denenmiş ve öyle piyasaya sürülmüştür.

kene gibi bir moeldir. bedavadan geçinir.

Küreselleşmeyi kimse bulmuş, denemiş, uygulamış değildir.

Kendiğilinden ortaya çıkmıştır. Ve aslında kaçınılmaz bir gelişmedir.Olmaması imkansızdır.

Biraz aklını kullanan yukardaki iletinin baştan sona bir zırva olduğunu anlar.

Küreselleşme ne iyidir, ne de kötü.

Veya şöyle de diyebilirsiniz: Küreselleşme hem iyidir hem de kötü.

Küseselleşme bir gerçektir. İyi veya kötü olması onunla ne yaptığınıza bağlıdır.

Böyle salakça yorumlarla iyi birşeyler yapmıyorsunuz.

Kıçınızı Hacı'nın eleştirilerine açıyorsunuz.

Ve Hacı acımadan kıçınızı dövecek. Çok kaşındınız.

Sitelerde Paylaş

Benim iki yüzlü bir sahtekar olmam sizing sapık olmadığıız anlamına gelmiyor.

Burada yazılarınızla tanınırsınız.

Nasıl bir sapık olduğunuz yukardaki iletilerinizden ve diğerlerinden belli.

Kendinizden sorumlusunuz utanmaz terbiyesizler.

Ben ne isem oyum.

Peki siz nesiniz?

yukarıdaki iletilerin hangisi sapıklık, tek tek tartışalım da kıç şamarlamak nasıl oluyor öğreteyim :)

Sitelerde Paylaş

yukarıdaki iletilerin hangisi sapıklık, tek tek tartışalım da kıç şamarlamak nasıl oluyor öğreteyim :)

Meydanda.. Açık ve net..Daha açık olamaz.

Tabii rezil olmak istiyorsan sana onları teker teker gösterebilirim de..

Sapık olduğunuz için sizler onları göremeyebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

Meydanda.. Açık ve net..Daha açık olamaz.

Tabii rezil olmak istiyorsan sana onları teker teker gösterebilirim de..

Sapık olduğunuz için sizler onları göremeyebilirsiniz.

buyru 54. iletideki sapıklıkları bekliyorum, teker teker.

Sitelerde Paylaş

buyru 54. iletideki sapıklıkları bekliyorum, teker teker.

Baştan sona sapık. Her cümlesi, kelimesi sapık.

Küreselleşmeyi hiç bilmediğiniz anlaşılıyor.

Önce tarihsel geçmişini öğrenmeniz gerekiyor.

Ama öğrenmeye direniyorsunuz. Kafanıza girmiş bazı kavramlar. Onları yenileyemiyorsunuz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...