Jump to content

NATODAN ÇIKMAK KOLAYMI?

Recommended Posts

• İleti 65
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ulan aynen öyle yapıyorsun bre gezek. Ruhuna işlemiş amerikalılık senin.

Burada bu tür suçlamaları yapıp kanıtlamazsan yaşayamazsın.

Sana kanıtlaman için fırsat veriyorum. Kanıtlayamazsan başına geleceklerden forum sorumlu değildir.

Sitelerde Paylaş

Burada bu tür suçlamaları yapıp kanıtlamazsan yaşayamazsın.

Sana kanıtlaman için fırsat veriyorum. Kanıtlayamazsan başına geleceklerden forum sorumlu değildir.

hay hay bundan kolay ne var..Al işte mesajların. Çocuklar bir şeyler yazmış hemen amerikalı kanın şaha kalkıp bunlar komplo demişsin. equus abd'nin silah desteğinden bahsetmiş sen yine komplo demişsin. Daha sonra ben sana bir kaç olay sayınca itiraz edemedin ama nedense..

Şimdi de kalkıp ben nerede abd'yi savunmuşum diye caka satıyorsun. Ulan, bir ülkenin bizzat rol aldığı olaylara komplo diyerek kimi akladığını bu çocuklar anlayamayacak mı?

Yaşından başından utan, kır dizini otur aşşağı, bu konularda senin gibi amerikan conilerinin 3.sınıf propogandalarına karnımız tok.

Bu yazıda kaç komplo teorisi var?

Savaş uçaklarının kilitlenmesi kadar saçma bir teori duymadım.

ABD'nin bizim sınırları da içine alan bir Kürt devleti kurmak istediği bir diğer zırva.

Bu iletinin hemen her cümlesi ayrı bir komplo teorisi.

20. yüzyıl komplo yüzyılıdır.

ki dünya öyledir.

Abd öyle bir devlet istiyor mu?

icraatlarına bakalım.

istiyor. yoksa o oluşumu bitirirdi.

ama tam tersi destekliyor.

silahı kim veriyor bunlara?

Farkında değilsiniz belki ama 21'nci yüzyılda (informasyon çağında) yaşıyoruz.

Hala geçmişte yaşayan ve böyle zırvalara inananlar olabilir.

Siz de onlardan olabilirsiniz.

Ama biz onlardan değiliz.

Sitelerde Paylaş

Sung..

Bak bir ileti unutmuşsun.. Onu da ben ekliyorum.

Yalan söylersen ve bu şekilde polemik yaparsan burada barınamazsın.

ABD benim umurumda değil. Amerikayı kurt yesin. Senin gibi cahilleri de.

Senin gibiler var oldukça daha çok çuval geçirirler başımıza.

Sitelerde Paylaş

ABD hiçbir zaman bizim istediğimiz bir dost olmadı.

Çünkü biz hiçbir zaman ABD'nin istediği bir dost olmadık.

Arada her zaman ölçülü bir gerginlik vardı ve hala da var.

Ama biz bu gerginlikten ders alan insanlar değiliz.

Tembeliz, ilkeliz, hainiz, dinciyiz, yalancıyız, sahtekarız..

Bu halimizle ABD'ye bağlı olmaya mahkumuz. Ülke olarak İran kadar bile şahsiyetimiz yok.

Bir yandan ABD ile gerginlik yaşarken, öte yandan AB kapılarında mendil açacak ve AB'nin mandası bile olmayı kabul edecek kadar dilenci bir toplumuz.

Herşeyimizi kendimiz üretene kadar bu böyle devam edecek.

Bu halimizle İslam'a terkedilmiş, bütün bunlara dayanamayıp baş kaldıran gençlerimizi ve bir kısım halkımızı karalayarak ezmeye çalışan, çoğu onursuz ve gurursuz insanlardan oluşan geri ve bağnaz bir ülkeyiz.

Komplo teorilerine devam.

Bu sapıklıkları başka türlü açıklayamayacak kadar ahmak insanlarız ayrıca..

helal hacı valla 10 puan aldın benden. Sana yıllar önce dediğim gibi bu ateler daha ham akıllanacaklarınada inanma.

Sen bunları eğitemezsin boşunu yorulma...sen bir kaç müslo yetiştir hiç değil sevap mevap alırsın da inanmadığın cehennemde bazı serinlikleri kazanırsın.

ha bak bu cümleyi yazmayı unutmuşsun.

ateistlerin dincileri bizi bu hale getirdi.

Sitelerde Paylaş

helal hacı valla 10 puan aldın benden. Sana yıllar önce dediğim gibi bu ateler daha ham akıllanacaklarınada inanma.

Sen bunları eğitemezsin boşunu yorulma...sen bir kaç müslo yetiştir hiç değil sevap mevap alırsın da inanmadığın cehennemde bazı serinlikleri kazanırsın.

Burası Müslümanları da eğittiğimiz bir okul Turgay kardeşim. İltifatlarına teşekkürler.

Biz sürekli eğitime inanıyor, hergün birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz.

Başka türlü çevremize yararlı olamayız.

Siz de öyle.. Başka türlü İslam'a yararlı olamazsınız.

Sitelerde Paylaş

Sung..

Bak bir ileti unutmuşsun.. Onu da ben ekliyorum.

Yalan söylersen ve bu şekilde polemik yaparsan burada barınamazsın.

ABD benim umurumda değil. Amerikayı kurt yesin. Senin gibi cahilleri de.

Senin gibiler var oldukça daha çok çuval geçirirler başımıza.

:=)

Hacı be, ben bu davranış modelllerini gayet iyi biliyorum be..Sığınma yani buralara. şu gösterdiklerini sana yazdıran burada yavaş yavaş ortaya döktüğümüz düşünce tutarsızlıkların ve kimliğinle düştüğün iç çatışma ve korkudan kaynaklanıyor.

Bizim için yeterli değil bunlar hacı..

-.-

şunu da oku bir ara.

http://www.idefix.com/kitap/mission-kurdistan-ceyhun-bozkurt/tanim.asp?sid=NZIRE9682K5KWB0HBGFE

Sitelerde Paylaş

öyle siktir çekmekle olmaz bu işler.

kim veriyor silah

tıpkı cevap veremiyen inançlılar gibisin.

Kürtlere kimin silah verdiğini araştırmak ve bulmak hiç de zor değil.

Eğer ABD veriyorsa ve biz hala ABD ile işbirliği yapıyorsak, bunda ABD'nin kabahati nedir?

Aşağılık olan, ahlaksız olan, hain olan kim? Hangi taraf?

Ben bizim bu kadar adi olabileceğimize inanmıyorum. Siz ise inanıyorsunuz.

Ben bu olayları komplo teorisi ile açıklıyorum.

Siz Türkler aşağılıktır, olur böyle şeyler diyorsunuz.

Ben demiyorum. Bizim bu kadar aşağı, bu kadar hain, bu kadar namussuz olabileceğimize inanmıyorum.

Siz inanıyorsunuz...

Aramızdaki farklardan bazıları bunlar. Daha çok fark var..

Yazarım gerekirse.

Sitelerde Paylaş

Eğer ABD veriyorsa ve biz hala ABD ile işbirliği yapıyorsak, bunda ABD'nin kabahati nedir?

Ben demiyorum. Bizim bu kadar aşağı, bu kadar hain, bu kadar namussuz olabileceğimize inanmıyorum.

Siz inanıyorsunuz...

Yazarım gerekirse.

böyle söylemle üstün gelemezsin yemezler.

abd nin terörü desteklemediğini iddia ediyordun üstelik komplo bunlar diye taşak geçtin, şimdi ise destekliyor ama abd nin kabahati nedire çevirdin.

bize komplocu diyip ben komployla açıklıyorum demek komik gerçekten. ilginç.

hain olan abd.

petrol ve çeşitli çıkarlar için insanları yok ediyor, birbirine düşürüyor.

ama insanların kafasına bomba düşüpte yok oluyorlarsa, bunda abd nin kabahati nedir

abd terörü destekliyorsa onun ne kabahati var

ya bi strr git yazmaya bile değmezsin.

tarihinde equus tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ABD, AB ve diğer devletleri suçlayarak kendimizi temize çıkarmaktan usanmadık.

Aramızdaki hainleri, namussuzları, düşmanı dışarda değil, aramızda aramak durumundayız.

Siz çevirdiğiniz her taşta onları buluyorsunuz.

Ben sizin kadar kötümser değilim.

Olayları yanlış değerlendirdiğinizi ve komplo teorilerine büyük önem verdiğinizi düşünüyorum.

Aramızda sanıldığı kadar çok hain yoktur mutlaka. Ama sizin gibi her okuduğuna ve duyduğuna inanan idiot çoktur ülkemizde.

Sitelerde Paylaş

böyle söylemle üstün gelemezsin yemezler.

abd nin terörü desteklemediğini iddia ediyordun üstelik komplo bunlar diye taşak geçtin, şimdi ise destekliyor ama abd nin kabahati nedire çevirdin.

bize komplocu diyip ben komployla açıklıyorum demek komik gerçekten. ilginç.

hain olan abd.

petrol ve çeşitli çıkarlar için insanları yok ediyor, birbirine düşürüyor.

ama insanların kafasına bomba düşüpte yok oluyorlarsa, bunda abd nin kabahati nedir

abd terörü destekliyorsa onun ne kabahati var

ya bi siktir git yazmaya bile değmezsin.

ABD hain olsun Ne bok olursa olsun. Hainle işbirliği yapan ondan da kötüdür bence.

ABD ile bile bile işbirliği yapanlar değil misiniz? Aralarında senin gibi düşünenler de yok mu?

Kim hain şimdi? Ya hainsiniz ya da çok salak insanlarsınız?

Bence salaksınız. Duyduğunuz her komplo teorisine inanan ahmaklarsınız.

Sitelerde Paylaş

Siz inanıyorsunuz...

Yazarım gerekirse.

Türkler aşağılık değildir, hain değildir, onursuz değildir Hacı. Türkler tam da tersi, yani Mustafa Kemal'in onurlu mirasını bıraktığı onurlu insanlar. Bu yüzden bu işbirlikçi hainleri deşifre edip onurumuzu kurtarmak derdindeyiz. Biz öyle süper süper Amerika hayranlarının dediği gibi bağnaz, gerici, yobaz, onursuz, Atatürk'ü haketmeyen bir halk değiliz.

Atatürk ülkesini eliyle peşkeş çekmiş olan işbirlikçi Vahdettin'e, tüm dünya kendisini dinlerken ne demiş, onu nasıl tanımlamıştır?

Hain, işbirlikçi, alçak ve daha bir dolu doğru sözü hiç çekinmeden söylemiştir, öyle değil mi? Ben bu adamı işbirlikçi vatan haini ilan edersem halkımı aşağılamış olurum, Türkler hakkında kötü düşünürler diye düşünmemiştir.. Bu çok saçma zaten.

Bugünkü iktidar Vahdettin'in torunları olan hainlerden, işbirlirkçi alçaklardan oluşuyor. Bunu gizlemiyorlar da.

Dincinin vatanı, ulusu, vatan sevgisi olmaz. Onlar satın alınırlar ve de satarlar. Her şeylerini.. Onların Tanrı'sı paradır, kirli güçtür.

Biz haini, devşirme ve snob aydınımsısı bol bir ülke olduk her zaman. Gericileri türlü yollarla besledi bunlar. Hep tepelerde olabildiler bu yüzden. Türk halkını temsil etmediler, edemediler. Kendilerine benzetmeye çalışmaktan başka bir amaç gütmediler. Ama onlar bile bugünkü iktidar kadar hain olmadı, belki Menderes dışında.

Bu gerçekleri ifade etmek Türkleri aşağılamak demek değil. Bilakis, onurlu mirasımıza ve geçmişimize sahip çıkmak, onu alıp ilerilere taşımak ve aydınlanmış bir ülke olabilmek için şart. Bunların neler yaptığını bu halk bilmeli, öğrenip anlamalı ki onuruna sahip çıksın, ülkesini düşünce fahişelerinden, gericilerden ve satılıklardan kurtarsın. Bunlar kimlere ne gibi sözler vermişler, ne tür anlaşmalara imza atmışlar, neler vadetmişler, herkes bilmeli ki içerideki olayların nedenlerini de anlasın. Örneğin Tayyip'in Kürdistan'ın kurulması işine neden PKK'dan daha büyük bir şehvetle sarıldığını, halka rağmen neden bu işe soyunup teröristle anayasa yapıyor olduğunu anlamalı herkes.

Ama görünen o ki önce sizin öğrenmeniz ve anlamanız gerekiyor.

Siz ABD'nin dahli yok deyip herkesi komplocu ilan ederek bu hainleri koruduğunuzu farkedemeyecek hale gelmişsiniz...

Türk halkının onurlu mücadelesini tüm dünya gördü, görmeye de devam ediyor. Daha önce de söylediğim gibi, siz hep geride kalıyorsunuz..

Modarate İslam modeli, veya Siyasal İslam diyelim.. çöktü. Ortadoğu kana bulanarak uyandı. Başedebilecek mi, bu uyanış başka neoliberal-İslamcı manipülasyonlarla hemen kontrol altına alınır mı -ki muhtemelen öyle olacak- bilemem. Mısır'da Mursi devrildi, iyi hoş ama deviren getirmişti zaten Mursi'yi. ABD'nin en sadık, en içten ittifakıdır Sisi..

Görüyorsunuz, nereye elimizi atsak bu İslamcılar ve kadim dostları ABD çıkıyor..

Size neden garip ve kabul edilmez geliyor, onu da ben anlamıyorum.

tarihinde XUser tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Burası Müslümanları da eğittiğimiz bir okul Turgay kardeşim. İltifatlarına teşekkürler.

Biz sürekli eğitime inanıyor, hergün birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz.

Başka türlü çevremize yararlı olamayız.

Siz de öyle.. Başka türlü İslam'a yararlı olamazsınız.

Coniler ile islamcılar iyi anlaşırlar hep...burada olan da bu..farklı bir şey bekleyen var mıydı!

Sitelerde Paylaş

Siz inanıyorsunuz...

Yazarım gerekirse.

Bu konularda xuser gibi bir tiple aynı kulvarda görünmek beni rahatsız etse de başladığını bitirmek bağlamında sana şunu göstermek zorundyım haci.

Biz de onu diyoruz işte.. hainler, aşağılıklar bu halkı abd'ye mahkum edip sonra da abd güçlüdür istediğini yapar akıllı olun da uymayın diye ahkam kesiyorlar...

Şu iki yüzlülüğü görebiliyor musun coni? ABD her zaman haklı, Türkler ise her zaman aptal ve hain. Ki güçsüz ve güçlü arasındaki ilişkileri irdelerken sen kalkıp nato'dan çıkarsak abd bize silah vermez diye ağlayan conisin aynı zamanda. Görebiliyor musun haini, işbirlikçiyi, iki yüzlüyü?

Sitelerde Paylaş

Bu konularda xuser gibi bir tiple aynı kulvarda görünmek beni rahatsız etse de başladığını bitirmek bağlamında sana şunu göstermek zorundyım haci.

Biz de onu diyoruz işte.. hainler, aşağılıklar bu halkı abd'ye mahkum edip sonra da abd güçlüdür istediğini yapar akıllı olun da uymayın diye ahkam kesiyorlar...

Şu iki yüzlülüğü görebiliyor musun coni? ABD her zaman haklı, Türkler ise her zaman aptal ve hain. Ki güçsüz ve güçlü arasındaki ilişkileri irdelerken sen kalkıp nato'dan çıkarsak abd bize silah vermez diye ağlayan conisin aynı zamanda. Görebiliyor musun haini, işbirlikçiyi, iki yüzlüyü?

Haini görebiliyorum tabii. Sensin... Çünkü önündeki gerçekleri reddediyor ve ülkemizi bir felakete götürmek uğrana kendi sapık inançlarını savunuyorsun.

Sorun ABD değil. Senin gibi sapıklar.. Çünkü yazılanları da anlamıyor ve çarpıtıyorsun. Benim iletimden yukardaki anlamı çıkarabildiğine göre sen iyice kafayı yemişsin. Bu ilk yalanın değil. Sen bir yalancısın Sung.. Bir pisliksin. Yazdıkça gerçek kimliğini ortaya koyuyorsun.

Sitelerde Paylaş

Türkiye artık pek çok silahını ve aracını kendi üretmektedir. Türkiye'de pek çok özel firma silah sanaayine girmiş, şakır şakır ordu için silah ve arç üretmekte, hatta yurt dışına ihraç etmektedir. Türkiye artık eskisi gibi ABD'ye bağımlı falan değildir. Elimizde 30 yaşınını doldurmak üzere olan Amerikan F-16'ları kalmıştır ki zaten yakın zamanda yenilenmesi gerekmektedir. Onları da Avrupadan (Eurofighter Typhoon) ortaklığıyla birlikte aldıktan sonra ABD'ye orta parmağı göstermek yeterli olur. Netice olarak "NATO'dan çıkınca babayı yeriz" şeklindeki korkutmalar 40 yıl önceye ait korkutmalardır. Yeter ki NATO'dan çıkıyoruz demek kararlılığı gösterilsin, gerisi fasa fiso...

Sitelerde Paylaş

Türkiye artık pek çok silahını ve aracını kendi üretmektedir. Türkiye'de pek çok özel firma silah sanaayine girmiş, şakır şakır ordu için silah ve arç üretmekte, hatta yurt dışına ihraç etmektedir. Türkiye artık eskisi gibi ABD'ye bağımlı falan değildir. Elimizde 30 yaşınını doldurmak üzere olan Amerikan F-16'ları kalmıştır ki zaten yakın zamanda yenilenmesi gerekmektedir. Onları da Avrupadan (Eurofighter Typhoon) ortaklığıyla birlikte aldıktan sonra ABD'ye orta parmağı göstermek yeterli olur. Netice olarak "NATO'dan çıkınca babayı yeriz" şeklindeki korkutmalar 40 yıl önceye ait korkutmalardır. Yeter ki NATO'dan çıkıyoruz demek kararlılığı gösterilsin, gerisi fasa fiso...

Nato'dan çıkarsak babayı yemeyiz. Çok iyi ederiz. Ama Nato'dan çıkacak ve şahsiyetli bir dış politika izleyecek hükümete ihtiyacımız var.

Şu halimizle Nato'ya ve ABD'ye bağımlıyız. Bu politikamızdan uzaklaşmak için herhangi bir girişimde de bulunmuyoruz.

Herşeyden once Nato'dan çıkmak için nedenler olmalı. Neden Nato'dan çıkıyoruz? ABD'den gıcık aldığımız için mi? Bu yeterli bir neden mi?

Kendi silahlarımızı yapmamız çıkmamız için yeterli bir neden mi?

Burada sorumsuz bir takım yorumlar yaparak, bütün sorunlarımızı çözüyoruz. Çoğu kere bulduğumuz çözümler ve nedenleri komplo teorilerinden başka birşey değil. Kendimizi kandırıyor ve ego tatmini yapıyoruz.

Bizim en büyük eksiğimiz Atatürk'ün batıya yönelme politilasını yanlış anlamaktır.

Atatürk bize batının çömezi, sorgusuz izleyicisi, taklitçisi, kölesi olalım demedi.

Batı gibi olalım dedi. Batı gibi olmak batıyı taklit etmek değildir. Batı ile rekabet etmektir.

Osmanlı 600 yıl batı ile rekabet etti ve battı. Çünkü rekabeti kaybetti.

Bizi kazanabiliriz. Ama önce kendimizi toparlamalı ve Batının değerlerini benimseyip, onun gibi olmalıyız.

Bu bizim büyük eksiğimiz. Genel olarak ülkemizi sevmiyoruz. Ülkemizi sevmeyenleri başımıza seçiyoruz.

Yaratıcı değiliz. Taklitçiyiz. Bütün bunlardan kurtulmamız ve herşeyden once ülkemizi ve halkımızı sevmemiz gerekiyor.

Bu halimizle biz sevgi ve saygıdan uzak insanlarız. Bu uzaklık bizi çok zor durumlara sokuyor.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'nin Amerika'ya bağımlılığı yoktur.. Onlar artık mazideki bir şarkıdır.. Ammavelakin Türkiye Amerika'ya bağımlı olmadığının bilincini edinmesi gerekir. Bunun için İslam yanlısı hükümetlerden kurtulunması lazım. Çünkü ABD maalesef İslamcıları destekleyerek ülkelerin ağzına sıçıyor. Bizim iktidar da ABD'nin ürünü.. Umudum odur ki bu Çember kırılır, hem ABD, hem de İslamcılar kıçlarına sağlam bir tekme yerler...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...