Jump to content

Başörtülü öğrenciyi derse almayan Prof. hapis yatacak

Recommended Posts

Kimsin nesin bilmiyorum. Ne yapmaya çalıştığın hakkkın da da en ufak bir fikrim yok. Benimle tartışmak istiyorsan edepli ol.

Benim hakkımda da kafanda oluşturduğun insan tipi külliyen yanlıştır. Ve bana kalırsa bundan sonra tartıştığın insanlara şablonla yaklaşmaktan vazgeç...

Geçenlerde Tayyip herkes beni sevmek zorunda değil dedi.

Sen Tayyibi de aştın. Sana kalsa Tayyibi sevmememiz yüzünden de faşistiz.

Ben Ali nin öldürülmesine ve Madımakta yakılanlara oh oldu diyen zihniyettten tiksiniyor,nefret ediyorum,

evet

Ben zihniyetten bahsediyorum. Kalkar adam evet yanlışım der özür diler amenna,

Başımın üstünde yeri var.

Üstte saydığım katil-islamcı, oh olsuncu faşist zihniyeti olumlayan her türlü siyasal ve özgürlükçü hareketten alabileceğim herhangi bir mesaj da yoktur.

Boşuna yırtınma...

Son 20 yıldır her gün Madımak katillerinin mağdur edebiyatından bıktım usandım. Sen ancak bir bir fazla olursun.

Terbiyesiz Apsimon.

Bu küstahlığını bağışlayacağımı mı sanıyorsun.

Bana ilk küfreden sensin. Burada hala duruyor.

Asıl sen ilk küfrü ettiğin için özür dilemelisin.

Ama bunu yapacak yürek mi var sende.

Pislik seni. Bir de utanmadan üste çıkmaya çalışıyorsun.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 233
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Terbiyesiz Apsimon.

Bu küstahlığını bağışlayacağımı mı sanıyorsun.

Bana ilk küfreden sensin. Burada hala duruyor.

Asıl sen ilk küfrü ettiğin için özür dilemelisin.

Ama bunu yapacak yürek mi var sende.

Pislik seni. Bir de utanmadan üste çıkmaya çalışıyorsun.

Tamam arkadaşım sen haklısın mı diyeyim. Küfürüm nerdeyse bul getir. Ben iletilerimde ne küfüre gerek duyarım nede hakarete...

Bul getir, öyle ortada bırakma...

Sitelerde Paylaş

Tamam arkadaşım sen haklısın mı diyeyim. Küfürüm nerdeyse bul getir. Ben iletilerimde ne küfüre gerek duyarım nede hakarete...

Bul getir, öyle ortada bırakma...

132 ve 180 numaralı iletiler.

Ben 132'de seni faşist olmakla suçlamışım. Küfür yok.

Senin bana ne yazdığın 180 numaralı iletide duruyor. Git oku..

Sitelerde Paylaş

Türbanı özgürlük bağlamında düşünen arkadaşların ciddi ciddi akli problemleri vardır demektir.

Türbana özgürlük isteyen bir ateist tutarlı olması bakımından, sübnyancılığa da, köleliğe de özgürlük istemelidir.

Giyim kuşam insanın kendini belirtme özgürlüğüne girer.

Gerçi ülkemizde Türban dışında bu özgürlüğe önem verilmiyor ama, batı ülkeleri ona çok dikkat ediyor.

İnsan giysileri ile kendini çok güzel bir şekilde ifade eder.

Hatta kendini ifade etmenin en önemli ve ilk şekli giyim kuşamdır.

İnsanın aklı, kültürünü, inançarını ve ahlakını bile giyim kuşamı ile belli edebilir.

Bu en doğal insansal özgürlüklerden biridir.

Bazı devlet kurumlarında yasaklanabilir ve kontrol edilebilir ama onlar kısıtlıdırlar.

Bir Müslüman kadın, mini etekli bir kadın gibi, kendini istediği gibi belirtme hakkına sahiptir.

Türban yasaklanabilir ama yasaklamanın da kendine gore bir mantığı olmalıdır. Keyfi olamaz.

Ama ben bunları kimlere yazıyorum... keh keh keeeeeeeeeeeh..

Boş verin. Aldırmayın. Bunları yazılmamış Kabul edin.

Sitelerde Paylaş

Ben de bekliyorum. Hakaretleşmeler bitince belki biri açıklar. Bu arada konu ile alakalı güzel bir yazı buldum. Bu yazı ile anladığım kadarı ile Avrupa'da türbanla alakalı sınırsız bir özgürlük olmasa bile bizim kadar da türbanı sorun etmiyorlar:

http://www.radikal.com.tr/politika/ista_avrupanin_turban_raporu-1022858

Sitelerde Paylaş

132 ve 180 numaralı iletiler.

Ben 132'de seni faşist olmakla suçlamışım. Küfür yok.

Senin bana ne yazdığın 180 numaralı iletide duruyor. Git oku..

180 nolu ileti senin yazdığın hakaretlerin ve küfürlerin yanında küfür bile sayılmaz ya neyse,

Her insanın yaşama hakkını savunan bir ateiste de faşist demeni bizleri okuyanların taktirine bırakıyorum.

Ha siktir tabirinden alınabileceğini düşünemedim.

Seni üzmüşsem özür dilerim.

Sitelerde Paylaş

Ben de bekliyorum. Hakaretleşmeler bitince belki biri açıklar. Bu arada konu ile alakalı güzel bir yazı buldum. Bu yazı ile anladığım kadarı ile Avrupa'da türbanla alakalı sınırsız bir özgürlük olmasa bile bizim kadar da türbanı sorun etmiyorlar:

http://www.radikal.c..._raporu-1022858

Ondan mı AİHM de Türkiye Cumhuriyetini haklı buldular.

Sitelerde Paylaş

180 nolu ileti senin yazdığın hakaretlerin ve küfürlerin yanında küfür bile sayılmaz ya neyse,

Her insanın yaşama hakkını savunan bir ateiste de faşist demeni bizleri okuyanların taktirine bırakıyorum.

Ha siktir tabirinden alınabileceğini düşünemedim.

Seni üzmüşsem özür dilerim.

Beni üzmedin. Ben o deyimden rahatsız olmam.

Sadece sana hatırlattım kimin ilk hakareti yapdığını..

Yaşam hakkını savunan bir ateist herşeyden once giyim kuşam hakkını savunur.

Giyim kuşam hakkı savunulmadan yaşam hakkı savunulmaz.

Özürünü de kabul ettim.

Türbanı yasaklamak çok anlamsız. Zaten geri tepen bir yasak..

Sitelerde Paylaş

Ondan mı AİHM de Türkiye Cumhuriyetini haklı buldular.

Yasağın olması ile yasalara rağmen hareket edilmesinde farklar vardır.

AIHM'ne dava açanları haksız bulmasının nedeni, onların daha önceden kıyafet konusunda sınırlamaları olan bir okulu kendi istekleri ile seçmeleridir. Yoksa türban konusundaki yasayı Türkiye yapar. Ancak bu yasanın gelişmiş ülkeler normlarında olup olmadığı değerlendirmesi ayrıdır.

Sitelerde Paylaş

Ben türbana karşı olan biriyim. Türbanı hiç mi hiç sevmem. Takanları da sevmem. Ancak bir otobüse bindiğim zaman kimsenin zorla başını açmak gibi bir girişimim olmaz. Onlarla yaşamaya alıştım ve kanıksadık.

Tek istediğim şey, bu ülkede gerçek bir özgürlük atmosferinin olması. Ben Hz Muhammede istediğim gibi hakaret edebilmeliyim. Kuran 2 gibi bir kitap yazabilmeliyim ya da dini yerden yere vurablimeliyim. Onlar da istedikleri gibi dinlerini yaşayabilmelidir.

Eğer ben direkt olarak bir şahsın yaşamına mudahale etmiyorsam istediğimi yapmakta hür olmalıyım.

Sitelerde Paylaş

Ben türbana karşı olan biriyim. Türbanı hiç mi hiç sevmem. Takanları da sevmem. Ancak bir otobüse bindiğim zaman kimsenin zorla başını açmak gibi bir girişimim olmaz. Onlarla yaşamaya alıştım ve kanıksadık.

Tek istediğim şey, bu ülkede gerçek bir özgürlük atmosferinin olması. Ben Hz Muhammede istediğim gibi hakaret edebilmeliyim. Kuran 2 gibi bir kitap yazabilmeliyim ya da dini yerden yere vurablimeliyim. Onlar da istedikleri gibi dinlerini yaşayabilmelidir.

Eğer ben direkt olarak bir şahsın yaşamına mudahale etmiyorsam istediğimi yapmakta hür olmalıyım.

Ey hacı yalakası bizim daha farklı düşündüğümüzü mü sanıyorsun?bizde herkes için özgürlük istiyoruz.ama daha dün bu dinci faşistler ömer hayyamın şiirlerine kurban biçmedilermi?hangi türbanlı yakılmış,delik deşik,paramparça edilmiştir?Biz özgürlüğün sadece türban üzerinden değerlendilmesine karşıyız çünkü bunda derin ikiyüzlülükler vardır.Türbana özgürlük ama kendileri gibi düşünmeyen herkese ölüm ,cehennem olsun.Biz işte buna karşıyız. tarihinde Catastroph tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ey hacı yalakası bizim daha farklı düşündüğümüzü mü sanıyorsun?bizde herkes için özgürlük istiyoruz.ama daha dün bu dinci faşistler ömer hayyamın şiirlerine kurban biçmedilermi?hangi türbanlı yakılmış,delik deşik,paramparça edilmiştir?Biz sadece özgürlüğün sadece türban üzerinden değerlendilmesine karşıyız çünkü bunda derin ikiyüzlülükler vardır.Türbana özgürlük ama kendileri gibi düşünmeyen herkese ölüm ,cehennem olsun.Biz işte buna karşıyız.

Bu yazdıklarına herkes karşı sapık ateist yalakası. Yalnız sen mi karşısın? Burada tartışılan konu bile değil o ama.

Senin türbana özgürlük tanıman sana verilecek ödüne mi bağlı? Sen bana vermezsen ben de sana vermem mi diyorsun?

Senin hiç mi ilken yok?

Sitelerde Paylaş

Ey hacı yalakası bizim daha farklı düşündüğümüzü mü sanıyorsun?bizde herkes için özgürlük istiyoruz.ama daha dün bu dinci faşistler ömer hayyamın şiirlerine kurban biçmedilermi?hangi türbanlı yakılmış,delik deşik,paramparça edilmiştir?Biz özgürlüğün sadece türban üzerinden değerlendilmesine karşıyız çünkü bunda derin ikiyüzlülükler vardır.Türbana özgürlük ama kendileri gibi düşünmeyen herkese ölüm ,cehennem olsun.Biz işte buna karşıyız.

Gücüne senin yazını quote içine almam mı gitti ki, çirkefleşmeye başladın. Sen önce insan gibi tartışmayı öğren. adam olmadığın kulladığın hitap ile de anlaşılıyor ki seni adam yerine koyup cevap yazmam bile fazla.

Sitelerde Paylaş

Bu yazdıklarına herkes karşı sapık ateist yalakası. Yalnız sen mi karşısın? Burada tartışılan konu bile değil o ama.

Senin türbana özgürlük tanıman sana verilecek ödüne mi bağlı? Sen bana vermezsen ben de sana vermem mi diyorsun?

Senin hiç mi ilken yok?

Bu ödün veya bir şey beklemek değil dik duruştur,senin gibi omurgasızlar bunu anlamazlar.sen ne kadar türbanlıların özgürlüğünü savunursan savun,din hakkında en ufak bir eleştirinde dini değerlere hakaretten 6 ay'dan bir yıla kadar hapis cezası çekersin.Savunduğun dinci güruhta zafer nidaları atar.Kamudaki işinden olursun ,rezil olursun,eğer bu iki yüzlülüğe katlanabiliyorsan bu başlıktaki tüm küfürleri haketmişsin demektir.Ayrıca bu dinci faşist hükümet 10 yıldır devlet,yargı ve ordu kademelerini ele geçirmesine rağmen hala bu türban sorununu çözmüyorsa türban gerçekten türban değildir,amerikalı hacı!
Sitelerde Paylaş

Bir kadin turbana yada carsafa neden girer?? Cevabi basit; mensubu oldugu dinin tanrisi o kadinii cehennem ile kirbac ile tehdit ediyor. Bu ortada iken Turban takmak ozgurlukmudur? tehditler sonucu zoraki kabul ettirilmis bu ogreti turu kisiye secme hakki veriyormu`? Turbanlilardan hic birsey olmaz, olamaz, o yuzden uniye falan gitmelerine gerek yok. Doktor olup benim seyimi tedavi edebileckmi? Avukat olup adalet mulkun temelimi diyecek yoksa Kuran ayetlerinimi temel olarak alacak?

Sitelerde Paylaş

Bu ödün veya bir şey beklemek değil dik duruştur,senin gibi omurgasızlar bunu anlamazlar.sen ne kadar türbanlıların özgürlüğünü savunursan savun,din hakkında en ufak bir eleştirinde dini değerlere hakaretten 6 ay'dan bir yıla kadar hapis cezası çekersin.Savunduğun dinci güruhta zafer nidaları atar.Kamudaki işinden olursun ,rezil olursun,eğer bu iki yüzlülüğe katlanabiliyorsan bu başlıktaki tüm küfürleri haketmişsin demektir.Ayrıca bu dinci faşist hükümet 10 yıldır devlet,yargı ve ordu kademelerini ele geçirmesine rağmen hala bu türban sorununu çözmüyorsa türban gerçekten türban değildir,amerikalı hacı!

Dik duruş ha.. Yanlış bir zamanda dik duruyorsunuz.

Onlar o kanunları çıkarırlarken domalıyordunuz. Şimdi mi dik duruyorsunuz?

GeziParkı hareketinden önce kimlere nasıl domaldığınızı hatırlamıyorsunuzdur bile.

O hareket olmasaydı biraz zor dikleşirdiniz.

Sitelerde Paylaş

Gücüne senin yazını quote içine almam mı gitti ki, çirkefleşmeye başladın. Sen önce insan gibi tartışmayı öğren. adam olmadığın kulladığın hitap ile de anlaşılıyor ki seni adam yerine koyup cevap yazmam bile fazla.

Yalaka olarak seni niye seçtim iyi düşün.fedailik yapma
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...