Jump to content

Başörtülü öğrenciyi derse almayan Prof. hapis yatacak

Recommended Posts

lan serseri. illa ağzımı bozdurmak için mi uğraşıyorsun. sen kimsin ki beni yalaka olrak seçebileceksin. get işine.

Ultra demokratlıktan,muz cumhuriyeti demokrasisine geçmişsin birden..sen herkesi eleştirme özgürlüğünden bahsetmiyormuydun,bende seni eleştiriyorum ve konuyu uzatmadan kısaca sana yalaka diyorum ne var bunda?
Sitelerde Paylaş
  • İleti 233
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Atatürk zamanında yapılan kanunların bir kısmı belli bir sure için uygulanmalı ve daha sonra kendilerini yok etmeliydiler.

Kıyafet kanunu onlardan biridir. Diyanet bir diğeridir.

Bağımsız, demokratik ve laik bir hukuk cumhuriyetinin kuruluşunun heyacanı ile yapılmıştı o kanunlar.

Nitekim 10 yıl içinde benimsendiler. O yasalara bir tükenme tarihi eklenseydi, bu konuyu bugün bu şekilde tartışıyor olmayacaktık.

Ben bu mesajını görmemiştim..hacı senin bir gardrop atatürkçüsü olduğunu ve bu halinle liboş yetiştirmekten başka bir işe yaramadığını daha önceden söylemiştim. Bu mesajınla çok güzel örnek olmuşsun. Kılık kıyafet kanunu ile türban sorunu arasında nasıl bir bağlantı var hele bir anlatsana bizee..

Sen daha sorunun nasıl ortaya çıktığını bilmiyor gözünü yine Kemalist devrimin kazanımlarına dikiyorsun..

Sung... İletilerimi out of context alarak yayınlamanın ahlaksızlık olduğunu bilmeyecek kadar sapıksın.

Her iletinin yazıldığı bir başlık, başı, sonu ve diğer konularla ilişkisi var.

Türk Müslümanlarının ve Türk Müslüman ateistlerinin hain ve ahlaksız olduklarını çoğu kere söylemişimdir.

Sen onların tipik bir örneğisin. Türk halkı kadar hain başka bir halk olduğunu sanmıyorum.

Bu bir gerçek ama ben yine de bu halktan sizin gibi nefret etmiyorum. Ona karşı sizde olduğu gibi içimde kin yok.

Bu zavallı ahlaksız ve hain olduğunu bile bilemeyecek kadar cahil halkı eğitmekten başka bir ard niyetim yok. O da ard niyetse.

Senin gibi pislikler burada yazar ve ortalığı karıştırmak ister. Seni kim takar. İt ürür kervan yürür..

Out of context diye bir şey yok alıntılarımda. Senin türk halkını nasıl gördüğün nasıl tanımladığın ortada. Burada yüzüne çarpınca adamlık taslamaya kalkıyorsun.

Sen kimsin O'lum? Ne sanıyorsun kendini? Benim bu halktan nefret ettiğime dair bir tane ifademi bulamazsın. Benim bu halka karşı kin beslediğime dair küçücük bir ifademi bulamazsın. Çağır Xuser'ı yani IFEELGOOD'u o sana eski üyeliklerim dahil ifadelerimi teker teker döksün de bul, küçücük bir ifade bul ondan sonra konuş.

Ateist hacı niyet okumaya başııyor iki yüzlülüğü, hainliği, işbirlikçiliği ortaya dökülünce. Sen bu halkı eğitemezsin, sen bu halkla ateistlerin arasını açmaya yemin etmiş, şurada kıt kanaat toplanmış gençlerle aydınlanma mücadelesi veren düzgün insanların sırtına yapışmış bir asalaksın.

Ben ortalığı filan karıştırmaya çalışmıyorum, ben sana geleceğini ilan ediyorum. Gelmişim ''TEK'' başıma milleti buraya yığmadan sakin sakin seni sana gösteriyorum. Bu tartışmalarım devam etmeyecek, yani burada devam etmeyecek. Şimdiye kadar hep içeride konuştum bundan sora dışarıda konuşacağım. İstediğin gibi aşağıladığın ve istediğin anda attığın bir ortamda kalarak bir şeyleri değiştirebileceğimizi düşünecek kadar acemi değiliz o'lum.

Ayrıca bu forumdaki tartışmalarında karşı tarafı provoke eder ilk hakareti de genelde sen edersin..o konuda üyelere bir şey demeye hakkın yok.

Sitelerde Paylaş

Ben bu mesajını görmemiştim..hacı senin bir gardrop atatürkçüsü olduğunu ve bu halinle liboş yetiştirmekten başka bir işe yaramadığını daha önceden söylemiştim. Bu mesajınla çok güzel örnek olmuşsun. Kılık kıyafet kanunu ile türban sorunu arasında nasıl bir bağlantı var hele bir anlatsana bizee..

Sen daha sorunun nasıl ortaya çıktığını bilmiyor gözünü yine Kemalist devrimin kazanımlarına dikiyorsun..

Out of context diye bir şey yok alıntılarımda. Senin türk halkını nasıl gördüğün nasıl tanımladığın ortada. Burada yüzüne çarpınca adamlık taslamaya kalkıyorsun.

Sen kimsin O'lum? Ne sanıyorsun kendini? Benim bu halktan nefret ettiğime dair bir tane ifademi bulamazsın. Benim bu halka karşı kin beslediğime dair küçücük bir ifademi bulamazsın. Çağır Xuser'ı yani IFEELGOOD'u o sana eski üyeliklerim dahil ifadelerimi teker teker döksün de bul, küçücük bir ifade bul ondan sonra konuş.

Ateist hacı niyet okumaya başııyor iki yüzlülüğü, hainliği, işbirlikçiliği ortaya dökülünce. Sen bu halkı eğitemezsin, sen bu halkla ateistlerin arasını açmaya yemin etmiş, şurada kıt kanaat toplanmış gençlerle aydınlanma mücadelesi veren düzgün insanların sırtına yapışmış bir asalaksın.

Ben ortalığı filan karıştırmaya çalışmıyorum, ben sana geleceğini ilan ediyorum. Gelmişim ''TEK'' başıma milleti buraya yığmadan sakin sakin seni sana gösteriyorum. Bu tartışmalarım devam etmeyecek, yani burada devam etmeyecek. Şimdiye kadar hep içeride konuştum bundan sora dışarıda konuşacağım. İstediğin gibi aşağıladığın ve istediğin anda attığın bir ortamda kalarak bir şeyleri değiştirebileceğimizi düşünecek kadar acemi değiliz o'lum.

Ayrıca bu forumdaki tartışmalarında karşı tarafı provoke eder ilk hakareti de genelde sen edersin..o konuda üyelere bir şey demeye hakkın yok.

........................

Sung sıra senin defterini dürmeye geldi. Onu ben yapacağım.

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türbanlı Madımak sanığının karısı kocasını aklamak için tutup komplo ürettiriliyor.

Samanyolu denilen pislik kanal komplo ve derin devlet uzmanı ya ; kadını öttürüyor.

Halk galeyana gelmiş,

Bu "halk" peygambere bir şey söylensin hemen galyana gelir. Dine bir şey söylensin kan isteği azar. Derin devlet denilen heyhula da bunu bilirmiş hem bu güzelim mağdur halkı kullanırmış...

Bu "halk" denilen yobaz guruh hiç mi kendine çeki düzen vermez, verdirilmez.

Sivas katliamı kurguymuş,

http://www.youtube.com/watch?v=rLbL5g0ek4A

tarihinde apsimon tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Halk kendine çeki düzen veremez. Galeyana gelen halk topluca bilinçsiz bir sürüdür. Manüple edilir, güdülür. Saldırır ve öldürür.

Dünyanın her yerinde halk böyledir. 1979 yılında Miami'de yanlış bir exit almış ve kendimi herhangi bir nedenden isyan eden zenciler arasında bulmuştum.

Ölümden oradan hızla uzaklaşmayı tesadüfen başararak kurtuldum.

Her halkın sosyo-ekonomik yapısına göre duyarlı olduğu sorunlar ve bir eşik vardır. Bir toplumda önemli bir futbol maçını kazanmak veya kaybetmek halkın galeyana gelmesine neden olabilirken, diğer bir toplumda isyan nedeni Muhammed'e küfretmek olabilir. Galeyana gelen halk bilinçsiz bir güruhdur.

Bu durumlarda hemen her zaman halkı tahrik eden bir neden vardır. Nedensiz halk galeyana gelmez. Ayrıca o nedeni tahrik edecek şekilde halka intikal ettiren aracılara da ihtiyaç vardır. Ancak mükemmel fırtına örneğinde, herşey kendiliğinden o şekilde bir araya gelir ki, aracıya gereksinim kalmaz.

Sivas olaylarında halkı tahrik edecek bir neden vardır. Herşeyden önce ortada tahrike hazır bir cahil halk vardır. Ona tahrik edecek bir neden ve onu halka bildirecek bir araç varsa, mükemmel fırtına vardır.

Sivas katliamı muhtemelen halkın spontane olarak galeyana gelmesine neden olan, bir araba yangınının tetiklediği mükemmel bir fırtınadır.

Cahil Müslüman halk İslam'daki sapkınlılardan dolayı tahrike müsaittir. O halkı tahrik edecek bir neden vardır. Halk medya ve diğer aracılar tarafından haberdar edilmiş ve örgütlenmesi sağlanmıştır. En sonunda da bir otomobili yakmak gibi, olayı tetikleyen bir başlangıç yaratılmıştır. Bu isyan sırasında bilinçsiz ve cahil halkı yönlendirip başı çekenler de olmuştur mutlaka. Her ne kadar halk topluca bilinçsiz ise de, halkın galeyanına katılan bireyler eylemlerinden sorumludurlar.

Sitelerde Paylaş

Yani şimdi sonuçta:

1-Anayasa Kanun ve Yönetmeliklere göre davranan Proföserimiz 18 ay billfiil hapis yatması hak

2-Haklarında darbe yapmakla ilgili en ufak delil bulunmayan ve ayrıca Ergenekon diye bir örgütün var olup olmadığı bile ispatlanamadan Subaylarımızın Gazetecilerimizin Öğretim üyelerimizin 20 25 yıl hapis yatmaları hak öylemi?(Buna hak diyen ateist arkadaşlar)

Sizler o zaman AKP yandaşısınız!Sizler Liberal dahi değilsiniz.Çünkü Liberaller dahi artık bunları haklı görmüyorlar!Sizler Tevbe edin İslama girin Yarasa gibi durmayın Siyasal islamcılar arasında.

Sitelerde Paylaş

Yani şimdi sonuçta:

1-Anayasa Kanun ve Yönetmeliklere göre davranan Proföserimiz 18 ay billfiil hapis yatması hak

2-Haklarında darbe yapmakla ilgili en ufak delil bulunmayan ve ayrıca Ergenekon diye bir örgütün var olup olmadığı bile ispatlanamadan Subaylarımızın Gazetecilerimizin Öğretim üyelerimizin 20 25 yıl hapis yatmaları hak öylemi?(Buna hak diyen ateist arkadaşlar)

Sizler o zaman AKP yandaşısınız!Sizler Liberal dahi değilsiniz.Çünkü Liberaller dahi artık bunları haklı görmüyorlar!Sizler Tevbe edin İslama girin Yarasa gibi durmayın Siyasal islamcılar arasında.

Bana soruyorsanız...

AKP'den yana falan değilim. Ergenekondan yargılanan bir arkadaşım bile var. Hem de milletvekili.. Mehmet Haberal.

Profesörün işgüzarlık yapmasını ve kızın resmini çekip mimlemesini hiç uygun bulmuyorum. Profesörün buna teşebbüs etmesinin de herşeyden önce akılsızlık olduğunu düşünüyorum. Başına geleceği bilmiyor muydu?

Politikleştirilen olgularda dünyanın neresinde olursa olsun adalet arayan bulamaz.

Bizim Müslüman ahlakımız aslında ahlaksızlık olduğu için bu gibi olaylarla daha sık karşılaşmadığımıza şaşıyorum.

İlerde daha başkaları ile karşılaşacağımıza eminim. O nedenden Türkiye'yi ziyareti bile düşünmüyorum. Beni bildiklerinden ve izlediklerinden eminim.

Benim başka bir suçum daha var. O da baba tarafımdan yakın akrabalarımın Atatürk'ün korumasına dahil olması. Aile olarak da mimlenmiş olabiliriz. Bu arada hala oğlu kayıp ve nerede olduğunu bilmiyoruz. Profesörün başına gelenlerle diğer olayları karıştırmamak lazım. Adamlar iktidarda kalmak için herşeyi yapacaklar. Bundan emin olabilirsiniz.

Bu hükümet kanunları çiğnemektedir. Kanunlara uymayan bir hükümetle nasıl mücadele edilir? Sorun budur. Darbeden başka care olmayabilir. Çünkü bu hükümet seçimlere de hile katacak ve kaybetse bile kaybettiğini kabul etmeyecektir. Bu darbeyi kim yapacaktır. Sorun budur..

Sitelerde Paylaş

Bana soruyorsanız...

AKP'den yana falan değilim. Ergenekondan yargılanan bir arkadaşım bile var. Hem de milletvekili.. Mehmet Haberal.

Profesörün işgüzarlık yapmasını ve kızın resmini çekip mimlemesini hiç uygun bulmuyorum. Profesörün buna teşebbüs etmesinin de herşeyden önce akılsızlık olduğunu düşünüyorum. Başına geleceği bilmiyor muydu?

Politikleştirilen olgularda dünyanın neresinde olursa olsun adalet arayan bulamaz.

Bizim Müslüman ahlakımız aslında ahlaksızlık olduğu için bu gibi olaylarla daha sık karşılaşmadığımıza şaşıyorum.

İlerde daha başkaları ile karşılaşacağımıza eminim. O nedenden Türkiye'yi ziyareti bile düşünmüyorum. Beni bildiklerinden ve izlediklerinden eminim.

Benim başka bir suçum daha var. O da baba tarafımdan yakın akrabalarımın Atatürk'ün korumasına dahil olması. Aile olarak da mimlenmiş olabiliriz. Bu arada hala oğlu kayıp ve nerede olduğunu bilmiyoruz. Profesörün başına gelenlerle diğer olayları karıştırmamak lazım. Adamlar iktidarda kalmak için herşeyi yapacaklar. Bundan emin olabilirsiniz.

Bu hükümet kanunları çiğnemektedir. Kanunlara uymayan bir hükümetle nasıl mücadele edilir? Sorun budur. Darbeden başka care olmayabilir. Çünkü bu hükümet seçimlere de hile katacak ve kaybetse bile kaybettiğini kabul etmeyecektir. Bu darbeyi kim yapacaktır. Sorun budur..

Bu iletinde kendini deşifre etmişsin tebrik ederim,profesör, kurallar çerçevesinde yani akılsızlık yapmayarak görevini yapmıştır.Sen ise başına geleceğini bilerek akılsızlık yaptığını söylüyorsun yani tehlike anında oradan sıvışacaksın diyorsun ve noktayı koyuyorsun,bir de utanmadan gezi parkı olaylarını sahipleniyorsun ve orada ölenlerin kemiklerini sızlatıyorsun..bir de bu kafayla cahil halkı ben eğitirim diyorsun,yanlış diyorsun çünkü sen bu ülkede muhtar bile seçilemezsin,halkı bu kadar aşağılama oldumu!
Sitelerde Paylaş

Yargıtay, başörtülü öğrencilerin fotoğrafını çekerek özel hayatın gizliliğini ihlal ve eğitim öğretim hakkını engelleme suçlamasıyla yargılanan Ege Üniversitesi (EÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Esat Rennan Pekünlü'ye, İzmir 4. Asliye Ceza Mahkemesi'nin verdiği 2 yıl 1 aylık hapis cezasını onadı.

Bu devran sürekli böyle dönüp duracak. Birileri gelecek zulmedecek, yıllar sonra zulme uğrayanlar gelecek aynı şeyleri yapacak, sonra zulme uğrayanlar yıllar sonra zulmedenlere zulmedecek vs vs vs vs vs vs ....

Peki bu işin sonu nereye varacak? İnsanoğlu çıkarı için herşeyi yapar. Siz de yaparsınız dini kullananlar da yapar. Tek çözüm takvadır. Samimiyettir, samimi inançtır. Bunlar da günümüzde yok denecek kadar az kaldı. Materyalistler ve Din tüccarları sürekli tepişecekler , olan bir avuç masuma olacak.

Ben şunu anlayamıyorum o üniversitelerde okutulan tüm ders kitaplarını hazırlayanlar profesörler değil mi? Hangi ders kitabını açarsanız açın profesörlerin isimleri ilk sayfalarda sıralanır, yani profesör bu kadar emekle bir araştırma yapacak kitap hazırlayacak sonra da birileri çıkıp profesöre işini öğretecek, ay aklı küçümseyenlerin üniversite kapılarında işleri ne anlamıyorum. Ya paraya tapıyor bir de bunlar 5 tl nin üzerinde DNA resmi var atom resmi var ya ne DNA ne de atom nedir bilmiyorlar açıkcası en basit hücre yapısı liseden bildiğimiz şeyler konusunda bile en ufak bilgileri yok işte her yerde böyle sadece insanları değerli profesörlerimizi rahatsız ederler onların başına bela olurlar. Aklı hor gör ondan sonra da üniversiteye girmeye çalış, üniversite kitapları akılla yazılmıyor mu? Bunların Tanrısı yazmıyor ki profesörler yazıyor, profesör canı kime isterse ona ders verir. Kimse zorla adama yapışıp sen bu aptallara ders vermek zorundasın diyemez ki? Utanma falan da yok bunlarda ya...

Sitelerde Paylaş

Bu iletinde kendini deşifre etmişsin tebrik ederim,profesör, kurallar çerçevesinde yani akılsızlık yapmayarak görevini yapmıştır.Sen ise başına geleceğini bilerek akılsızlık yaptığını söylüyorsun yani tehlike anında oradan sıvışacaksın diyorsun ve noktayı koyuyorsun,bir de utanmadan gezi parkı olaylarını sahipleniyorsun ve orada ölenlerin kemiklerini sızlatıyorsun..bir de bu kafayla cahil halkı ben eğitirim diyorsun,yanlış diyorsun çünkü sen bu ülkede muhtar bile seçilemezsin,halkı bu kadar aşağılama oldumu!

Sen salağın birisin yaw.. Kıt aklınla bize ders mi vereceksin.

Ben bütün yasaklara ve sansüre karşıyım. Sizin gibi faşist düşünmüyorum. İleriyi görmeye çalışarak geniş düşünüyor ve pragmatik olmaya çalışıyorum.

Sizin gibi dangalaklardan kime ne yarar gelir.

Sitelerde Paylaş

Herşey bilen hacı,Senin sadece yaşına saygı gösteriyorum başkada hiçbir özelliğin yok,küfürbaz,ben bilirimci ve küstahsın.rte den hiçbir farkın yok.forumda yalakalarınla birkaç cahil daha eğitirsiniz umarım.

tarihinde Catastroph tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Herşey bilen hacı,Senin sadece yaşına saygı gösteriyorum başkada hiçbir özelliğin yok,küfürbaz,ben bilirimci ve küstahsın.rte den hiçbir farkın yok.forumda yalakalarınla birkaç cahil daha eğitirsiniz umarım.

Peki ne yapmamı istiyorsun? Bu yaştan sonra benim faşizme teslim olmamı mı bekliyorsun?

Ben yasaklara ve sansüre karşıyım.

Yasaklara ve sansüre güvenen bir hükümetle mücadele ederken onlara sığınmam hipkritiklik olmaz mı?

Bu bağlamda siz hipokritik değil misiniz?

İnformasyon çağında yaşıyoruz. Bunu ilkelerimize dahil etmeliyiz. Bu cahil ve Müslüman olduğu için ahlak sorunlu halkımızı eğitmeye ve değiştirmeye çalışmalıyız. Bunu onları kandırarak mı yapacağız? Bazı yasaklarla onların aklını uyuşturarak mı yapacağız.

Biz mümkün olduğu kadar şeffaf bir hükümet ve aydın bir halk istiyoruz.

Bunu yalanlarla, yasaklarla ve sansürle mi yapacağız?

Ben her türlü özgürlüğe inanan biri olarak karanlıkla mücadele edeceğim.

Özgür yaşarız veya ölürüz. Benim başka ilkem yok. Ama önce kendi aklımızı özgürlüğe kavuşturmalıyız.

Önce kendimiz özgürlüğümüze inanmalıyız.

Gezi Parkı hareketi bu özgürlüğün başlangıcını simgeliyor. Onu yaşatmalıyız.

Sorun turban falan değil. Sizin de zaten küçük olan aklınızı, türbanla çelmişler.

Bırakın turban... Sadede gelin. Bu halkı bir avuç ahlaksız kendi çıkarlarına uygun bir şekilde yönetiyor. Onlarla mücadele edin.

Türbanın arkasındaki çirkin gerçeği göremiyor musunuz? Kadınların, kızların üzerindekilerle uğraşacağınıza onlarla uğraşın.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...