Jump to content

Başörtülü öğrenciyi derse almayan Prof. hapis yatacak

Recommended Posts

İnsan ancak sapık ve iki yüzlü olursa utanmadan bu lafları edebilir.

Bu başlıkta özgürlük nidaları atan amerikalı türban savunucumuz hacının henüz mürekkebi kurumamış düşüncelerine bakalım. Kendi kendiyle hesaplaşamayan bir insan kalkmış burada aydınlanma mücadelesi adı altında soytarılık yapıyor. 60'ını geçmiş bir adamın fikri omurgasızlığıyla karşı karşıyayız, dikkatinizi çekerim, bir ergenden gençten bahsetmiyoruz.

BAŞLIK: İSLAM'IN HERŞEYİ KÖTÜDÜR http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=55395&hl=

Başlık: Dindarlar Neden Ahmaktır http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=55074&hl=

Başlık: Dindarlar Ahmaktır http://www.ateistforum.org/index.php?showtopic=54974&hl=

Burada türbana özgürlük isteyen hacı insan hakları beyannemesinin bir maddesi de olan din ve vicdan hürriyetini nedense rafa kaldırmış(ki rafa kaldırması buradaki tutumuyla ters) ve dindar oldukları için insanların ahmak olduklarını iddia etmiş. Bunun gibi binlerce iletisini bulup buraya koymak her isteyenin yapabileceği bir şey.

Türban özgürlüğü denen hede bir truva atıdır, bu atın içine gizlenenler ise apaçık ortadadır.

Ahmakların da özgürlük hakları var.. Senin gibi sapıkların bile var.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 233
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

senin saygı duyduğun türban inanca dayalı bir özgürlüktür ve bu özgürlük içinde senin kafanı kesip hidayete ermekte vardır. Sevdiklerine söyle üzülmesinler

Bu faşist bir ifade.. Türk ateistleri arasında faşist olmayanları var mı acaba?

Kanınız faşist sizin. Müslüman ateist olmanız sonucu fazla değiştirmiyor.

Sitelerde Paylaş

Bu faşist bir ifade.. Türk ateistleri arasında faşist olmayanları var mı acaba?

Kanınız faşist sizin. Müslüman ateist olmanız sonucu fazla değiştirmiyor.

dindarlar ahmak ,türbanlılar özgürlüğün simgesi oluyorsa ya dindarlar türbanlı değil, ya da türbanlılar dindar değil?çok kafa karıştırıcı?şizofreni örneğimi acaba bu ya da kaostan beslenen bir bilgili ahmakmı?sana son sözüm,bilgili bir ahmak, cahil bir ahmaktan daha çok ahmaktır.
Sitelerde Paylaş

dindarlar ahmak ,türbanlılar özgürlüğün simgesi oluyorsa ya dindarlar türbanlı değil, ya da türbanlılar dindar değil?çok kafa karıştırıcı?şizofreni örneğimi acaba bu ya da kaostan beslenen bir bilgili ahmakmı?sana son sözüm,bilgili bir ahmak, cahil bir ahmaktan daha çok ahmaktır.

Ben de sana söyleyim... Senin yaptığın bu faşistlik de özgürlük kapsamına girer bu forumda.

İstediğin kadar faşist olabilirsin. Eylemlerle kanunlara karşı gelmediğin sure tabii..

Sitelerde Paylaş

Hukukta denge vardır.Suç ve ceza arasındada daima bir denge olmalıdır.Rennan Hoca Derse tesettürle giren öğrenciye Tutanak tutmuş ve O Tutanağa Türbanlı o halini eklemiştir.Bunları yaparkende Anayasa Mahkemesi kararlarına dayandığı gibi Atatürk devrimlerine sahip çıkmıştır.Türbanlı öğrenciyi gizli şekilde onun mahremiyetini İfşa edip fotoğraflamamıştır!Bunun karşılığında 2 yıl bir ay hapis cezanın 3/4 olan 18 ayı bilfiil yatacaktır! Katillerle hırsızlarla Dolandırıcılarla sapıklarla beraber!Burada ben adaleti göremiyorum.Erbakan yüzkızartıcı suçtan mahkum oldu.Cezasını Cumhurbaşkanı Ev hapsine çevirdi.Ama Rennan Hocaya gelince hapis. Yüreğini karartma hocam.Hak sendedir kim ne verirse versin.

Sitelerde Paylaş

Rennan hoca gerçek bir Atatürkçü ve cumhuriyet ilkelerine sahip çıkan gerçek bir devrimcidir yani din tüccarlarının korkusudur.Önünde saygıyla eğilirim.

Önünde domal istersen.

Hepimiz öyle değil miyiz? Bir ateist olarak başka türlü olma lüksümüz var mı?

Kim bu adam? Bizden ne farkı ve ayrıcalığı var.

Kendini sorumlu ilan edip, bir kızın kişisel haklarını ihlal ederek onu küçültmeye ne hakkı var.

Sorumluluğu olsa bile bu gibi hassas konularda bu şekilde saldırgan davanmasının ne mantığı olabilir.

Hangi ateist, hangi Atatürk ilkelerine bağlı olan insan bunu yapabilir?

Aslında her ateistin sorumluluğu değil midir, sokakta veya resmi bir devlet dairesinde karşılaştığı türbanlı kadını sorguya çekmek, şikayet etmek, resmini çekmek? Neden yapılmıyor?

Siz bu adamı yeterince tanıyor musunuz? Belki de bu adam bir sapıktır. Ne biliyorsunuz olmadığını?

Ben ona benzer birçok sapık gördüm. Özel yaşamlarında kadınlara kötü davranan, onlara darp edenler gördüm.

Ki onların bir kısmı doctor.. Bir doktorun muayenehanesinde yalnız kaldığı hastaya ne yaptığı bilinmez. Bazıları onlara sarkıntılık bile yapabilirler.

Benzeri şikayetleri duyarız arada bir. Bu profesörün de öyle biri olmadığını ne biliyorsunuz.

Belki de kızın şikayetleri arasında profesörün sarkıntılık yaptığı da vardır. Ben bundan gerçekten kuşkulanıyorum.

Çünkü dürüst ve iyi ahlaklı bir professor, karşılaştığı türbanlı bir kıza bu şekilde muamele edemez.

Buna hakkı yoktur. Üniversitelerde binlerce turban kız va. Yüzlerce profesör var. Neden bu profesör buna başvuruyor. Neden yalnız o yargılanıyor.

Diğerleri neden türbanlılara karışmıyor.

Ateist olarak hepimizin TC anayasasını uygulamak hakkımız yok mu? Türbanlıları çevirip neden dövmüyoruz? Onları neden polise, savcıya şikayet etmiyoruz.

Bu sapık profesörü savunanlara hak vermem çok zor.

Atatükçü, ilerici görünüp de bir kıza bu şekilde sarkanın mazeretini kabul etmenizi anlamıyorum.

Gerçek anlamda Atatükçü, aydın, dürüst ve temiz insanlar buna baş vurmazlar. Tolerans ve hoşgörü gösterirler.

Bu profesör hiç kuşkusuz çizmeyi aşan bir takım hareketlerde bulundu ki başı derde girdi.

Sitelerde Paylaş

Önünde domal istersen.

Kendini sorumlu ilan edip, bir kızın kişisel haklarını ihlal ederek onu küçültmeye ne hakkı var.

Sorumluluğu olsa bile bu gibi hassas konularda bu şekilde saldırgan davanmasının ne mantığı olabilir.

Aslında her ateistin sorumluluğu değil midir, sokakta veya resmi bir devlet dairesinde karşılaştığı türbanlı kadını sorguya çekmek, şikayet etmek, resmini çekmek? Neden yapılmıyor?

Siz bu adamı yeterince tanıyor musunuz? Belki de bu adam bir sapıktır. Ne biliyorsunuz olmadığını?

Ben ona benzer birçok sapık gördüm. Özel yaşamlarında kadınlara kötü davranan, onlara darp edenler gördüm.

Ki onların bir kısmı doctor.. Bir doktorun muayenehanesinde yalnız kaldığı hastaya ne yaptığı bilinmez. Bazıları onlara sarkıntılık bile yapabilirler.

Benzeri şikayetleri duyarız arada bir. Bu profesörün de öyle biri olmadığını ne biliyorsunuz.

Belki de kızın şikayetleri arasında profesörün sarkıntılık yaptığı da vardır. Ben bundan gerçekten kuşkulanıyorum.

Çünkü dürüst ve iyi ahlaklı bir professor, karşılaştığı türbanlı bir kıza bu şekilde muamele edemez.

Buna hakkı yoktur. Üniversitelerde binlerce turban kız va. Yüzlerce profesör var. Neden bu profesör buna başvuruyor. Neden yalnız o yargılanıyor.

Ateist olarak hepimizin TC anayasasını uygulamak hakkımız yok mu? Türbanlıları çevirip neden dövmüyoruz? Onları neden polise, savcıya şikayet etmiyoruz.

Atatükçü, ilerici görünüp de bir kıza bu şekilde sarkanın mazeretini kabul etmenizi anlamıyorum.

Gerçek anlamda Atatükçü, aydın, dürüst ve temiz insanlar buna baş vurmazlar. Tolerans ve hoşgörü gösterirler.

Bu profesör hiç kuşkusuz çizmeyi aşan bir takım hareketlerde bulundu ki başı derde girdi.

O zaman Hüseyin Üzmez gibi Cinsel tacizden mahkum olurdu.Bizde onun suratına tükürürdük.Öyle bir şey yok Hoca orada görevlidir.Türbanla Üniversiteye girilmeyeceğine girenlerinde önleneceğine dair Anayasa Mahkemesi kararı vardır.Hoca O Astronotun fotoğrafını çekerek Tutanağını belgelemiş diğer görevlilerede tutananağı imzalatmış ve derse sokmamıştır .Hoca Görevini yapmıştır.Benimde öyle bir görevim olsaydı Kariyerimi bir anda hiçe sayar ve o görevi yapardım.Ama ateist kişiliğimle değil.Atatürkçü vede görevli kişiliğimle.

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Önünde domal istersen.

sayın hacı bey siz dindarlara ahmak,embesil deyip aşağılarken faşist olmuyorsunuz,biz dinci faşist hegomanyayı eleştirince faşist oluyoruz.Rennan hoca anayasa mahkemesinin kararlarını uygulamıştır,yani senin deyiminle faşist bile olsa kurallar çerçevesinde kalmıştır,sen bir sapık ve bunak olduğun için bir önceki iletini bile yalanlayabilirsin.ayrıca tanımadığın ve elinde hiçbir dayanak olmadan insanlara böyle ithamlar yapmak seni iftiracı yapar ve cezası ağır bir suçtur.
Sitelerde Paylaş

Size kimse faşist dincileri eleştirmeyin demiyor.

Ama onları eleştirirken sizlerin de faşist olmanız uygun değil.

Faşizme faşizmle karşılık verilmez.

Bu profesörün cinsel bir sapık olduğunu iddia etmedim ama olabileceğine işaret ettim.

Çünkü davranışları sapıkların sıklıkla başvurduğu bir davranıştır.

Benim dindarlar için ahmak deyimini kullanmam onların ahmak olmasını gerektirmez.

Onlar kendilerini savunurlar.. Siz onların avukatı mısınız? Kaldı ki neden ahmak olduklarını o başlık altında yazdım.

Ayrıca sizin de gerçek bir ahmak olduğunuzu görüyorum.

Sitelerde Paylaş

TCK 112/2 maddesine göre cezalandırılıyor.Eğitim yerleri ve eklentilerine girmeyi engelleme.Ama Hoca oranın Öğretim görevlisidir.Üstelik O tarihlerde Türbanla Derse Girilemeceği hususunda Anayasa Mahkemesi ve Danıştay kararı vardır.Birde bu kararları onaylayan Avrupa İnsan hakları mahkemesi kararı.Suçun cezası Bir yıldan Üç yıla kadardır.Takdiri teşdit sebebi olmadıkça Mahkemelerin alt sınırdan ceza vermesi gerekir.Yani alt sınır olan BİR Yıl.Hayır öyle bir ceza veriyorki İki yıl bir ay!Yani cezayı Tecil edip parayada çevirmemek için.Çünkü İki yıla kadar olan cezalar tecil edilir vede paraya çevrilebilinir.Birde bu ceza sanığın iyi hali dolayısıyla veriliyor!Yani verilen ceza 2 yıl Bir aydan fazla ama İyi hal dolayısıyla 1/6 indirim yapılıyor.Mademki cezayı Üst sınırdan veriyor o zaman İndirime ne hacet?Ama gaye belli Laik bir bilim adamını hapse atıp karalamak!

Kaldıki bu Onama oy birliği ilede verilmemiş.Bir Üye Hocanın savunmasını kabul ediyor.Maalesef Ülkemizde artık Adalet Siyasi iktidarın emrindedir.Anayasa mahkemesinin Ergenekon davası için verdiği saçma gerekçeli kararıda ortadadır.Mademki azami Tutukluluk süresini On yıldan Beş yıla indiriyorsun ve On yıllık azami tutukluluk süresini iptal ediyorsun!ama ondan sonra diyorsunki Bu Kanun Bir yıl sonra uygulanır!?Eski kanun Bir yıl daha yürürlüktedir.Bu Bir Hukuk komedi cinayetidir.

Burada Hakları ihlal edilenler Yobazlar değildir.Aksine Atatürkçüler Yurtsever Laik Hocalar,Gazeteciler ve TSK lerinin Şerefli subaylarıdır.

tarihinde gerçekçi53 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

TCK 112/2 maddesine göre cezalandırılıyor.Eğitim yerleri ve eklentilerine girmeyi engelleme.Ama Hoca oranın Öğretim görevlisidir.Üstelik O tarihlerde Türbanla Derse Girilemeceği hususunda Anayasa Mahkemesi ve Danıştay kararı vardır.Birde bu kararları onaylayan Avrupa İnsan hakları mahkemesi kararı.Suçun cezası Bir yıldan Üç yıla kadardır.Takdiri teşdit sebebi olmadıkça Mahkemelerin alt sınırdan ceza vermesi gerekir.Yani alt sınır olan BİR Yıl.Hayır öyle bir ceza veriyorki İki yıl bir ay!Yani cezayı Tecil edip parayada çevirmemek için.Çünkü İki yıla kadar olan cezalar tecil edilir vede paraya çevrilebilinir.Birde bu ceza sanığın iyi hali dolayısıyla veriliyor!Yani verilen ceza 2 yıl Bir aydan fazla ama İyi hal dolayısıyla 1/6 indirim yapılıyor.Mademki cezayı Üst sınırdan veriyor o zaman İndirime ne hacet?Ama gaye belli Laik bir bilim adamını hapse atıp karalamak!

Kaldıki bu Onama oy birliği ilede verilmemiş.Bir Üye Hocanın savunmasını kabul ediyor.Maalesef Ülkemizde artık Adalet Siyasi iktidarın emrindedir.Anayasa mahkemesinin Ergenekon davası için verdiği saçma gerekçeli kararıda ortadadır.Mademki azami Tutukluluk süresini On yıldan Beş yıla indiriyorsun ve On yıllık azami tutukluluk süresini iptal ediyorsun!ama ondan sonra diyorsunki Bu Kanun Bir yıl sonra uygulanır!?Eski kanun Bir yıl daha yürürlüktedir.Bu Bir Hukuk komedi cinayetidir.

Burada Hakları ihlal edilenler Yobazlar değildir.Aksine Atatürkçüler Yurtsever Laik Hocalar,Gazeteciler ve TSK lerinin Şerefli subaylarıdır.

Yobazların haklarının ihlal edildiğini kim iddia ediyor?

Türbanlı kızın anayasal hakları ihlal ediliyor. Size her karşı geleni yobaz ilan edemezsiniz.

Zaten onlar da sizi yobaz ilan ediyor. Faşistler karşılıklı düzüşüyorsunuz.

Adam olsanız bunların hiçbiri olmaz. Hepiniz şaibelisiniz. Türk Müslümanları ve ateistleri olup da faşist olmayanları yok denecek kadar az.

Kanınız faşist sizin. Zorbasınız hepiniz. Mahalle kabadayısısınız.

Bize bir de kanun dersi veriyorsunuz. Kanundan ne anlıyorsunuz siz? Böyle başa böyle tıraş demişler.

Sitelerde Paylaş

Aslında Türk Müslümanları Türk ateistlerinden ve turban politik oyunlarına oyuncak yapanlardan çok daha hoşgörülü.

Türk Müslüman halkın anlayışına ve toleransına kurban olun siz. Profesör de olsanız, onlar kadar sağduyu sahibi olamazsınız.

Bu halk yüzlerce yıl başka dinleri, kültürleri, gelenekleri tolere etti. Onlarla birlikte yaşadı ve onları yaşattı.

Hatta onları korudu bile diyebiliriz. Kurtuluş savaşına kadar bu böyle devam etti.

Siz forumun zorba faşist ateistleri... Ne başardınız şimdiye kadar?

Sitelerde Paylaş

Aslında Türk Müslümanları Türk ateistlerinden ve turban politik oyunlarına oyuncak yapanlardan çok daha hoşgörülü.

Türk Müslüman halkın anlayışına ve toleransına kurban olun siz. Profesör de olsanız, onlar kadar sağduyu sahibi olamazsınız.

Bu halk yüzlerce yıl başka dinleri, kültürleri, gelenekleri tolere etti. Onlarla birlikte yaşadı ve onları yaşattı.

Hatta onları korudu bile diyebiliriz. Kurtuluş savaşına kadar bu böyle devam etti.

Siz forumun zorba faşist ateistleri... Ne başardınız şimdiye kadar?

evet,sivas,çorum ve maraştaki dinci kardeşlerimizi,uğur mumcu, turan dursun,bahriye üçok gibi samimi, hoş görülü müslümanları,rahipleri,hristiyanları,ermenileri faşist ateistler yaktı, delik deşik edip arabalarında bomba patlattı değilmi!utanmıyorsan bunlarıda söyle!ama sen ahmak olduklarına dair başlık açıp ahmak olmayabilirler diyen sahtekar biri olduğun için utanmaz bir insansın. tarihinde Catastroph tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

evet,sivas,çorum ve maraştaki dinci kardeşlerimizi,uğur mumcu, turan dursun,bahriye üçok gibi samimi, hoş görülü müslümanları,rahipleri,hristiyanları,ermenileri faşist ateistler yaktı, delik deşik edip arabalarında bomba patlattı değilmi!utanmıyorsan bunlarıda söyle!ama sen ahmak olduklarına dair başlık açıp ahmak olmayabilirler diyen sahtekar biri olduğun için utanmaz bir insansın.

Onlar özel olarak bir araya getirilen bir çete.. Halkı temsil etmiyor onlar..

İyice sapıklaştınız.

Nefret tohumlarını İslamcı hükümet atıyor ve hala da atmakta.

Anadolu Müslümanları hala hoşgörülerini kaybetmiş değil. Sizin gibi içten, Ermenistan, Yunanistan gibi dıştan gelen kin ve nefret saldırıları bizi de etkiliyor hiç kuşkusuz.

Bu yazdıkların senin de kötü niyetli olduğunun delili. Ben başka neden göremiyorum.

Sitelerde Paylaş

evet,sivas,çorum ve maraştaki dinci kardeşlerimizi,uğur mumcu, turan dursun,bahriye üçok gibi samimi, hoş görülü müslümanları,rahipleri,hristiyanları,ermenileri faşist ateistler yaktı, delik deşik edip arabalarında bomba patlattı değilmi!utanmıyorsan bunlarıda söyle!ama sen ahmak olduklarına dair başlık açıp ahmak olmayabilirler diyen sahtekar biri olduğun için utanmaz bir insansın.

Yalnız tek bir halk var. Onu seçme lüksün yok.

Ahmak da olsa, Müslüman da olsa o halk senin tek dostun.

Seni yakarak yok edecek olan da o, ihya edecek olan da o.

Ona karşı için kin ve nefret dolu ise yapacak birşeyimiz yok.

O halk senin sorunun. Mükafatın da olabilirdi ama sen onun sorun olmasını yeğliyorsun.

Sen de onun için sorunsun. Senin gibiler için üzülmem ben.

Düşmanı olduğun bu halk tarafından telef edilmesen bile, içine düştüğün bu sefil kin ve nefret duyguları yaşamını rezil etmeye yetecektir.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...