Jump to content

burda yazmak güvenli mi

Recommended Posts

Gerçi konu daha önce açılmış ama ben cevaplardan tam tatmin olmadım.Bu forumda o kadar yazıyoruz ama hukuki bir şey uygulayabilirler mi işte halkın dini duygularını incitme(!) falan gibi lütfen korktu gibi değerlendirmeyin tedbir ve merak amacıyla soruyorum mümkünse tavanarasına da gitmesin.

Sitelerde Paylaş

Sizin IP bilgilerinizi hukuki yollardan alamazlar. Forum ABD'de olduğu için yöneticiler kimsenin IP numarasını vermez, zaten bugüne kadar da böyle bir istekte bulunmadı kimse. Alamayacaklarını biliyorlar çünkü.

Ama altı üstü bir internet sitesi burası. İyi korunuyor, bu konuda hiçbir şeyden sakınmıyor yöneticiler ama hack lenmeyecek yer var mı?

Şunu da bilmek gerek, burada üyelerle uğraşmazlar. Yöneticilerle uğraşırlar.

Hangi bir üyeyi isteyecek, mimleyecekler? Herkes ateist, herkesin her yazdığı onlara göre suç...

VPN falan kullanın, kendiniz de önlem alın. İçiniz daha çok rahat eder.

Sitelerde Paylaş

Şimdi bizi hersabah alıyolar merkeze şaaptırıyolar herkese yolluyolar, bak yeni geldim merkezden, vazifemi yaptım geldim, eee bu ülkede zor konuşursun özgür falan,

Senin bilinen nickin ne kuzum, madem açılmış konu ve sen datmin olmamaışsın, konunun devamında sündürseydin konuyu, hı ? olmamıydı ?

Sitelerde Paylaş

Şimdi bizi hersabah alıyolar merkeze şaaptırıyolar herkese yolluyolar, bak yeni geldim merkezden, vazifemi yaptım geldim, eee bu ülkede zor konuşursun özgür falan,

Senin bilinen nickin ne kuzum, madem açılmış konu ve sen datmin olmamaışsın, konunun devamında sündürseydin konuyu, hı ? olmamıydı ?

off boş boş konuşma böyle istedim böyle açtım her şeye maydanoz her şeye bir eleştri bu ne lan birazda başka şeylerle ilgilenin!!!!
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...