Jump to content

Hadi Ateistler Bunuda Açıklayın? :D

Recommended Posts

Kötülük atfetmeleri lazım ki insanlar gerçekten çok kötü, ahlaktan ve iyilikten yoksun sansınlar karşı tarafı.

Böylelikle iki taraf arasındaki bağlantıyı kesiyorlar.

Diyalog kapıları kapanıyor.

Diyalog kapısı kapanınca çatışma çıkması kesin.

İşte o çıkması kesin olan çatışmaya da polisler ve eli sopalı itler toplayarak baraj oluşturuyorlar.

Ancak hesaba katmadıkları şey, radikallik konsantrasyonu azalıyor.

Mesela 90 neslinin çoğu, ve 2000 neslinin neredeyse tamamı radikallikten uzak liberaller.

İslam militanı değiller.

Onlar da bunu farkettiler ve şimdi eğitim sistemini yeniden ayarlıyorlar, militan islamcı dershaneleri, cami personellerini, diyaneti daha yoğun kullanacaklar.

Ancak artık çok geç.

Bu haberlerin hedef kitlesi 1940,1950,1960 doğumlular.

Bu tarihte doğan dinciler ve özellikle kadın dinciler bu haberi doğru kabul ediyorlar.

1970 ve 80 yıllarında bu dincilik konsantrasyonu öncekilere nazaran neredeyse yarı yarıya az.

1990 ve 2000 doğumlular için ise bu haber eğlence.

Teknik bakın bunlara.

Ancak şu bir gerçekki, bu haberi yapan insan veya insanlar, güç kaybetmemek için adam öldürmek de dahil her türlü şeyi yapabilecek insanlar.

Kendileri taraftarlarında ve siyasi destekçileirnde çok büyük bir düşüş görürlerse, kendi camilerini bile bombalar.

Sitelerde Paylaş

Doğru dürüst iftira atmaya bile yetenekleri yok bu kifayetsizlerin, herşeyi ellerine geçirdiler daha neden korkuyorlar acaba, yada bize oynanan bir oyun mu bu..Bu kadar da çapsız olamazlar..Ama Kabataş İskelesini düşününce de kararsız kalıyorum..Ben olsam bunlara nasıl bir oyun yapardım..Domuz etinden acılı Adana kebap ikram eder, sonrada nıhahahaha diye güler ve gerçeği açıkladıktan sonra kurbanımın kusmaya çalışırken düştüğü acınası halini kaydedip bilumum sosyal medyada yayınlardım..(Yok yok, o kadar eziyetten sonra üstüne işeme gereği duymazdım)

Sitelerde Paylaş

Doğru dürüst iftira atmaya bile yetenekleri yok bu kifayetsizlerin, herşeyi ellerine geçirdiler daha neden korkuyorlar acaba, yada bize oynanan bir oyun mu bu..Bu kadar da çapsız olamazlar..Ama Kabataş İskelesini düşününce de kararsız kalıyorum..Ben olsam bunlara nasıl bir oyun yapardım..Domuz etinden acılı Adana kebap ikram eder, sonrada nıhahahaha diye güler ve gerçeği açıkladıktan sonra kurbanımın kusmaya çalışırken düştüğü acınası halini kaydedip bilumum sosyal medyada yayınlardım..(Yok yok, o kadar eziyetten sonra üstüne işeme gereği duymazdım)

domuz eti b12 deposudur deli gibi protein vardır demir eksikliğine karşı şifadır ama müslümana haramdır :lol:

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...