Jump to content

Ateistlerin Kıyamet Günü

Recommended Posts

İnanırlar kıyamet günü ateistlerin düşeceği durumları düşünerek kendi çaplarında eğlenirler. Gerçi inanırlar çarpılmaktan korktuğu için daha çok ateistler o gün ile ilgili dalgasını geçerler.

Herkesin toplanıp marş söyleyip sonra yok olmak gibi bir günden söz etmiyorum. Ateistlerin tanrıyla değil de inanırlarla hesaplaşma gününden bahsediyorum. O gün yaşamın her anıdır. Bu an içerisinde söylenecek tek söz.

Var olmak güzeldi ama ne yazık siz insan olamadınız.

Siz bu hesaplaşma gününde inanırlara ne söylemek isterdiniz?

Sitelerde Paylaş

Ben derdim ki,

Dogru bildigime inandim, inandigima gore yasadim. Icim rahat, mutluyum.

Youtube da katil tecavüzcü şebbihalar yakalandığındaki görüntüleri var. Tecavüz işkence ve cinayet ederken kendini kral sanan kendine güvenen mutlu olan bu pislikler mücahitlerin eline geçince masum birer çocuk gibi oluyorlar. Bilmesek acıyıp serbest bırakıcaz. Mücahitten bu kadar korkan Allah'tan nasıl korkar acaba.

İşte senin ve senin gibilerin durumuda aynı. O gün geldiği huzura çıktığında göreceğiz hepinizi. Burda atıp tuttuğunuz gibimisiniz.

Sitelerde Paylaş

İnanırlar kıyamet günü ateistlerin düşeceği durumları düşünerek kendi çaplarında eğlenirler. Gerçi inanırlar çarpılmaktan korktuğu için daha çok ateistler o gün ile ilgili dalgasını geçerler.

Herkesin toplanıp marş söyleyip sonra yok olmak gibi bir günden söz etmiyorum. Ateistlerin tanrıyla değil de inanırlarla hesaplaşma gününden bahsediyorum. O gün yaşamın her anıdır. Bu an içerisinde söylenecek tek söz.

Var olmak güzeldi ama ne yazık siz insan olamadınız.

Siz bu hesaplaşma gününde inanırlara ne söylemek isterdiniz?

Ayrıca GERÇEK inanırlar kıyamet günü ateistlerin düşeceği durumları düşünerek kendi çaplarında eğlenmezler emin ol ki sizler için üzülürler. Şu an olduğu gibi. Kindarlık size yani ateistlere has demeyeceğim bu yanlış olur. Ayrıca bu yazı senin ve ön yargılı yazın inançlıların hepsinin sizlerden nefret ettiğini sanmanı sağlıyor. (İnanırlar kıyamet günü ateistlerin düşeceği durumları düşünerek kendi çaplarında eğlenirler. cümlesinden yola çıktım.) Allah a yani inançlının taptığına hakaret etmeyen, inançlılara saygı duyan bir ateist için üzülmem insani açıdan en doğal ve normal olanı.

Sitelerde Paylaş

Kıyamet olacak ama bizsiz olacak, İnsanlar her ne kadar kendilerinin tanrısal bir şekilde ve özel olarak yaratıldığına ve evrende özel bir konuma sahip olduğuna inanadursun, gezegenimiz Dünya sona erdiğinde insanlar çoktan yok olmuş ve nesli tükenmiş olacak.

tarihinde kozmopolit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Bir Deist olarak Kıyamet gününü iple çekiyorum Tanrı ya benimde söyleyeceğim bir iki cümle olacaktır elbette...

Yapacağım savunmanın kabul edilip cennetinde en üst sıralarda bir köşk tahsis edileceğini şiddetle umuyorum...Savunmam güçlü delillerle ve gerekçelerle donatılmış olduğu için cennet e gideceğimden yüzde yüz eminim. Ayrıca savunmam beğenildiğinde Ateist arkadaşlarında avukatlığını yapmayı düşünüyorum ve tutarsa buradan elde edeceğim gelirle de cennet de cami , kilise, sinegog yerine bir okul yaptırmayı düşünüyorum.

Asıl endişelenen sizler olun dinci geçinen ama aslında münafıklardan hiç farkı olmayan iki yüzlüler.( Gerçek anlamda insani duygulara sahip şahsiyetleri tenzi ediyorum)

tarihinde Undefined tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

"Toprağın içinde kaybolduğumuz zaman, gerçekten (o vakit) biz mi yeniden yaratılacağız?" derler. Doğrusu onlar Rablerine kavuşmayı inkâr etmektedirler.

De ki: Size vekil kılınan (bu konuda görevlendirilen) ölüm meleği canınızı alacak, sonra Rabbinize döndürüleceksiniz.

O günahkârların, Rableri huzurunda başlarını öne eğecekleri, "Rabbimiz! Gördük duyduk, şimdi bizi (dünyaya) geri gönder de, iyi işler yapalım, artık kesin olarak inandık" diyecekleri zamanı bir görsen! (secde)

Sitelerde Paylaş

Youtube da katil tecavüzcü şebbihalar yakalandığındaki görüntüleri var. Tecavüz işkence ve cinayet ederken kendini kral sanan kendine güvenen mutlu olan bu pislikler mücahitlerin eline geçince masum birer çocuk gibi oluyorlar. Bilmesek acıyıp serbest bırakıcaz. Mücahitten bu kadar korkan Allah'tan nasıl korkar acaba.

İşte senin ve senin gibilerin durumuda aynı. O gün geldiği huzura çıktığında göreceğiz hepinizi. Burda atıp tuttuğunuz gibimisiniz.

Benim tecavuzcuden farkim insan sevgimin olmasi.

Sitelerde Paylaş

"Toprağın içinde kaybolduğumuz zaman, gerçekten (o vakit) biz mi yeniden yaratılacağız?" derler. Doğrusu onlar Rablerine kavuşmayı inkâr etmektedirler.

De ki: Size vekil kılınan (bu konuda görevlendirilen) ölüm meleği canınızı alacak, sonra Rabbinize döndürüleceksiniz.

O günahkârların, Rableri huzurunda başlarını öne eğecekleri, "Rabbimiz! Gördük duyduk, şimdi bizi (dünyaya) geri gönder de, iyi işler yapalım, artık kesin olarak inandık" diyecekleri zamanı bir görsen! (secde)

Azrail ya da azrail in komutasına tahsis edilmiş işçi meleklerden biri can alıyor ya , aslında melekler içinde en zor göreve sahip melekler bunlar. Zira emekli olduklarında psikolojik bir sürü problemle karşı karşıya gelecekler.Tam bir sabır taşı melekler.

Şöyle ki;

Tecavüzcü bir adamın kadına tecavüz edip sonra da öldürdüğünü düşünün. Melek geliyor istemeye isteme kadının canını almak zorunda ama tecavüzcü ye el sürmesi yasak onun daha yaşayacak çook zamanı var.Aslında meleğe ölecek olan kadınla bir an olsun konuşmak için fırsat verilmeliydi " kusura bakma aslında bende emir kuluyum filan" diyebilme hakkı olmalı.

Bosna,Azerbaycan,Irak,Afaganistan vs gibi ülkelerdeki toplu cinayet ve tecavüzlerin gerçekleştiği ülkelere can alması için gönderilen meleklerin yıllık izin kullanma hakları olabilmeliydi diye düşünüyorum.

Hatta,Ölüm Melekleri İş Sendikası kurabilme toplu eylem yapabilme haklarınında olması gerekir diye düşünüyorum.

tarihinde Undefined tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...