Jump to content

AKP'NİN ARAP SEVDASI

Recommended Posts

http://www.ensonhaber.com/ahmet-davutoglu-hungur-hungur-agladi-2012-11-20.html

http://siyaset.milliyet.com.tr/basbakan-gozyaslarina-hakim-olamadi/siyaset/detay/1753529/default.htm

O kadar reyhanlı da insan ölüyor,pkk askerleri öldürüyor ağlamazlar,arabın birine gider ağlarlar zaten son zamanlarda ülkede araplaşmış türkler çıkmaya başladı.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/24568695.asp

yukardaki habere bakın birde bizi de araplar gibi görüyorlar aynı zamanda iranlıları da

Sitelerde Paylaş

Türkleri araplar kadar sevmediği gün gibi ortada!

Daha geçen seneye kadar günde 20 şehit haberi geliyordu, hangi asker için böyle göz yaşı dökmüştü Tayyip?

Tayyip'in arap sevdası tüm arap ülkelerinin lideri olacağını düşündüğü için olabilir ama...

Tayyip ne dedi?

Mısır'da darbenin arkasında İsrail devleti var dedi.

Madem İsrail bu kadar güçlü ve eli uzun bir devlet o halde Tayyip'in fişinide çekmiş olsa gerek!

İsrailli kardeşlerime canı gönülden sevgiler selamlar gönderiyorum. İsrailliler; dürüst, onurlu, merhamet ve adalet sahibi insanlar keşke bir İsrailli olsaydım. Dini bir kenara bırakalım Yahudiliğinde İslam'dan bir farkı yok ancak İsrailli olmak bence bir onurdur.

tarihinde iruni tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

tabiki araplar sevecek

karısı siirtin aydınlar ileçsineden arap kökenli

araplara kıl oluyorum itimi araplardan daha çok seviyorum

araplar kadar kalleş ve kaypak bir millet daha yeryüzünde yok

neden mi

1. dünya savaşından osmanlıyı arkadan vuran ingiliz ajan thomas edward lawrence ile birlikte hareket etmiş yediği çanağa pisleyen pislik ırktır

arapların şu anda birbirlerini katletmelerini koltuğuma yaslanarak zevkle izliyorum :)

umarım yeryüzünden yok olana kadar devam ederler

allahu ekber ( benim allahım daha büyük ) diyerek birbirlerini öldürmelere paha biçilemez bir zevk benim için

cemalege kardeşim çok haklısın o kadar şehit haberlerimiz geliyordu bu gafiller bir damla göz yaşı dökmedi konu araplar olunca feryat figan ediyorlar

sanki tarihi bilmiyorlar zamanında ne kalleşlikler yaptılar hepsinin canı cehenneme :)

Sitelerde Paylaş

http://www.ensonhaber.com/ahmet-davutoglu-hungur-hungur-agladi-2012-11-20.html

http://siyaset.milliyet.com.tr/basbakan-gozyaslarina-hakim-olamadi/siyaset/detay/1753529/default.htm

O kadar reyhanlı da insan ölüyor,pkk askerleri öldürüyor ağlamazlar,arabın birine gider ağlarlar zaten son zamanlarda ülkede araplaşmış türkler çıkmaya başladı.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/24568695.asp

yukardaki habere bakın birde bizi de araplar gibi görüyorlar aynı zamanda iranlıları da

Bir trajedinin turku araba yunani olmaz!!!

Soz konusu olan insan hayati.

Insan hayati uzerinden milliyetcilik yapmak.

Tek kelime ile igrec......

Tek kelime ile

Sitelerde Paylaş

sürekli olarak cumhuriyetin osmanlı halklarıyla bağını kopardığı, ortadoğuya sırt çevirdiği söylenir. halbuki araplar bize sırt çevireli yüzyıldan fazla oldu. bağımsız olduklarından bu yana da Türkiye'yi çok kaale almamaya başladılar, ta ki yakın döneme kadar. son yıllarda Türkiye'ye ihtiyaçları olduğundan ve arapperest hükümetimizin de buna çanak tutmasından dolayı sahte bir yakınlaşma oldu. ben ölen insanlara üzülüyorum ama her planda kendi ülkemin şehitleri önce gelir benim için. ümmetçilik aynı komünizm gibi ırk millet tanımıyor ve arap olmayan 1 milyardan fazla müslümanı da arap gibi yaşatmayı amaçlıyor. ne biz ne iranlılar ne da başka toplumlar arap olarak anılmaktan hoşlanmazlar. özellikle iranlılar nefret eder araplardan.

Sitelerde Paylaş

Bir trajedinin turku araba yunani olmaz!!!

Soz konusu olan insan hayati.

Insan hayati uzerinden milliyetcilik yapmak.

Tek kelime ile igrec......

Tek kelime ile

gerçektenmi müslümanlar ırak ta müslüman öldü derler filistinde müslüman öldü diyip kendileri milliyetçilik yaparlar,holokostta ölen 6 milyon yahudiye gebersin keşke hepsi ölseymiş derler,ikiz kulelerde amerikalılar ölünce sokaklarda göbek atarlar.

Sitelerde Paylaş

Tabi ki bir insan olarak,terör veya hangi sebeple olursa olsun ölen insanlara üzülüyoruz.

Ama,ölümlerde bile,bizden değil oh olsun mantığında olanlar var.

Türkiye'de 5 kişi gezi olaylarında öldürüldü.

Bunun sorumluları,bırakın gözyaşı dökmeyi,özür bile dilemediler.Ve Türk halkının bir kısmı da ülkeyi yönetenlerle aynı düşüncedeydi.Yani umurlarında değildi öldürülen 5 kişi.

Kısacası,kendi ülkesinde ölen insanlar umurlarında olmayıp da,başka ülkenin insanı öldüğünde üzülüp ağlayan kim varsa aşağılıktır.Argo olacak ama,bunların alayının ta.................................,

Sitelerde Paylaş

Irkçılığı bırakın kardeşim. Aynı Kuran'daki Allah gibi konuşuyorsunuz. Bir kavmi toptan lanetlediniz. Bir "aşağılık maymunlar olun" demediğiniz kaldı Araplara.

Araplar kalleşlik yaptılar demek de doğru değil. Bu da, onlara Kaddafi'nin gözlükleriyle bakmaktır. Çıkarın o gözlükleri, benim gözlüklerden takın.

Sitelerde Paylaş

Irkçılığı bırakın kardeşim. Aynı Kuran'daki Allah gibi konuşuyorsunuz. Bir kavmi toptan lanetlediniz. Bir "aşağılık maymunlar olun" demediğiniz kaldı Araplara.

Araplar kalleşlik yaptılar demek de doğru değil. Bu da, onlara Kaddafi'nin gözlükleriyle bakmaktır. Çıkarın o gözlükleri, benim gözlüklerden takın.

senin tarihten haberin yok galiba açta osmanlı tarihinin son dönemlerini bir oku

daha yakın tarih vereyim

yıl 1999 o dönemin Türkiye hükümeti suriyeye ültimatom verdi ve tankları mardin-kızıltepe sınırına çekti namlular suriyeyi gösteriyordu

sebeb. ne olaki ?

tabii ki kalleş arap müslüman ( sözde din kardeşi aynı allaha inanan ve aynı kitabı okuyan ) suriye apoyu şamda saklıyor ve yıllarca apoyu

ülkesinde besledi kamplar açtı askeri eğitim, silah cephane aklına her ne gelirse her türlü desteği pkk ya verdi

Türkiyede aponunu kendisinin türkiye ye teslim edilmesini istiyordu

peki ne oldu teslim etti Mİ kalleş şerefsiz araplar

hayır 3 cü bir ülkeye gönderdi

BU ŞEREFSİZ ARAPLARA ŞEREFSİZ, KALLEŞ, KÖPEK, İT SÜRÜSÜ, DEMEK BENİM ŞEREFİMDİR

zerre üzülmüyorum bilakis tef çalıp oynuyorum aha bak daha dün lübnanda yine bomba patladı 43 ölü ohhhhhhh ne güzel dünya kökleri kuruyana kadar devam etsinler bu şekilde birbirlerini katletmeye allahu ekber diyerek

allahları ne güzel kitap indirmiş birbirinizi allah için allah yolunda öldürün diye :) bakalım hangi grubun allahı daha büyük :)

bu kuran denen safsata yeryüzünden yok olmadıkça ve de dimalardan silinmediği sürece yeryüzünde rahat nefes almak yok hep öldürülecek birileri allah putu adına

bazen ilahi adalet diyesim geliyor :)

Tarih arap ırkının TÜRK milletine yaptığı kalleşlikler le dolu say say bitmez

Biz Türkleri islamiyetin ilk yayıldığı dönemlerde 700-800 yıllarda horosanda buharada semerkantta 70 yıl boyunca kılıçtan geçirdiler islamiyeti kabul etmemiz için

şimdi soruyorum sana İSABETTİN BEY

Araplar kalleşlik yaptılar demek de doğru değil. SÖZÜNDE HALA ISRARCIMISIN, YOKSA YANLIŞ düşüncedeyim deyip TÜRK MİLLETİNDEN ÖZÜRDİLEYECEKMİSİN..

tarihinde cooldelta71 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

senin tarihten haberin yok galiba açta osmanlı tarihinin son dönemlerini bir oku

daha yakın tarih vereyim

yıl 1999 o dönemin Türkiye hükümeti suriyeye ültimatom verdi ve tankları mardin-kızıltepe sınırına çekti namlular suriyeyi gösteriyordu

sebeb. ne olaki ?

tabii ki kalleş arap müslüman ( sözde din kardeşi aynı allaha inanan ve aynı kitabı okuyan ) suriye apoyu şamda saklıyor ve yıllarca apoyu

ülkesinde besledi kamplar açtı askeri eğitim, silah cephane aklına her ne gelirse her türlü desteği pkk ya verdi

Türkiyede aponunu kendisinin türkiye ye teslim edilmesini istiyordu

peki ne oldu teslim etti Mİ kalleş şerefsiz araplar

hayır 3 cü bir ülkeye gönderdi

BU ŞEREFSİZ ARAPLARA ŞEREFSİZ, KALLEŞ, KÖPEK, İT SÜRÜSÜ, DEMEK BENİM ŞEREFİMDİR

zerre üzülmüyorum bilakis tef çalıp oynuyorum aha bak daha dün lübnanda yine bomba patladı 43 ölü ohhhhhhh ne güzel dünya kökleri kuruyana kadar devam etsinler bu şekilde birbirlerini katletmeye allahu ekber diyerek

allahları ne güzel kitap indirmiş birbirinizi allah için allah yolunda öldürün diye :) bakalım hangi grubun allahı daha büyük :)

bu kuran denen safsata yeryüzünden yok olmadıkça ve de dimalardan silinmediği sürece yeryüzünde rahat nefes almak yok hep öldürülecek birileri allah putu adına

bazen ilahi adalet diyesim geliyor :)

Tarih arap ırkının TÜRK milletine yaptığı kalleşlikler le dolu say say bitmez

Biz Türkleri islamiyetin ilk yayıldığı dönemlerde 700-800 yıllarda horosanda buharada semerkantta 70 yıl boyunca kılıçtan geçirdiler islamiyeti kabul etmemiz için

şimdi soruyorum sana İSABETTİN BEY

Araplar kalleşlik yaptılar demek de doğru değil. SÖZÜNDE HALA ISRARCIMISIN, YOKSA YANLIŞ düşüncedeyim deyip TÜRK MİLLETİNDEN ÖZÜRDİLEYECEKMİSİN..

Arpların kürtlerede bir zararı olmuş mudur bir bilginiz var mı acaba?
Sitelerde Paylaş

AKP'nin sevdası Arap değil, şeriat... Nereye baksanız şeriatçıları destekliyorlar. Mısır'da da, Suriye'de de, Sudan'da da şeritçılarla at oynatıyorlar. Ama sorsanız insanlık namına yaptıklarını, kendi halkına zulm edenleri kınadıklarını söylüyorlar.. Ama yalan tabi ki... Sudan da katliam yapan, tüm dünyada nefret toplamış ve kırmızı bültenle yakalanması söylenen kanlı diktatör El Beşir, Tayyib'in en yakın kankası.. Sırf şeriatçı diye katliamlarını görmüyor, kınamıyor, eleştirmiyor... İki yüzlü yalancı...

Sitelerde Paylaş

Delta71, hemen camokaya bağlama. Araplara küfür etmek, tef çalmak, göbek atmak, gerdan kırmak Türk milletine birşey kazandırmaz, yanlış trene binmişsin. Yanlış trene binmiş bir Türkün yanlış trene binmiş Araptan farkı yoktur. Ayrıca, özellikle son yıllarda, yanlış trende olduğunu gören Arapların sayısı göze batar ölçüde artmıştır. Ekranlarımıza yansıyan gelişmelerin belli bir boyutu da bununla ilgilidir. O gelişmeleri dar ulusalcı gözlükle okursan, bu etkisiz ve yavan gibi gelebilir. Çıkar dar ulusalcıyı, tak dünya çapında göstereni B) . Hepimiz Orrorin tugenensis'ten geldik, geri dönme Delta, devam et.

Sitelerde Paylaş

bin beter olsunlar...İyiki SİSİ gibi biri vardı mısırda ve anasını ağlattı mursi ve yandaşlarının....

iyiki esad var ve anasını ağlatıyor ÖSO nun...

geçen de kimdi la öldü bi kız ? ağlaklar piyasaya fırladı hani ağlamaya....esmamıydı neydi adı ?....neyse işte...ahan da diyorum...ZERRE ÜZÜLDÜYSEM ne olayım...

iki yüzlü riyakar bizim ülkemizdekilerin bağzıları maalesef...

ülkemizde onca ölümler oldu...reyhanlıdan başlar - ölen askerlere kadar gelir liste....sonra tekrar pkk nın öldürdüğü insanlara uğrar dolanır gelir gezide nokta koyar (şimdilik)

la bu ölenlerin yokmuydu anaları babaları kardeşleri ? onlara kim ne zaman ağladı la ?

türkiyedeki zavallılar kendi hallerine değil de - mısıra suriyeye ağlar..ağıtlar yakarlar.....varsa bile o allah belanıı versin emi. kendi askerine - vatandaşına ağlayamayan hainler sizi..

araplara ağlayacam he ? oldu canım...almıyım ben saolun.

Sitelerde Paylaş
  • 7 months later...

Bu ülkeye yazık oldu arkadaşlar. Sokaktaki beş para etmez bir topçu şaş kaza başımıza geldi ve padişahlığa doğru merdivenleri tırmanıyor. Kimse de dur diyemiyor. Gün geçtikçe her yeri ama her yeri kendi adamlarıyla donatıyor. Salak oğlu salakları din safsatasıyla mükemmel bir şekilde kontrol ediyor. Türkiye 11 sene önceki Türkiye olamaz artık. Laiklik falan hak getire zaten. Yazık oldu, güzelim memleketi kurnaz bir Araptapar'a kaybettik. Bizim solcumuz da, sağcımız da arabın dinine inandığı için sesini çıkaramadı ve bugün olduğumuz yerdeyiz. En çok da salak kadınlara kızıyorum ama neyse. Haklarıdır 3 tane karıyla tek kocayı paylaşmak, ezilmek, düzülmek.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...