Jump to content

Logo dizaynı

Recommended Posts

Logonun rengini değiştirip beyaz yaptılar, arkadaki header zeminine uydu o zaman.

Bağbozan,

Bu logodaki temaya gelince; belki bilimi ve dini çağrıştırmıyor ama, şekil bana ya bir yelkenli, ya da bir kuş gibi görünüyor, nasıl baktığına bağlı olarak. Yani özgürlüğü çağrıştırıyor bence. "Düşüncelerinizi özgürleştirin" tarzı birşey gibi anlıyorum. Bilmiyorum dizayn eden o maksatla mı hazırladı ama hoşuma gitti, onun için diğer seçenekler arasında onu seçtim.

Sitelerde Paylaş

Logonun rengini değiştirip beyaz yaptılar, arkadaki header zeminine uydu o zaman.

Bağbozan,

Bu logodaki temaya gelince; belki bilimi ve dini çağrıştırmıyor ama, şekil bana ya bir yelkenli, ya da bir kuş gibi görünüyor, nasıl baktığına bağlı olarak. Yani özgürlüğü çağrıştırıyor bence. "Düşüncelerinizi özgürleştirin" tarzı birşey gibi anlıyorum. Bilmiyorum dizayn eden o maksatla mı hazırladı ama hoşuma gitti, onun için diğer seçenekler arasında onu seçtim.

Peki anladım,

Bende boş durmadım tabi, bi deneyim dedim din bilim nasıl bişey çıkar diye şöylebişey çıktı, sen aradığını bulduğuna göre blogu için isteyen varsa blogunun ismini ekleyerek verebilirim.

s6n93.jpg

Sitelerde Paylaş

Bağbozan,

Güzel olmuş aslında. Hem dini, hem bilimi çağrıştıran simgeler koymuşsun header'a.

Acaba diyorum, benim header dosyasının şu anki halini sana göndersem, o atom ve din simgelerini benim header'da aynı yerlere yerleştirebilir misin? Nasıl duracağını bir görmek istiyorum.

Eğer güzel durursa, mevcut logonun yanında, bir de header'da o figürler yer alır, hiç de fena olmaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...