Jump to content

Kadınlar üstsüz dolaşabilir mi?

Recommended Posts

Kadinlarin ustsuz gezip gezemeyecegine erkeklerin cogunlukta oldugu bir topluluk degil kadinlarin cogunlukta oldugu bir toplulukta tartisilmasi daha saglikli olur. Bu soruyu erkeklere sormak kadinlarin erkekler icin giyindigi alt mesajini da tasiyor.

Biraz da erkeklerin kadinlara ac ac bakip bakamayacagini tartissak konunun simetrikligi acisindan daha iyi olur.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 120
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kadinlarin ustsuz gezip gezemeyecegine erkeklerin cogunlukta oldugu bir topluluk degil kadinlarin cogunlukta oldugu bir toplulukta tartisilmasi daha saglikli olur. Bu soruyu erkeklere sormak kadinlarin erkekler icin giyindigi alt mesajini da tasiyor.

Biraz da erkeklerin kadinlara ac ac bakip bakamayacagini tartissak konunun simetrikligi acisindan daha iyi olur.

kesinlikle haklısınız.
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar akşam haberlerde izledim avrupada hangi ülke bilmiyorum ordaki kadınlar üstsüz dolaşmak istiyorlarmış.Hatt kadın spikerin biri belediye başkanlarıyla bu konuda röportaj yaparken belediye başkanının önünde soyunuyor.

Şimdi size sorum bir kadın neden üstsüz dolaşmasın buna mani olan birşey varsa nedir?

Bu gün üstsüz dolaşmak isteyen yarın altsız dolaşmak ister.

Sitelerde Paylaş

Edep ahlak ve etik değerler dinden çıkmaz.Kadında üstsüz ve altsız dolaşmaz.Ha bazı kadınlar avrupada üstsüz dolaşmak istiyorlarmış olabilir ama bazı islamik sarmısakbaşlarda fahişelik yapmak isterler ! napalım şimdi?

Sen bir şey yapmayacasın biz birşey yapmayacaz isteyen istediğini yapabilmeli.
Sitelerde Paylaş

Bu ne gereksiz bir başlık?

Üstsüz gezen kimse yok şehirde.

Hele de ortak kullanım alanlarında.

Bazı sıcak bölgelerde olabilir.

Erkekler üstsüz mü geziyor ki kadınlar da gezsin?

Otobüste kaç üstsüz erkeğe rastlıyorsunuz?

Kadının üstsüz gezmesini yasaklayan kanunlar varsa kaldırılmalı.

Ama kadınlara özel "şurada burada, istedikleri yerd eüstsüz gezebilirler" diye bir kanun olmaz.

Konu bile detaylı anlatılmıyor.

Baştan sordum ya size, nerede üstsüz gezecekler?

İzmir'in plajlarında gezebilirler. Miami'de gezebilirler (zaten geziyorlar)

Sokakta üstsüz niye gezsin ki kadın? Erkekler sokakta üstsüz mü dolaşıyor ki onlar da dolaşacak?

Sitelerde Paylaş

sabahtan akşama sokakda hele yazın gezsinler üstsüz de...gece yanıklarla uraşsınlar ciyak ciyak.........cilt kanserleri vs pırtlasın...kendiliğinden vazgeçer millet sona üstsüz dolaşmaktan.......boşverin :D

hazır ozon vs. de delinmişken...:D

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İnsanlığın ilk zamanlarında da göğüsler erkekler için çekici miydi? Yoksa tabu olduğu için mi çekici geliyor?

İsteyen istediğini yapsın demek olmaz bu konuda. Çünkü üstsüz gezen bir kadın şu anki toplumda ister istemez insanların dikkatini dağıtır, onları tahrik eder ve çeker. Bunun karşısında sadece göğüslerini açma özgürlüğü engellenir. Ben engellenmesine de karşıyım ama aklı başında bir insan bunu düşünebilmeli. Bu üstsüz gezmek isteyen kadınları anlamıyorum. Amaçlarının ne olduğunu da anlamıyorum. Böyle bir cinsel yanı olan organlarını açmak istemeleri erkeklerin altları çıplak dolaşma isteğine benziyor. Bana kalırsa ikisi de çok gerekli şeyler değil.

Sitelerde Paylaş

İnsanlığın ilk zamanlarında da göğüsler erkekler için çekici miydi? Yoksa tabu olduğu için mi çekici geliyor?

İsteyen istediğini yapsın demek olmaz bu konuda. Çünkü üstsüz gezen bir kadın şu anki toplumda ister istemez insanların dikkatini dağıtır, onları tahrik eder ve çeker. Bunun karşısında sadece göğüslerini açma özgürlüğü engellenir. Ben engellenmesine de karşıyım ama aklı başında bir insan bunu düşünebilmeli. Bu üstsüz gezmek isteyen kadınları anlamıyorum. Amaçlarının ne olduğunu da anlamıyorum. Böyle bir cinsel yanı olan organlarını açmak istemeleri erkeklerin altları çıplak dolaşma isteğine benziyor. Bana kalırsa ikisi de çok gerekli şeyler değil.

haklısınız
Sitelerde Paylaş

neden?

sen de amma soru sormuşun ha....

adam demiş işte.....adam sallaya sallaya dolansa karının kızının önünden - yanından geçse hoş olur mu ?---------

olmaz diyorsan eğer------neden? sen söle ?

tarihinde Zavallı tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 11 months later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...