Jump to content

Sevdiğiniz Yabancı Dizileri Sıralayın.(Önerin)

Recommended Posts

• İleti 52
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Dizi seyretme merakım yok.Şundandır bir sonraki haftayı ya da günü merak ederek geçirecek zamanım yok.

Ama çoook sevdiğim " SAMURAY ın İNTİKAMI " diye 80 li senelerin başında yayınlanmış olan 11 bölümlük bir dizi vardı. İnternet den gece gündüz bu diziyi aradım ama sonuç hüsran. Bulan olurda izlerse tavsiye ederim. Ayrıyeten bulunca link atmayı unutmayın..:)

tarihinde Undefined tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dizi seyretme merakım yok.Şundandır bir sonraki haftayı ya da günü merak ederek geçirecek zamanım yok.

Ama çoook sevdiğim " SAMURAY ın İNTİKAMI " diye 80 li senelerin başında yayınlanmış olan 11 bölümlük bir dizi vardı. İnternet den gece gündüz bu diziyi aradım ama sonuç hüsran. Bulan olurda izlerse tavsiye ederim. Ayrıyeten bulunca link atmayı unutmayın..:)

Hatırlıyorum beyaz elbisesi içinde auyo skinoski sama ;)

Bir sitede linkini bulmuştum ama almancaydı

tarihinde doodslag tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 5 months later...

O kadar çok film izliyorum ki,dizi izlemeye zamanım yok..:)

''The Sopranos'' dizisini merak ettim,bir bölüm izleyim dedim ve bayıldım diziye..Bu aralar bu diziyi izliyorum netten..Tavsiye ederim herkese..

Sitelerde Paylaş

Dizi değil de anime izliyorum. Çok farklı bi tarz. Çizgi film ama çocuklar için değil. İzlemek isterseniz :

1-Shingeki No Kyojin

2- Canan

izleyin. Çoğu kişi genelde animelere çocuklar için diye önyargılı bakar. Evet çocuklar için de var fakat büyükler için olanlar da var ve çok iyiler.

Sitelerde Paylaş

Dizi,film izlemeyi vakit kaybı olarak görüyorum.Yararlı şeyleri takip ederim genelde.Sıkıldığımda açar belgesel izlerim araştırma yaparım.

tarihinde Magiani tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Dizi,film izlemeyi vakit kaybı olarak görüyorum.Yararlı şeyleri takip ederim genelde.Sıkıldığımda açar belgesel izlerim araştırma yaparım.

Çok güzel eserler var. Duygu dünyasına bir şeyler katan hiçbir dizi, film zaman kaybı değildir bence.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...