Jump to content

rabia işareti yapanlar ne yapmak istiyor?

Recommended Posts

afganistan derken?

afganistanın halini görmüyormusun? ne istikrar var....ne adam gibi bir iktidar....halkın neredeyse tamamı perişan...hergün bi yerelrde bombalar patlıyor..

daha da vahim olanı...halk şeriat altında inliyor...ama bunun bile farkında olamayacak kadar kara cahiller..... gökten bi peygamber gelirse...o hallerinden kurtulurlar işte...yoksa ordaki halktan bi cacık olmaz....

o halk gibi bir halk istiyor ABD ve Avrupa...her yerde.....yönetmesi kolay...başa çıkması basit.....gerektiğinde kolay harcanabilinen bir halk işte. (zamanında ruslara karşı harcadıkları gibi)

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Rabia işareti, masonik tokalaşmada elin aldığı vaziyetin 90 derece yukarı dönmüş hali.

Müslüman sembolü sandıkları masonik sembolü ulu orta her yerde yapan geri zekalıların hali ne olacak?

7dL0IqA.jpg

Resimdeki sağ elin halini 90 derece yukarı çevirin; alın size rabia yani masonik el sıkışma !!!

Nelerden ne anlamlar çıkartıyorsunuz. El sıkışma hareketini rabia işaretine benzeten, anasını da babasına benzetiyordur.

Masal dünyalarında yaşayıp manalardan manalar çıkartmak müslümanlara has olmasa, kim inanacaktı onca saçmalığa.

1175436_485217581574085_1018194582_n.jpg

Sitelerde Paylaş

z karn haklı olabilir peki z karn masonlar ne alaka onlar ne yapıyor mısırda.

Masonluk başlı başına çok derin bir konu. Burada konuşmaya kalksak sayfalar alır, o yüzden ayrı başlıkta masonluk tartışılabilir.

Müslüman kardeşleri, ingiliz yahudi elitleri kurdu. Müslüman kardeşlerin en üst yöneticileri mason ve devlet yöneticisi; örneğin Mursi. Fakat bunlar çok düşük düzeyde mason; anlayacağın fasülyeden mason. En fazla 3. derece olur. Hiç bir zaman 30 küsur derecelerde olamazlar ! Düşük dereceli fasülyeden masonlar da; görevlerini tamamlayınca kaldırılıp bir köşeye atılırlar veya öldürülürler. Bu bizim adamımız deyip korumazlar; tuttukları gibi silkelerler.

Eline silah alıp sokaklarda onların tetikçiliğini yaparak müslümanları katleden ve kendini müslüman sayan kişiler sadece birer çapulcu, kukla ve cani. Allah'ın izniyle hepsi cehennemin dibini boylayacak !! Akılları sıra islama hizmet ediyorlar !

Masonlukta ilk 3 derece sırasıyla çırak, kalfa, usta'dır.

Bizim teyyib, meydanlarda hatırlayınız ne diyordu:

Artık çıraklık dönemi bitti, kalfalık dönemi başladı.

Daha sonra ne dedi:

Artık kalfalık dönemi bitti, ustalık dönemi başladı !

Bunlar sıradan laflar değil; derin düşünün.

tarihinde Z-karn-223 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

z karn sizi biraz yoruyorum kusurabakmayın yormayada devam edyorum izninizle masanların mısırdaki amacı nedir?

Suriyeylede ilişkileri varmıdı?

Tayyip kaç dereceli masondur?

Masonlar sadece büyük organizasyonun bir parçası, önemli bir parçası. Daha başka çok tehlikeli örgütler de var, örneğin tapınak şövalyeleri.

Masonlar tüm dünya devletlerinde yönetici ve üst düzey bürokratlardır. Sadece Mısırda, Suriye'de değil her yerdeler.

Ama devlet yöneticilerini ve bürokratları hep düşük derecede mason yaparlar; fasülyeden mason yani sadece kulübe üye yaparlar. Ama kulübün içindeki gizli odalarda ne olup biter bilmezler !! Bu devlet yöneticileri ve bürokratlar da mason oldum, onların kulübüne üye oldum diye kasım kasım kasılırlar, kendilerini bir b.k olmuş zannederler.

Ama masonik gizli ve ezoterik öğretilerin zerresini öğretmezler bunlara, sadece sıradan semboller ve işaretleri öğretirler.

teyyib, meydanlarda çıraklıktan kalfalığa ve sonradan da ustalığa terfi ettim derken; boşa konuşmuyordu. Bunlar seçilmiş sözcükler, kafadan sallama değil.

tarihinde Z-karn-223 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Masonlar sadece büyük organizasyonun bir parçası, önemli bir parçası. Daha başka çok tehlikeli örgütler de var, örneğin tapınak şövalyeleri.

Masonlar tüm dünya devletlerinde yönetici ve üst düzey bürokratlardır. Sadece Mısırda, Suriye'de değil her yerdeler.

Ama devlet yöneticilerini ve bürokratları hep düşük derecede mason yaparlar; fasülyeden mason yani sadece kulübe üye yaparlar. Ama kulübün içindeki gizli odalarda ne olup biter bilmezler !! Bu devlet yöneticileri ve bürokratlar da mason oldum, onların kulübüne üye oldum diye kasım kasım kasılırlar, kendilerini bir b.k olmuş zannederler.

Ama masonik gizli ve ezoterik öğretilerin zerresini öğretmezler bunlara, sadece sıradan semboller ve işaretleri öğretirler.

teyyib, meydanlarda çıraklıktan kalfalığa ve sonradan da ustalığa terfi ettim derken; boşa konuşmuyordu. Bunlar seçilmiş sözcükler, kafadan sallama değil.

demek tayyip te mason.
Sitelerde Paylaş

...

Eline silah alıp sokaklarda onların tetikçiliğini yaparak müslümanları katleden ve kendini müslüman sayan kişiler sadece birer çapulcu, kukla ve cani. Allah'ın izniyle hepsi cehennemin dibini boylayacak !! Akılları sıra islama hizmet ediyorlar !

...

Çapulcu kelimesi artık başka bir anlam ifade ediyor. Lütfen çapulcuları cani ve kuklalarla aynı kategoriye sokmayalım.

Sitelerde Paylaş

darbenin nedeni...DİN

mezhep değil..

darbe yobazlara karşı yapıldı.... İYİ de oldu.....

İyi olmadı. Sizin gibi batı hayranı pisliklerin Amerikası Avrupası sayesinde müslüman vatanını seven insan indirildi kukla Sisi getirildi. Ne Avrupa ne Amerika hiçbiri de darbe demedi. Sisi hatta dedi ki ' Amerika bize bir hi bile demedi dedi' (Amerika bir aramadı dedi) Şu an Sisi Köpeği, gavatı masum bebekleri anaları insanları öldürüyor. Esed de köpektir bu arada.

Sitelerde Paylaş

YANİ BU İŞARETİ YAPIP DA MISIRDAKİLERE DESTEK OLDUKLARINI SANAN SÜNNİLER ASLINDA MUAVİYEYE (Muhammed'in torununu katledenler) DESTEK OLUYORLAR...FARKINDA DEĞİLLER....

BUKADAR KARA CAHİLLER....

Kara cahil olunur da bu kadar olunur mu? Ateist ise olunur efenim. Peygamber Efendimiz (SAV)'in torununu katleden Muaviye değildir. Bir müslüman Muaviye hakkında atıp tutmaz. Çünkü o sahabedir, değerlidir. Hz Ali ile savaşı içtihad farkından dolayı olmuştur. Hİçbir müslüman Hz Ali ile savaşana laf edemez hepsi kendince haklıdır.

Sitelerde Paylaş

Kara cahil olunur da bu kadar olunur mu? Ateist ise olunur efenim. Peygamber Efendimiz (SAV)'in torununu katleden Muaviye değildir. Bir müslüman Muaviye hakkında atıp tutmaz. Çünkü o sahabedir, değerlidir. Hz Ali ile savaşı içtihad farkından dolayı olmuştur. Hİçbir müslüman Hz Ali ile savaşana laf edemez hepsi kendince haklıdır.

kim katletti torunlar ?

intihar mı ettiler ?

Sitelerde Paylaş

Son zamanlarda arabaların arkasında görüyorum.Bu işaret Türkiye de zayıflayan islamcılığı güçlendirmek müslümanlara zulum ediliyor edebiyatı yapmak için Mısır da görünür görünmez üstüne atlanmış hemen ülkemize ithal edilmiştir.Maksat bu işaret üzerinden oy devşirmek.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...