Jump to content

Dindarlar Tarafından Çarpıtılan Bilimsel Konular

Recommended Posts

ü

Hacı, ben Tanrının varlığını ve mutlak gerekliliğini savunacam tabiki..

Sen de Yaratıcıya gerek yok ile ilgili argümanlar sunacan...

Sen benım argümanlarımı eleştirecen, ben de senin...

Hodri meydan hacı....

Hodri meydana ne gerek var? Forumda tartışırız.. Herkes katılır. Senin Müslümanların ve digger dindarlarla deistlerin yardımına ihtiyacın var..

Bire bir beceremezsin bu işi..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 242
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

dottore sizin tabip olduğunuzdan şüphe ediyorum!

Devrimci önsezilerim beni yanıltmıyorsa, seni forumdan atan hacı dan intikam alma niyetindesin.

Şüphenizde yanılıyorsunuz...

Ayrıca ne demek istediğinizi tam anlamadım...

Bu başlığın konusu altında Hacı ile tartıştık ve bu tartışmayı HODRI MEYDANA taşımayı gayet gerekli buldum...

Hacı kendi argümanlarına güveniyorsa ve benim argümanlarımı rasyonelce eleştirebiliyorsa bu daveti geri çeviremez...

Ama bu başlıkta ki performansının çok üstüne çıkması lazım tabi savunduğu zırvalık(ateizm) buna imkan tanıyorsa...

Sitelerde Paylaş

dottore sizin tabip olduğunuzdan şüphe ediyorum!

Devrimci önsezilerim beni yanıltmıyorsa, seni forumdan atan hacı dan intikam alma niyetindesin.

Şüpheye gerek yok ta kendisi.

Önce doctor,sonra tabip, şimdi de döttöre oldu.

Nik yazmasa bile anlıyoruz kim olduğunu.

Teistlerin çoğu ahmak ama bu bir numara ahmak.Yazdıklarından anlıyoruz.

Sitelerde Paylaş

Şüpheye gerek yok ta kendisi.

Önce doctor,sonra tabip, şimdi de döttöre oldu.

Nik yazmasa bile anlıyoruz kim olduğunu.

Teistlerin çoğu ahmak ama bu bir numara ahmak.Yazdıklarından anlıyoruz.

Canını çok acıttmışım, kusura bakma :D :D

Sitelerde Paylaş

Canını çok acıttmışım, kusura bakma :D :D

Etin budun ne ahmak.

Benle tartışmaya bile girmekten korkuyorsun,hangi acıtmaktan bahsediyorsun.

Bu başlıkta hodri meydan dedim,korktun kıvırdın.

Kendine güveniyorsan yukardaki hodri meydan teklifimi kabul edersin.

Ayrıca defalarca soru sordum,işine gelmedi kaçtın cevap vermekten.

Bırak dini konuları,başka forumda bulunan bir doctor ahmağı vardı,o senmiydin diye sordum.Onu bile cevaplamadın.

Kısacassı,bilmediğini bilmeyen bir ahmaksın.

Sitelerde Paylaş

GÖTTORE misin tabip misin her neysen bak kardeşim.G.Politzer dediğin filiozof hem bir ayaklı kütüphane ,hem de bir miltandı.

Naziler onu kurşuna dizerken onlara döndü ve haykırdı;

Aptallar ben sizin için de ölüyorum...

Böylesine büyük bir filozof faşist kurşunlarla aramızdan ayrıldı.Ondan sonra H.Yahya denilen siyonist ajan bedava kitaplar dağıttı.Bu adam yalancıdır.Dediğimizde " SUS ÇARPILIRSIN!" diyenler bile oldu.Şimdi Adnan Oktar ın ne mal olduğu biliniyor.G.Politzer kim? H.Yahya kim ki onu çürütecek.

Hangi manken bana zincir vuracak şaşarım ...De get göttore tevhid.kom a takıl.Kumda oyna...

Sitelerde Paylaş

GÖTTORE misin tabip misin her neysen bak kardeşim.G.Politzer dediğin filiozof hem bir ayaklı kütüphane ,hem de bir miltandı.

Naziler onu kurşuna dizerken onlara döndü ve haykırdı;

Aptallar ben sizin için de ölüyorum...

Böylesine büyük bir filozof faşist kurşunlarla aramızdan ayrıldı.Ondan sonra H.Yahya denilen siyonist ajan bedava kitaplar dağıttı.Bu adam yalancıdır.Dediğimizde " SUS ÇARPILIRSIN!" diyenler bile oldu.Şimdi Adnan Oktar ın ne mal olduğu biliniyor.G.Politzer kim? H.Yahya kim ki onu çürütecek.

Hangi manken bana zincir vuracak şaşarım ...De get göttore tevhid.kom a takıl.Kumda oyna...

Banane be politzerden ve onun kıç yalayıcısı olan senden...

Bu başlıgın konusu ne senın tartıştıgın konu ne...

Şu seviyesizliğe bak be...

Sitelerde Paylaş

Banane be politzerden ve onun kıç yalayıcısı olan senden...

Bu başlıgın konusu ne senın tartıştıgın konu ne...

Şu seviyesizliğe bak be...

İşte bilimsel gerçekleri saptırmak...

Tartıştığımız konu bu,

Yok birbirine karışmayan deniz

havada asılı duran taş

sırrı çözülmeyen adam

(...)

al işte en son papanın milyonlar bağladığı adına da tanrı parçacığı konulan zorlama deney,

Biri japon diğeri avusturyalı sanırım 2 bilim adamı gelecekten gelen adamların engeline takıldık dediler.Sonra Tv programlarında pop yıldızları gibi ünlü olup gittiler...

Al işte deneyinizin seviyesi....

Sitelerde Paylaş

İşte bilimsel gerçekleri saptırmak...

Tartıştığımız konu bu,

Yok birbirine karışmayan deniz

havada asılı duran taş

sırrı çözülmeyen adam

(...)

al işte en son papanın milyonlar bağladığı adına da tanrı parçacığı konulan zorlama deney,

Biri japon diğeri avusturyalı sanırım 2 bilim adamı gelecekten gelen adamların engeline takıldık dediler.Sonra Tv programlarında pop yıldızları gibi ünlü olup gittiler...

Al işte deneyinizin seviyesi....

daldan dala atlamak bu olsa gerek...

eee maymun soyundan başka bir şey beklememek gerek değil mi...

Sitelerde Paylaş

evet %90 küsür gen benzerliği

erkekte meme

apandisit

bazı balıkların ayağımsı organlarını

başka nasıl açıklayacağız...

Korkunç bir oran %90...

Yüzde 99 bile olsun...

Yüzde 1 lik farkın ne denli büyük bir fark olduğunu anlamanız için genetikten haberdar olmalısınız...

Sitelerde Paylaş

Yüzde 99 bile olsun...

Yüzde 1 lik farkın ne denli büyük bir fark olduğunu anlamanız için genetikten haberdar olmalısınız...

Haklısın.İşte diyelektik materyalizm de 99 ile 1 in çelişkisi üzerine kurulu bir kuramdır.Diyalektik kalıplaşmış olanın dışına çıkmak gerçeğe başka yollar aramak demektir.Bu sebeple sovyet bilim adamları darwinizm e takılıp kalmamış, daha başka yöntemler ve metodlar üzerine verimli çalışmalar yapmışlardır.Yani 99 a takılı kalmayıp 1 i de görecek bakış açısını geliştirmişlerdi.Diyalektikte kalıplara yer yoktur.Şu anda bilimin mevcut bilgi dağarcığı gerçek bilimsel çalışmalara ayrılmıyor.

Bak henüz fosil yakıtlara bağımlılığı ortadan kaldıracak çevreci ulaşım araçlarına bile izin yok.Sence şu an para ve kar hısrından uzak özgün düşünen sadece işine odaklanan, elektirik su doğalgaz faturası derdinde olmayan her ihtiyacı devletçe karşılanan bir sistem olsa, bilim adamları neler üretir neler.Dünya nın dört yanından zeki insanlar kapitalist para babaları tarafından kullanılmakta.Bilim adamları satın alınmakta.Bilim kapitalizmin hizmetinde teknik personel durumuna sokulmakta.Bu bilimden kimseye fayda gelmez.

örnekler

AIDS ilaçlarını afrika ve başka ülkelere bedava veren Küba ya Amerikan ilaç tekelleri lobisi ile BM den ambargo geldi...

Küba Brezilya,İran ,Venezüella gibi birçok ülkeye ilaç hammaddesi yardımında bulunmakta

Küba da turistlere bile kalp ameliyatı ve kanser tedavisi gibi ağır tedaviler bedava yapılır.

Mıchael MOOR denilen amerikalı yönetmen Küba da sağlığı süper güç Amerika dan daha iyi olduğunu ispatladı.

Küba rol model değil, sistemi çok sağlıklı tam olarak sosyalist değil ama şu an bağımsız birkaç ülkeden biri olduğundan örnekleri oradan veriyorum.Üstelik bu ülkeye yıllardır tek kibrit çöpü giremez...

Demem o ki, şu an bilim ve ortada dolaşan bilim adamı postu giymiş şarlatanlar aslında senin müslüman kardeşlerini boğazlayanların hizmetinde.Hitler in bilim adamlarına ne deneyler yaptırdığı devrildikten sonra anlaşıldı.Onlar da kendine bilim adamıyım diyordu.Bu gün CERN deki ŞARLALATNLARDA....

Sitelerde Paylaş

HACI bu başlıkta bizleri aydınlatmaya devam etmiyecen mi?

Dincilerin çarpıttığı bilimsel konulardan olan materyalizmle ilgili de bir kaç şey yaz, bakalım dinciler bu bilimsel konuyu(!) nasıl çarpıtmışlar...

tarihinde dottore tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Haklısın.İşte diyelektik materyalizm de 99 ile 1 in çelişkisi üzerine kurulu bir kuramdır.Diyalektik kalıplaşmış olanın dışına çıkmak gerçeğe başka yollar aramak demektir.Bu sebeple sovyet bilim adamları darwinizm e takılıp kalmamış, daha başka yöntemler ve metodlar üzerine verimli çalışmalar yapmışlardır.Yani 99 a takılı kalmayıp 1 i de görecek bakış açısını geliştirmişlerdi.Diyalektikte kalıplara yer yoktur.Şu anda bilimin mevcut bilgi dağarcığı gerçek bilimsel çalışmalara ayrılmıyor.

Bak henüz fosil yakıtlara bağımlılığı ortadan kaldıracak çevreci ulaşım araçlarına bile izin yok.Sence şu an para ve kar hısrından uzak özgün düşünen sadece işine odaklanan, elektirik su doğalgaz faturası derdinde olmayan her ihtiyacı devletçe karşılanan bir sistem olsa, bilim adamları neler üretir neler.Dünya nın dört yanından zeki insanlar kapitalist para babaları tarafından kullanılmakta.Bilim adamları satın alınmakta.Bilim kapitalizmin hizmetinde teknik personel durumuna sokulmakta.Bu bilimden kimseye fayda gelmez.

örnekler

AIDS ilaçlarını afrika ve başka ülkelere bedava veren Küba ya Amerikan ilaç tekelleri lobisi ile BM den ambargo geldi...

Küba Brezilya,İran ,Venezüella gibi birçok ülkeye ilaç hammaddesi yardımında bulunmakta

Küba da turistlere bile kalp ameliyatı ve kanser tedavisi gibi ağır tedaviler bedava yapılır.

Mıchael MOOR denilen amerikalı yönetmen Küba da sağlığı süper güç Amerika dan daha iyi olduğunu ispatladı.

Küba rol model değil, sistemi çok sağlıklı tam olarak sosyalist değil ama şu an bağımsız birkaç ülkeden biri olduğundan örnekleri oradan veriyorum.Üstelik bu ülkeye yıllardır tek kibrit çöpü giremez...

Demem o ki, şu an bilim ve ortada dolaşan bilim adamı postu giymiş şarlatanlar aslında senin müslüman kardeşlerini boğazlayanların hizmetinde.Hitler in bilim adamlarına ne deneyler yaptırdığı devrildikten sonra anlaşıldı.Onlar da kendine bilim adamıyım diyordu.Bu gün CERN deki ŞARLALATNLARDA....

Hayatımda ilk defa bu kadar abartıyı bir arada görüyorum.. Tabii kaynak vermenize imkan yok. Varsa kaynak gösterin.

Küba acınacak insanların zavallı ülkesi.. Hiç mi acımıyorsunuz Kübalılara.. Orada insanların çektiklerine nasıl bu kadar kayıtsız kalabilirsiniz?

Biraz olsun acımıyor musunuz?

Sitelerde Paylaş

HACI bu başlıkta bizleri aydınlatmaya devam etmiyecen mi?

Dincilerin çarpıttığı bilimsel konulardan olan materyalizmle ilgili de bir kaç şey yaz, bakalım dinciler bu bilimsel konuyu(!) nasıl çarpıtmışlar...

Etmeye başladım..

Sitelerde Paylaş

''Tanrıya gereksinim var mı?''

Hodri meydan da bu başlık altında ne zaman tartışcaz Hacı..

Tesadüf, evrim, kendiliğinden olma, entropi, bilinç, bigbang gibi bir çok konuyu rahatlıkla tartışma imkanımız olacak...

(umarım bu başlık gözünü korkutmamıştır ve bu duellodan kaçmıyacaksındır)

tarihinde dottore tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

''Tanrıya gereksinim var mı?''

Hodri meydan da bu başlık altında ne zaman tartışcaz Hacı..

Tesadüf, evrim, kendiliğinden olma, entropi, bilinç, bigbang gibi bir çok konuyu rahatlıkla tartışma imkanımız olacak...

(umarım bu başlık gözünü korkutmamıştır ve bu duellodan kaçmıyacaksındır)

Sana Hodri Meydan'da yazma yetkisi verdim.

Madem kendine bu kadar güveniyorsun orada açacağım başlıkta yazmaya başlarsın..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...