Jump to content

Türban Kadına Hakarettir!

Recommended Posts

• İleti 208
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben hıristiyan değilim hakdiniislam arkadaş. ben sadece o konuda ve bazı konularda islamiyetten daha mantıklı olduklarını söyledim. ama onların dinide en az islamiyet kadar çocukça.

Sen ister masal de ister çocukça de ben inanıyorum sonucunu hep birlikte göreceğiz herkes ölümü tadacak nasıl olsa.

Sitelerde Paylaş

Ben öyle türbanlılar gördüm ki, giydiği dar pantolonlarda, vajina girişinin tam şekli belli oluyordu!

Öyle türbanlılar gördüm ki, meme uçlarının tam şekli görünüyordu!

Ben, ne türbanlılar gördüm ki, anat girişlerinin tam şeklini gördüm!

Türbanlılar, fâhişeden de fâhişe gibi görünüm sergilediler!

Kusura bakmayın ama bu örnekleri vermek sakıncalı. Zira yukarıda saydıklarınız durumlar kişiyi ve onun ahlakını bağlar. Tüm müslümanları bağlamaz.Verdiğiniz örneklerdeki kadınlar kafese kapatılmanın dışa vurumunu sergileyen aciz kadınlar sadece.

Daha somut örnekler vermek de yarar var.

Örneğin;

Neden şahitlik ederken 1 erkeğe karşılık 2 kadının şahitliği gerekiyor gibi.

Biz, Türkler at avrat silah derken nasıl düştük bu işin içine anlamadım gitti. Müslümanlarla öyle çok büyük derinlemesine müslüman olmaya zorlanacağımız büyük bir savaşta yapmadık aslında. Nasıl olduda da avradımızdan vazgeçtik asıl onu sorgulamak gerekir :(

tarihinde Undefined tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kusura bakmayın ama bu örnekleri vermek sakıncalı. Zira yukarıda saydıklarınız durumlar kişiyi ve onun ahlakını bağlar. Tüm müslümanları bağlamaz.Verdiğiniz örneklerdeki kadınlar kafese kapatılmanın dışa vurumunu sergileyen aciz kadınlar sadece.

Bu konuda, "Müslüman kadınlar" tartışılmıyor. O konuya, hiç bile değinmiyoruz.

Benim verdiğim örnekler, "türban"ın gerçek yüzünü ortaya seriyor. Basında bile, her gün bu tür haberler ve yazılarla karşılaşıyoruz.

Eğer somut örnekler vermezsek, bu konunun ne anlamı var? :blink:

Sitelerde Paylaş

Bu konuda, "Müslüman kadınlar" tartışılmıyor. O konuya, hiç bile değinmiyoruz.

Benim verdiğim örnekler, "türban"ın gerçek yüzünü ortaya seriyor. Basında bile, her gün bu tür haberler ve yazılarla karşılaşıyoruz.

Eğer somut örnekler vermezsek, bu konunun ne anlamı var? :blink:

Sen mi belirliyorsun türban takanın ahlaklı olup olmadığını, niçin taktığını?Sen verdiğin ahlak dışı hâl içinde olan türbanlı örneklerini genelleyip, türbanlıların geneli için de ağır bir kelime sarf ettin, hâlâ aynı düşünceyi savunmaya çalışıyor, gerekçeni de türban takan ama ahlaksız olarak nitelenecek halin içinde olanları örnek gösteriyorsun. Tersinden başka bir örnek daha vereyim de nasıl bir mantık ve ahlakla konuya yaklaştığın ortaya çıksın.Müslümanların bir kısmı da saçı açık olanlar için ahlaksız/ahlaksızlık nitelemesinde bulunuyor ya genelleme yaparak senin yaptığında aynısı tam tersi bir görüşü savunarak.Saçı açık olup da dediğin ahlak halleri içinde olanlara bakıp bütün saçı açıklar işte bu ahlakı taşıyor ve bilmem nedir demekle senin kurduğun mantık arasında hiçbir fark yok, Yâdellerdeki Yurtd(t)aş!

Sitelerde Paylaş

Yok artık!

Ben, adamın dînini savunuyorum; o da geliyor ve bana saldırıyor!

Bazı kadınların mıncıkları ol-orta gözüküyor. Çırılçıplak olsalar, o kadar dikkat çekmezler.

Öyle ki, bu kadınlar, ol-orta İslâm'a hakâret ediyorlar!

Sen, sebepsiz birilerine sataşmak istiyorsun. Başka kapıyı çal!

Al fikirlerini; çal suratına!

Sitelerde Paylaş

Yok artık!

Ben, adamın dînini savunuyorum; o da geliyor ve bana saldırıyor!

Bazı kadınların mıncıkları ol-orta gözüküyor. Çırılçıplak olsalar, o kadar dikkat çekmezler.

Öyle ki, bu kadınlar, ol-orta İslâm'a hakâret ediyorlar!

Sen, sebepsiz birilerine sataşmak istiyorsun. Başka kapıyı çal!

Al fikirlerini; çal suratına!

Yazdıklarımda vurguladığım noktayı anlatamıyor olmak üzücü.Amacım ne sebepsiz bir tartışmaya girmek ne de bir deist olarak bir Müslüman gibi konuya dahil olup türbanı savunmak, eleştirim konuya yaklaşımına ve kullandığın üsluba idi, maalesef anlamadın ya da anlatamadım dediğim gibi.

tarihinde Cehennemlik tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bas örtusu islamda sart mi ?

http://tasliyol.blog...ortusu.html?m=1

Bizim islam olup olmamamıza kim karar veriyor gerçekte? Toplum değilmi?Bu Toplumun bu devirdeki İslam anlayışında kadınların tesettürü islam açısından şarttır.Aksi takdirde dışlanırsın.Önce arkandan laf edilir.Sonra yüzüne karşı tenkitleri alırsın.Sonrada Dışlanırsın!

Ondan sonra sen istediğin kadar konuş "Ben müslümanım ama bunu Tanrı biliyor "Kendini boş yere kandırır durursun.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...