Jump to content

Türban Kadına Hakarettir!

Recommended Posts

anlatmak istediğim buydu işte. erkekler bakıyor diye türban takılır kadına. 2 gün sonra erkekler bakıyor türbana diye ne takarlar kadına kestiremiyorum. erkek tecavüz eder erkeğe kırbaç kadına idam. zaten bu işin sonu bebekken diri diri gömülme

ama gel görki başlığa itiraz eden bayan dostumuz var (bayanların hepsi ateist olmalı anlamıyorum bu işi) bencede başlık yanlış islam dini kadına değer vermez ve hakaret eder olarak değişelim biz bunu

Sen çok şeriat diyip geçinenlerin arasında yaşamışsın herhalde kim öldürüyor ya idammış güldürme tecavüzde kadının hiç suçu yoksa neden ona dokunulsun bütün ceza erkeğedir. Çok merak ediyorsan böyle ince işleri araştırmanı öneririm

Sitelerde Paylaş
  • İleti 208
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

peki örtülü teşhir diye bir şey bilirmisin? sende aynı şeyden bahsetmişsin gizli olan dikkat çeker. yani örnek olarak sahilde giyilen bikini kimsenin pek umrunda olmaz ama gömleğin yaka düğmesinden içeri görebilmek bikiniden daaha çok dikkat çeker. insan psikolojisinde (dinen bakıyorum işe kadının çekiciliği ve erkekleri tahrik etmek manasında) türban bikiniden daha çok işe yarar yani daha çok erkeğin dikkatini çeker. bunlar yani sizin ve benim son yazdıklarımız boş laflar kuranda türbanın olmadığını defalarca açıkladılar bu forumd son olarakda ben bu başlık altında açıklamaya çalışttım geriye doğru gidip okumalısın ve türbanın gerçek anlamınıda açıklamaya çalıştım göz gezdirmelisin

sizin kadar dini bilmiyorlar yazık ellerinin altına türçesi varken arapça kuran okuyan zihniyet bu.

Sitelerde Paylaş

Yok klasik yobaz örnekleri.

Bak benim annem 45 yaşında kapalı felan değil gayette edepli giyiniyor kendini bildi bileli namaz kılıyor oruçta tutuyor ne yani şimdi kapanmadı diye cehennemde yanacak mı?

Bu kadar GERİZEKALI olamana gerek yok. Benim kaynağım var o da Kuran'dır kuran insanlığa gönderilmiştir 3-5 tane gerizekalı adamlara değil olaları geniş düşünmelisin.

Saçı açık namaz kılıyorsa iyi valla daha neler duyacağım Ya Rabbi!

Sitelerde Paylaş

Sen çok şeriat diyip geçinenlerin arasında yaşamışsın herhalde kim öldürüyor ya idammış güldürme tecavüzde kadının hiç suçu yoksa neden ona dokunulsun bütün ceza erkeğedir. Çok merak ediyorsan böyle ince işleri araştırmanı öneririm

Bir insan ne kadar açık gezerse gezsin bu kimseye ona tecavüz etme hakkı tanımaz.

Sitelerde Paylaş

sizin kadar dini bilmiyorlar yazık ellerinin altına türçesi varken arapça kuran okuyan zihniyet bu.

Türkçe Kuran okuyorum bilip bilmeden konuşuyorsunuz kötü zan günahtır bunu da biliyorsundur gerçi sen.

Sitelerde Paylaş

Türkçe Kuran okuyorum bilip bilmeden konuşuyorsunuz kötü zan günahtır bunu da biliyorsundur gerçi sen.

Ne yani Zonguldak kozlu'da 12 yaşındaki erkek çocuğa 20 adam 5 gün boyunca tecavüz etti iğrenç bir şey bu.

Çocuk onlara çekici mi geldi? İşte bak zihniyet heryerde ortaya çıkıyor.

Sitelerde Paylaş

Ne yani Zonguldak kozlu'da 12 yaşındaki erkek çocuğa 20 adam 5 gün boyunca tecavüz etti iğrenç bir şey bu.

O zihniyete diyecek hiçbi sözüm yok Allah'a havale ediyorum. Ben çekicilikten bahsetmedim bundan bahsedene sor

Sitelerde Paylaş

ZONGULDAKLIYIM ve o olay hakikatten mide bulandırıcıydı...

pekala hakdinisilam islamın kurranın ve sünnetlerinizin tecavüze kestiği cezayı bana söylermisin?

Sitelerde Paylaş

O zihniyete diyecek hiçbi sözüm yok Allah'a havale ediyorum. Ben çekicilikten bahsetmedim bundan bahsedene sor

Bak işte sorun ZİHNİYET. giyim kuşam değil sana burada ayetler ortaya konuldu herşey anlatıldı. Sana sadece düşünmek kaldı.

İyi geceler

Sitelerde Paylaş

Kuran'da namaz kılarken oranızı örtün demediğine göre?

Kadınların setr-i avret farzdır kadınlar el yüz ayak harici heryer kapalı olacak bunu öğretmediler mi? Bence kadını acilen uyar .

Sitelerde Paylaş

ben islamda zina suçunu size yazayım tecavüzüde siz bana öğretin lütfen.

zina Kuran’da; ''Mu’minun/5-6 ayetinde, müslüman erkeklerin nikahlı eşleri ve cariyeleri (köleleri) dışındaki kişilerle cinsel ilişki kurması'', ''Nur/2’de. Birbirleriyle evli olmayan yada/veya efendi köle (cariye) ilişkisi bulunmayan ayrı cinsten iki kişinin, bir birleriyle cinsel ilişkide bulunması'' olarak tanımlanmıştır, ayet aynı zamanda suçun cezasınıda her iki taraf için 100 değnek vurulması olarak belirler. Nur/33 ayetinde ise zorla fuhuş yapan kadınların zina kapsamı dışında bırakıldıkları belirtilir.

Hadislerde (sünnet) zina suçu ve ceza haddi geçer, Buhari’nin aktardığı hadislerden örneklersek;

544 nolu hadis: İki tarafta bekarsa, iki tarafada yüz sopa vurulması ve bir yıl sürgündür. Dul bir kişi gene bir dulla zina yaparsa sadece celde uygulanır.

1592 nolu hadis: Zina yapan cariye (köle) ise her tekrar zina vakasında celde (yüz sopa vurulması) uygulanması ve 3. Zinadan sonra zararına da olsa o kölenin satılması emredilir.

1603 nolu hadis: Zina yaptığını itiraf eden adama celde uygulanması, 4 erkek şahit olmadığı için zina yaptığını kabul etmeyen kadın’ın ise serbest bırakılması.

1589 nolu hadis: Ömer’in bir hutbe esnasında Allah tarafından recm ayeti geldiğini ve ezberlediklerini, Muhammed’in bu ayet üzerinden cezalar verdiğini, kendilerininde bu ceza haddini uygulamaya devam ettiklerini belirtir. Sonradan bu olayı bilmeyen yeni Müslümanların Kuran’da böyle bir ayet olmaması nedeniyle recm uygulamanın yanlış olduğu kanaatine kapılabileceklerini, fakat bunun şeriat hükmü olduğunu, toplumun aksi öfkesinden çekinmese Kuran’a kendinsin bu ayeti yazacağını söylediği rivayet edilmektedir.

1590 nolu hadis: Zina suçunun üç aşamada İslam içerisinde geliştirilerek ceza haddinin belirlendiğini, celde haddinin bu kapsamda bekarlar için, recm haddinin ise evliler için uygulanması gereken bir ceza haddi olduğunu belirtir. Bu hadiste Nur suresinde bir recm ayetinin olduğu ve sonradan kaldırıldığı ama recm ceza haddinin uygulamaya devam ettiği anlatılır.

1605 nolu hadis: ayrı ayrı gelerek zina yaptıklarını Muhammed’e söyleyen biri erkek, diğeri kadın iki kişinin bellerine kadar bir çukur içerisine gömüldükleri ve taşlanarak (recm) öldürüldükleri anlatılır.

1608 nolu hadis: bekar bir erkeğin evli bir kadınla zina yapması üzerine, erkeğe celde uygulanması ve kadına recm uygulanması ifade edilmektedir.

bu mesajdakiler alıntıdır...

Sitelerde Paylaş

Kadınların setr-i avret farzdır kadınlar el yüz ayak harici heryer kapalı olacak bunu öğretmediler mi? Bence kadını acilen uyar .

Yaa. ayet nerede neye göre söylüyorsun bunu ayet koysana ortaya? Sana Cresi açıkladı herşeyi hala anlamıyorsan tek cevabım var : AZ ÖTEDE YAŞA.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...