Jump to content

Recommended Posts

Bu forumdan, son olarak 2011 sonunda ayrılmıştım.

Benim profilimi takip edenlerden 8/10 Müslümanlar idi. Son derece güzel diyaloglar kuruyorduk. Profilime yazılan yorumlar, sevgi, saygı, birlik ve bererlik kokuyordu.

Şimdi tam tersi! "En zekisi" diye umut ettiğin kişi, en saldırganı ve en salağı çıkıyor. Bakınız; bilerek "salak" yazıyorum.

Ben burada 2 seçenek görüyorum:

1.) Türkiye'deki siyâsî tutuculaşma, halkı iyice eksenine çekti. Böylece insanlar, hoşgürü ve saygıyı unuttu.

2.) Forumdaki dinsizlerin tavrı, bu hoşgörüsüzlüğü körüklüyor.

Eğer ağırlığı, daha çok ikinci seçenekte görüyorsanız, kendimizde bir "yenileme" ya da "silkenme olanaği" arasak, acaba daha mı iyi olur?

tarihinde Yâdellerdeki Yurtdaş tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Forum takipçilerindenim..Okudukça huzur bulduğum,aydınlandığım yerlerden biri burası.Fakat konusu açılmışken bende değinmek istiyorum;yorumlarını ve çizgisini beğendiğim bir kaç arkadaş var, bunun dışında fazlaca hakaret ve argo içerikli yorumlar görüyorum, açıkçası tiksindiriyor beni bu yorum sahipleri..Şuna inanın ki yorumlarda yapılan mantıklı açıklamalar yeterli ve ikna edici oluyor zaten, hakaret içerikli cümleleri kullanmak,araya sıkıştırmak fazlaca gereksiz ve kirli.Karşılıklı ikna çalışmaları gittikçe sokak kavgasına dönüşüyor,bildiklerinizi usulünce dökün kardeşim ortaya okuyucu mantıklı bulduğunu alsın ya da katılsın.Kafamda ki inanç karmaşasından kurtulmama sağduyulu arkadaşların paylaşımları ve yorumları da yardımcı oldu.

Sitelerde Paylaş

Şu kadarcık zamandır burada (yeniden) üyeyim.

Bazı durumları anlayabilme olanağı yakaladım.

Bilâkis Müslümanlar'ın hassasiyetlerini anlamaya çalışıyorum.

Ama "sözde" dinsizlerin tavırlarına hiç-bir anlam veremiyorum. Yani, "dinsiz" taklidi yaparak, yıllar boyu burada sizlerin kafasını ağrıtan mekruhlar var! Onlara bilâkis dikkat etmek gerek.

Sitelerde Paylaş

Bir gün gelecek trollük yapma, bak biz ırkçılık yapıyor muyuz?

ırkçılık yapan kişi adi şerefsizdir ben ırkçılkı değil birleştiricilik yapıyorum.Bu bir ikincisi senin sizin yapmadığınız birşeyi benimdemi yapmamam gerekiyor.Üçüncüsü sen ağzımdan duydunmu şu ırk üstün bu ırk aşşağılık yok öyle çamur at izi kalsın sonra kirli ellerinle kalırsın.
Sitelerde Paylaş

Asıl senin gibi faşistleri parayla mı gönderiyorlar söyle fiyatını sana para verelimde defol git.

Bak çocuğum,

Ben senin hayallerinde yaratıp rol biçtiğim o kişiliklerden biri değilim, basbayağı gerçeğim.

Yani benimle dövüşürken kontrol sende olmaz, anlatabiliyor muyum? (İlgili link)

Babanın parası çoksa önce bi git tedavi ol, burada insanlara bela olma; oldu mu?

Burada hezeyanların harekete geçmiş ve başlığa yazan üyenin iletisini ırkçı manyaklığınla yorumlayıp ortalığı talan etmişsin.

Öteki manyak da eski ırkçı olarak atlamış. O da senden.. Zaten kırk yılda bir birkaç dakika girebiliyorum foruma, öyle zamanları da senin gibilerlere denk gelerek heba etmek istemiyorum. Görüyorum ki temizlik şart forumda.

tarihinde XUser tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bak çocuğum,

Ben senin hayallerinde yaratıp rol biçtiğim o kişiliklerden biri değilim, basbayağı gerçeğim.

Yani benimle dövüşürken kontrol sende olmaz, anlatabiliyor muyum? (İlgili link)

Babanın parası çoksa önce bi git tedavi ol, burada insanlara bela olma; oldu mu?

Burada hezeyanların harekete geçmiş ve başlığa yazan üyenin iletisini ırkçı manyaklığınla yorumlayıp ortalığı talan etmişsin.

Öteki manyak da eski ırkçı olarak atlamış. O da senden.. Zaten kırk yılda bir birkaç dakika girebiliyorum foruma, öyle zamanları da senin gibilerlere denk gelerek heba etmek istemiyorum. Görüyorum ki temizlik şart forumda.

Sen kimsinki benimle alay ediyorsun terbiyesiz gerizekalı adam gibi konuş benimle benim herhangi bir psikolojik bir sorunum yok emin ol.
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...