Jump to content

Recommended Posts

Sen kimsinki benimle alay ediyorsun terbiyesiz gerizekalı adam gibi konuş benimle benim herhangi bir psikolojik bir sorunum yok emin ol.

Senle alay eden kim? Anladığın dilden konuşuyorum.

Hayallerinle konuşmuşsun ya başlıkta, onu gösteriyorum sana. Git tedavi mi oluyorsun ne yapıyorsan yap, ortalığı pisletme, milleti sinir edip bela olma.

Kimse sen ve senin gibilerin manyaklıklarını çekmek ve size katlanmak zorunda değil. Irkçı hezeyanlarınızla yaptığınız çirkeflik de cabası ayrıca.

Sitelerde Paylaş
  • 4 weeks later...

Bu forumdan, son olarak 2011 sonunda ayrılmıştım.

Benim profilimi takip edenlerden 8/10 Müslümanlar idi. Son derece güzel diyaloglar kuruyorduk. Profilime yazılan yorumlar, sevgi, saygı, birlik ve bererlik kokuyordu.

Şimdi tam tersi! "En zekisi" diye umut ettiğin kişi, en saldırganı ve en salağı çıkıyor. Bakınız; bilerek "salak" yazıyorum.

Ben burada 2 seçenek görüyorum:

1.) Türkiye'deki siyâsî tutuculaşma, halkı iyice eksenine çekti. Böylece insanlar, hoşgürü ve saygıyı unuttu.

2.) Forumdaki dinsizlerin tavrı, bu hoşgörüsüzlüğü körüklüyor.

Eğer ağırlığı, daha çok ikinci seçenekte görüyorsanız, kendimizde bir "yenileme" ya da "silkenme olanaği" arasak, acaba daha mı iyi olur?

Peki 10 puanlik soru geliyor:

2inci kategoriye girenler o kategoriye girdiklerini nasil anlayacak?

Simdi aklima geldi, acaba muslumanligin tartisilmasinin yasak oldugu bir alt forum mu olsa. Belki o zaman daha guzel konular tartisilir.

Sitelerde Paylaş

Selam arkadaslar ben yeni uyeyim bir takim kafam takilan dusuncelerden dolayi bu sitedeyim yazilariniz ve paylasimlariniz vok guzel yeni oldugum icin kimseyi tanimiyorum . Bazi konularda bilgilendirmekte yardimci olan olursa sevinirim. Bu konuda da cok hakli yerlere temas etmissiniz. Belki yapiyorsunuzdur bilmiyorum ama sohbet bulusma gunleri yapmak cok ideal olur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...