Jump to content

8 yaşındaki gelin gerdek gecesi öldü

Recommended Posts

Peygamberimiz (SAV) Hz Aişe Validemizle o ergenliğe girdikten sonra ilişkiye girmiştir.

Olabilir. Bizi hiç ilgilendirmez. Muhammed'in yaptığı söylenen ve inanılan ama artık hiçbir şekilde yapılmayan başka şeyler de var.

Ergenliğe yeni girmiş bir kıza dokunmak da suçtur. Normal ülkelerde yasal olarak da suçtur ve cezası epeyce ağırdır.

O dönem sadece Müslümanlar değil, diğer din mensupları da, yani genel olarak insanlar küçük kızlarla evleniyordu. Yaş sınırı yavaş yavaş yükselmeye başladı ve artık 18 yaş limit oldu ki o yaştaki kızların evlenmesine bile karşıyızdır çünkü üniversite okumaları yönünde eğitiriz, okumuyorlarsa da evlenmek için biraz daha olgunlaşmalarını bekleriz. Doğrusu da budur.

Savunmayın Allah aşkına. Muhammed yapmışsa yapmıştır, devir öyle bir devirdir ve biz şimdi kalkıp bunun için onu suçlayamayız fakat sizi suçlarız.

En önce inançlıların bu işe karşı çıkması, bu rezil geleneği içeriden çökertmek için çaba göstermesi gerek. Muhammed'in yaptığı şeyi bugün yapana biz "sapık" diyoruz ve elbette sapıklıktır, hayvanlıktır, tarifi mümkün olmayan bir çürümüşlüktür bu. Savunmayın, karşı durun.

Hiçbir "kutsal" inanç, sekiz yaşındaki bir kız çocuğunun bu rezilliğe mahkum edilip öldürülmesinden daha önemli değildir. Ergenliğe girmiş olsaydı da farketmeyecekti. Bugün adet gördüğü için hemen evlenilen onbinlerce çocuk, doğururken ölüyor. Doğuramıyor, iç organları parçalanarak ölüyor. Onların bu acılar içinde gerçekleşen ölümü, sizin bu yazdığınız tek satırın içinde kayboluyor...

Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ateistler çok sevinmiştir bu duruma.

Evet, ateistler vicdanları sızlayarak seviniyorlar. "Bir musibet, bin nasihatten yeğdir" sözü gereğince, bu hayvanlık dışı ama İslamlık içi olayın değirmenine su taşıyan Müslümanlar, bu olay sayesinde bunun bilincine varırlar, ateist olmasalar da, belki biraz insan olur dinlerine mesafeli dudurlar, umuduyla seviniyorlar

Sitelerde Paylaş

Peygamberimiz (SAV) Hz Aişe Validemizle o ergenliğe girdikten sonra ilişkiye girmiştir.

Bunu neye dayanarak söluyorsun ? Bu sadece bazi eskilierin bir yorumudur.

Bazi islam fukahasi adet görmenin yeterli olmasini sart kostular, bazilari 11 yasina ulasmis olmayi, bazilari ise vucutça "bir erkegi kaldiralime"...

Bunlar birer yorumdan ibarettir. Bazi bölgelerde, bir kiz çok erken yasta adet görur, vucutca çok buyuk olur, ve orada yetiskin olarak algilanabilir... Kultur seviyesi dusuk topluluklarda, egitim seviyesi dusuklugu nispetinde, bir genç kiz çocuguyla bir buyuk eriskin kadin arasinda sadece beceri farki kalir... Ölum/dogum orani nispetinde, bazi topluluklarda zorunlu olarak evlilik yasi asagi çelilir. Gelismis ulkelerde ise yukari çekilir...

Normal bir insan, hatta bir hayvan bile hangi boyda bir disiyle cinsel olarak iliski olacagini bilir. Hatta, gögus, kalça ve hatta kokusuyla bir disi, dogal bir biçimde erkegi cinsel olarak cezbeder, ancak bu cazibe formlari henuz olgunlasmayan bebeklere karsi hissedilmez. Biyolojik olarak buradaki bu etkilenme, uremeyi tesvik için evrim surecinde yerlesmistir. Adet görmeyen bir kiza karsi sehvet duymama normal olandir. Aklinda ariza olmayan bir erkek, bir aletine bakip, bir o bacak kadar bebeye bakar ve bunun imkansiz olduguna dair fetva beklemez !

tarihinde Frelser tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Her ne kadar Muhammed peygamber olmasa da (tıpkı diğer peygamberlerin de olmadığı gibi) yaptığı yanlışlıkların yanında doğrularda yapmıştır.

Etrafındaki sapkınlıklar öyle bunaltmıştı ki kendisini ancak peygamberim diyerek bu insanların sapkınlıklarını azaltabilirdi. Aklı başında her iyi insanın denemeye değer diyebileceği bir durumdur.

Dikkat edersek Kuran da cinsellik den kadın erkek ilişkisinin nasıl olması gerektiğinden çok fazlaca bahsedilmektedir. Oysa ki diğer kutsal kitap diye tarif edilen incil ve tevrat da bu konuların esamesine bile rastlanmaz.Zira normal insan o devirde bile ergenliğin illa yaşla olmayacağını bilir.Ergenlik yaşı toplumun gelişmişlik durumuna göre yükselir ya da düşer fakat bu düşme sınırı sapkınlık yaşının çok çok üzerindedir.Bu da bize Arapların ne kadar sapkın ve kadına karşı nasıl davranılmaya ihityacı olduğunu ve birilerinin ön ayak olmasının gerekliliğini gösteriyor.

Bu topluluk o kadar sapkındı ki Muhammed in kadını örtün Allah öyle dedi diyecek kadar ilkel bir metod uygulamasına yol açmıştır.

Peki Allah ın kadını örtün demesi bu sapkın topluluğu durdurabilecekmiydi. Muhammed bunu da düşündü ve çözümü günde 5 vakit namaz kıldırarak bu çöl sapıklarını megul etme yolunu seçti.

Peki günde 5 vakit namaz yetermiydi bu sapıkları durdurmak için. Muhammed bunu da düşündü.Bunları 12 ayın 1 ayı aç bırakırsam en azından 1 ayı kurtarmış olurum diyerek orucu da sokuşturuvermiş.

İşin ilginç tarafı Muhammed de bir araptır ve onun bile değiştiremeyeceği bazı genetik özellikler huylar vardı. Muhammed in Ayşe olayı bu şekilde açıklanabilir. Gelin görün ki aynı sapkın araplar bu konuyu dillendirmiş olacak ki günümüze kadar gelmiş bu Ayşe vakası halen tartışılmaktadır.

Peki Muhammed 53 yaşından sonra onunla evlenmek için sırada bekleyen onca dul ve yetim varken en yakın arkadaşı Ebu Bekir in kızını kimilerine göre 6 kimilerine göre 8 kimilerine göre de 9 yaşındaydı denen Ayşe yi almasaydı (Kusura bakmayın evlenmeseydi yerine almasaydı demek zorundayım burada) gelecekte kaç kızın kurtarılmasına faydalı olacaktı kimbilir.Yani kendine peygamber diyen bu adam arapları kurtarayım derken kendinsen sonra gelen farklı uluslarında toplum düzenlerini bozmuş nice küçücük kızlarımızın ölmesseler bile ölümden farklı olmayacak bir hayat yaşamalarına veya daha büyüyemeden telef olmalarına sebebiyet vermiştir.

Sitelerde Paylaş

Konu hz. Muhammed'e dönmüş ama söyle bir durum var bazı kaynakalr 16, 17 de diyor 8,9 da siz hemen işinize geleni alıyorsnuz önce bunu netleştirmemiz lazım şöyle düşünüp tartısıp

1400 yıl boyunca bütün müslüman topluluklarında bu konu netmiş. Yaş 9 oldu mu? Zifafa girebilir. Ailende yaşlı kadınlar varsa büyük ihtimalle ilkokul 3. sınıfa kadar okutulmuşlardır. 9 yaşına geldi mi okuldan alınıp evlendirilene kadar sosyal hayattan çekilirlermiş.

Bu konu yakın zamanlara kadar müslümanları rahatsız eden bir konu değildi. Bazı müslüman topluluklarında hala normal karşılanmakta. Dünya ile entegrasyon, eğitim seviyesinin artması, sosyal gelişmişlik seviyesinin yükselmesi ile bu uygulama bir çok insan için kabul edilemez bir uygulama haline geldi. Reformist din adamları da Ayşe'nin yaşını 17-18 gösterebilmek için olmadık açıklamalara yöneldiler. Konu budur ve nettir.

Sitelerde Paylaş

1400 yıl boyunca bütün müslüman topluluklarında bu konu netmiş. Yaş 9 oldu mu? Zifafa girebilir. Ailende yaşlı kadınlar varsa büyük ihtimalle ilkokul 3. sınıfa kadar okutulmuşlardır. 9 yaşına geldi mi okuldan alınıp evlendirilene kadar sosyal hayattan çekilirlermiş.

Bu konu yakın zamanlara kadar müslümanları rahatsız eden bir konu değildi. Bazı müslüman topluluklarında hala normal karşılanmakta. Dünya ile entegrasyon, eğitim seviyesinin artması, sosyal gelişmişlik seviyesinin yükselmesi ile bu uygulama bir çok insan için kabul edilemez bir uygulama haline geldi. Reformist din adamları da Ayşe'nin yaşını 17-18 gösterebilmek için olmadık açıklamalara yöneldiler. Konu budur ve nettir.

Kaynak lazım . Bnde bunun tam tersi yorum çıkarabilirm. Kaynagını yaz bende okuyayım arastrırayım

Sitelerde Paylaş

Avrupada babalar kızlarına erkek arkadasn varmı di3 sormuo korunuyor musn die soruo. İng ögretmen anlatrd bizde ortaokula denk glen cagdaki cockların ögretmenydi danimarkaya gtmişti tuvaletlerde cenin eksik olmazdı drrler di demem su ki avrupada temiz degil tek bir yere saldrmayn cnlü diger tarafı övyüor gbi oluyoesnz

Sitelerde Paylaş

Avrupada babalar kızlarına erkek arkadasn varmı di3 sormuo korunuyor musn die soruo. İng ögretmen anlatrd bizde ortaokula denk glen cagdaki cockların ögretmenydi danimarkaya gtmişti tuvaletlerde cenin eksik olmazdı drrler di demem su ki avrupada temiz degil tek bir yere saldrmayn cnlü diger tarafı övyüor gbi oluyoesnz

yazından hiç bişey anlamadım düzfgün harf kullanmayı bilmezmisin sen.
Sitelerde Paylaş

Ing öğretmen attı tuttu demek. Birde buna bak

http://www.economist.com/blogs/graphicdetail/2012/01/daily-chart-7

Sitelerde Paylaş

Ateistler çok sevinmiştir bu duruma.

Evet çok sevindik ve zevk aldık. Biz genelde 8-15 yaşındaki çocuklara tecavüz ederiz!!!

6 yıldır üyeyim bi değişmediniz ya laf sokma laf sokma. Maç yapıyorlar mübarekler bizle. Golü yiyince daha çok hırslanıyorlar.

E tabi o kadar bedir savaşları mekke nin fethi ile büyüyen yenilgisiz gençler

Sitelerde Paylaş

Kuveyt gazetesi El Vatan'ın haberine göre, 'Rawan' adındaki küçük kız birleşme sonrası cinsel organına meydna gelen kanama sonucu hayatını kaybetti.

8 yaşındaki kız 40 yaşındaki bir erkekle evlendiği gece cinsel iç kanamadan öldü! 8 yaşındaki Yemenli kız, yaşı kendisinden 5 kat büyük olan adamla evlilik gecesinde yaşadığı cinsel ilişkiden kaynaklı kanamadan öldü.

Rawan isimli küçük kızın, cinsel organının yırtılması sonucunda oluşan kanama sonucunda öldüğü bildirildi.

Kuveytliler adama ve kızın evlenmesine izin veren ailesine karşı ayaklandılar. Olay Yemen'in Suudi Arabistan'a sınır olan Hardh bölgesinde meydana geldi.

Bildirilene göre Yemendeki kızların yüzde 25'i, 15 yaşın altında evlilik yapıyor.

Ülkede 2009 yılında evlilik yaşı yasal olarak 17 olarak belirlenmişti. Ancak düzenlemme 'islami kurallara uygun değil' diyerek sonradan yürürlükten kaldırılmıştı.

Gulf News bloggeri Angry Man 40 yaşındaki koca için "O en ağır şekilde cezalandırılması gereken bir hayvan. Bu suçu savunanlar da cezalandırılmalı" dedi.

7kt60erv-317590.jpg

http://www.focushabe...--h-359934.html

Cinsel iliskiden dolayi hic bir kiz cocugu ölmez, yasi kac olursa olsun.

Tecavüze ugrayan 2 yasindaki 5 yasindaki kizlar bile ölmüyorlar.

Tecavüz veya cinsel iliski kesinlikle öldürücü degil, aci vericidir, zarar verebilir

ama öldürücü degil. Bu aciklamayi bir belgeselde, kücük cocuklara tecavüz edilmis ve bu kiz

cocuklarinla ilgilenen bir doktorun agzindan duydum.

Bu 8 yasindaki kizin ölüm sebebini tahmin edebiliyorum. Orta doguda ve orta Afrikada Müslümanlar

kiz cocugunu cinsel sakatliyorlar, ve cogu yerde sakatladiktan sonra dikiyorlar.

Gerdek gecesi koca eline bir bicak alip dikilen vaginayi kesiyor, ve kanayan yaraya cinsel temasta bulunuyor.

Gerdek gecesi kan kaybindan ölen kizlar oluyor.

Sitelerde Paylaş

Cinsel iliskiden dolayi hic bir kiz cocugu ölmez, yasi kac olursa olsun.

Tecavüze ugrayan 2 yasindaki 5 yasindaki kizlar bile ölmüyorlar.

Aşağıdaki yazım, sana bir ipucu verebilir:

Meryem florasyonu

Şahsî tahminlerime göre, tüm kız bebeklerin %5'i, "Meryem florasyonlu" (*) doğar.

Yani bu kadınların hepsi, cerrahî yöntemle deflore (**) edilmeli.

Bir arkadaşım, askerlik anılarından birini bana aktarmıştı.Jandarma olarak görev yaptı.

Günün birinde, bir şikâyet geldi: Kızcağızın biri, "paramparça hâlde" hastaneye sevkedildi. Mağdur, hâlen 15 yaşındaydı. Yaşlı bir "süyancı" ile evlendirildi.

Bu körpe, "Meryem florasyonlu"ydu.

Ama moruk koca, hiç acımaksızın, o masum körpenin bacakarasını paramparça etti! Çünkü o bir erkekti (!)! Ve "erkekliğini" (!) kanıtlaması gerekti!!

Jandarmaların tümü şok geçirdi. Bu, ne cânîlikti!! Böyle barbarlık olamazdı!

Suçluyu ("zanlı" demeyeceğim) ânında tutukladılar. O şerefsiz yaratığı, krakolda öyle dövdüler ki, hâddi-hesabı sorulamazdı. Tam bir meydan dayağı! Bir hafta boyunca onu nezaretten çıkarmadılar. Moruğun yaraları epeyce iyileşince, "tutuksız yargılanmak üzere" sebest bırakıldı.

(Keşke ben de o jandarmalardan biri olsaydım.)

Evet! İlkel toplumlar, bilime önem vermez! Onların nabzında, kadınlar maldır! Ve "mal" imiş gibi uygulamalara zorunludurlar! Kadınların canı aslâ yanmaz! Aslâ acı, sızı ve ağrı hissetmezler!

Bu cânîler, kendilerine "insan" diyorlar. Hem de hiç utanmaksızın!

Ve ben, Erol Sürül olarak, sizlere, buna benzer düzinelerce gerçek yaşantı anlatabilirim. Sanırım hiç gerek yok.

Bu konuyu, niçin "Meryem florasyonu" diye adlandırdığım ortada: Zananın birinde, Meyem adında bir kadın, bâkire olduğu hâlde, hâmile kalmış. Çocuğun babası ise, "Tanrı" imiş!

İlerleyen zamanarda, sizlere, kendi deneyimlerimden bir örnek sunacağım.

Açıklama

** deflorasyon - kızlık zarı bozulumu

* florasyon - kızlık zarı

Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Müslümenleri Allahları pek çok sevdiginden onların yanından ayrılmaz ve her dediklerini yapar.

Müslümenlere kıtabları hep doğru yolu gösterir.Bu nedenle Müselmanlarda YAMUKLUK deye gattiyenem birşey olmaz:-))))).

O küçük yaşdakı GIZLARIN üstüne çıhanlar varya,onların tümü ATEİSTTİR.

Bahalım şimdi müselmanlar doğrumu söylüyor.

Yohsa bir TABAN üstüne bin yalanmı uyduruyorlar.

Ayşa Abdullah olacak sanırım yazarın adı.

Mehemmed hakkında bahın neler yazıyor, genç karısı AYŞADAN.

Mehemmedin kadın işlerine bahan kadın Abubakrın evine gider ki Ayşayı Mehemmede istesin ,Ayşa bu tarıhda 5 yaşındadır.

Ebbubakr kızını isteyen kadına derki Mehemmetten iyisinimi bulcam verdim gitti.Daha verdim gitti lafı bitmeden komşu kadın kocasıyla içeri girer.

Kadın derki kimi kime veriyürsünüz.

Dünürcü kadın derki Ayşayı Mehemmede istedim ve aldım.

Komşu kadın başlar bağırmaya.

Sen nasıl bir adamsınkı AYŞAYI bizim oğlana bEŞİK KERTMESİ yaptığımız hada sözünden dönüp başkasına veriyürsün.

Sende hiç utanma arlanma yokmu.

Kadın nerdeyse Abubakr,a patlatacak kadar kızar ve ağzına geleni sayar.

Kadının hakaratlarından ŞAPŞALLAR ve kocasına derki,senin bu kadın neler söylüyür.

Adamda benim garı Arapca söylüyür ,sen arapca anlamıyormusun der.

Ve komşular evi terk ederler.

Gelelim TIYATRONUN ikinci perdesine ki onuda gelin AYŞADAN dinliyelim.

Birgün bahcada bebeklerimle oynuyordum annem AYŞA deye seslendi.

Eve gittimki evde 3 kadın var.

Annem dediki bu kadınlar senin başını yıkayacaklar.

Acaba dedim neden annem degilde bu kadınlar başımı yıkayacaklar.

Ve yıkasınlar bakalım dedim ve başımı bunlara tesli ettim.

Sonradan ögrendimki bizim Araplarda böyle bir adet varmış.

Ayşe 5 yaşında nikehlenip 7 yaşındada GERDEGE girmiştir..

Durum aynan böyle.

Ama,müselmenler durumu kurtarmah için AYŞENİN nerdeyse gerdege girdiginde SAÇLARINA AK düşmüştü diyecekler.

Çünkü yırmı yıldır bu konu üstünde araştırıp garıştırmahdayım.

Bunların TEK BİR DOĞRUSUNA rastlamadım desem YALLAHDIRMIŞ OLMAM.

Dedem

Babam

Yahın akrabalarımın nerdeyse tümü

Gayın peder hocaydı.

Bacanağım hoca

Yüzlerce tanıdığım var,Hamısından İLLELLAH.

Şincik burdakı TIFIL müsülmenlere çoh görsem ayıp olar.

Temelleri bozuh nörsünlerki.

Ayatta şaytan Allaha diyürki beni cehennemlik yaptın,benimde senden bir istegim var.Beni ahrat gününe kadar serbest birahkı

bende ınsanlardan kandırabildigim kadar kandırıyım.

Rablarıda diyürki SERBESTSİN,gandırabildigin kadar kandır.

Bir Allah düşününkü şaytanla anlaşma yapıyor.

Türkler Tanrılarına teşekkür etsilerki Tanrıları şaytanla böyle saçma anlaşma yapmamıştır.

Dede Tolon

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...