Jump to content

Çocuğa cinsel istismarı Muhammed ile savundu

Recommended Posts

Sakarya’da 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar davasında sanık avukatı İsmail Gürses, duruşma sırasında, Hz. Muhammed'in evliliklerinden örnekler verdi. Gürses, “Peygamberimizin de benzer evlilikleri var. Müslüman ülkede yaşıyoruz” dedi.

http://www.muhalifgazete.com/haber/78356/cocuga-cinsel-istismari-peygamberle-savundu.html

Sitelerde Paylaş

Sakarya’da 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar davasında sanık avukatı İsmail Gürses, duruşma sırasında, Hz. Muhammed'in evliliklerinden örnekler verdi. Gürses, “Peygamberimizinde benzer evlilikleri var. Müslüman ülkede yaşıyoruz” dedi.

http://www.muhalifga...le-savundu.html

o adam serbest bırakalacaktır o zaman.
Sitelerde Paylaş

Evlilikle cinsel istismarı birbirine karıştıran zihniyete yazıklar olsun !

Hz. Muhammed'e iftira atanlara da yazıklar olsun !

Allah, hiç halifesini rezilliğe sürükler mi ? Asla sürüklemez. Söyledikleri iftiradan ibaret.

Tecavüz edip öldüren kişi ya idam edilmeli ya da hadım edilerek müebbet hapis yatmalı.

Sitelerde Paylaş

Hz. Muhammed'e iftira atanlara da yazıklar olsun !

Allah, hiç halifesini rezilliğe sürükler mi ? Asla sürüklemez. Söyledikleri iftiradan ibaret.

Tecavüz edip öldüren kişi ya idam edilmeli ya da hadım edilerek müebbet hapis yatmalı.

öldürmek ve hadım etmek dışında başka çözüm yolları aramalı.
Sitelerde Paylaş

Sakarya’da 14 yaşındaki kız çocuğuna cinsel istismar davasında sanık avukatı İsmail Gürses, duruşma sırasında, Hz. Muhammed'in evliliklerinden örnekler verdi. Gürses, “Peygamberimizinde benzer evlilikleri var. Müslüman ülkede yaşıyoruz” dedi.

http://www.muhalifga...le-savundu.html

14 yasindaki bir kiza, cocuk denmez ! cocuk 12 yasina kadar diyebiliriz, 13 üncü yasinda genc oluyor.

Aurupada, amerikada ve dünyanin bir cok yerinde

teenager yani genclik yasi teenli ingilizce sayilarindan basliyor, thirteen.

Ama basin duygu sömürüsü yapmak icin 18 yasina kadar hep cocuk diye bahseder.

tarihinde MIKE 44 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İslamda törensel şekilciliğin önemi vardır elbet.

Evlilik ile cinsel istismar arasındaki tek fark, tecavüzden önce bir iki arapça tekerleme okumaktan ibaret olsa da önemli bir farktır.

Bu farkı suriye deki teröristler iyi biliyorlar : haber

Mariam isimli, 15 yaşındaki hristiyan kıza 15 terörsit tecavüz edebilmek için sırayla ''evlenmişler'' her gün birsi evlenip tecavüz etmiş, ertesi gün boşanıp sıradakine devretmiş.

Sonuçta zina yok, hepsi uyduruktan bir evlilikle de olsa allah katında doğru bişey yapmışlar.

16. günde kızın kafası herzamanki gibi uçurulmuş tabiki.

Ya evlenmeden tecavüz etselerdi? Ne kadar çirkin olurdu değil mi, çok şükür ki islam var.

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ben, onu daha bir-kaç yıl evvel öğrendim. Hem de bir-kaç televizyon dizisinden. ;)

Almanyada yasadigim icin bazi eksiklikler oluyor. Ergenlik cagi diye duymustum, ama

bu ergenlik yasini arastirmamistim.

Demekki haber söyle olmaliydi........Sakaryada 14 yasindaki ergen kiza cinsel..................

Sitelerde Paylaş

Almanyada yasadigim icin bazi eksiklikler oluyor. Ergenlik cagi diye duymustum, ama

bu ergenlik yasini arastirmamistim.

Demekki haber söyle olmaliydi........Sakaryada 14 yasindaki ergen kiza cinsel..................

Aynen öyle.

Sitelerde Paylaş

Şu yaş sınıflandırmaları konusunda türkçe çok fakir.

İngilizce de yaş sınıflandırmaları şöle giderken (mesela) :İnfant -> Baby ->Toddler -> Kid -> Teen -> Adult ->Senior -Golden oldie

Türkçe sadece çocuk ->genç -> yaşlı sınıflandırmaları kullanılıyor.

Yaşlar arasıdna fazla ''ayrımcı'' olmayan kültür yapısına dayandığını tahmn ediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...