Jump to content

INSAN KASAPLARI ve ARKALARINDAKILAR

Recommended Posts

İşte böyleee,

Insan kasaplarının arkalarındakılar.

Türkiye

Amarıka

Fıransa

İngiltere

Araplar malum dünyenin en acımasız insan kasapları.

Buyrun seyredin edebilirseniz.

Tolonbey

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşte böyleee,

Açıklamaya gerek yok sanırım

Esed'in Askeri Suriye'de Yaşanan Vahşeti Anlattı - Güncel ...

Tolonbey

tarihinde tolonbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Araplar evrim dışı kalmış insanlardır, yaşadıkları sıcak coğrafya, petrol denilen materyalin şansına kendilerinden daha akıllı batılıların oyuncağı olmaktan öte geçememişlerdir..Allah diye kendilerini parçalamalarıda atalarının putuna olan bağlılıklarını bir başka şekilde sembolleştirmeleridir..Kısacası oksijene ortak olan varlıklardır, bir şekilde evrileceklerdir petrol bitince halleri ne olur Allahları bile bilemez..

Sitelerde Paylaş

ordan alıntı :

Esed’in zulmüne dair dehşete düşüren şeyler anlatan Zemme, “Çocuk, kadın, yaşlı veya ağaç, hayvan demeden her canlıyı öldürüyorlardı. Sünni, Alevi, Hristiyan veya Kürt ayrımı da yapılmıyordu. Her şeyi gördüm. Düzen özgürlük isteyen herkesi karşısına aldı. Kendi halkımı öldürmem emredilmişti ben de öldürmemek için 16 kişiyle birlikte kaçtım” dedi.

Bazen yalan kendini abartısından belli ediyor. Assad yaklaşık 30 yıldır tek başına ülkeyi yönetiyor. Yani onca zaman bekledi de şimdi neden herkesi öldürmeye başladı?

Assad sunnilere karşı biraz acımasız olmuş olabilir, ama genellikle barışa ve eşitliğe inanan bir adamdı.

Ağaca ne düşmanlığı olsunda onu öldürsün hem, hayvanlar da mı özgürlük demokrasi istemiş?

Muhaliflerin ne bok olduklarını bilmesek inanıcaz. Daha bir hafta önce Antik bir hristiyan yerleşim yeri olan (halada tüm halkı hristian) Malula köyünü basmaya çalıştılar, ele geçirseler kesinlikle herkesi öldüreceklerdi. Ama Assad ın askerleri köyü temizledi ve çıktı, köyün halkı da eline silah alıp askerlerle yan yana çatıştı.

Assad bu hrsityanları temizlemek isteseydi bugüne dek yapamazmıydı?

tarihinde ad hominem tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...