Jump to content

Tanrı'ya gereksinim var diyen ahmaklar

Recommended Posts

Yahudiliğin bir din olduğunu, kavim olmadığını öğrenemediniz gitti.

Yahudilik dinine mensup insanların katıksız ve kemiksiz %100'ü cehenneme odun olacak, olay bu kadar basit.

Yahudilik kadar sapık ve katliamlarla dolu başka din yok. Öğrenmek isteyen, sapık kitaplarına baksın yeter.

Bir yahudi de senin için aynısını düşünüyor, temelde senle bir yahudi arasında fark yok, sen de benim inancımadan olmayanı putum sonsuza kadar yakacak diyorsun, yahudi de.

Yahudilik dini yahudi ırkı ile özdeşleşmiş bir dindir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 185
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Yahudiliğin bir din olduğunu, kavim olmadığını öğrenemediniz gitti.

Yahudilik dinine mensup insanların katıksız ve kemiksiz %100'ü cehenneme odun olacak, olay bu kadar basit.

Yahudilik kadar sapık ve katliamlarla dolu başka din yok. Öğrenmek isteyen, sapık kitaplarına baksın yeter.

Çok kin dolu gördüm seni

Sitelerde Paylaş

Yahudiler en son kimi fırınlarda yakmışlardı?

Rusyada besnan katliamını yapıp ilkokul çocuklarını öldüren çeçen müslümanları yahudi mi sanıyor acaba?

Tamamen cahilliklerinden ötürü. Yaptiklari bu kötü ve kinanacak seyi islam dini ile bagdastirmak yanlis olur. Bugün bir ateistin yaptigi kötü seyleride ateistlige mal etmek yanlis olur. Yahudileride bir kac yahudinin yaptigi bir sey yüzünden genellemek yanlis olur.

Sitelerde Paylaş

Tamamen cahilliklerinden ötürü. Yaptiklari bu kötü ve kinanacak seyi islam dini ile bagdastirmak yanlis olur. Bugün bir ateistin yaptigi kötü seyleride ateistlige mal etmek yanlis olur. Yahudileride bir kac yahudinin yaptigi bir sey yüzünden genellemek yanlis olur.

Müslümanların yaptığı iyi bişey varmı? insanlığa bir hizmetleri var mı?

İslam terörden ve katletmekten başka ne yapmış?

Sitelerde Paylaş

Müslümanların yaptığı iyi bişey varmı? insanlığa bir hizmetleri var mı?

İslam terörden ve katletmekten başka ne yapmış?

Insanliga bir hizmetleri varmi derken neyi kastediyorsun?

Benim tanidigim müslüman biri var. Yollarda gördügü taslari temizliyor. Ve bunu arabalar o taslarin üstünden gectigi zaman firlayip insanlara veya etrafa zarar vermesin diye yapiyor. Bence bu insanliga bir hizmettir.

Kuran da insanlar icinde en hayirli olani insanlara en faydali olandir deniyor.

Eminim ailende ve etrafinda bir cok müslüman vardir. Onlara sen faydasiz,gereksiz ve terorist gözüylemi bakiyorsun?

Sitelerde Paylaş

Insanliga bir hizmetleri varmi derken neyi kastediyorsun?

Benim tanidigim müslüman biri var. Yollarda gördügü taslari temizliyor. Ve bunu arabalar o taslarin üstünden gectigi zaman firlayip insanlara veya etrafa zarar vermesin diye yapiyor. Bence bu insanliga bir hizmettir.

Kuran da insanlar icinde en hayirli olani insanlara en faydali olandir deniyor.

Eminim ailende ve etrafinda bir cok müslüman vardir. Onlara sen faydasiz,gereksiz ve terorist gözüylemi bakiyorsun?

Taş toplayan adamdan başka bişey bulamazsınız işte :)

Ben Ülkemde hiç müslüman görmedim..

Olduğunu söyleyenler var ama hiçbirisi kurana uyamıyor..

Kuranı Arapçayı iyi bilip anlayan Arap kavmine gönderdim .ayetleri varken..

benim Ailemde yada ülkemde Müslüman var demek..

Bu ayetleri yalanlayıp kafir olmak olur..

Türke Müslüman olmak değil..Müslüman ol demek bile insanı Dinden çıkarır..

Ayet saklamak ve yalanlamak kafir olmaktır ve Tövbesi yoktur..

İBRAHİM-4.Her Millete sadece o milletin kendi diliyle seslenir. O kavimden olan birini peygamber yollarız

FUSİLET-3.Bir Millet için indirdiğimiz Ayetleri detaylıca açıklanmış Arapça bir Kurandır.

Fusilet 3 ayetinde bir Millet için olduğu açıktır ve bunlar Türkler değildir.

Kuranın bakış açısına göre olması gereken budur.

Arapça bir kuran ve Arap peygamber Türkler için uygun değildir.

Türklere Türkçe kitap ve Türk peygamber olması gerekir..

tarihinde Anadolu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Taş toplayan adamdan başka bişey bulamazsınız işte :)

Ben Ülkemde hiç müslüman görmedim..

Olduğunu söyleyenler var ama hiçbirisi kurana uyamıyor..

Kuranı Arapçayı iyi bilip anlayan Arap kavmine gönderdim .ayetleri varken..

benim Ailemde yada ülkemde Müslüman var demek..

Bu ayetleri yalanlayıp kafir olmak olur..

Türke Müslüman olmak değil..Müslüman ol demek bile insanı Dinden çıkarır..

Ayet saklamak ve yalanlamak kafir olmaktır ve Tövbesi yoktur..

İBRAHİM-4.Her Millete sadece o milletin kendi diliyle seslenir. O kavimden olan birini peygamber yollarız

FUSİLET-3.Bir Millet için indirdiğimiz Ayetleri detaylıca açıklanmış Arapça bir Kurandır.

Fusilet 3 ayetinde bir Millet için olduğu açıktır ve bunlar Türkler değildir.

Kuranın bakış açısına göre olması gereken budur.

Arapça bir kuran ve Arap peygamber Türkler için uygun değildir.

Türklere Türkçe kitap ve Türk peygamber olması gerekir..

Insanlara fayda saglamak icin sen ne yapiyorsun onu söyle? Diger sacmaladigin seyler beni alakadar bile etmez. Sen git onu muhattabi ile tartis.

Sitelerde Paylaş

Biraz abartmiyor musun?

Ibni-sina, Farabi, Mimar Sinan.

Bu isimleri gectim, insanlari boyle genellemek ne derece dogru?

Ne yapmışlar Arkadaşım insanlık için kuduz aşısımı bulmuşlar?

çocuklar sevinsin diye bisikletimi insanlığa vermişler?

Terörden başka ne var?

Müzik için teyp ..cd falnmı yapmışlar..yoksa Müzik günah mı demişler.?.

Tv mi yapmışlar fotoğraf makinasımı yapmışlar.. Günah mı demişler..?

Soruyorum..açıkça anlatın bizde öğrenelim..

nedir yaptığımız haksızlık..

Sitelerde Paylaş

Ne yapmışlar Arkadaşım insanlık için kuduz aşısımı bulmuşlar?

çocuklar sevinsin diye bisikletimi insanlığa vermişler?

Terörden başka ne var?

Müzik için teyp ..cd falnmı yapmışlar..yoksa Müzik günah mı demişler.?.

Tv mi yapmışlar fotoğraf makinasımı yapmışlar.. Günah mı demişler..?

Soruyorum..açıkça anlatın bizde öğrenelim..

nedir yaptığımız haksızlık..

Bu saydiklarinda insanliga fayda tabiki ama birde bu saydiklarini yapmaya gücü yetmeyip veya elverisi olmayip elinden geldigince insanliga fayda saglamaya calisan insanlari hor görmemek gerekiyor. Tasi yoldan alip kenara yani tehlike yaratmayacak bir yere koymakta cok faydalidir. Kac magazanin cami kiriliyor, kac kisi hayatini kaybediyor veya aci cekiyor bu söyledigim tas firlatma olayiyla.

Agac ekmek, su,elektrik ve benzeri seyleri tasarruflu kullanmak, tas toplamak, yerde gördügün cöpü kaldirip cöp kutusuna atmak, hapsurdugun zaman agzini kapatmak, hasta oldugun vakit insanlara bulastirmamaya calismak, sigara icmemek ve bunun gibi bir sürü sey var insanliga fayda saglayabilecek.

Sitelerde Paylaş

Bu saydiklarinda insanliga fayda tabiki ama birde bu saydiklarini yapmaya gücü yetmeyip veya elverisi olmayip elinden geldigince insanliga fayda saglamaya calisan insanlari hor görmemek gerekiyor. Tasi yoldan alip kenara yani tehlike yaratmayacak bir yere koymakta cok faydalidir. Kac magazanin cami kiriliyor, kac kisi hayatini kaybediyor veya aci cekiyor bu söyledigim tas firlatma olayiyla.

Agac ekmek, su,elektrik ve benzeri seyleri tasarruflu kullanmak, tas toplamak, yerde gördügün cöpü kaldirip cöp kutusuna atmak, hapsurdugun zaman agzini kapatmak, hasta oldugun vakit insanlara bulastirmamaya calismak, sigara icmemek ve bunun gibi bir sürü sey var insanliga fayda saglayabilecek.

dediklerini yapanlara nobel yada başka ödüller vermek lazım..

Din dediğiniz terörün en azından Dünyaya bir Toplu iğne buluşuyla katkı vermesi beklenirdi..

Sitelerde Paylaş

Cebiri bulmuslar, ondalik sayi sistemini bulmuslar. Bunlar ezbere yazdiklarim.

Bunlar onemsiz diyorsan diyecek lafim yok.

evet--el harezmi..cebiri bulmuş..

Ömer Hayyam da üç bilinmeyenli denklemi..

iyide kardeşim bunlar Ateist zaten ..yahu..

Ateist olmasalar islamda nasıl bilim yapacaklardı..

İslam okullarında okunan dersleri bir araştırın..

Sitelerde Paylaş

Bikaç örnek vereyim..

Bilimadamlarının buluşlarını,, İslam Bilginlerinin fetvalarını okuyunca bulursunuz..

Şöyle geriye dönüp islamda verilen Fetvalara bir bakın hepsi bilimle ilgilidir.

Hazini= yerçekimini bulmuştur. 8 yüzyıldan sonra islam aleminde "Dünya Yuvarlak diyebilirsiniz lan..yerçekimi var insanlar uzaya savrulmaz " denmiştir.

Hatta yerçekimine Hazini denmek istesede Mısır piramitlerine buluşu civi harfleriyle yazılır diye vazgeçmişlerdir..

İbni Awam= bu bilgin Tarımdan önce arapçada Duble v kavramını bulmuştur. İslam alemindeki Fetvalara göre,, Peygamberler yiyemesinler ve ömrü hayatları boyunca göremesinler diye, KABAK ,DOMATES, PATATES, MISIR gibi bitkileri Trenle Amerikaya kaçırıp ekmiştir..Amerika keşfedildikten sonra O kıtadan getirilen bu bitkiler ibni Awam sayesinde sofralarımızda yer almıştır. Hatta bir fetvada MENDELLE beraber araştırma yaptığı yazılıdır..

ibne Fazil =Bu büyük bilgin Çöl kumundan nasıl kağıt yapılacağını bulmuştur. O devirde Taşa kile yazı yazamayan Araplar kağıtla tanışmışlar ancak Mürekkebin akışkanlığını sağlayacak Kimyevi madde yi avrupadan getirecek deve bulamadıkları için Kağıda yazılı eserler verememişlerdir..Soyadının Wiking olduğu ve İlerde Wiking kağıdı kuracağı verilen fetvalarda yazılıdır.

İbni Firnas = Üç motorlu uçağın mucidi bu değerli bilim adamı. "Luftansa bin Boing" in oğludur. Verilen fetvalarda annesinin başkasından hamile olduğu yazsada siz inanmayın..Osmanlının bir fetvasında Hazerfenle ortak şirket kurmak için istanbul seyhülislamına yazılı müracatı olduğu söylensede gerçekleşmemiş ve bu sinirle jet oçağı yaptığı ve bu uçağında Muaviyeyele Alinin savaşında kullanıldığı hatta kerbelada atılan bombanın bu uçaktan atıldığı rivayet olunur..

İbni Sina= Bulduğu aşı ve ilaçlarla salgın hastalıkları önlemiş Nobel barış ödülü bile almıştır. Akraba evlilikleriyle sakat doğum olacağını ilk söyleyen kişidir. yaşadığı dönemdeki islamı fetvaların hepsi onunla alakalıdır. Muhammedi halasının kızı ve gelini zeyneple evlenmemesi konusunda uyardığı rivayet edilir. Şeftali çekirdeğindeki ağaç kısmın insan anatomisini etkilediği zekaya direk tesir ettiği belirtilmiştir.

Bu gün bu bilimadamlarının buluşlarına kendi ismilerinin verildiğini görüp şaşırmanız doğaldır..

Mesala İbni awamın takma adı topluiğnedir onu bulduğu için Toplu iğne denmiştir.

İbni sinanın takma ismi ise Aspirindir..bunu açıklamama gerek bile olmaığını düşünüyorum..

saygılar..

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...