Jump to content

ATEİSTFORUM'UN HOŞGÖRÜ VE SELAHİYETİ

Recommended Posts

• İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

harun..

zaten tutunmak için ilk on iletimi çok ılımlı giriyorum..

sonra vurmaya başlıyorum..

ve gene öyle yapacağım orada..

ilk on ileti ılımlı olacak.. sonra güüüm.. güüüm...

bu başlığın altına yazmassan da çok sevineceğim..nokta..

Sitelerde Paylaş
harun..

zaten tutunmak için ilk on iletimi çok ılımlı giriyorum..

sonra vurmaya başlıyorum..

ve gene öyle yapacağım orada..

ilk on ileti ılımlı olacak.. sonra güüüm.. güüüm...

bu başlığın altına yazmassan da çok sevineceğim..nokta..

niyee.ayran içtik ayrımı düştük ...stop... :lol:

Sitelerde Paylaş

Sana dedim miroglu. Nurcularin orada, dokunulmadan rahat yasadigini söyledin. Bende diyorumki "tabi rahat yasarsin, elestirmiyorsan ve mütemadiyen allah razi olsun diyorsan, sonsuza kadar rahat edip, takilirsin"

yiyorsa elestir.

Sitelerde Paylaş
gene aişe argümanlarını götüreceğim harun..

evet o sitenin peşini bırakmaca yok..

gene orada olacağım..

yüzlerine vuracağım kendi mandafonluklarını..nokta..

O Sitenin Sahiblerinden:AON bende üye.Bende ki adi öyle.Nur sitesindekini bilmiyorum..

Benide Nur Foruma Davet etmisti gitim üye oldum.Fakat bir Mok yazmadin.

Suan ise Nickimi ve Sifremi bile hatirlamiyorum.

Yazmamamin sebebi,migdem bulandi,tartisma diye bir sey yok.

Ikide birde,allah razi olsun,Bismilahmanirahim,Efendim Hz Muhamed ves.

Velhasil 5 daka durmadim kil oldum.Siteden vindim.

Gidis o gidis.

Saygilar.

tarihinde Dimension tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Sana dedim miroglu. Nurcularin orada, dokunulmadan rahat yasadigini söyledin. Bende diyorumki "tabi rahat yasarsin, elestirmiyorsan ve mütemadiyen allah razi olsun diyorsan, sonsuza kadar rahat edip, takilirsin"

yiyorsa elestir.

bir müslüman kendi dinini eleştirmez.sadede inceler vede tartışır okadar.

Sitelerde Paylaş
O Sitenin Sahiblerinden:AON bende üye.Bende ki adi oöyle.Nur sitesindekini bilmiyorum..

Benide Nur Foruma Davet etmisti gitim üye oldum.Fakat bir Mok yazmadin.

Suan ise Nickimi ve Sifremi bile hatirlamiyorum.

Yazmammamin sebebi,migdem bulandi,tartisma diye bir sey yok.

Ikide birde,allah razi olsun,Bismilahmanirahim,Efendim Hz Muhamed ves.

Velhasil 5 daka durmadim kil oldum.Siteden vindim.

Gidis o gidis.

Saygilar.

evet bende üye oldum..

sayın oğuzun portaldaki aişe çalışmalarını da götürdüm..

götürdüğüm yazı 1 dk ömürlü olmadı..

kardeşim çürüt madem diyorum yoooookk..

en sonunda atıldık..

şimdi bir daha üye oldum..hakikatleri özellikle evrim konusundaki hakikatleri oraya götürmeye devam edeceğim..

bakalım ne olacak..

ama şu ana biraz daha ılımlı olmak lazım..daha taş yemedik eniğiz o sitede..nokta.. :angry:

Sitelerde Paylaş

Yaa siz ne diyorsunuz, ateistplatformda admin kontrollü üye alimi yerine, üyeligi kolaylastirmak ve tabi yeni forum oldugu icin, üyeleri bekletmeyelim diye, bir kac gündür üyelik basvurusu yapanlar aninda üye oluyordu. Bize ahlak dersi vermeye kalkan her müslüman üye, bir kac ileti sonra sapitip, anamiza avradimiza küfür etmeye basladilar. Tabiki mecburen admin kontrollü üye alimina gectik yeniden.

Hem ahlaktan bahsedip, hemde ana avrat küfür etmek, nasil bir duygu acaba. Demekki bu insanlar, analarini, allah icin kerhaneye bile satarlar. Demekki bu insanlar icin ahlak gibi bir kavram, allahin söyledikleriyle sInIrlI.

Sitelerde Paylaş
tamam başlık linki bu ya.foruma gir orda gülllerin efendisi peygamber sav yazıyor.orayı tıkla altta benim açtığım başlık<uyfurma hadisler>

Miroğlu alt tarafı bir link vereceksin... yine çöplüğe çevirdin başlığı...

Arkadaşın bahsettiği başlığın adresi aşağıdaki gibidir.

http://www.nurforum.org/forum/index.php?topic=23992.0

Sitelerde Paylaş

NURCUYU MORS ETMENİN BİR YOLU DAHA :

evvela nurcuya kısa vadede tamam beyim diyeceksin..kısaca gıcırdamasın diye yağlayacaksın contayı..

anlat beyim .. benseni dinliyorum ağam..

sonra o badem bıyıklarından salyalar akmaya başlayınca , bu sefer sen vurmaya başlayacaksın..

beni kureyza dan aişe den..kervan yağmalamaktan,,

bu saydıklarım konusunda bilgi sahibi değilmisiniz.,

gene bir yol daha var..tabi bunu yüzyüze görüşürken yapın yoksa internetten kopyalarlar..deyin ki:

32 farzı say..

bunlar bir nurcunun ne kadar kalas olduğunu göstermeye yetiyor..nokta..

Sitelerde Paylaş

BİR BİLGİ DAHA

20 ileti ve 2 başlık açtım .. başlıklar yok olmuş

iletiler 10 tane kalmış..özel isimlerin hepsinin başına hz..sas..sav getirilmiş..

bu on iletinin de hepsi teker teker yarı yerinden budanmış..

gazoz bu nurcuların alayı..

müslümanlar bu ATEİSTFORUM 'u öpüp başaları üzerine koymalı..nokta..

Sitelerde Paylaş
BİR BİLGİ DAHA

20 ileti ve 2 başlık açtım .. başlıklar yok olmuş

iletiler 10 tane kalmış..özel isimlerin hepsinin başına hz..sas..sav getirilmiş..

bu on iletinin de hepsi teker teker yarı yerinden budanmış..

gazoz bu nurcuların alayı..

müslümanlar bu ATEİSTFORUM 'u öpüp başaları üzerine koymalı..nokta..

Nurcularin.Kurandan haberi yoktur.

Onlarin Kurani,Risali Nurdur.Bedul Zaman hazretlerinin Kurani Risali Nura cevirmesi yani.

Nurcu Hocalar Kuranin "K" sini bilmezler,ne okumusturlar nede icinde ne oldugunu bilirler.

Nurculuk ayri bir Dindir.Namazlarinda Farzi kaale almazlar,Sünetleri ise tam kilirlar.Zikirlerinde önce folum icabi ,Allaha sonra Muhamede ve tabiki Bedul zamana dua ederler.Huhu cekerler.

Nurcularin Allahi 3 dür.Müslümanin Allahi ise 2.

Allah,Muhamed ve Bedul Zaman kirosu.

Nurcularin icinden geliyorum,Kuranin adini duymusturlar icnde ne yazdigini bilmezler.

Saygilar.

Dimension.

tarihinde Dimension tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Nurcularin.Kurandan haberi yoktur.

Onlarin Kurani,Risali Nurdur.Bedul Zaman hazretlerinin Kurani Risali Nura cevirmesi yani.

Nurcu Hocalar Kuranin "K" sini bilmezler,ne okumusturlar nede icinde ne oldugunu bilirler.

Nurculuk ayri bir Dindir.Namazlarinda Farzi kaale almazlar,Sünetleri ise tam kilirlar.Zikirlerinde önce folum icabi ,Allaha sonra Muhamede ve tabiki Bedul zamana dua ederler.Huhu cekerler.

Nurcularin Allahi 3 dür.Müslümanin Allahi ise 2.

Allah,Muhamed ve Bedul Zaman kirosu.

Nurcularin icinden geliyorum,Kuranin adini duymusturlar icnde ne yazdigini bilmezler.

Saygilar.

Dimension.

ilk olarak ateist kardeşe lafım kardeşim ana avrat sövmeden bahsediyosun bu ayıp demi o zaman sitedeki küfürleri hakaretleri durdur şahsen belli şahsiyetler dışındakilerin yazdıkları okunmaya bile değmiyor sadece çirkef.

Dalda bir yaprak kardeşe lafım Hz ayşenin 9 yaşına takmışş doğruyu söylemek gerekirse ben bunu burdan duydum sadece böyle bir hadis daha önce duymadım araştıracağım.Bizim dinimiz sadece Hz ayşeyle mi sınırlıki takmış vaziyettesin

üçüncüsü nurcuların kitabı Kurandır,dini islamdır..Risalei nur kuranın tefsiridir.Hayatlarında kuran bilmezler okumazlar diyenler pc başından 10 dk ayrılmayan hayatı sadece yemek ve içmek gibi amiyane bir şekilde algılayan aklı gözüne inmiş,vicdanı sükut etmiş insanlar olduğu için onlara ayriyeten bir şey söyleme gereği bile duymuyorumm.

Bir diğeri ben burdakilerin Allaha inanmadıklarına inanmıyorum.Zora geldimi Allah belanızı versin müslümanlık diye milleti mahvettiniz.(arşivden okudum çokta güldüm doğrusu) yazan adamlar Allaha inanmadıklarını savunuyolar.hadi ya ciddi bir rahatsızlık geçirdiğinizde ne yaoıyosunuz oo her şeyin biteceğini düşündüğünüz anda ben içten içe Allaha dua ettiğinize adım gibi eminim fıtratınızda inanmak var boşuna çırpınmayın.

Sitelerde Paylaş

Bir adreste ben vereyim ama edebini insanlığını koruyabilenler girsin gerçekten merak ettiklerini sorsunlar siz burda hep kaybediyosunuz haaa bir dipnot daha ateistlerin neti ellerine geçirmesinden korkuyolar nurcular filan demişsiniz izolasyon için kurulan ateist forumların olmadığını nerden biliyorsunuz :lol:

www.risaleforum.com

tarihinde turuncu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ilk olarak ateist kardeşe lafım kardeşim ana avrat sövmeden bahsediyosun bu ayıp demi o zaman sitedeki küfürleri hakaretleri durdur şahsen belli şahsiyetler dışındakilerin yazdıkları okunmaya bile değmiyor sadece çirkef.

Dalda bir yaprak kardeşe lafım Hz ayşenin 9 yaşına takmışş doğruyu söylemek gerekirse ben bunu burdan duydum sadece böyle bir hadis daha önce duymadım araştıracağım.Bizim dinimiz sadece Hz ayşeyle mi sınırlıki takmış vaziyettesin

üçüncüsü nurcuların kitabı Kurandır,dini islamdır..Risalei nur kuranın tefsiridir.Hayatlarında kuran bilmezler okumazlar diyenler pc başından 10 dk ayrılmayan hayatı sadece yemek ve içmek gibi amiyane bir şekilde algılayan aklı gözüne inmiş,vicdanı sükut etmiş insanlar olduğu için onlara ayriyeten bir şey söyleme gereği bile duymuyorumm.

Bir diğeri ben burdakilerin Allaha inanmadıklarına inanmıyorum.Zora geldimi Allah belanızı versin müslümanlık diye milleti mahvettiniz.(arşivden okudum çokta güldüm doğrusu) yazan adamlar Allaha inanmadıklarını savunuyolar.hadi ya ciddi bir rahatsızlık geçirdiğinizde ne yaoıyosunuz oo her şeyin biteceğini düşündüğünüz anda ben içten içe Allaha dua ettiğinize adım gibi eminim fıtratınızda inanmak var boşuna çırpınmayın.

Tereciye ,Tere satmaya kalkan.

Helal.

Bak ne yaziyor Kurandami hadislerdemi bilmem artik.

72 fikrata ayrilicakmissiniz.Sun an 1000 i gectiya gerci.

Iclerinden bir Fikrati ,Cenette geri kalan Cehennemeymis.

Sen acaba nereye gideceksin.Tabiki Cennete niye soruyorum ki.

Cevabi beli bir sey.

Iyi Cennetler.Cenette eger seni göremezsem,anlayacagim nereye gitigini,ya Alahin seni yanina Bürosunda Sekreter yapti ,yada Cehenemde olacaksin.

Hayirli Nurlar.

Saygilar.

Dimension.

Sitelerde Paylaş
kardeşim,

adamlarda tahammül yok,

buradan tamamen kaynaklı aişe argümnalarını aldım götürdüm..

yazı 1 dakika durmadı..

silene dedim ki, karşıt argümanı getir..yok banlarım diyor kansız..

muhammedin hz,. sas.., sav ile süsülenmesine alışmış boyalı anten..

durum bu..nokta..

sen de başına hz yazıp,

ondan sonra anlataydın belki

sen tekrar banlanana kadar

birkaç kişi uyanırdı.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...