Jump to content

ATEİSTFORUM'UN HOŞGÖRÜ VE SELAHİYETİ

Recommended Posts

Sevgili daldabiryaprak.. Nur foruma baktım da nurettin_1984 sen miydin?

İletilerine baktımda çok acemice davranmışsın.

Ne öyle çok teşekkür ederim .

Bak bende Nur fromuma sızma girişiminde bulunacam. :P :P

Bak farkediyorlar mı?

Şaka bir yana foruma baktım..

Bu elemanlar enseye binmeye meraklı..

Banlamasalar küfür ederler.. :lol: :lol: :lol:

Sitelerde Paylaş
  • İleti 55
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

nurcular müslüman falan da değillerdir.

onların kurana atfedilen özellikleri yakıştırdıkları

risalei nur adında kitapları vardır.

üstatlarına allah yazdırmıştır bütün bunları.

ama herşeye rağmen said bunları iyi yemiş. :rolleyes:

Sitelerde Paylaş
Bir nurcuyu uyandıramazsınız.

bir nurcuyu uyutamazsınız çünkü bir kez hakka gözünü açmıştır ne mümkün sulh ile bidad ile imhayı hakikat biride bir şeyler yazmış ama anlamadığım için cvp verme lüzumunu bile göstermiyorum Allahın merhametinden sonsuz umudum var elhemdülillah Hz ömer şöyle buyuruyor.

Bilsemki herkes cennete gidecek bir kişi cehenneme korkarımki bu kulluğumlu o kişi ben olayım.Yine bilsenki herkes cehenneme gidecek bir kişi cennete Allahın rahmetinden ümit ederimki o kişi yine ben olayım.

Anlamaya bilirsiniz zira malumm............................................

tarihinde turuncu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Nurcularin.Kurandan haberi yoktur.

Onlarin Kurani,Risali Nurdur.Bedul Zaman hazretlerinin Kurani Risali Nura cevirmesi yani.

Nurcu Hocalar Kuranin "K" sini bilmezler,ne okumusturlar nede icinde ne oldugunu bilirler.

Nurculuk ayri bir Dindir.Namazlarinda Farzi kaale almazlar,Sünetleri ise tam kilirlar.Zikirlerinde önce folum icabi ,Allaha sonra Muhamede ve tabiki Bedul zamana dua ederler.Huhu cekerler.

Nurcularin Allahi 3 dür.Müslümanin Allahi ise 2.

Allah,Muhamed ve Bedul Zaman kirosu.

Nurcularin icinden geliyorum,Kuranin adini duymusturlar icnde ne yazdigini bilmezler.

Saygilar.

Dimension.

şimdi seni ve yazdıklarını ve doğruluğunu ne t bir şekilde anlıyorum..

varsa yoksa deli liderlerinin yazdığı sayıklamalar,ve kusmuklar..nokta..

Sitelerde Paylaş

Ben iddia ediyorum ki,Bedul Zaman denen şahısa muhammed ve allahtan daha fazla inanç ve sevgi gösteriyorlar.Yaptıkları tek şey yatıp kalkıp Bedul Zaman'dan...........

Sitelerde Paylaş

bu başlığı açan arkadaş sanırım hangi ülkede yaşadığını unutuyor..atatürke yada o meşhur laik cumhuriyete dil uzatmakdan dolayı kaç insan bu ülkede hunharca katledildi..

bence bu ülkede dindarların çok çabuk alınması ve çok çabuk sinirlenmesi gayet normaldir...

cumhuriyet tarihi dindar insanların aşağılandığı ve hayvanca öldürüldüğü vakalarla doludur..

şimdi bunlar orada dururken kalkıp müslümanların sizlere kırmızı halı mı sermesini

bekliyorsunuz

dedelerinize sorun anlatsınlar...masallar yerine biraz da gerçeklerle ilgilen bence.

tarihinde faraday81 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ben iddia ediyorum ki,Bedul Zaman denen şahısa muhammed ve allahtan daha fazla inanç ve sevgi gösteriyorlar.Yaptıkları tek şey yatıp kalkıp Bedul Zaman'dan...........

kuran dan daha çok risaleyi nur denen zırvalığa hürmet gösterdiklerinden eminim

Sitelerde Paylaş
bu başlığı açan arkadaş sanırım hangi ülkede yaşadığını unutuyor..atatürke yada o meşhur laik cumhuriyete dil uzatmakdan dolayı kaç insan bu ülkede hunharca katledildi..

bence bu ülkede dindarların çok çabuk alınması ve çok çabuk sinirlenmesi gayet normaldir...

cumhuriyet tarihi dindar insanların aşağılandığı ve hayvanca öldürüldüğü vakalarla doludur..

şimdi bunlar orada dururken kalkıp müslümanların sizlere kırmızı halı mı sermesini

bekliyorsunuz

dedelerinize sorun anlatsınlar...masallar yerine biraz da gerçeklerle ilgilen bence.

neyle ilgileneceğimi senden mi öğreneceğim..??

sen git avatarındaki kara canavar ile oyna..

burası çoluk çocuk mekanı değil, hele köpekçi mekanı hiç değil.

burda adamı ezerler,silkelerler..

bu site zaten masallar ile mücadele için kuruldu..

kara canavarlar bu sitenin bu misyonunu engelleyemeyecek..nokta..

tarihinde daldabiryaprak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ÇOK MÜHİM NOT :

KAYNAK WİKİPEDİA

SAİD NURSİ DENEN ADAM 1907 YILINDA TOPBAŞI AKIL HASTALIKLARI HASTANESİNE YATIRILMIŞTIR..

-------------------------------------------------

talimatı da bizzat devrin hükümdarı ikinci abdülhamit han tarafındaqn verildiği söylenmektedir..nokta..

Sitelerde Paylaş

evet bu forum gerçekten çok hoşgörülü.

normalde beni "ben Müslümanım" dediğimde forumdan atabilirdiniz.

Çünkü islami siteler "ben ateistim" dendiği zaman anında atıyorlar forumdan.

Hoşgörünüz için tekrar teşekkür.

Sitelerde Paylaş

Geçrkten birçok fikrin burda tartışıp öğrenmek çok güzel bişey galiba tadından yenmez site böle bişe.

Ne var ne yok tartışabiliyoruz bal gibi bir site ateizm2.org gerçekten.

Gerçekten hoşgörü sitesi.Normal bir paylaşım sitesinde ateizm le alalı bişe bile yazamyız islami siteye yazmaya kalksa Ip imizi öğrenip belkide keserler.

Sitelerde Paylaş
ÇOK MÜHİM NOT :

KAYNAK WİKİPEDİA

SAİD NURSİ DENEN ADAM 1907 YILINDA TOPBAŞI AKIL HASTALIKLARI HASTANESİNE YATIRILMIŞTIR..

-------------------------------------------------

talimatı da bizzat devrin hükümdarı ikinci abdülhamit han tarafındaqn verildiği söylenmektedir..nokta..

evet doğudaki halkın cehaletini görüp

el-ehzer benzeri,kürtçe eğitimin de yapılabileceği

bi üniversite açmak istemiştir.

bu düşüncesini abdülhamidin karşısında dillendirince

-ki sırf bunun için gelmiştir istanbula-

abdülhamid de adamı cezalandırmaktansa

aklından zoru mu var diye

akıl hastanesine göndermiştir. ;)

Sitelerde Paylaş

Dalda bir yaprak kardeşim, müthiş sabrın için seni kutlarım. Hatta benimle pm'den kontakt kurarsan birlikte özel bir strateji kurarak girelim ve çift koldan saldıralım, sıkılmam ve üşenmem başladığım işi bitirene kadar uğraşırım. Bir insan bile kazansak kârdır diye düşünüyorum. Tek bir şey kafadan bir isim sallayıp öyle girelim yani gerçek adlarımızı kullanmayak, kendine iyi bak :)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...